Offisiell resultatliste for Pinseløpet, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 3
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 10 juni 2019

N-åpen

2 030 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eline HanssenOL Tønsberg og omegnfullført
Jørgen ReuschHeming Orienteringfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Zelia HeggeKongsberg OLfullført
Nils Zahl ErikssonKongsberg OLfullført
Oskar FermRøyken OLfullført
Greta WernerssonGöteborg Majorna OKfullført
Julie Ø. HålårdKonnerud ILfullført
Tuva AronsenEiker OLfullført
Johanne Ragvin RystadNydalens SKfullført
Ludvig Balchen LudvigsenIL Kollfullført
Alexander DybvikStokke ILfullført
Ewa Linnea KnudsenSturla, IFfullført
Milica MilenkovicSturla, IFfullført
Astrid Svenne ThorbjørnsenEiker OLfullført
Alva Zahl ErikssonKongsberg OLfullført
Martina VågsnesOppsal Orienteringfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Anna Elizabeth Fontes AarbuVarteig OLfullført
Håvard Ryen BerthelsenOdda OLfullført
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubbfullført
Elida EspenesVarteig OLfullført
Nora Ryen BertelsenOdda OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubbfullført
Ana Zagar NesLarvik OKfullført
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OKfullført
Magnus LestebergKongsberg OLfullført
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILfullført
Elise Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Tobias DanielsenKongsberg OLfullført
Eira MorkNotodden OLfullført
Marina SandvoldEiker OLfullført
Eivind BredholtKongsberg OLfullført
Ronia Robin MarstonHemsedal ILfullført
Tony N HansenOdda OLfullført
Milli EspenesVarteig OLfullført
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OKfullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Eivind VågsnesOppsal Orienteringfullført
Vilje HillerenEiker OLfullført
Olai BisethKongsberg OLfullført
Dag Jørgen MoeTorridal ILfullført
Christopher David EriksenLarvik OKdiskvalifisert
Nora HeggeKongsberg OLikke startet

D 9-10

2 020 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Kamille DanielsenKongsberg OL41.2420.29
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK15.567.53
0Nila HillerenEiker OL40.0519.50
0Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb25.3512.39

UN 10-16

2 020 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Amund Sannes RisvollTyrving IL32.2116.00
0Sigurd MyrvoldHeming Orientering25.4412.44
0Johan MichelsenFossum IF20.3110.09
0Andrea KongsbergTyrving IL40.4120.08
0Erik ZagarLarvik OK33.1516.27
0Triana K NerhusIL Strand-Ulv27.1013.26
0Marcus WindvikSandefjord OK33.0616.23
0Rannveig Oma LøyningOdda OL19.469.47
0Tuva BredholtKongsberg OL22.0410.55
0Maria KongsbergTyrving IL33.5716.48
0Karoline FjæreHedrum OL32.4316.11
0Lars WikstrømHaugesund IL Orientering33.4916.44
0Marie HoltermannPorsgrunn OL28.3114.07
Magnus SigurdssonStokke ILikke startet
Linus MjøsundNydalens SKikke startet
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet

D 17-A kort

3 740 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen BjergaardNydalens SK41.1611.02
2Britt Kari LegårdOdda OL41.51+0.3511.11
3Solveig SletnerRøyken OL43.28+2.1211.37
4Marie Hammer IversenØstmarka OK47.41+6.2512.44
5Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK49.15+7.5913.10
6Marit IsachsenAsker Skiklubb49.59+8.4313.21
7Idunn HaavengenNTNUI53.53+12.3714.24
8Kristin SletnerIL GeoForm55.47+14.3114.54
9Tanja InstanesSturla, IF55.48+14.3214.55
10Pernille Nauf BorgersenHedrum OL56.49+15.3315.11
11Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL1.01.22+20.0616.24
12Åshild OmaOdda OL1.07.09+25.5317.57
13Torill Hynne FjæreHedrum OL1.12.18+31.0219.19
13Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.12.18+31.0219.19
Silje SlungaardTyrving ILdiskvalifisert
Randi MorkNotodden OLbrutt

D 17-B

3 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsten GjermstadKonnerud IL45.5013.40
2Gry AakreSkien OK48.33+2.4314.29
3Susanne StrømHedrum OL1.03.24+17.3418.55
4Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.19.50+34.0023.49
Mariann SlettenIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Mie ZagarLarvik OKikke startet
Anne Berg GjølbergLarvik OKikke startet
Marianne ArnesenAsker Skiklubbikke startet

D 17-C

2 990 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi EriksenLarvik OK1.07.3422.35
2June Helen MyklebustHedrum OL1.11.10+3.3623.48
3Veronica EspenesVarteig OL1.11.12+3.3823.48
4Eli Tufte HanssenEiker OL1.14.22+6.4824.52
Lena HenrikssonTyrving ILikke startet

