Offisiell resultatliste for NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: torsdag 10 september 2020

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | D 21-G | H 21-G | Ledere

D 17-18E

5 150 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pia Young VikNydalens SK44.528.42
2Oda ScheeleNydalens SK47.43+2.519.15
3Mari EidsmoFreidig53.34+8.4210.24
4Tina KallesonOppsal Orientering53.55+9.0310.28
5Ingeborg Rygg EikelandBergens TF54.39+9.4710.36
6Åsne HaavengenKongsberg OL56.54+12.0211.02
7Kristine KravdalGjø-Vard OL56.59+12.0711.03
8Frida HaugskottOL Trollelg57.13+12.2111.06
9Kristin Melby JacobsenLardal OL57.19+12.2711.07
10Une HoltermannPorsgrunn OL57.58+13.0611.15
11Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL58.21+13.2911.19
12Marieluise Schmitt GranHalden SK1.00.27+15.3511.44
13Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.01.15+16.2311.53
14Netta Bar-NathanLillomarka OL1.01.25+16.3311.55
15Konstanse MoholthKongsberg OL1.02.44+17.5212.10
16Amélie AamodtOppsal Orientering1.03.45+18.5312.22
17Ragnhild Mathea HelmersenFet OL1.04.24+19.3212.30
18Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK1.05.11+20.1912.39
19Ingrid BlindheimLillomarka OL1.05.46+20.5412.46
20Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL1.06.02+21.1012.49
21Ingrid MobråthenSandefjord OK1.06.05+21.1312.49
22Yngvild Langedal BreivikNydalens SK1.08.29+23.3713.17
23Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.09.40+24.4813.31
24Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.10.58+26.0613.46
25Live ØstvoldHeming Orientering1.11.21+26.2913.51
26Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.11.22+26.3013.51
27Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.11.32+26.4013.53
28Alva Marika NiklassonNydalens SK1.11.40+26.4813.54
29Anna Jacobsen-GaskiBardu IL1.12.20+27.2814.02
30Mari ØverbyKongsberg OL1.13.04+28.1214.11
31Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.14.03+29.1114.22
32Elise Wærp HaugeNydalens SK1.15.13+30.2114.36
33Ingrid LamarkGanddal IL1.15.25+30.3314.38
34Kristine Bog VikaneFana IL1.16.33+31.4114.51
35Ida SolliMo OK1.16.34+31.4214.52
36Oda Isnes TyseEiker OL1.16.53+32.0114.55
37Hedda SpangbergKonnerud IL1.17.35+32.4315.03
38Ine InstanesSturla, IF1.17.45+32.5315.05
39Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.18.18+33.2615.12
40Malene InstanesSturla, IF1.21.39+36.4715.51
41Martine SkjelsvikLillehammer OK1.22.28+37.3616.00
42Stine AuneNidarøst OK1.25.27+40.3516.35
43Ea LunøeNydalens SK1.26.10+41.1816.43
44Emma Bangstad BergersenHamar OK1.28.21+43.2917.09
45Emma EngehultNotodden OL1.35.31+50.3918.32
46Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.46.50+1.01.5820.44
47Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn2.00.19+1.15.2723.21
48Tiril HolenKonnerud IL2.21.52+1.37.0027.32
Julie ChristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert
Selma HoivoldKongsberg OLdiskvalifisert
Alexandra LinløkkenØstmarka OKbrutt
Malene Teresia JebsenHeming Orienteringbrutt
Ane Malene KolstadFreidigikke startet

D 19-20E

6 240 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL58.319.22
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL59.05+0.349.28
3Ragne WiklundNydalens SK59.18+0.479.30
4Lene Berg HanssenByåsen IL1.01.26+2.559.50
5Aurora GjølsjøNTNUI1.03.33+5.0210.11
6Hedda Raadal BjørloNTNUI1.03.38+5.0710.11
7Ane Sofie KroghOppsal Orientering1.05.46+7.1510.32
8Karen Hoel JomaasFossum IF1.06.14+7.4310.36
9Andrea RanvikKonnerud IL1.08.11+9.4010.55
10Ingrid G. KvålsgardFossum IF1.08.58+10.2711.03
11Helene EgerKongsberg OL1.10.52+12.2111.21
12Sofia HaglundNTNUI1.12.18+13.4711.35
13Tale StrandKongsberg OL1.13.27+14.5611.46
14Tora Aasheim NymarkNTNUI1.17.07+18.3612.21
15Mari Kilskar GrevskottFrol IL1.18.41+20.1012.36
16Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK1.20.53+22.2212.57
17Kristine Eide RappRaumar Orientering1.21.40+23.0913.05
18Mina JørgensenTyrving IL1.23.44+25.1313.25
19Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK1.25.02+26.3113.37
20Tora IndregardIL BUL-Tromsø1.25.14+26.4313.39
21Idunn StrandIL BUL-Tromsø1.31.27+32.5614.39
22Ingeborg RognstadHadeland OL1.37.41+39.1015.39
23Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.57.18+58.4718.47
Anniken RanvikKonnerud ILikke startet

