Offisiell resultatliste for SI klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SI klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 2 desember 2018

H 17

5 260 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)46.188.48
2Kjell  DaleSandnes IL (Rogaland)47.47+1.299.05
3Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)48.00+1.429.07
4Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)52.18+6.009.56
5Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)53.39+7.2110.11
6Øystein DahleSandnes IL (Rogaland)1.00.36+14.1811.31
7Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.01.54+15.3611.46
8Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)1.04.22+18.0412.14
9Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.04.28+18.1012.15
10Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.06.30+20.1212.38
11Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.08.24+22.0613.00
12Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1.11.10+24.5213.31
13Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.11.22+25.0413.34
14ove oalandGanddal IL1.22.38+36.2015.42
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Per Olav HaarrGanddal ILikke startet
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17

5 260 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)57.0810.51
2Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.05.41+8.3312.29
3Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1.07.49+10.4112.53
4Mette WathneSandnes IL (Rogaland)1.15.39+18.3114.22
5Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)1.21.10+24.0215.25
6Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.23.24+26.1615.51
7Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)1.32.05+34.5717.30
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 60

3 810 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)55.5514.40
2Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)1.04.20+8.2516.53

D 60

3 810 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1.09.0218.07

H 13-16

3 810 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)36.589.42
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)37.55+0.579.57
3Markus RichterSandnes IL (Rogaland)38.57+1.5910.13
4Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)41.06+4.0810.47
5Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)42.07+5.0911.03
6Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)43.01+6.0311.17
7Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)47.49+10.5112.33
8Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)49.07+12.0912.53
9Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1.08.54+31.5618.05
10Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)1.18.20+41.2220.33

D 13-16

3 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)41.2810.53
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)50.02+8.3413.07
3Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)57.20+15.5215.02
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H/D 17C

2 620 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)29.1011.07
2Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)47.50+18.4018.15
3Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)52.42+23.3220.06
4Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)59.22+30.1222.39
5Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)1.11.59+42.4927.28
6Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)1.16.22+47.1229.08
Elisabeth MolvikSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 11-12

2 620 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)21.438.17
2Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)28.58+7.1511.03
3Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)31.35+9.5212.03
4Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)41.50+20.0715.58
5Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)45.57+24.1417.32
6Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)52.29+30.4620.01
7Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)56.06+34.2321.24
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 11-12

2 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari RichterSandnes IL (Rogaland)29.3611.17
2Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)31.06+1.3011.52
3Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)51.20+21.4419.35

H10

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)22.349.24
2Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)23.51+1.179.56
3Vebjørn BreilandSandnes IL (Rogaland)27.28+4.5411.26
4Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)27.48+5.1411.35
5Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)28.22+5.4811.49
6Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)32.23+9.4913.29
7Tsegazehb TsegazehbSandnes IL (Rogaland)38.28+15.5416.01
8Aksel MyklebostSandnes IL (Rogaland)40.04+17.3016.41
9Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)46.05+23.3119.12
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D10

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)31.3413.09
2Mekdes MekdesSandnes IL (Rogaland)31.43+0.0913.12
3Helene P HundeideSandnes IL (Rogaland)33.18+1.4413.52
4Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)51.33+19.5921.28

N-Åpen

2 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)48.0220.00
0Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)31.5913.19
0Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)1.08.3228.33
0Erle NermoenSandnes IL (Rogaland)39.0816.18
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)53.3422.19
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)51.4321.32
0Selma Johanne Skiri MosbakkSandnes IL (Rogaland)51.5121.36
0Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)49.4220.42
0Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)42.1117.34
0Liva WathneSandnes IL (Rogaland)1.07.1828.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.