D 17-18

5 350 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina JørgensenTyrving IL53.149.57
2Ingrid BlindheimLillomarka OL59.54+6.4011.11
3Christine HoenEiker OL1.02.49+9.3511.44
4Oda Isnes TyseEiker OL1.06.28+13.1412.25
5Nora Småge NilsenKonnerud IL1.07.44+14.3012.39
6Ingrid Lund HovdenTyrving IL1.12.40+19.2613.34
7Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.14.07+20.5313.51
8Marie Lindløv JensenOK Moss1.14.10+20.5613.51
9Malene InstanesSturla, IF1.14.16+21.0213.52
10Ine InstanesSturla, IF1.21.08+27.5415.09
11Silje MorlandstøEiker OL1.37.26+44.1218.12
12Malene NysæterSkien OK1.45.54+52.4019.47
Maya Jones ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Iselin SørensenSturla, IFdiskvalifisert
Thea LandKonnerud ILikke startet
Iris HolstTyrving ILikke startet
Malene Teresia JebsenHeming Orienteringikke startet
Emma Meyer LarssonTyrving ILikke startet
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet

D 19-20

5 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linn Mei WaalerMåren OK1.27.4016.23

D 21-

6 080 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann UlvestadBækkelagets SK52.488.41
2Lone BrochmannBækkelagets SK56.46+3.589.20
3Runa FremstadLarvik OK56.59+4.119.22
4Ingrid GulbrandsenNTNUI58.24+5.369.36
5Vendula SramkovaHemsedal IL1.06.06+13.1810.52
6Margrethe WisløffNTNUI1.07.13+14.2511.03
7Maiken Økern HågårdKonnerud IL1.10.16+17.2811.33
8Sunniva OmdalNTNUI1.18.34+25.4612.55
9Anita HillerenEiker OL1.24.55+32.0713.57
Eline DrageTyrving ILdiskvalifisert
Katja MjøsundNydalens SKdiskvalifisert
Helen MartinsenIL Gularikke startet
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orienteringikke startet
Mariell ArntzenNydalens SKikke startet
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 35-

4 680 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petra WernerssonGöteborg Majorna OK51.3911.02
2Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn51.45+0.0611.03
3Hege Holth RekaaRøyken OL1.00.59+9.2013.01
4Anne Marthe PeveriEiker OL1.08.28+16.4914.37
5Marion RyenOdda OL1.09.14+17.3514.47

D 40-

4 680 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi StoksethHalden SK50.0310.41
2Elin BjervaLarvik OK51.09+1.0610.55
3Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb56.18+6.1512.01
4Turid Zagar NesLarvik OK1.11.28+21.2515.16
Line Bar-NathanLillomarka OLdiskvalifisert

D 45-

4 470 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK46.0910.19
2Ingrid UndstadLarvik OK47.02+0.5310.31
3Sara MathisenPorsgrunn OL52.27+6.1811.44
4Audrun UtskarpenIL GeoForm56.15+10.0612.35
5Wenche EikåsSandefjord OK1.12.56+26.4716.18
6Lene ColquhounLillomarka OL1.18.09+32.0017.28
7Line SletnerLillomarka OL1.21.25+35.1618.12
8Trude NysæterSkien OK1.25.02+38.5319.01
Elin BordøyHedrum OLdiskvalifisert

D 50-

3 740 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tove HeimdalKonnerud IL46.1712.22
2Anne Marit BjergaardNydalens SK47.20+1.0312.39
3Jorunn BlindheimLillomarka OL55.56+9.3914.57
4Signe Astrup ArnesenHeming Orientering56.16+9.5915.02
5Charlotte SkourupSturla, IF1.00.25+14.0816.09
6Tone Sølie LysnesHedrum OL1.09.42+23.2518.38
7Wenche LindløvSarpsborg OL1.10.29+24.1218.50
8Marianne ReuschHeming Orientering1.13.32+27.1519.39
9Merete UndelandSturla, IF1.33.33+47.1625.00
Maria TorgersenBækkelagets SKikke startet
Marianne NjåsteinTyrving ILikke startet
Isa HeggedalKonnerud ILikke startet

D 55-

3 740 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK41.1611.02
2Kristin D SelvigNydalens SK43.48+2.3211.42
3May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering45.54+4.3812.16
4Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL46.30+5.1412.25
5Heidi SchatvetNotodden OL48.00+6.4412.50
6Eli Marie WiigPorsgrunn OL49.05+7.4913.07
7Magnhild T. MølnvikFossum IF52.57+11.4114.09
8Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL53.24+12.0814.16
9Randi NicolaisenAsker Skiklubb59.45+18.2915.58
10Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb1.05.42+24.2617.34
11Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL1.24.53+43.3722.41
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OLikke startet

D 60-

3 210 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL36.1411.17
2Bjørg SvanbergRøyken OL37.31+1.1711.41
3Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL41.05+4.5112.47
4Siren GreveBergens TF46.03+9.4914.20
5Cathrine NorvikRøyken OL50.23+14.0915.41
6Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb51.13+14.5915.57
7Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL57.25+21.1117.53
8Brit HougePorsgrunn OL58.56+22.4218.21

D 65-

3 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit HegdalBergens TF42.5013.20
2Linda VerdeSturla, IF43.40+0.5013.36
3Aud KjemperudEiker OL47.36+4.4614.49
4Live Joronn YtrehusRingerike OL51.09+8.1915.56 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Inger NergaardStokke IL59.09+16.1918.25

