Offisiell resultatliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 5 mai 2019

N-åpen

1 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eystein AskeFreidigfullført
Endre KroghFreidigfullført
Emil KveenNOTEAMfullført
Kristine KveenNOTEAMfullført
Live Marie LangøygardFrol ILfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Anton NomelandByåsen ILfullført
Una NomelandByåsen ILfullført
Gharam RashidSelbu OKfullført
Maram RashidSelbu OKfullført
Sigurd Skoglund LeitheFrol ILfullført
Irene Storler SnøfuglFreidigfullført
Marit Storler SnøfuglFreidigfullført
Guro SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Sander TørumSelbu OKfullført

D 9-10

1 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Selma LangøygardFrol IL27.2017.24
Malin RianStjørdals-Blink Orientering17.3511.11
Solveig Skoglund LeitheFrol IL29.5819.05
Martine Nubdal FrøsethVerdal OKikke startet

D 11-12

1 680 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering15.589.30
2Ingrid Wollan BenumByåsen IL20.52+4.5412.25
3Mia ReinåsFrol IL21.02+5.0412.31
4Nora Sofie AarnesStjørdals-Blink Orientering26.08+10.1015.33
5Idun AaenStjørdals-Blink Orientering26.42+10.4415.53
6Noelle HendersonSteinkjer OK28.48+12.5017.08
7Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK29.07+13.0917.19
8Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK29.13+13.1517.23
9Maja Sæterhaug KnudsenFreidig33.07+17.0919.42

D 13-14

2 490 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Wollan BenumByåsen IL26.4510.44
2Una KittilsenFreidig28.39+1.5411.30
3Maria Strømdal WikFreidig29.14+2.2911.44
4Tora KittilsenFreidig31.21+4.3612.35
5Sigrid HaugskottOL Trollelg32.06+5.2112.53
6Ine Bohnhorst TegdanFreidig34.16+7.3113.45
7Lina Storler SnøfuglFreidig35.06+8.2114.05
8Nora HalvorsenFreidig47.16+20.3118.58
Marita AskeFreidigdiskvalifisert
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

D 15-16

3 140 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Trude MarkhusVerdal OKikke startet

D 17-20

4 130 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg35.538.41
2Signe Bredholt JørgensenNTNUI40.44+4.519.51
3Ane Nielsen SolbergNTNUI43.15+7.2210.28
4Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss44.05+8.1210.40
5Stine AuneNidarøst OK58.08+22.1514.04
6Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.03.05+27.1215.16
7Andrine VikenByåsen IL1.05.34+29.4115.52
8Maren VikenByåsen IL1.10.29+34.3617.03
Ragnhild EideByåsen ILikke startet

D 21-

5 140 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne SandstadFreidig43.538.32
2Anna UlvensøenNTNUI45.56+2.038.56
3Tilla Farnes HennumNTNUI51.07+7.149.56
4Marta UlvensøenNTNUI52.47+8.5410.16
5Solveig BlindheimNTNUI1.01.44+17.5112.00
6Marit SchmidOL Trollelg1.07.25+23.3213.06
Ingvild WangNTNUIdiskvalifisert
Eirin Mari FossøyNTNUIdiskvalifisert
Guro TorpeFrol ILikke startet
Kristin JægerWing OKikke startet
Ingrid OkkenhaugNTNUIikke startet

D 40-

4 130 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HaugskottOL Trollelg41.119.58
2Kari Solem AuneByåsen IL48.06+6.5511.38
3Tina Strømdal WikFreidig1.05.12+24.0115.47
Gøril EideByåsen ILikke startet

D 50-

3 140 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi ArnesenFreidig38.4212.19
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL44.29+5.4714.10
3Tone AlmåsIL Leik45.21+6.3914.26
4Mai Iren AlmåsIL Leik51.49+13.0716.30

D 60-

2 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjellrun SporildMalvik IL28.4611.35
2Guri BjørndalByåsen IL31.00+2.1412.30
3Ruth SchmidOL Trollelg39.51+11.0516.04
Magnhild ForsethFrol ILikke startet

