Offisiell resultatliste for Hamla Grand Prix (KM Ultralang Hordaland) (HOK-ranking 3/2019)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hamla Grand Prix (KM Ultralang Hordaland) (HOK-ranking 3/2019)
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: lørdag 1 juni 2019

N-Open

1 530 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Fredrik BlomquistBergens TFfullført
Serhii IgnatievSlava Fan Clubfullført
Julie Horn KvåleBergens TFfullført
Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrettfullført
Arne RyggBergens TFfullført
Synne Marie SandviknesBergens TFfullført
Memund Daltveit SlettebøFana ILfullført
Mira MukhidinovaVaregg Fleridrettutenfor konkurranse

D 09-10

2 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Josefine BlomquistBergens TF35.2216.08
Inna IgnatievaSlava Fan Club35.2116.08

D 11-12

2 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Triana K NerhusIL Strand-Ulv38.0515.21
2Sofia Daltveit SlettebøFana IL1.09.54+31.4928.11
3Marie ThomassenVaregg Fleridrett1.16.54+38.4931.00
4Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.18.39+40.3431.42

D 13-14

2 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedda Erica EikangerGneist, IL20.228.04
2Tonje RykkjeVaregg Fleridrett23.53+3.319.28
3Karoline StrandenesFana IL24.39+4.179.46
4Helene NysæterBergens TF25.09+4.479.58
5Erle Schjølberg EvensenGneist, IL29.04+8.4211.32

D 15-16

4 810 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF40.058.20
2Kristine Bog VikaneFana IL44.22+4.179.13

D 19-

8 860 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helen MartinsenIL Gular1.17.128.42
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.32.30+15.1810.26
3Mariell ArntzenGneist, IL1.34.11+16.5910.37

D 17-18

7 730 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

D 40-

7 730 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karianne StrømmeVaregg Fleridrett1.18.0610.06
2Ragnhild BalsvikOsterøy IL1.19.31+1.2510.17
3Rannveig NordhagenFana IL1.23.52+5.4610.50
4Lise ChristensenTIF Viking1.30.18+12.1211.40
5Liv OrmbergGneist, IL1.45.13+27.0713.36

D 50-

4 810 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid SandvollGneist, IL52.5811.00
2Hege FjellbirkelandIL Gular58.05+5.0712.04
3Liv Sylvi MeyerGneist, IL1.04.17+11.1913.21
4Inger BjergaVaregg Fleridrett1.04.30+11.3213.24

D 60-

4 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit NipenGneist, IL50.5010.34
2Rannveig SolliAskøy OL53.09+2.1911.02
3Siren GreveBergens TF58.40+7.5012.11

D 70-

2 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg KocbachBergens TF29.5911.53
2Astrid OrmbergFana IL34.11+4.1213.33
3Astri Ese HoleBergens TF50.04+20.0519.52

H 09-10

2 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Emil HeksemFana IL36.3816.43
Martin HoldhusSamnanger IL28.3213.01

H 11-12

2 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Heldal HersvikFana IL27.2311.02
Håvard Serck-HanssenTIF Vikingikke startet
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrettikke startet

H 13-14

2 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar HeksemFana IL20.188.03
2Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett29.54+9.3611.51
3Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett31.35+11.1712.31
4Marius GuibertVaregg Fleridrett32.37+12.1912.56
5Maksym IgnatievSlava Fan Club38.22+18.0415.13

H 15-16

7 730 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett1.18.3910.10
2Vegard Velle SivertsenBergens TF1.18.41+0.0210.10
3Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett1.33.19+14.4012.04
4Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.44.13+25.3413.28
Brage Bell LysakerFana ILikke startet

H 19-

14 630 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar RøenVaregg Fleridrett1.36.436.36
2Rune NygaardIL Gular1.45.09+8.267.11
3Andreas G. PoldenNydalens SK1.45.42+8.597.13
4Trygve BuanesTIF Viking1.48.36+11.537.25
5Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett1.59.58+23.158.12
6Magne KnudsenGneist, IL2.17.32+40.499.24
7Pål ThomassenVaregg Fleridrett2.18.22+41.399.27
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Dag Steinar RagvinBø OLikke startet

