Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

Aalborg OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Poul BobachM 70- (29)1.04.03+21.4616.38
Kirsten BobachW 65- (15)ikke startet

Aarhus 1900 Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Maria KølbækW 17-18 (12)1.31.17+36.2017.58
54Jan KølbækM 45- (67)1.40.54+59.1616.13

Abominable O-Men

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jenny BourneW 65- (15)49.04+5.1812.48
15Geoff LawfordM 60- (63)57.50+13.0511.55

ACA Aix en Provence

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Olivier ChampignyM -14 (37)33.27+7.1611.18
24Laurent ChampignyM 40- (34)1.40.02+36.1812.45
35Laurence ChampignyW 55- (39)1.57.43+1.00.1324.46

Aire GB

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Peter HainesOpenA3 (67)1.15.06+36.5614.26
61Sarah HainesOpenA3 (67)2.06.28+1.28.1824.19

AJAX

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Catherine KingW 50-AK (6)diskvalifisert

ALEXSON ORIENTEERING CLUB

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
60Shin Ho YuM 60- (63)2.02.03+1.17.1825.09
Lai Kuen Candy ChuiW 55- (39)diskvalifisert

Alfta-Ösa OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Katarina SvahnW 21-E (51)1.01.02+6.258.53
37Olov EricsonM 21-E (67)1.19.30+21.088.46

Alnis-JNSC

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Elza KuzeW 17-18 E (43)53.11+6.3210.07
10Edvards KruminsM -14 (37)34.03+7.5211.30
13Rihards KruminsM 19-20 E (29)1.04.31+14.168.26
18Sindija Leticija BrakmaneW -14 (29)46.12+17.5915.46
19Gustavs PlonisM -13 (33)50.18+24.3817.31
19Signe SirmaW 19-20 E (25)1.09.11+23.3113.13
33Ralfs EizvertinsM 17-18 E (41)1.26.33+36.2812.20

Anco

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
60Vera KhlebnikovaOpenA3 (67)2.02.08+1.23.5823.29

Anco

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Anton KhlebnikovOpenA5 (17)1.57.43+1.02.2717.23

ARDOC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Michael HockM 45- (67)1.16.25+34.4712.17

Asa Tel Aviv Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Tal ZoreaM -16 (49)1.06.02+21.0110.40
Alon ZoreaM 17-18 E (41)diskvalifisert

ASCO Lugano

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Flavia SpinelliW 45- (41)1.26.33+35.3018.04
Luca RizziM 19-20 E (29)ikke startet

Asker Skiklubb

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hilda ØfsthusW 50- (37)53.45+5.5511.10
3Marianne ArnesenW 50-AK (6)56.55+8.3414.37
4Kjersti Fuglseth OlsenW 40- (28)52.00+4.3310.19
10Anders ØpstadOpenA2 (64)43.49+9.4811.30
10Mikael BirkelundM -15 (55)57.47+11.069.25
10Jan Richard EriksenM 55- (84)54.40+9.569.19
13Simen Dalen EriksenM 11-12 (49)43.41+17.0114.39
16Brage Fuglseth OlsenM 11-12 (49)46.28+19.4815.35
17Pål SkogedalM 21- (37)1.36.51+32.0510.42
17Maren Aure SkogedalW -14 (29)41.55+13.4214.18
18Jens Erik MortensenM 40- (34)1.24.05+20.2110.43
19Erlend Hellerud ØpstadM 11-12 (49)53.19+26.3917.53Last ned GPS-spor i gpx-format
19Selma Aure SkogedalW 11-12 (37)48.08+14.5715.53
20Margrete EngzeliusW 55- (39)1.19.20+21.5016.42
23Randi NicolaisenW 55- (39)1.23.40+26.1017.36
24Gjermund GravirOpenA3 (67)1.07.09+28.5912.54
28Leif BergersenM 60- (63)1.06.14+21.2913.39
28Aksel OlsenM 40- (34)1.49.48+46.0414.00
31Simen Aure SkogedalM -16 (49)1.16.36+31.3512.22
35Øyvind Johannessen LinneboM 55- (84)1.05.37+20.5311.11
41Steinar LågM 50- (90)1.02.48+14.4210.37
43Øyvind GylverM 60- (63)1.14.11+29.2615.17
Emma Hølås MortensenBeginner (57)47.1423.44
Pernille Hølås MortensenBeginner (57)47.1123.42
Trym Fuglseth OlsenBeginner (57)1.04.2032.19
Julie Hellerud ØpstadBeginner (57)1.18.3839.30
Gaute Fuglseth OlsenM -10 (29)49.1822.55
Ellen Aure SkogedalW 45- (41)diskvalifisert
Elias AndenæsM -14 (37)diskvalifisert
Edel Sofie NilsenW 60- (31)diskvalifisert
Thomas OlsenOpenA2 (64)ikke startet
Per Anders YtterbøOpenB3 (23)ikke startet
Sigrun Hernes YtterbøW 50- (37)ikke startet
Sondre YtterbøM 17-18 E (41)ikke startet
Per SchancheM 60- (63)ikke startet
Reidar FossumM 60- (63)ikke startet
Eirik W. MoeM 40- (34)ikke startet
Sander ArntzenM 19-20 E (29)ikke startet
May ChristoffersenW 65- (15)ikke startet
Astrid YtterbøW -13 (24)ikke startet
Magnus Dalen EriksenBeginner (57)ikke startet
Helene Hellerud ØpstadW -10 (18)ikke startet

