Offisiell resultatliste for Langtur'n

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Langtur'n
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: søndag 28 oktober 2018

H Lang

11 860 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Steinar RagvinBø OL1.22.556.59
2Gaute FosstveitRaumar Orientering1.52.21+29.269.28
3Fredrik KarlssonVästvärmlands OK2.00.18+37.2310.08
4Tormod BorgGrue IL2.03.28+40.3310.24
Eivind LandeEidskog OLikke godkjent

H 50- Mellom

7 750 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL1.00.327.48
2Jon Ivar BergersenEidskog OL1.10.31+9.599.05
3Knut EngenRaumar Orientering1.10.35+10.039.06
4Martin GranlyLillomarka OL1.12.26+11.549.20
5Lars Audun HadlandOddersjaa SSK1.13.51+13.199.31
6Tor StrandRaumar Orientering1.18.06+17.3410.04
7Tor SolbergseterAustmarka IL1.18.21+17.4910.06
8Knut Anders LøkenFossum IF1.31.55+31.2311.51
9Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL1.35.50+35.1812.21
Henry Michael ØdegaardOK Østfullført
Örjan BeckiusOK Tyrikke godkjent
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OKikke godkjent
John Thomas PetersenNittedal OLikke godkjent
Trond HolterMåren OKikke startet
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OKikke startet

H -49 Mellom

7 750 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marcus BeckiusOK Tyr59.597.44
2Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.10.55+10.569.09
3Ole Petter VibekkenKlubbløs1.11.42+11.439.15
4Philip FøyenEidskog OL1.15.33+15.349.44
5Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.23.20+23.2110.45
6Martin SkytterenOdal OL - Orientering1.43.20+43.2113.20
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OKikke godkjent
Arne SørliEidskog OLikke godkjent

D -49 Mellom

7 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda EngenRaumar Orientering1.25.1711.00
2Linda FredhOK Moss2.03.10+37.5315.53

H Kort

3 580 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar LandeEidskog OL1.33.3226.07
2Jan SveenRaumar Orientering1.36.53+3.2127.03
3Oddvar GravingenOK Hierne1.38.23+4.5127.28
4Øivind EriksenOK Øst1.47.44+14.1230.05
5Petter FureOppsal Orientering1.48.54+15.2230.25
6Oddbjørn BergersenEidskog OL1.51.59+18.2731.16

D Kort

3 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove StrandMåren OK1.34.2526.22
2Stine AustadRaumar Orientering1.35.49+1.2426.45
3Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.36.49+2.2427.02
4Mette SolbergseterAustmarka IL1.48.17+13.5230.14

Nybegynner

3 410 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn LandeEidskog OL32.319.32
2Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL39.42+7.1111.38
3Tor SimonsenOK Øst56.27+23.5616.33
4Ida Marianne BergersenEidskog OL58.48+26.1717.14
5Marissa Penelope BergersenEidskog OL59.31+27.0017.27
6Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst1.02.16+29.4518.15
7Liv SimonsenOK Øst1.02.24+29.5318.17
8Erik JullumBrandval/Kongsvinger OK1.18.01+45.3022.52
9Fabian VibekkenKlubbløs1.18.30+45.5923.01
10Bo JullumBrandval/Kongsvinger OK1.20.35+48.0423.37
11Haakon Palmstrøm-StolpeEidskog OL1.20.39+48.0823.39
12Linn Kristin VibekkenKlubbløs1.21.52+49.2124.00
13Konrad VibekkenKlubbløs1.22.27+49.5624.10
14Tina BjørnstadRaumar Orientering2.57.33+2.25.0252.04
Oda Marissa BergersenEidskog OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.