H 19-AK

8 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut UtneFana IL1.28.349.59
2Andreas BergeOs Orienteringsklubb1.31.49+3.1510.21

H 17-18

8 860 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas NysæterBergens TF1.26.529.48
2Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.32.23+5.3110.25
3Sigve Rygg EikelandBergens TF1.45.59+19.0711.57

H 40-

8 860 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb1.11.198.02
2Geir HeksemFana IL1.19.48+8.299.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Oleksil IgnatievSlava Fan Club1.53.59+42.4012.51
4Amund LeirenNorheimsund2.15.56+1.04.3715.20

H 50-

7 730 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge NysæterBergens TF1.05.548.31
2Kjetil DammTIF Viking1.17.11+11.179.59
3Tore JuvikIL Gular1.17.24+11.3010.00
4Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.20.37+14.4310.25
5Rolf Atle RolfsnesFitjar IL1.24.33+18.3910.56
6Erik Serck-HanssenTIF Viking1.26.54+21.0011.14
7Tommy SævareidOs Orienteringsklubb1.32.21+26.2711.56
8Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.33.06+27.1212.02
Test -NOTEAMutenfor konkurranse
Bjart Are HellenTIF Vikingikke startet
Tore Svein NeseAskøy OLikke startet
Erik VikaneFana ILikke startet

H 60-

4 810 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Arve SolliAskøy OL48.3110.05
2Svein LingaIL Gular49.04+0.3310.12
3Torgeir StrandFana IL52.57+4.2611.00
4Ørjan Eirik ValestrandFana IL54.09+5.3811.15
5Erling StrandBergens TF1.08.20+19.4914.12
6Eivind HøysæterSamnanger IL1.13.21+24.5015.14
7Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.17.48+29.1716.10
Peter StoykovSamnanger ILdiskvalifisert

H 70-

4 810 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar KnudsenTIF Viking53.1511.04
2Atle BergsethVaregg Fleridrett58.02+4.4712.03
3Per VoldFana IL58.09+4.5412.05
4Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.06.55+13.4013.54
5Harald WesterheimFitjar IL1.13.01+19.4615.10
6Axel IngvaldsenTIF Viking1.18.48+25.3316.22
Dagfinn HoleBergens TFdiskvalifisert
Terje Mathias HauglandTIF Vikingikke startet

UN 10-20

2 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Bjørn StrømmeTIF Viking1.59.5254.44

UB 12-20

2 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett19.117.36

C-Open

2 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May-lill DammTIF Viking35.1914.14
2Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL36.12+0.5314.35
3Turid TangenOs Orienteringsklubb44.35+9.1617.58
4Per Olaf TangenFana IL44.45+9.2618.02

B-Open

2 520 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind StrandenesFana IL20.448.13
2Tore LidVaregg Fleridrett23.26+2.429.17
3Tatiana  PriadkinaSlava Fan Club26.34+5.5010.32
4Bjørn BataldenFana IL28.28+7.4411.17
5Per VikaneFana IL31.37+10.5312.32
6Jan Olav OrmbergFana IL34.54+14.1013.50
7Siren HoplandGneist, IL35.53+15.0914.14
Ina Hopland SkageGneist, ILikke startet
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrettikke startet

A4-Open

4 810 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett39.578.18
2Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett42.56+2.598.55
3Ida Johanne AadlandSamnanger IL50.40+10.4310.32
4Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett52.54+12.5710.59
5Dagrun Daltveit SlettebøFana IL53.44+13.4711.10
6Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.22.32+42.3517.09
7Olena StrugalovaVaregg Fleridrett1.36.28+56.3120.03
Bjørn-Inge SkageGneist, ILdiskvalifisert

A3-Open

7 730 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin DammTIF Viking1.16.039.50
Runar SivertsenBergens TFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.