Askvoll og Holmedal IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Anders BjørkaasM 65- (33)ikke startet

ASUL Sports Nature

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Vincent BeltoiseM 21- (37)1.59.53+55.0713.15
27Juliette BassetW 21-E (51)1.12.18+17.4110.32
28Marian BassetM 21-E (67)1.13.52+15.308.09
34Sylvie BassetW 55- (39)1.48.29+50.5922.50
39Marie VuittonW 21-E (51)1.24.07+29.3012.15
49Mathieu Kern-GillardM 21-E (67)1.32.39+34.1710.13
51Olivier BassetM 55- (84)1.15.02+30.1812.48
Pascaline ColasW 21-E (51)diskvalifisert
Hugo VaxelaireM 21-E (67)diskvalifisert

Attunda OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marcus SteneboM -15 (55)46.417.36
1Ted LagerströmM 11-12 (49)26.408.56
13Joel WallnerM -14 (37)36.19+10.0812.16
22Ola LagerströmM 50- (90)58.01+9.559.49
32Elis IversM -15 (55)1.10.04+23.2311.25
Viktor SoneM -15 (55)diskvalifisert

Auckland Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Simonius JagerM 21- (37)1.27.24+22.389.40
18Zoe KarantzasOpenB3 (23)1.48.10+1.03.4323.33

Aus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Brodie NankervisM 21-E (67)1.12.10+13.487.57

AUS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Aislinn PrendergastW 21-E (51)1.26.53+32.1612.39

Australopers Orienteering Club

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Paul LigginsM 50- (90)ikke startet

AUT

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Anna Nilsson SimkovicsW 21-E (51)diskvalifisert

Avesta OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Lucas WannerM -15 (55)diskvalifisert
Liv NorbergW -15 (57)ikke startet

BAOC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Woo AllenW 50- (37)1.18.19+30.2916.16

Bay Area Orienteering Club

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Rich ParkerM 75- (15)ikke startet

Belarus OF

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hanna PaulavaW 21-E (51)ikke startet

Bergens TF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Siren GreveW 60- (31)54.47+8.2814.04

Berger og Svelvik OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Terje W. PettersenM 45- (67)56.34+14.569.05
16Marcus SyvertsenOpenC1 (22)1.34.18+47.5230.49
53Lasse SyvertsenOpenA3 (67)1.38.33+1.00.2318.57
56Egil FuruaM 50- (90)1.06.58+18.5211.19
Torill Nebell MikkelsenW 70- (10)ikke startet

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Trygve LølandM 70- (29)46.31+4.1412.04

Bjursås OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Johan HallgrenM 50- (90)50.21+2.158.31

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Torkel IrgensM 50-AK (16)brutt
Dag SkoganM 65- (33)ikke startet
Reidar AndersenM 75- (15)ikke startet

Brattås CK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Ulrik OlssonM 50- (90)52.24+4.188.51
Tim OlssonOpenA4 (48)diskvalifisert

Bredaryds SOK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Axel ElmbladM 17-18 E (41)50.057.08
1Emil AuseliusM 19-20 E (29)50.156.34
3Filip TrofastM 19-20 E (29)52.32+2.176.52
8Mats NylundOpenA3 (67)56.49+18.3910.55
15Tuva NylundOpenA1 (41)48.34+20.4115.16
21Filip BrolingM -15 (55)1.03.23+16.4210.20
61Magnus TrofastM 50- (90)1.09.16+21.1011.43