D 70-

2 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL35.5613.55
2Edel SlettemarkStord Orientering36.18+0.2214.04
3Bjørg KocbachBergens TF38.49+2.5315.02
4Gerd LangsethLarvik OK42.02+6.0616.17
5Inger LindløvOK Moss51.49+15.5320.05
6Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL53.18+17.2220.39
7Marta StangModum OL58.19+22.2322.36
8Aud I SpjelkavikTyrving IL1.07.55+31.5926.19
Gry Bruland VråleSturla, IFikke startet
Ingjerd SognnæsBergens TFikke startet

D 75-

2 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL43.2316.48
2Synnøve DalvaBø OL50.21+6.5819.30
3Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.10.21+26.5827.16

D 80-

2 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF48.4618.54

H 9-10

2 020 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Jens Vonen SvaeSarpsborg OL20.2910.08
0Sigurd Oma LøyningOdda OL32.2516.02
0Mathias Bredland EidKongsberg OL18.559.21
0Jakob Bredland EidKongsberg OL20.099.58
0Kristian KaiserSturla, IF21.1710.32
0Eirik LestebergKongsberg OL20.2110.04
0Aleksander AndenæsAsker Skiklubb27.4613.44
0Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb32.4216.11
0Mathis RenardKongsberg OL27.4813.45
Sindre Nikolai HolmboeTyrving ILikke startet
Rasmus MjøsundNydalens SKikke startet

H 17-A kort

4 680 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siggen YtrehusBø OL41.348.52
2Per WiréhnAsker Skiklubb47.30+5.5610.08
3Kristoffer FjæreHedrum OL49.39+8.0510.36
4Rune Kristian MorkNotodden OL52.46+11.1211.16
5Tor RingstadHedrum OL53.35+12.0111.26
6Peter CarlsenSturla, IF55.35+14.0111.52
7Atle StrømHedrum OL59.40+18.0612.44
8Thomas OlsenAsker Skiklubb1.00.03+18.2912.49
9Eelco van RaaijHedrum OL1.01.56+20.2213.14
10Ole Grini JohansenNatthauken IL1.05.06+23.3213.54
11Stig InstanesSturla, IF1.06.10+24.3614.08
12Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK1.07.11+25.3714.21
13Jarle LysnesHedrum OL1.09.04+27.3014.45
14Rune SørensenSturla, IF1.16.19+34.4516.18
15Arve LøyningOdda OL1.23.04+41.3017.44
Atle BorgersenHedrum OLdiskvalifisert
Jørgen FjæreHedrum OLikke startet

H 17-B

3 350 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL38.4911.35
2Axel EiknerFana IL45.28+6.3913.34
3Håvard Sandvoll AskLierbygda OL45.32+6.4313.35
4Nils Jarle LindtnerHaugesund IL Orientering48.47+9.5814.33
5Glenn Ekholdt HillerenEiker OL49.05+10.1614.39
6Ulrik Andre StrømHedrum OL59.11+20.2217.40
7Sten Øivind BjerkeHedrum OL1.09.15+30.2620.40
Markus EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Jørgen WesterheimStord Orienteringikke startet

H 17-C

2 990 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen AskLierbygda OL54.3518.15
2Sindre EspenesVarteig OL1.11.11+16.3623.48
3Eivind OhrenRøyken OL1.12.23+17.4824.12
4Roy Roger EspenesVarteig OL1.14.47+20.1225.00
5Einar HansenOdda OL1.30.20+35.4530.12
6Torbjørn Nguyen HansenOdda OL1.32.45+38.1031.01

H 17-18

6 080 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders VestølVegårshei IL44.257.18
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering47.19+2.547.46
3Iver RingheimLarvik OK53.12+8.478.45
4Viljan van RaaijHedrum OL56.26+12.019.16
5Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn56.48+12.239.20
6Eetu KorhonenSK Vuoksi57.53+13.289.31
7Johan Kristian UndelandSturla, IF58.16+13.519.35
8Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering59.20+14.559.45
9Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF1.02.41+18.1610.18
10Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn1.09.36+25.1111.26
11Eeka HusuSK Vuoksi1.12.11+27.4611.52
12Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1.15.39+31.1412.26
13Jonas EikåsSandefjord OK1.20.42+36.1713.16
Sigurd SmemoSturla, IFdiskvalifisert
Henrik R HoltHedrum OLdiskvalifisert

H 19-20

7 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Skjalg NysæterSkien OK1.10.5010.05
Rasmus MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Ludvig JohnsenHedrum OLikke startet