D 21-E

8 370 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL1.04.057.39
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF1.07.56+3.518.06
3Marie OlaussenFredrikstad SK1.10.03+5.588.22
4Synnøve BråtenVegårshei IL1.10.13+6.088.23
5Ingeborg EideByåsen IL1.11.36+7.318.33
6Anna UlvensøenNydalens SK1.14.01+9.568.50
7Hanne SandstadFreidig1.14.18+10.138.52
8Ida LindkvistNTNUI1.14.45+10.408.55
9Anu TuomistoNTNUI1.14.46+10.418.55
10Tone Bergerud LyeNydalens SK1.15.29+11.249.01
11Ane DyrkornNTNUI1.16.05+12.009.05
12Ingrid LundanesNTNUI1.16.07+12.029.05
13Tilla Farnes HennumNTNUI1.18.09+14.049.20
14Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.19.54+15.499.32
15Emma ArnesenByåsen IL1.20.17+16.129.35
16Lone BrochmannBækkelagets SK1.20.22+16.179.36
17Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.20.38+16.339.38
18Iliana IlievaHalden SK1.22.09+18.049.48
19Evine Westli AndersenLøten o-lag1.22.23+18.189.50
20Kristine FjeldboTyrving IL1.24.14+20.0910.03
21Åsne Skram TrømborgNTNUI1.24.22+20.1710.04
22Thea DyrkornNTNUI1.24.31+20.2610.05
23Ragnhild HjermstadFossum IF1.25.06+21.0110.10
24Jo ShepherdHalden SK1.28.35+24.3010.35
25Ane Nielsen SolbergNTNUI1.28.38+24.3310.35
26Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.28.57+24.5210.37
27Marie Line FurlandNTNUI1.29.13+25.0810.39
28Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.29.47+25.4210.43
29Ingunn Egeberg VáriNTNUI1.29.57+25.5210.44
30Margrethe WisløffNTNUI1.30.14+26.0910.46
31Nina Asheim BirkelandNTNUI1.30.21+26.1610.47
32Marta UlvensøenEmblem IL1.30.33+26.2810.49
33Malin SandstadBækkelagets SK1.32.48+28.4311.05
34Anne EikenNTNUI1.33.02+28.5711.06
35Ragnhild EideByåsen IL1.34.30+30.2511.17
36Ingrid OkkenhaugNTNUI1.40.11+36.0611.58
37Marte Hoff HagenNTNUI1.45.06+41.0112.33
38Tonje Aasheim NymarkNTNUI1.45.50+41.4512.38
39Pauline Røstum BellingmoNTNUI1.46.31+42.2612.43
40Marthe SvihusNTNUI1.47.07+43.0212.47
41Sunniva OmdalNTNUI1.55.13+51.0813.45
42Kristin BrekkeNTNUI1.59.13+55.0814.14
Sofie Skyttersæter IversenNTNUIbrutt
'Mari Støen GussiåsByåsen ILbrutt
Idunn HaavengenNTNUIikke startet
Karoline AuneNTNUIikke startet
Marianne AndersenFredrikstad SKikke startet