BRIGHTNET

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Maxim SimakovM 21-E (67)ikke startet

Bromma-Vällingby SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Emma BarnardW -16 (41)diskvalifisert

Brown team

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Ianka EvansW 50- (37)1.08.35+20.4514.15
25Petya DimitrovaW 60- (31)1.37.48+51.2925.08
30Elvina IvanovaW 50- (37)1.45.34+57.4421.56
30Stoyan DachevM 60- (63)1.06.38+21.5313.44
42Aleksandar EvansM -16 (49)2.03.48+1.18.4720.00
59Dimitar DimitrovM 60- (63)1.39.11+54.2620.27
74Krasimir KolevM 50- (90)1.20.31+32.2513.37
Margarita TodorovaW 50- (37)ikke startet

Buffalo Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27David CadyM 70- (29)1.36.30+54.1325.03
59Adam CadyOpenA2 (64)1.43.11+1.09.1027.04

BUL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Antoaneta DyaksovaOpenA4 (48)diskvalifisert

BUL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Boyan IvandjikovOpenA5 (17)55.168.09

Bullecourt Boulder Bounders

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Liz BourneW 60- (31)2.31.50+1.45.3139.01

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Bjørn BergerM 65- (33)59.07+8.0712.02
17Øivind Magne RogndalenM 70- (29)1.02.19+20.0216.11
17Guri BjørndalW 60- (31)1.06.19+20.0017.02
23Tom BuggeM 70- (29)1.15.06+32.4919.30
Stina ElfvingW 65- (15)ikke startet

Bækkelagets SK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eskil GullordOpenA5 (17)1.00.09+4.538.53
3Håkon Fenne IngierdOpenN1 (12)30.31+3.3515.58
9Jørn ØdegårdOpenB1 (14)1.03.21+35.0832.19
11Odd KletteliM 75- (15)1.09.12+21.2018.21
13Mariann UlvestadW 21-E (51)1.01.56+7.199.01
13Mai Elin B. WatsonW 21- (15)1.45.26+42.5015.03
14Martin SchalliOpenA6 (40)1.12.02+13.109.06
15Anders StorbråtenOpenA6 (40)1.12.13+13.219.07
17Jonas Fenne IngierdM -13 (33)47.56+22.1616.42
23Håkon Meland-TangenM 40- (34)1.31.50+28.0611.42
24Viktor Meland-TangenM 11-12 (49)56.23+29.4318.55
52Halvor JutulstadM 55- (84)1.15.08+30.2412.49
Sindre SandvenOpenA6 (40)diskvalifisert
Simen WästlundOpenA6 (40)diskvalifisert
Lene Godager KaasOpenA3 (67)ikke startet
Carl Godager KaasOpenA4 (48)ikke startet
Eirik Svergja RustadOpenA4 (48)ikke startet
Ingeborg ØderudW 50- (37)ikke startet
Kine GulliksenW 21-E (51)ikke startet

Bærums Skiklub

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Geir ArnesenM 70- (29)ikke startet

Bø OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Dag Steinar RagvinM 21- (37)1.15.25+10.398.20
28Steinar LandeM 45- (67)1.07.13+25.3510.48
67Jon KvisliM 55- (84)1.33.22+48.3815.55

C.O.Colmar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Nicolas DalibardM 40- (34)2.16.16+1.12.3217.22
33Mélanie DalibardW -16 (41)1.31.48+51.4219.49

CA Rosé

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Matthieu BührerM -13 (33)52.24+26.4418.15
40Thomas BührerM 21-E (67)1.20.56+22.348.55

Catalunya

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Pol Ràfols PerramonM 21- (37)1.23.09+18.239.11

CAT-O

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
52Toni Serrallonga GaschM 60- (63)1.33.51+49.0619.21

CNOC

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Regina KellyOpenA4 (48)1.47.44+58.5817.02
58Don ShortM 60- (63)1.36.59+52.1419.59
Ruth LynamOpenA3 (67)brutt

CO Ambérieu

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Nicolas GreffM 45- (67)1.10.43+29.0511.22

CO Liege

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Aline HermansW 45- (41)52.44+1.4111.00
6Arnaud MazyM -13 (33)34.18+8.3811.57
11Alain MazyM 45- (67)55.44+14.068.57
11Bernadette VandermeulenW 65- (15)1.20.56+37.1021.07
28Agnes SadzotW 40- (28)2.08.37+1.21.1025.31
74Bruno VandermeulenM 55- (84)1.54.00+1.09.1619.27
Anaïs MazyW -10 (18)34.0415.59
Kerstin BuchackerW 45- (41)diskvalifisert