H 21-

7 610 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL49.406.31
2Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK53.06+3.266.58
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb53.51+4.117.04
4Jo Forseth IndgaardFrol IL54.15+4.357.07
5Sigve VågsnesOppsal Orientering55.23+5.437.16
6Sindre R HoltHedrum OL55.56+6.167.20
7Daniel WernerssonGöteborg Majorna OK56.24+6.447.24
8Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb57.08+7.287.30
9Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK57.53+8.137.36
10Morten Urdal BakkeTyrving IL58.22+8.427.40
11Elias T. MølnvikNTNUI58.45+9.057.43
12Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.00.14+10.347.54
13Vegard Brun SagaTyrving IL1.01.47+12.078.07
14Are WigaardNTNUI1.03.04+13.248.17
15Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL1.04.01+14.218.24
16Emil JönssonTyrving IL1.04.08+14.288.25
17Tobias KristensenNTNUI1.04.12+14.328.26
18Andreas G. PoldenNydalens SK1.05.49+16.098.38
19Aslak HeimdalKonnerud IL1.07.51+18.118.54
20Kenneth SandvoldEiker OL1.14.07+24.279.44
21Simen BordalFossum IF1.14.17+24.379.45
22Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1.14.40+25.009.48
23John RundeKristiansand OK1.17.12+27.3210.08
24Bjørn Tore MathisenOL Tønsberg og omegn1.17.53+28.1310.14
25Kaspar LiljaModum OL1.18.05+28.2510.15
26Pål SkogedalAsker Skiklubb1.18.52+29.1210.21
Jørgen BaklidKonnerud ILikke startet
Asgeir MjøsundNydalens SKikke startet
Trygve HeggedalNydalens SKikke startet
Marius AurebekkKristiansand OKikke startet
Anders BjergaardNydalens SKikke startet
Per Melander OftenNydalens SKikke startet
Rune NygaardIL Gularikke startet
Håvard MyhreBækkelagets SKikke startet

H 35-

7 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Taraldsten BrunesModum OL1.07.599.41
2Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.58.38+50.3916.53

H 40-

7 020 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein MoeTorridal IL56.388.04
2Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb1.07.47+11.099.39
3Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1.09.54+13.169.57
4Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.15.35+18.5710.46
5Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL1.16.08+19.3010.50
6Per Henrik ZagarLarvik OK1.23.15+26.3711.51
7Assaf Bar-NathanLillomarka OL2.04.38+1.08.0017.45

H 45-

6 080 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)50.108.15
2Frode NysæterSkien OK50.32+0.228.18
3Johan MichelsenFossum IF51.14+1.048.25
4Kenneth WesterheimStord Orientering52.20+2.108.36
5Christian HolmboeTyrving IL55.37+5.279.08
6Sturle FurlandSandefjord OK57.19+7.099.25
7Asgeir FremstadLarvik OK58.10+8.009.34
8Jøran KristensenHeming Orientering1.02.58+12.4810.21
9Christian ReuschHeming Orientering1.06.04+15.5410.51
10Neil MarstonHemsedal IL1.06.05+15.5510.52
11Mika KorhonenSK Vuoksi1.06.13+16.0310.53
12Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1.11.44+21.3411.47
13Geir Thomas KnutheimSturla, IF1.15.58+25.4812.29
14Tom KristensenLarvik OK1.18.00+27.5012.49
15Jo Børre EikåsSandefjord OK1.20.14+30.0413.11
16Øystein RognebakkeSturla, IF1.34.07+43.5715.28
Øyvind StoksethHalden SKbrutt
Anders Kristian HoltHedrum OLikke startet
Johan JebsenHeming Orienteringikke startet
Stig MellingRingerike OLikke startet
André JægtvikKonnerud ILikke startet

H 50-

5 420 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein NygårdLillomarka OL46.038.29
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)46.46+0.438.37
3Kimme ArnesenHeming Orientering50.48+4.459.22
4Steinar LågAsker Skiklubb51.26+5.239.29
5Teemu KorhonenSK Vuoksi52.58+6.559.46
6Christian GrotnesTyrving IL53.56+7.539.57
7Rune EngehultNotodden OL55.00+8.5710.08
8Terje BlindheimLillomarka OL57.36+11.3310.37
9Guttorm EggeIL GeoForm58.01+11.5810.42
10Vemund KongsnesØstmarka OK59.29+13.2610.58
11Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.00.03+14.0011.04
12Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.04.37+18.3411.55
13Roger LysnesHedrum OL1.06.50+20.4712.19
14Kjell Petter SmågeKonnerud IL1.08.53+22.5012.42
15Lasse ArnesenHeming Orientering1.09.39+23.3612.51
16Espen JohnsenHedrum OL1.10.43+24.4013.02
Arne TorgersenBækkelagets SKikke startet
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Asle Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet

H 55-

5 420 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb46.158.31
2Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)48.38+2.238.58
3Per SlungaardTyrving IL53.04+6.499.47
4Øystein JensenSarpsborg OL1.04.24+18.0911.52
5Harald KvisliNotodden OL1.06.39+20.2412.17
6Hallvard BergTyrving IL1.07.46+21.3112.30
7Sigurd EiknerFana IL1.09.53+23.3812.53
8Håkon MogstadFana IL1.11.36+25.2113.12
Per Einar StrømHedrum OLbrutt

