Offisiell resultatliste for Haugstadskogen Klubbranking

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Haugstadskogen Klubbranking
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 17 september 2018

D 11-12

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering24.2912.14
2Julie M HellandEgersund OK31.54+7.2515.57

D 13-16

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea Beate PuntervoldEgersund OK25.5612.58

H 11-12

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin HorpestadEgersund OK25.4912.54

H 13-16

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK33.2711.09
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering34.02+0.3511.20
Christoffer Øen KvernstuenEgersund OKdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK30.3410.11
2Hilde HetlandEgersund OK39.19+8.4513.06
3Monica HorpestadEgersund OK48.56+18.2216.18
4Helga AaslidEgersund OK49.35+19.0116.31
5Julie PuntervoldEgersund OK55.09+24.3518.23

Damer - lang løype

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK38.499.42

Herrer - mellomlang løype

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK30.2610.08
2Per Ingar HadlandGanddal IL30.27+0.0110.09
3Tormod AaslidEgersund OK37.49+7.2312.36
4Trond Sigurd FotlandEgersund OK43.46+13.2014.35
5Alexander HorpestadEgersund OK45.58+15.3215.19
6Steinar HorpestadEgersund OK50.35+20.0916.51

Herrer - lang løype

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar PettersonEgersund OK39.4313.14
2Sturla StokkelandÅlgård Orientering41.45+2.0213.55
3Harald KlippenbergEgersund OK48.05+8.2216.01
4Kenneth MydlandEgersund OK50.08+10.2516.42
5Nils Tore PuntervoldEgersund OK54.03+14.2018.01

Nybegynnerløype

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde PuntervoldEgersund OK23.4614.51
2Emil Fotland KolstøEgersund OK33.38+9.5221.01
3Arild OpstadEgersund OK40.15+16.2925.09
4Maren PettersonEgersund OK40.23+16.3725.14

Herrer kort

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne BrandsbergEgersund OK43.0621.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.