H 17-18E

7 260 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK55.547.41
2Brage TakleKristiansand OK56.14+0.207.44
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK56.20+0.267.45
4Tobias AlstadFrol IL56.50+0.567.49
5Hans UrsetIL BUL-Tromsø57.51+1.577.58
6Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.00.12+4.188.17
7Nils TveiteÅs-NMBU Orientering1.00.34+4.408.20
8Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF1.03.06+7.128.41
9Sondre Zahl HagenFossum IF1.03.18+7.248.43
10Cornelius BjørkSandefjord OK1.03.53+7.598.47
11Sondre YtterbøAsker Skiklubb1.04.03+8.098.49
12Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.04.18+8.248.51
13Mikkel HoltFreidig1.05.07+9.138.58
14Kasper Bakken UlsethNydalens SK1.05.28+9.349.01
15Halvard KornmoPorsgrunn OL1.06.11+10.179.06
16Anselm ReichenbachOppsal Orientering1.07.16+11.229.15
17Kristian ØstermannHeming Orientering1.08.40+12.469.27
18Atle Nikolai WølloKongsberg OL1.09.19+13.259.32
19Marius BakkeFossum IF1.09.39+13.459.35
20Johan EgerKongsberg OL1.10.53+14.599.45
21Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.12.05+16.119.55
22Tobias RøddeGanddal IL1.12.46+16.5210.01
23Vetle Grønvik EkraFreidig1.13.39+17.4510.08
24Trygve Børte NomelandKristiansand OK1.13.40+17.4610.08
25Sigurd Saxe SandvikHalden SK1.14.01+18.0710.11
26Mats LindaasElverum OK1.14.16+18.2210.13
27Vegard RanestadHamar OK1.14.18+18.2410.14
28Birk Felland SætnanFossum IF1.16.07+20.1310.29
29Henning StrandIL BUL-Tromsø1.17.18+21.2410.38
30Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig1.17.22+21.2810.39
31Vetle DrageKongsberg OL1.17.25+21.3110.39
32Peder HaugaardHalden SK1.18.46+22.5210.50
33Jakob TorgersenHalden SK1.18.54+23.0010.52
34Hallvar HallanOK Skøynar1.18.55+23.0110.52
35Åsmund SlokvikNotodden OL1.18.58+23.0410.52
36Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn1.20.13+24.1911.02
37Vebjørn Blom-HagenFossum IF1.20.24+24.3011.04
38Gaute FosstveitRaumar Orientering1.21.25+25.3111.12
39Rolf Trygve HaugKongsberg OL1.21.36+25.4211.14
40August Syrdal ØenHeming Orientering1.30.03+34.0912.24
41Eskil FrischknechtAlta OL1.30.09+34.1512.25
42Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.32.13+36.1912.42
43Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK1.34.33+38.3913.01
44Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.36.29+40.3513.17
45Jonathan EylertsenHalden SK1.37.00+41.0613.21
46Iver Gjedrem LundVerdal OK1.39.00+43.0613.38
47Henrik BelboSteinkjer OK1.42.31+46.3714.07
48Alf Kristian HelleHalden SK2.01.42+1.05.4816.45
49Gaute LindaasElverum OK2.02.32+1.06.3816.52
Erlend AuneByåsen ILikke startet
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orienteringikke startet

H 19-20E

10 310 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niels Christian HellerudHalden SK1.11.536.58
2Sander ArntzenAsker Skiklubb1.13.59+2.067.10
3Mats EidsmoFreidig1.19.09+7.167.40
4Vegard KittilsenFreidig1.19.36+7.437.43
5Aslak HeimdalNTNUI1.19.46+7.537.44
6Johan Christie ØrkeNTNUI1.20.31+8.387.48
7Anders VestølNTNUI1.20.32+8.397.48
8Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.21.47+9.547.55
9Simen Spets StorhovFreidig1.22.30+10.378.00
10Sigurd Paulsen VieNTNUI1.23.28+11.358.05
11Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.24.21+12.288.10
12Lars Young VikNydalens SK1.24.51+12.588.13
13Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.26.38+14.458.24
14Isak JonssonNydalens SK1.28.15+16.228.33
15Lars SandstadFreidig1.28.27+16.348.34
16Jonas GrønliFreidig1.30.16+18.238.45
17Johan Kristian UndelandSturla, IF1.31.05+19.128.50
18Marius AurebekkKristiansand OK1.34.23+22.309.09
19Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.35.09+23.169.13
20Eivind Berner MyhreFossum IF1.35.17+23.249.14
21Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK1.36.01+24.089.18
22Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.37.05+25.129.24
23Jo Even KolstadFreidig1.38.54+27.019.35
24Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK1.39.12+27.199.37
25Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.42.42+30.499.57
26Even LindaasVang OL1.42.58+31.059.59
27Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1.45.38+33.4510.14
28Sondre OttesenFredrikstad SK1.49.55+38.0210.39
29Peter Andreas GisholtNTNUI1.50.18+38.2510.41
30Håkon HolstadFreidig1.50.20+38.2710.42
31Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.51.41+39.4810.49
32Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering1.52.44+40.5110.56
33David RundeKristiansand OK1.52.56+41.0310.57
34Anders HorveiRaumar Orientering1.57.30+45.3711.23
35Eirik BlågestadFredrikstad SK2.00.15+48.2211.39
36Mathias Pedersen VoldLillomarka OL2.02.48+50.5511.54
37Kristian Fredrik LynumFreidig2.05.50+53.5712.12
Trym B IslandOL Tønsberg og omegnbrutt
Bendik EliassenFredrikstad SKbrutt
Eskil FrøislandVang OLikke startet