H 60-

4 090 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL36.529.00
2Terje Wiig MathisenNydalens SK39.35+2.439.40
3Øyvind Roger HansenRøyken OL42.15+5.2310.19
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF45.32+8.4011.07
5Reidar FossumAsker Skiklubb45.53+9.0111.13
6Karl Aasmund ErøyOK Moss46.05+9.1311.16
7Geir Holm GundersenKonnerud IL46.20+9.2811.19
8Per SchancheAsker Skiklubb52.34+15.4212.51
9Eivind TokheimOdda OL56.58+20.0613.55
10Roy GjerdingOK Moss1.04.48+27.5615.50
11Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.24.50+47.5820.44

H 65-

4 090 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag MoeKristiansand OK43.5310.43
2Are EriksenOslostudentenes IK48.27+4.3411.50
3Bjørn GrindeIL GeoForm50.17+6.2412.17
4Magne VollenOslostudentenes IK53.13+9.2013.00
5Sveinung RekaaNotodden OL54.40+10.4713.21
6Torbjørn NørbechRingerike OL57.33+13.4014.04
7Morten JohannessenRøyken OL57.41+13.4814.06
8Kjell SvanbergRøyken OL58.04+14.1114.11
9Hugo A. ChristensenNotodden OL1.02.57+19.0415.23
10Øystein AndersenEiker OL1.17.15+33.2218.53
11Martin NaufHedrum OL1.39.47+55.5424.23
Ragnar Niemi BergStokke ILdiskvalifisert
Jan BøhleOL Trolloikke startet
Lasse VråleSturla, IFikke startet

H 70-

3 740 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor TrøanHadeland OL40.5510.56
2Peter KlavenessMåren OK41.20+0.2511.03
3Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb43.37+2.4211.39
4Hans Roar BakkenEiker OL46.20+5.2512.23
5Dag Rønning JensenOL Trollo48.34+7.3912.59
6Atle AlvheimFana IL52.35+11.4014.03
7Atle RemmePorsgrunn OL56.47+15.5215.10
8Bård StangModum OL57.26+16.3115.21
9Geir TrøanKolbotn og Skimt OL57.27+16.3215.21
10Kjell GrønhovdModum OL59.16+18.2115.50
11Rolf GjølbergLarvik OK1.01.01+20.0616.18
12Knut Erik GulbrandsenFana IL1.03.43+22.4817.02
13Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.04.50+23.5517.20
14Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.07.06+26.1117.56
15Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb1.12.33+31.3819.23
16Brede Høibak GundersenRingerike OL1.13.43+32.4819.42
17Per Oscar SaugestadOK Moss1.13.56+33.0119.46
18Bjørn Helge CeebergHedrum OL1.15.13+34.1820.06
19Hogne KjæråsAndebu IL1.29.12+48.1723.51
Jørn TorgersenTIF Vikingikke startet
Gunnar MosevollSkien OKikke startet

H 75-

3 210 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar HelgesenSørreisa OL39.0612.10
2Harald LundhaugOK Moss39.48+0.4212.23
3Kjell StenstadvoldTyrving IL41.56+2.5013.03
4Sigvald RobberstadStord Orientering42.07+3.0113.07
5Jan VærpSøgne og Songdalen OK43.18+4.1213.29
6Per Øystein AndersenLarvik OK45.05+5.5914.02
7Per VoldFana IL45.13+6.0714.05
8Thorolf TrolsrudBotne SK45.49+6.4314.16
9Bjørn W. LudvigsenSturla, IF46.07+7.0114.21
10Knut LindløvOK Moss48.44+9.3815.10
11Lars Martin GjeinStokke IL49.09+10.0315.18
12Ingolf DybvikStord Orientering50.32+11.2615.44
13Tor Eivind EdvardsenLarvik OK58.55+19.4918.21
14Torgeir BrochmannEiker OL1.02.43+23.3719.32
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert
Kjell KlokkerudEiker OLikke startet

H 80-

2 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar Louis BergSturla, IF41.5116.13
2Magnar ReppesgårdHedrum OL43.34+1.4316.53
3Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn44.08+2.1717.06
4Oddvar GjelstadSandefjord OK44.51+3.0017.23
5Johan JanssonVäxjö OK49.09+7.1819.03
6Tor DrageHaugerud IF58.11+16.2022.33
7Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn1.23.15+41.2432.16
Per MeilandLommedalens ILdiskvalifisert

