Offisiell resultatliste for Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019)
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: lørdag 24 august 2019

N-open

1 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kornelia Bargård AarnesFana ILfullført
Nora Ryen BertelsenOdda OLfullført
Josefine BlomquistBergens TFfullført
Vegard Solheim EideOdda OLfullført
Tony N HansenOdda OLfullført
Eivind Helgeland VikingstadTorvastad ILfullført
Sigurd Oma LøyningOdda OLfullført
William ØygardOdda OLfullført
Emil Solheim ØyreOdda OLfullført
Steinar KyrkjebøTIF Vikingdiskvalifisert
Fredrik BlomquistBergens TFikke startet

D/H -10

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jakob Bargård AarnesFana IL26.2715.33
Emil HeksemFana IL29.3917.26
Emma Fitjar HjelleFitjar IL46.2827.20
Jon Fitjar HjelleFitjar IL24.3614.28
Ola Fitjar HjelleFitjar IL23.5014.01
Anaïs MazyCO Liege26.2915.34

D 11-12

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rannveig Oma LøyningOdda OL22.3613.17
2Anna Fitjar HjelleFitjar IL29.26+6.5017.18
3Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett35.03+12.2720.37
4Marie ThomassenVaregg Fleridrett41.55+19.1924.39
5Ellinor ØygardOdda OL1.07.08+44.3239.29
Björk Salvans HansenFana ILikke startet

D 11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb19.4612.21
Eirunn HagenOdda OLikke startet

D 13-14

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Fitjar HjelleFitjar IL28.4114.20
2Helene NysæterBergens TF29.33+0.5214.46
3Karoline StrandenesFana IL33.26+4.4516.43
4Tonje RykkjeVaregg Fleridrett39.17+10.3619.38

D/H 13-16N

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vårinn HagenOdda OL16.0910.05
2Torbjørn HauglandBergens TF23.32+7.2314.42
3Julie Horn KvåleBergens TF27.48+11.3917.22
Synne Marie SandviknesBergens TFdiskvalifisert
Ada WikestadOs Orienteringsklubbikke startet

D 15-16

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Bog VikaneFana IL28.2212.20
2Ingeborg Rygg EikelandBergens TF31.31+3.0913.42
3Marie Roll-TørnqvistFana IL31.39+3.1713.45

D 17-A kort

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda RykkjeVaregg Fleridrett29.2612.47
2Sara TokheimOdda OL33.28+4.0214.33
3Åshild OmaOdda OL38.30+9.0416.44
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubbbrutt

D17-

2 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Kari VikingstadTorvastad IL31.4210.55
2Annemarie B. AarnesFana IL33.54+2.1211.41
3Rannveig NordhagenFana IL36.32+4.5012.35
4Randi HoleBergens TF36.56+5.1412.44
5Karianne StrømmeVaregg Fleridrett37.35+5.5312.57
6Christiane TrösseVaregg Fleridrett37.44+6.0213.00
7Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett37.49+6.0713.02
8Helen MartinsenIL Gular38.23+6.4113.14
9Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett40.25+8.4313.56
10Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular41.05+9.2314.10
11Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular41.37+9.5514.21
12Aline HermansCO Liege41.52+10.1014.26
13Vibeke ØyeIL Gular43.37+11.5515.02
14Stine BjørkevollOdda OL43.39+11.5715.03
15Ingrid EggenHaugesund IL Orientering44.09+12.2715.13
16Marion RyenOdda OL45.57+14.1515.50
17Lise ChristensenTIF Viking46.04+14.2215.53
18Britt Kari LegårdOdda OL47.00+15.1816.12
19Tove AasheimVaregg Fleridrett47.32+15.5016.23
20Jitka SvobodovaUSK Prague53.39+21.5718.30
21Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.35.29+1.03.4732.55

D 50-

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Turid RognsvågOs Orienteringsklubb32.4314.13
2Birgitte TorbjørnsenIL Gular37.33+4.5016.19
3Ingrid SandvollGneist, IL38.22+5.3916.40
4Ingjerd SognnæsBergens TF39.45+7.0217.16
5Siren GreveBergens TF40.57+8.1417.48
6Lisbeth AadlandSamnanger IL46.47+14.0420.20
7Nina SoligardBergens TF48.36+15.5321.07
8Hege FjellbirkelandIL Gular52.02+19.1922.37
Marian KjellevoldIL Gulardiskvalifisert
Nina Lokøen KnudsenGneist, ILdiskvalifisert

D 70-

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg KocbachBergens TF31.1815.39
2Edel SlettemarkStord Orientering36.37+5.1918.18
3Astri Ese HoleBergens TF58.03+26.4529.01
4Bjørg MostaulBø OL59.50+28.3229.55

H 11-12

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett16.599.59
2Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett21.26+4.2712.36
3Harald Solheim EideOdda OL21.45+4.4612.47
4Kristoffer Heldal HersvikFana IL22.44+5.4513.22
5Sverre Stuland LarseVaregg Fleridrett25.54+8.5515.14

H 11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arn Viljo WikestadOs Orienteringsklubb19.2812.10
Torstein KristesenOdda OLikke startet

H 13-14

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar HeksemFana IL18.279.13
2Sindre Solheim EideOdda OL21.51+3.2410.55
3Arnaud MazyCO Liege30.38+12.1115.19
4Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett36.13+17.4618.06
5Marius GuibertVaregg Fleridrett42.46+24.1921.23