H 9-10

1 570 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mateo HendersonSteinkjer OK23.2814.56
Brage ReinåsFrol IL20.2212.58
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering27.0717.16
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering21.3913.47
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig23.3114.58

H 11-12

1 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas AlstadFrol IL19.5911.53
2Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering24.10+4.1114.23
3Sondre Skoglund LeitheFrol IL36.51+16.5221.56
Ludvig LangøygardFrol ILdiskvalifisert

H 13-14

2 490 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig19.327.50
2Alf Petter LynumFreidig29.00+9.2811.38
3Aleksander Tanem IversenVerdal OK31.04+11.3212.28
4Tristan HalvorsenFreidig31.11+11.3912.31
5Magnus AlstadFrol IL31.55+12.2312.49
6Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL32.49+13.1713.10
7Filip Mitchell IversenVerdal OK34.03+14.3113.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Ludvik Storler SnøfuglFreidig52.42+33.1021.09
9Ole Andreas VeskeOK Skøynar59.26+39.5423.52
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OKikke startet
Håkon HallanOK Skøynarikke startet

H 15-16

4 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK38.169.15
2Vemund MølnvikFreidig46.03+7.4711.09
3Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig46.38+8.2211.17
4Erlend AuneByåsen IL51.20+13.0412.25
Petter Andreas LonaWing OKikke startet

H 17-20

5 140 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias AlstadFrol IL38.297.29
2Anders HaugskottOL Trollelg39.01+0.327.35
3Vegard KittilsenFreidig39.34+1.057.41
4Trym Nergård RønningOK Skøynar41.04+2.357.59
5Kristian Fredrik LynumFreidig42.43+4.148.18
6Mats EidsmoFreidig43.13+4.448.24
7Lars SandstadFreidig44.03+5.348.34
8Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI48.50+10.219.30
9Håvard VeieOK Skøynar52.37+14.0810.14
10Hallvar HallanOK Skøynar56.20+17.5110.57
11Einar EideByåsen IL56.27+17.5810.58
12Aksel VeskeOK Skøynar1.10.01+31.3213.37
Håkon HolstadFreidigikke startet
Petter Liabakk EriksenByåsen ILikke startet

H 21-

7 620 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin VisterFrol IL55.567.20
2Carl Petter LyngenFrol IL56.38+0.427.25
3Morten JørgensenKristiansand OK59.48+3.527.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Mattis HoltFreidig1.00.56+5.007.59
5Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL1.02.47+6.518.14
6Jonas RessemFrol IL1.03.36+7.408.20
7Jan SchmidOL Trollelg1.04.40+8.448.29
8Are WigaardNTNUI1.05.24+9.288.34
9Espen Samuelsen SkiriNTNUI1.05.52+9.568.38
10Kjetil MølnvikFreidig1.07.13+11.178.49
11Vegard RessemFrol IL1.08.06+12.108.56
12Nicholas MorganMalvik IL1.08.31+12.358.59
13Kristoffer NeslandNTNUI1.09.07+13.119.04
14Åsmund Aamodt ResellNTNUI1.10.17+14.219.13
15Matias Hodne HanischKristiansand OK1.10.48+14.529.17
16Jostein TandbergNTNUI1.11.39+15.439.24
17Brage JørumNTNUI1.11.48+15.529.25
18Jørgen FiskumFreidig1.12.23+16.279.29
19Hermann LeitheFrol IL1.13.42+17.469.40
20Sigurd StenvikByåsen IL1.18.16+22.2010.16
21Simen Bog VikaneNTNUI1.20.21+24.2510.32
22Agnar RenolenWing OK1.27.52+31.5611.31
Ulf Forseth IndgaardFrol ILdiskvalifisert
Simen Eid NielsenNTNUIikke startet

H 40-

5 140 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig40.137.49
2Johan IvarssonFreidig40.57+0.447.58
3Jørgen TegdanFreidig42.29+2.168.15
4Pål KittilsenFreidig42.40+2.278.18
5Svein Anders MelhusSteinkjer OK45.09+4.568.47
6Torgeir AuneByåsen IL49.22+9.099.36
7Eivind LonaWing OK51.24+11.1110.00
8Ingebrigt FuglemMalvik IL53.36+13.2310.25
9Bjørn Åge ReinåsFrol IL1.08.13+28.0013.16