Direkte A-Kort

4 240 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas JuveliKonnerud IL34.398.10
2Lars MyklebustSandnes IL (Rogaland)37.42+3.038.53
3Brynjar FredheimLillomarka OL39.18+4.399.16
4Håkon HeggedalNydalens SK40.37+5.589.34
5Markus Knapp KongsbergTyrving IL43.25+8.4610.14
6Lars FremstadLarvik OK43.38+8.5910.17
7Espen SvaeSarpsborg OL44.09+9.3010.24
8Bjørn Idar SætranIF Trauma44.40+10.0110.32
9Markus RichterSandnes IL (Rogaland)46.01+11.2210.51
10Leif ErikssonModum OL46.35+11.5610.59
11Marte BalchenIL Koll47.00+12.2111.05
12Anders ØpstadAsker Skiklubb49.09+14.3011.35
13Jon Erik KvarmeSturla, IF49.59+15.2011.47
14Kjell RønnebergRøyken OL51.28+16.4912.08
15Kristin SandvenNotodden OL51.41+17.0212.11
16Nicole RagvinNydalens SK52.17+17.3812.19
17Erik LindstrømModum OL53.34+18.5512.38
18Sunniva BergStokke IL53.35+18.5612.38
19Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL53.36+18.5712.38
20Per Kristian TømtIL Imås53.39+19.0012.39
21Maren NorderudTyrving IL53.49+19.1012.41
22Sindre TengesdalNOTEAM54.27+19.4812.50
23Monica BerglundRingerike OL56.08+21.2913.14
24Maun WästlundNotodden OL56.39+22.0013.21
25Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)57.02+22.2313.27
26Aksel OlsenAsker Skiklubb57.09+22.3013.28
27Elena GrandLillomarka OL1.00.27+25.4814.15
28Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen1.02.11+27.3214.39
29Inge RingheimLarvik OK1.02.12+27.3314.40
30Håkon BergStokke IL1.02.27+27.4814.43
31Morten KongsbergTyrving IL1.03.14+28.3514.54
32Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn1.03.56+29.1715.04
33Marianne Mellbye LarsenAsker Skiklubb1.03.58+29.1915.05
34Solveig Eline BergTyrving IL1.04.10+29.3115.08
35Tanni MarkussenNTNUI1.07.42+33.0315.58
36Knut Johan NerhusIL Strand-Ulv1.08.20+33.4116.06
37Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1.08.24+33.4516.07
38Karin EriksenOL Tønsberg og omegn1.09.12+34.3316.19
39Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.10.29+35.5016.37
40Ørjan LågNOTEAM1.14.53+40.1417.39
41Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.15.55+41.1617.54
42David HanssenOL Tønsberg og omegn1.18.34+43.5518.31
43Runar KirkerudEiker OL1.20.28+45.4918.58
44Kirsti Grundnes BergTyrving IL1.20.40+46.0119.01
45Anders BjørkasAskvold og Holmedal IL1.26.46+52.0720.27
46Karl Anton UndelandSturla, IF1.33.53+59.1422.08
47Heidi BørstadSarpsborg OL1.50.53+1.16.1426.09
48Yngve MobråthenBotne SK1.54.11+1.19.3226.55
49Thor NorderudTyrving IL1.56.28+1.21.4927.28
Hanne FredheimLillomarka OLdiskvalifisert
Per Ove TransethRøyken OLdiskvalifisert
Nina Marie UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Morten AndresenOK Skeididiskvalifisert
Joachim KnutsenSturla, IFbrutt

Direkte A-Lang

6 280 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil OkkenhaugEmblem IL46.527.27
2Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI57.21+10.299.07
3Dag BrenåsVarteig OL1.01.44+14.529.49
4Magnus OliversenTrøsken IL1.01.51+14.599.50
5Steinar EastwoodLillomarka OL1.02.02+15.109.52
6Joakim FermRøyken OL1.02.53+16.0110.00
7Jorun RuudAsker Skiklubb1.05.16+18.2410.23
8Bjørn MartiniAsker Skiklubb1.06.24+19.3210.34
9Eirik W MoeAsker Skiklubb1.07.02+20.1010.40
10Hallvard KorenOK Moss1.10.54+24.0211.17
11Jörgen MårtenssonModum OL1.11.06+24.1411.19
12Kjell Einar AndersenVarteig OL1.13.59+27.0711.46
13Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen1.14.13+27.2111.49
14Ketil RisvollNOTEAM1.16.16+29.2412.08
15Bjørn VeeTyrving IL1.17.15+30.2312.18
16Ingrid MobråthenBotne SK1.21.54+35.0213.02
17Netta Bar-NathanLillomarka OL1.23.50+36.5813.20
18Tom GrettebergBotne SK1.28.12+41.2014.02
19Mila ZaharinovaOppsal Orientering1.29.56+43.0414.19
20Anton PlaianAsker Skiklubb1.44.13+57.2116.35
21Morten Herman VogtKonnerud IL1.45.47+58.5516.50
22Merete RørvikLillomarka OL1.54.13+1.07.2118.11
23Aase MestadLillomarka OL2.04.12+1.17.2019.46
24Elin BrekkeLillomarka OL2.14.11+1.27.1921.22
Børge BrenåsVarteig OLikke startet
Vibeke HøstLillomarka OLikke startet

Direkte B

3 230 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL37.5011.42
2Arild NyhaugAsker Skiklubb50.01+12.1115.29
3Henrik HaugumNOTEAM51.35+13.4515.58
4Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL52.50+15.0016.21
5Ingvill SommerstadTyrving IL57.45+19.5517.52
6Ellen Horni-JohnsenSturla, IF59.53+22.0318.32
7Anders JohnsenSturla, IF59.55+22.0518.33
8Katrine van RaaijHedrum OL1.03.06+25.1619.32
9Anne Gro StyrvoldLarvik OK1.04.10+26.2019.51
10Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL1.08.09+30.1921.05
11Kristin Sæthre SørensenSturla, IF1.08.50+31.0021.18
12Oddbjørg MoeKristiansand OK1.11.25+33.3522.06
13Knut GjoneSandefjord OK1.20.07+42.1724.48
14Bjørn SpjelkavikTyrving IL1.21.44+43.5425.18
15Enikø BertalanNOTEAM1.26.27+48.3726.45
16Sigrun GjoneSandefjord OK1.31.34+53.4428.20
17Aagot HartmannRøyken OL1.37.57+1.00.0730.19
Ingrid U LodeSkien OKdiskvalifisert
Inger-Lene FlatinSkien OKikke startet