COPS91

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Helene EdiarW 40- (28)1.59.44+1.12.1723.45
57Michel EdiarM 45- (67)1.54.36+1.12.5818.25

Cork O

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Elizabeth DeaneW 60- (31)1.27.04+40.4522.22
25Brian CorbettM 55- (84)1.01.41+16.5710.31
43Cillín CorbettM 21-E (67)1.24.15+25.539.17

Cornwall OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
56Scott CollierM 21-E (67)2.06.16+1.07.5413.56

COSE

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Alix VillarW -16 (41)1.02.17+22.1113.27
20Zoé VillarW 19-20 E (25)1.09.49+24.0913.20
23Isabelle VillarW 45- (41)1.14.46+23.4315.36
31Christophe VillarM 50- (90)1.00.02+11.5610.09
37Basile VillarM 11-12 (49)1.15.17+48.3725.15

CRCO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
61Byron HawkinsM 45- (67)2.34.09+1.52.3124.46

CSA CNSD Fontainebleau

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Christian GarrecM 60- (63)ikke startet

Czech junior team

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lukas VitebskyM -16 (49)45.017.16
1Petr CechM 15-20 B (5)28.2410.15
2Barbora ChaloupskaW 19-20 E (25)46.04+0.248.48
3Martin SimsaM -16 (49)45.14+0.137.18
3Jana PekarovaW 17-18 E (43)50.30+3.519.37
5Jakub MilanM -16 (49)47.38+2.377.41
5Vit HorcickaM 19-20 E (29)53.36+3.217.00
5Eliska SieglovaW 19-20 E (25)47.50+2.109.08
6Anna KarlovaW -16 (41)46.43+6.3710.05
6Jakub ChaloupskyM -16 (49)47.43+2.427.42
7Katerina GrycovaW 19-20 E (25)51.09+5.299.46
8Roza VejrazkovaW 17-18 E (43)53.14+6.3510.08
8 FenclM 19-20 E (29)55.40+5.257.17
10Tomas KrivdaM 19-20 E (29)57.33+7.187.31
11Pavel KosarekM 21- (37)1.26.32+21.469.34
11Anna KopeckaW 19-20 E (25)56.09+10.2910.44
13Lukáš RichtrM 17-18 E (41)1.02.28+12.238.54
14Marek CahelM 21- (37)1.31.18+26.3210.05
14Martin RoudnyM 19-20 E (29)1.04.35+14.208.27
14Jana PeterovaW 19-20 E (25)1.00.43+15.0311.36
15Matyas StreglM -16 (49)56.40+11.399.09
16Martin GajdaM -16 (49)58.34+13.339.27
16Michaela DittrichovaW 17-18 E (43)58.28+11.4911.08
16Klara NechanickaW 19-20 E (25)1.03.46+18.0612.11
18Jan RuckerM 17-18 E (41)1.05.22+15.179.19
19Ondrej PipekM 17-18 E (41)1.06.28+16.239.28
19Hubert Wan¿kM -16 (49)1.00.29+15.289.46
19Sebastian FilipekM 19-20 E (29)1.15.02+24.479.49
20Tomas JanovskyM 17-18 E (41)1.07.03+16.589.33
21Lukas LinkM 17-18 E (41)1.07.16+17.119.35
21Tereza ChrastovaW 17-18 E (43)1.01.25+14.4611.41
22Michal SvadlenaM 17-18 E (41)1.07.32+17.279.38
22Petra HoleckovaW 17-18 E (43)1.01.32+14.5311.43
22Martina OpalkovaW 19-20 E (25)1.10.59+25.1913.34
23Jan NechanickyM 17-18 E (41)1.08.42+18.379.48
23Karolina BejvlovaW 17-18 E (43)1.01.52+15.1311.47
23Nikola ThynovaW 19-20 E (25)1.12.28+26.4813.51
24Jan GajdaM 17-18 E (41)1.10.29+20.2410.03
25Vit SkachaM -16 (49)1.06.15+21.1410.42
26Adela RydlovaW 17-18 E (43)1.02.19+15.4011.52
27Filip AdamekM 17-18 E (41)1.14.44+24.3910.39
27Katerina BlazkovaW 17-18 E (43)1.02.22+15.4311.52
30Adela VandasovaW 17-18 E (43)1.03.58+17.1912.11
31Milan MalackaM 17-18 E (41)1.18.18+28.1311.10
32Jonas GottsteinM 17-18 E (41)1.21.03+30.5811.33
36Boris NavratilM 21-E (67)1.19.03+20.418.43
59Libor SlezakM 55- (84)1.19.24+34.4013.32
Lucie KorpasovaW 17-18 E (43)diskvalifisert
Magdalena SkachovaW 17-18 E (43)diskvalifisert
Vojtech NetukaM 21- (37)diskvalifisert
Jan RusinM 19-20 E (29)diskvalifisert
Iva KosarkovaW 21- (15)diskvalifisert
Tereza JanosikovaW 19-20 E (25)ikke startet