H 50-

4 130 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune StræteWing OK37.129.00
2Øyvind SchjelderupWing OK37.58+0.469.11
3Frode HaugskottOL Trollelg39.05+1.539.27
4Terje RønningOK Skøynar40.42+3.309.51
5Haakon ArnesenByåsen IL41.46+4.3410.06
6Jostein AlvestadWing OK43.19+6.0710.29
7Øystein WiggenByåsen IL47.28+10.1611.29
8Geir PaulsenOL Trollelg52.31+15.1912.42
9Egil Petter StræteStjørdals-Blink Orientering1.00.42+23.3014.41
Stein MarkhusVerdal OKikke startet
Gisle JohansonFreidigikke startet
Per Einar PedersliOL Trollelgikke startet
Per Ivar SkinderhaugWing OKikke startet

H 60-

3 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav Martin IndgaardFrol IL41.0213.04
2Rolf WærnesOrkanger IF43.09+2.0713.44
Karl Arne MelbyeVerdal OKikke startet

H 70-

2 480 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar ForbordMalvik IL31.4512.48
2Egil RepvikOL Trollelg34.05+2.2013.44
3Anders WaageFreidig34.25+2.4013.52
4Nils Olav VennevikFreidig37.23+5.3815.04
5Rolf KarsetSteinkjer OK38.53+7.0815.40
6Svein Endre HoveByåsen IL44.30+12.4517.56
7Henry SundsetvikOL Trollelg49.13+17.2819.50
8Robert StrømWing OK1.01.49+30.0424.55
Tom BuggeByåsen ILikke startet

H 80-

2 480 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne SæterhaugByåsen IL40.2016.15
2Stig Arild HaugskottOL Trollelg43.39+3.1917.36
3Jardar SandstadSelbu OK49.49+9.2920.05
4Paul ForsethOL Trollelg51.00+10.4020.33
5Anders LaugloOL Trollelg54.34+14.1422.00
6Johannes SollidVerdal OK58.53+18.3323.44

Utvikling C

1 680 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1William Mitchell IversenVerdal OK39.4723.40
2Tina UglemsmoSelbu OK41.57+2.1024.58

Utvikling B

2 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK50.4720.23
2Anders TørumSelbu OK1.02.06+11.1924.56

Direkte A

4 130 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild NomelandByåsen IL29.557.14
2Endre AaenNMBUI36.53+6.588.55
3Vegard HansenByåsen IL40.26+10.319.47
4Sindre Engzelius GylverNTNUI41.24+11.2910.01
5Jo LangøygardFrol IL41.37+11.4210.04
6Fredrik PerssonWing OK44.58+15.0310.53
7Olle MalmringFreidig49.16+19.2111.55
8Triin JäädmaaNTNUI51.30+21.3512.28
9Fanni MarkussenNTNUI55.51+25.5613.31
10Marte SkoglundFrol IL1.00.26+30.3114.37
11Are RogstadNidarøst OK1.11.00+41.0517.11
12Jon Marius IversenVerdal OK1.12.19+42.2417.30
Helge EriksenByåsen ILdiskvalifisert

Direkte C

1 680 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Karoline Nubdal FrøsethVerdal OK22.0213.06
2Ingrid TanemVerdal OK23.11+1.0913.47

Direkte B

2 490 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lena AlstadFrol IL40.3216.16
2Karin GalaaenSelbu OK42.30+1.5817.04
3Lars HalvorsenFreidig43.10+2.3817.20
4Elisabeth StørsethSelbu OK48.45+8.1319.34
5Ingvil SnøfuglFreidig49.28+8.5619.51
6Sarah BrynhilsenWing OK54.35+14.0321.55
7Marianne LangøygardFrol IL56.59+16.2722.53
Hege HallanOK Skøynardiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.