Direkte C

2 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Ø. LodeSkien OK37.2012.52
2Ylva ReitenNOTEAM43.47+6.2715.05
3Elise BrenneVarteig OL51.16+13.5617.40
4Kristine AndenesAsker Skiklubb51.51+14.3117.52
5Jens G. DybvikStokke IL1.05.40+28.2022.38
6Ingvill HoftunAsker Skiklubb1.07.18+29.5823.12
7Tine ReitenNOTEAM1.07.32+30.1223.17
8Ladislav KolbachNOTEAM1.07.35+30.1523.18
9Julie SkatunNOTEAM1.07.36+30.1623.18
10Hege MortensenKonnerud IL1.19.35+42.1527.26
11Silje Grøtan TorpGjø-Vard OL1.21.07+43.4727.58
12Monica MøllerSturla, IF1.21.55+44.3528.14
13Oda HoftunBø OL1.26.28+49.0829.48
Synnøve VonenSarpsborg OLdiskvalifisert

H11-12_12

1 850 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Olav BerganKongsberg OL18.3910.04
2Jon StrandKongsberg OL18.45+0.0610.08
3Sindre FurlandSandefjord OK20.44+2.0511.12
4Arne BisethKongsberg OL23.35+4.5612.44
5Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn24.09+5.3013.03
6Lars Haakon ErikssonTyrving IL24.14+5.3513.05
7Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb26.45+8.0614.27
8Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb26.46+8.0714.28
9Jens G. DybvikStokke IL26.55+8.1614.32
10Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL32.12+13.3317.24
11Tobias LodeSkien OK42.29+23.5022.57
12June HestadSkien OK46.18+27.3925.01
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnikke startet
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKikke startet
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud ILikke startet

H11-12_3

1 850 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarand GustafssonKongsberg OL35.0919.00
2Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL35.14+0.0519.02
3Magnus SigurdssonStokke IL45.55+10.4624.49
4Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb46.42+11.3325.14
5Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn48.28+13.1926.11
6Daniella GjoneSandefjord OK52.10+17.0128.11
7Kristian KirknesKonnerud IL1.05.57+30.4835.38
8Åsmund Larsen HirschTyrving IL1.06.01+30.5235.41
9Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL1.07.02+31.5336.14
10Juliette Holtskog-FeremansSkien OK1.21.49+46.4044.13
Benjamin BuhlerMåren OKikke startet

D11-12_12

1 850 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henni Hattestad KristensenHeming Orientering24.2913.14
2Marte EgerKongsberg OL24.30+0.0113.14
3Linnea DanielsenKongsberg OL44.10+19.4123.52
4Nora  HeggeKongsberg OL44.13+19.4423.54
Kaisa Hovland-sundeKonnerud ILdiskvalifisert
Ingrid Merete JebsenHeming Orienteringikke startet

D11-12_3

1 850 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elise RenardKongsberg OL44.3124.03
2Astrid ReuschHeming Orientering44.38+0.0724.07
3Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL1.05.11+20.4035.14
Mone Småge-HilsenKonnerud ILdiskvalifisert

H13-16_12

1 990 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL15.427.53
2Gabriel GjoneSandefjord OK15.45+0.037.54
3Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL15.48+0.067.56
4Eskil BrændenLillomarka OL15.50+0.087.57
5Martin Christoffer BorgIL Koll16.39+0.578.22
6Kalle JongenburgerEgersund OK18.22+2.409.13
7Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)18.43+3.019.24
8Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)18.49+3.079.27
9Arne BerganKongsberg OL18.53+3.119.29
10Martin Nøkleby MellingRingerike OL18.57+3.159.31
11Brage Bell LysakerFana IL18.59+3.179.32
12Johan EgerKongsberg OL19.06+3.249.35
12Une HoltermannPorsgrunn OL19.06+3.249.35
14Brage EikåsSandefjord OK19.08+3.269.36
15Rasmus D. EastwoodLillomarka OL19.21+3.399.43
16Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)19.42+4.009.53
17Gaute NysæterSkien OK22.02+6.2011.04
18Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)22.51+7.0911.28
19Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL23.31+7.4911.49
20Martin kaiserSturla, IF24.38+8.5612.22
21Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering24.45+9.0312.26
22Håkon BogasonLillomarka OL25.10+9.2812.38
23Henrik KaiserSturla, IF25.19+9.3712.43
24Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering25.28+9.4612.47
25Lukas Jones ArnesenHeming Orientering26.00+10.1813.03
26Elias AndenæsAsker Skiklubb27.24+11.4213.46
27Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)28.00+12.1814.04
28Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn28.27+12.4514.17
29Mathias NyhaugAsker Skiklubb31.01+15.1915.35
30Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)34.43+19.0117.26
31Filip KnudsenSturla, IF37.02+21.2018.36
32Ingar Aarvik-HansenSturla, IF40.20+24.3820.16
33Sivert KnutheimSturla, IF40.22+24.4020.17
34Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering45.50+30.0823.01
35Kristian Ekeberg FliidSkien OK57.54+42.1229.05
Ivar HansenSarpsborg OLikke startet
Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orienteringikke startet