H 15-16

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas DaleBergens TF28.379.52
2Brage Bell LysakerFana IL31.26+2.4910.50
3Vegard Velle SivertsenBergens TF35.15+6.3812.09
4Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett39.30+10.5313.37
5Johannes Solheim ØyreOdda OL40.19+11.4213.54
6Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett44.11+15.3415.14
7Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett47.58+19.2116.32
Sondre BataldenFana ILdiskvalifisert

H 17-A kort

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan EikangerIL Gular57.0119.39
2Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb1.02.33+5.3221.34
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubbikke startet

H 17-

3 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar RøenVaregg Fleridrett31.228.02
2Kenneth WesterheimStord Orientering35.53+4.319.12
3Per Arne AadlandSamnanger IL36.56+5.349.28 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Jan KocbachFana IL37.46+6.249.41
5Tore NymarkVaregg Fleridrett39.58+8.3610.14
6Asbjørn BygglandHøydalsmo IL42.17+10.5510.50
7Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb42.20+10.5810.51
8Magne KnudsenGneist, IL42.30+11.0810.53
9Scott JuvikIL Gular43.45+12.2311.13
10Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett46.19+14.5711.52
11Eirik BjørkevollOdda OL46.38+15.1611.57
12Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett46.49+15.2712.00
13Andreas BergeOs Orienteringsklubb47.20+15.5812.08
14Knut KyrkjebøTIF Viking47.42+16.2012.13
15Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular48.33+17.1112.26
16Alain MazyCO Liege49.12+17.5012.36
17Geir HeksemFana IL51.26+20.0413.11
18Petr Bo¿ánekUSK Prague53.59+22.3713.50
19Torgeir StrandFana IL54.29+23.0713.58
20Pål ThomassenVaregg Fleridrett57.58+26.3614.51
21Knut UtneFana IL1.04.14+32.5216.28
Rune NygaardIL Gularikke startet

H 50-

2 900 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge NysæterBergens TF29.0310.01
2Tom Eirik EikangerIL Gular29.52+0.4910.17
3Tore JuvikIL Gular30.02+0.5910.21
4Bjørn HøllelandFana IL31.44+2.4110.56
5Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL32.38+3.3511.15
6Rolf Atle RolfsnesFitjar IL33.13+4.1011.27
7Bjørn Idar SætranIF Trauma33.24+4.2111.31
8Tord Bell MykingFana IL33.58+4.5511.42
9Jan SteinegerGneist, IL34.10+5.0711.46
10Arne JohannesenIL Gular35.33+6.3012.15
11Dag Terje RøenSamnanger IL37.26+8.2312.54
12Ørjan TotlandTIF Viking37.50+8.4713.02
13Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett37.55+8.5213.04
14Svein LingaIL Gular39.03+10.0013.27
15Ole TørnqvistFana IL39.09+10.0613.30
16Tommy SævareidOs Orienteringsklubb40.39+11.3614.01
17Jan HauglandÅrstad IL43.01+13.5814.50
18Kjetil DammTIF Viking44.10+15.0715.13
19Einar VikingstadTorvastad IL52.25+23.2218.04
20Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL54.22+25.1918.44
21Jon Magne BratsethStord Orientering54.39+25.3618.50
22Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1.12.35+43.3225.01
23Øyvind BjørkevollOdda OL1.28.00+58.5730.20
Alfon Harald JohansenBergens TFdiskvalifisert
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 70-

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagfinn HoleBergens TF45.2219.43
2Axel IngvaldsenTIF Viking50.55+5.3322.08
3Jarle HeddelandVindafjord Orienteringslag51.14+5.5222.16
4Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking52.52+7.3022.59
5Ingolf DybvikStord Orientering53.15+7.5323.09
6Harald WesterheimFitjar IL54.29+9.0723.41
7Per VoldFana IL56.04+10.4224.22
8Roald TellnesTorvastad IL1.00.27+15.0526.16
9Jan Ove ØenStord Orientering1.10.10+24.4830.30
10Hallvard MyrvollBø OL1.22.12+36.5035.44
Terje Mathias HauglandTIF Vikingdiskvalifisert

C-open

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingfrid LandaBergens TF26.0115.18
2Geir RognsvågOs Orienteringsklubb36.21+10.2021.22
3Ingunn EikelandBergens TF52.52+26.5131.05
Trude KyrkjebøTIF Vikingdiskvalifisert
Signe KyrkjebøTIF Vikingdiskvalifisert
Torbjørn Nguyen HansenOdda OLikke startet

B-open

2 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar BergeVaregg Fleridrett21.2410.42
2Tore LidVaregg Fleridrett27.34+6.1013.47
3David Johan TjøswoldBergens TF35.56+14.3217.58
4Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb37.39+16.1518.49
5Bjørn BataldenFana IL39.20+17.5619.40
6Kjetil HjelleFitjar IL43.29+22.0521.44
7May-lill DammTIF Viking43.46+22.2221.53
8Ladislav KocbachBergens TF50.19+28.5525.09
9Steinar SlettemarkStord Orientering52.41+31.1726.20
10Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL1.41.08+1.19.4450.34
Stella S. DahleFana ILikke startet

D/H 13-16C

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karina Solheim ØyreOdda OL21.2812.37
2Oda Kjellevold MaldeIL Gular29.15+7.4717.12
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.