H 21-E

13 470 m, 73 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalNTNUI1.27.196.28
2Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1.29.21+2.026.37
3Olav LundanesHalden SK1.29.25+2.066.38
4Magne DæhliHalden SK1.30.18+2.596.42
5Vegard Jarvis WestergårdNTNUI1.31.43+4.246.48
6Lukas LilandNydalens SK1.33.19+6.006.55
7Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL1.33.32+6.136.56
8Anders HagaRaumar Orientering1.34.28+7.097.00
9Dag BlandkjennKristiansand OK1.35.30+8.117.05
10Håvard Sandstad EidsmoFreidig1.37.23+10.047.13
11Isak BergsetFrol IL1.37.57+10.387.16
12Erling HjermstadFossum IF1.38.38+11.197.19
13Jo Forseth IndgaardBækkelagets SK1.39.12+11.537.21
14Anders VisterNydalens SK1.39.40+12.217.23
15Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK1.39.42+12.237.24
16Andreas SølbergIL Leik1.40.25+13.067.27
17Oskar AndrénIL Leik1.40.48+13.297.28
18Anton SjökvistFredrikstad SK1.42.46+15.277.37
19Håvard WedegeFredrikstad SK1.43.18+15.597.40
20Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK1.43.23+16.047.40
21Daniel RoosTyrving IL1.43.36+16.177.41
22Alan CherryNydalens SK1.43.47+16.287.42
23Sverre Turter SandvoldNydalens SK1.45.19+18.007.49
24Bojan BlumensteinNydalens SK1.45.20+18.017.49
25Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.45.40+18.217.50
26Sindre JohannessenFrol IL1.45.52+18.337.51
27Emil WingstedtHalden SK1.45.53+18.347.51
28Carl Petter LyngenFrol IL1.47.10+19.517.57
29Bjørn EkebergTyrving IL1.47.22+20.037.58
30Styrk Hundseid KamsvågNTNUI1.48.24+21.058.02
31Emil AhlbäckFossum IF1.48.48+21.298.04
32Ivar LundanesTyrving IL1.50.22+23.038.11
33Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering1.51.11+23.528.15
34Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK1.51.14+23.558.15
35Oskar StørmerFossum IF1.53.46+26.278.26
36Henrik EijsinkNydalens SK1.53.55+26.368.27
37Erlend Nilsen SandnesNTNUI1.53.56+26.378.27
38Per Melander OftenNydalens SK1.53.57+26.388.27
39Håvard VassendenFrol IL1.54.05+26.468.28
40Bård NonstadOL Trollelg1.54.09+26.508.28
41Oskar RøenVaregg Fleridrett1.54.21+27.028.29
42Mattis HoltFreidig1.54.52+27.338.31
43Anders Felde OlaussenNTNUI1.54.55+27.368.31
44Øyvind HelgerudHalden SK1.55.35+28.168.34
45Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.56.03+28.448.36
46Ola KeiseråsIL Leik1.56.11+28.528.37
47Rune NygaardIL Gular1.58.14+30.558.46
48Jonas KittelsenNTNUI2.02.16+34.579.04
49Erik GustafssonNTNUI2.03.27+36.089.09
50Olav Andreas RemmenOL Trollelg2.04.18+36.599.13
51Bjørn Anders FlågenNTNUI2.06.55+39.369.25
52Dag Steinar RagvinBø OL2.09.14+41.559.35
53Olav Milian Schmitt GranNTNUI2.19.36+52.1710.21
54Halvor MelkildNTNUI2.19.52+52.3310.23
55Erling SommerfeldtAsker Skiklubb2.19.54+52.3510.23
56Sander H. RogndokkenNTNUI2.26.27+59.0810.52
57Audun BakkMelhus IL2.29.28+1.02.0911.05
58Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI2.29.41+1.02.2211.06
59Håvard Mo VaadalNTNUI2.34.28+1.07.0911.28
60Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI2.38.36+1.11.1711.46
61Marius StaffNTNUI2.41.52+1.14.3312.01
62Sigurd HynneOK Skøynar2.52.06+1.24.4712.46
63Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL2.58.55+1.31.3613.16
64Audun Rognerud BøeNTNUI3.00.32+1.33.1313.24
65Lavran ThorstensenNTNUI3.06.15+1.38.5613.49
66Robert FredriksenNotodden OL4.12.41+2.45.2218.45
Sturla FrydenlundNTNUIdiskvalifisert
Are WigaardNTNUIdiskvalifisert
Haakon IngvaldsenNittedal OLdiskvalifisert
Jørgen BaklidNTNUIdiskvalifisert
Marius PyttenNTNUIbrutt
Nicolas SimoninBækkelagets SKbrutt
Eskil KinnebergRaumar Orienteringbrutt
Martin HosetBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIikke startet