H13-16_3

1 990 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Borgar SkjelbredKongsberg OL34.0417.07
2Benjamin GjoneSandefjord OK34.12+0.0817.11
3Christian Fredrik BorgIL Koll34.16+0.1217.13
4Jonathan WoodhouseLillomarka OL34.40+0.3617.25
5Markus RichterSandnes IL (Rogaland)37.38+3.3418.54
6Edvin AakreEgersund OK37.44+3.4018.57
7Halvor LøkenKongsberg OL37.51+3.4719.01
8Rasmus BerglundRingerike OL38.03+3.5919.07
9Atle Nikolai WølloKongsberg OL38.04+4.0019.07
10Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)38.05+4.0119.08
11Tobias MathisenPorsgrunn OL38.26+4.2219.18
12Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF43.05+9.0121.38
13Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)49.01+14.5724.37
14Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb49.59+15.5525.07
15Mats JohnsenSturla, IF51.31+17.2725.53
16Nov Bar-NathanLillomarka OL51.47+17.4326.01
17Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn51.49+17.4526.02
18Julie BrenåsVarteig OL52.27+18.2326.21
19Henrik Andreas TømtIL Imås53.43+19.3926.59
20 BlindheimLillomarka OL55.06+21.0227.41
21Stella S. DahleFana IL1.00.19+26.1530.18
22Sindre Flatin ErichsenSkien OK1.02.23+28.1931.20
23Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)1.02.57+28.5331.37
24Oskar KnutheimSturla, IF1.08.13+34.0934.16
25Thomas MyhreSkien OK1.09.53+35.4935.07
Jens WoldSturla, IFdiskvalifisert
Einar ØstvoldHeming Orienteringikke startet

D13-16_12

1 990 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb19.5410.00
2Ingeborg Rygg EikelandBergens TF20.38+0.4410.22
3Judit M. MøllerFana IL20.57+1.0310.31
4Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)20.59+1.0510.32
5Hedda SpangbergKonnerud IL22.44+2.5011.25
6Emma EngehultNotodden OL22.45+2.5111.25
7Marie KvarmeSturla, IF22.46+2.5211.26
8Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL22.48+2.5411.27
8Eline SchjervenLardal OL22.48+2.5411.27
10Anne ØstvoldHeming Orientering22.55+3.0111.30
11Maren Sofie FremstadLarvik OK23.00+3.0611.33
12Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb23.01+3.0711.33
13Mari ØverbyKongsberg OL23.02+3.0811.34
14Pernille ZagarLarvik OK23.15+3.2111.41
15Ingrid MobråthenBotne SK23.53+3.5912.00
16Maria GrovanOL Tønsberg og omegn26.36+6.4213.22
17Tiril HolenKonnerud IL27.28+7.3413.48
18Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering27.47+7.5313.57
19Sara HetlandHaugesund IL Orientering27.56+8.0214.02
20Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)28.06+8.1214.07
21Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL28.07+8.1314.07
22Ingrid LestebergKongsberg OL28.25+8.3114.16
23Ane MathisenOL Tønsberg og omegn34.41+14.4717.25
24Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn34.52+14.5817.31
25Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering35.21+15.2717.45
26Vilde Aakre LeistadSkien OK37.01+17.0718.36
Ane Kristine EidKongsberg OLdiskvalifisert
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D13-16_3

1 990 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL39.3519.53
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)43.55+4.2022.04
3Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL43.56+4.2122.04
4Kristin Melby JacobsenLardal OL44.00+4.2522.06
5Kristine Bog VikaneFana IL44.02+4.2722.07
6Mina Akiko JohnsenSturla, IF45.49+6.1423.01
7Konstanse MoholthKongsberg OL45.54+6.1923.03
8Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn46.50+7.1523.32
9Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK47.04+7.2923.39
10Marie Roll-TørnqvistFana IL47.11+7.3623.42
11Iselin HøivoldKongsberg OL49.07+9.3224.40
12Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering49.09+9.3424.41
13Selma HøivoldKongsberg OL49.59+10.2425.07
14Iril RingheimLarvik OK54.19+14.4427.17
15Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)56.58+17.2328.37
16Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL57.16+17.4128.46
17Hanna SpangbergKonnerud IL1.00.38+21.0330.28
18Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering1.01.58+22.2331.08
19Sara MartiniAsker Skiklubb1.02.02+22.2731.10
20Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.02.28+22.5331.23
21Emilie Holtskog-FeremansSkien OK1.07.06+27.3133.43
22Johanne StorhaugKonnerud IL1.07.51+28.1634.05
23Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn1.14.44+35.0937.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.