Dalaportens OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Erik NilssonM 17-18 (18)1.08.32+3.279.38
Karolina AnderssonW -15 (57)ikke startet
Saga MattssonW -15 (57)ikke startet

Delaware Valley Orienteering A

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
65Karl AhlswedeM 55- (84)1.31.30+46.4615.36

DJK Adler 07 Bottrop

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Alexander LubinaM 40- (34)ikke startet

Domnarvets GoIF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emil BybergM 17-18 (18)1.05.059.09
1Moa HjorthW 17-18 (12)54.5710.49
2Jonn MyhrenOpenA5 (17)56.29+1.138.20
Anja NilssonW -15 (57)diskvalifisert
Alice Eriksson-BjörlingW -15 (57)diskvalifisert
Elsa NilssonW 17-18 E (43)diskvalifisert
Maria HjorthW 45- (41)ikke startet
Emma EliassonW -16 (41)ikke startet
Klara AnderssonW 17-18 E (43)ikke startet

Don't Get Lost

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christian MichelsenM 19-20 (8)1.01.148.20

Driv IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Trond WettergreenM 70- (29)ikke startet

Eds SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gert AnderssonOpenB3 (23)51.59+7.3211.19
26Lasse JohanssonOpenA2 (64)52.26+18.2513.45
32Arvid GalborgenM 65- (33)1.40.28+49.2820.27
Melker AnderssonOpenB3 (23)diskvalifisert
Carl Goran StrutzBeginner (57)diskvalifisert

Egersund OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Julie Mydland HellandW 11-12 (37)35.36+2.2511.44
14Olav HellandOpenB3 (23)1.35.30+51.0320.48
16Ida MonsenOpenA1 (41)51.42+23.4916.15
20Arvid MydlandM 60- (63)59.35+14.5012.17
24Edvin AakreM -15 (55)1.06.07+19.2610.47
28Kenneth MydlandM 21- (37)1.59.57+55.1113.16
Ruben Mydland HellandBeginner (57)29.4114.54
Markus Mydland HellandM -10 (29)48.5922.46
Olaug F MydlandOpenB2 (38)ikke startet
Geir FrøytlogM 55- (84)ikke startet

Eidskog OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Eivind LandeM 45- (67)53.25+11.478.35
8Julie Finsrud LandeOpenA1 (41)38.42+10.4912.10
18Asbjørn LandeM 11-12 (49)53.14+26.3417.51
24Ragnar LandeM -14 (37)52.28+26.1717.43
Leif BillingsøM 70- (29)ikke startet

Eiker OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Kristine BergliaOpenA4 (48)1.00.28+11.429.34
57Leif Kåre BessebergM 55- (84)1.18.56+34.1213.28
Hans Roar BakkenM 70- (29)ikke startet

Eksjö SOK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Linda NordinW 40- (28)47.279.24
3Stefan DjurstedtOpenA2 (64)39.17+5.1610.18
3Mattis PerssonM 17-18 E (41)52.58+2.537.33
5Emma ErikssonW 17-18 E (43)51.19+4.409.46
7Hugo DjurstedtM 17-18 E (41)57.09+7.048.09
10Agnes DjurstedtW -16 (41)51.12+11.0611.03
14Lars NordgrenOpenA2 (64)46.28+12.2712.11
14Ella PerssonW -16 (41)55.02+14.5611.53
33Susanna DjurstedtOpenA2 (64)55.15+21.1414.30
36Gabriella S BerganderW 21-E (51)1.16.13+21.3611.06
36Wilma BerganderW 17-18 E (43)1.11.32+24.5313.37
Thea Nordin AbajiW -16 (41)diskvalifisert
Klara HöglundW 17-18 E (43)diskvalifisert
Hugo JakobssonM 17-18 (18)diskvalifisert
Simon SvahnM 17-18 E (41)ikke startet