Ledere

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Gro Sandstad EidsmoFreidigikke startet
Lovise FremstadLarvik OKikke startet
Jeppe HanssonFossum IFikke startet
Jane HelmersenFet OLikke startet
Øyvind HelmersenFet OLikke startet
Julie HjortlandLarvik OKikke startet
Ole Edvard HjortlandLarvik OKikke startet
Christian JomaasFossum IFikke startet
Terje LinløkkenAkershus og Osloikke startet
Per Harald Löfgren JohansenBergens TFikke startet
Hannah MalmeiNTNUIikke startet
Marit Melby JacobsenLardal OLikke startet
Lasse NatvigByåsen ILikke startet
Arve RemmenOL Trollelgikke startet
Arne GrevskottFrol ILikke startet
Knut HallanOK Skøynarikke startet
Kjell PuckIFK Göteborgikke startet
Paul SirumFrol ILikke startet
Mai Britt BjørkSandefjord OKikke startet
Ingrid KvistadKongsberg OLikke startet
Ole Gunnar SølbergIL Leikikke startet
Geir BråtenVegårshei ILikke startet
Knut Erling ØenHeming Orienteringikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Lars Roger LundanesEmblem ILikke startet
Simon JakobssonFrol ILikke startet
Bjørn-Willy ArntzenAsker Skiklubbikke startet
Arnhild U. BråtenVegårshei ILikke startet
Leif StørmerFossum IFikke startet
Anders NordbergNydalens SKikke startet
Kjell WestinPorsgrunn OLikke startet
Jon Iver BakkenNydalens SKikke startet
Terje MaroniByåsen ILikke startet
Ann Karin TjørhomGanddal ILikke startet
Fritjof SandstadFrol ILikke startet
Frode HaugskottOL Trollelgikke startet
Eskil Sande GullordBækkelagets SKikke startet
Geir JacobsenLardal OLikke startet
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsøikke startet
Tore LindaasElverum OKikke startet
Per Ola UlsethNydalens SKikke startet
Olav Martin IndgaardBækkelagets SKikke startet
Øystein MelbyVang OLikke startet
Roar PedersenOppsal Orienteringikke startet
Tommy JauhojärviAsker Skiklubbikke startet
Øivind FrøislandVang OLikke startet
Rune EngehultNotodden OLikke startet
Mona Steffensen HjelsethOL Tønsberg og omegnikke startet
John Olav LundVerdal OKikke startet
Turid ArnesenByåsen ILikke startet
Bjørn BaklidKonnerud ILikke startet
Jack BjørnsenKristiansand OKikke startet
Aslak KinnebergRaumar Orienteringikke startet
Thore KornmoPorsgrunn OLikke startet
Bjørnar LynumFreidigikke startet
Øystein RappRaumar Orienteringikke startet
Vibeke LamarkGanddal ILikke startet
Brage KeiseråsIL Leikikke startet
Raúl FerraHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.