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Mats LindaasM -16 (49)58.48+13.479.29
Sander Tonjer FingarsenM -16 (49)ikke startet

Emblem IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Barbro HoleneOpenC1 (22)1.09.49+23.2322.48
7Asgeir RognstadOpenA6 (40)1.04.12+5.208.06
26Julie DrønnesundW -14 (29)1.08.14+40.0123.17
Cornelia HoleneW -14 (29)diskvalifisert

Emmaboda Verda OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Monica PåhlstorpW 70- (10)1.12.32+14.4319.23
Jan PåhlstorpOpenB2 (38)ikke startet

Espoon Akilles

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Henrik TarkkioM 21- (37)1.38.34+33.4810.54
29Tuomas AaltoM 21- (37)2.01.29+56.4313.26

Espoon Suunta

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Line NybakkenW 45- (41)1.06.06+15.0313.47
20Natalia FeyW 40- (28)1.12.51+25.2414.27
Eero MartomaaM -10 (29)36.5617.10
Lilja MartomaaBeginner (57)ikke startet

EsSu

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Erik FeyM 11-12 (49)54.05+27.2518.08
84Carl FeyM 50- (90)1.57.35+1.09.2919.53
Mark FeyM -10 (29)ikke startet

Eureka Victoria

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Roch PrendergastM 65- (33)ikke startet
Judy PrendergastW 60- (31)ikke startet

Falköpings AIK OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Elsa SonessonW -16 (41)50.32+10.2610.54
14Alma VilhelmssonW 17-18 E (43)56.28+9.4910.45

Fana IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Einar NordåsM 75- (15)1.00.12+12.2015.58
47Håkon MogstadM 55- (84)1.13.41+28.5712.34
60Sigurd EiknerM 55- (84)1.21.02+36.1813.49
Torgeir StrandOpenA2 (64)ikke startet
Magne RaadalM 75- (15)ikke startet

Fanclub Hubmann

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Beat HubmannM 21- (37)1.32.34+27.4810.14
Ludwig SchneiderM 65- (33)ikke startet

Farum OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Lars Vedel JørgensenM 60- (63)ikke startet

Farum-Tisvilde OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Tim Falck WeberM 50- (90)50.13+2.078.29
17Lasse Falck WeberM 19-20 E (29)1.11.10+20.559.18
Malte Kjær HemmingsenM 19-20 E (29)diskvalifisert

Fet OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jane Karine HelmersenOpenB1 (14)43.40+15.2722.16
6Per Jacob ØlstadM 55- (84)53.30+8.469.07
15Asgeir LiumM 45- (67)58.37+16.599.25
16Ragnhild Mathea HelmersenW -16 (41)55.26+15.2011.58
18Mons Sætre-LorentzenM -13 (33)49.27+23.4717.13
32Gaute SkjønhaugM 11-12 (49)1.11.51+45.1124.06
34Kyrre GranM 45- (67)1.10.04+28.2611.15
44Torgeir SkjønhaugM 45- (67)1.16.45+35.0712.20
45Ole TexmoOpenA2 (64)1.03.54+29.5316.46
58Øyvind HelmersenM 55- (84)1.18.59+34.1513.28
Randi BudahlOpenA1 (41)diskvalifisert
Sigmund ØlstadM 11-12 (49)diskvalifisert

FIF Hillerød Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Nicoline Friberg KlysnerW 21-E (51)1.17.01+22.2411.13
Steen KlysnerOpenA1 (41)diskvalifisert

FK Boken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Simon HardenM 19-20 E (29)54.18+4.037.06

FK Friskus-Varberg

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Filip CarlqvistM 15-20 B (5)43.58+15.3415.52
9Tim JohanssonM 19-20 E (29)57.22+7.077.30
10Fredrik CarlqvistM 50-AK (16)1.18.18+26.3016.12
18Malin JohanssonOpenA1 (41)54.04+26.1117.00
20Annika BechtelW 45- (41)1.13.38+22.3515.22
21Jeanette LarssonW 50- (37)1.17.07+29.1716.01
21Lova JohanssonW 11-12 (37)51.31+18.2017.00
31Alice CarlqvistW 11-12 (37)1.11.41+38.3023.39
52Bengt JohanssonM 50- (90)1.05.13+17.0711.02
Axel BechtelM -16 (49)diskvalifisert

FK Göingarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Hampus LarssonM 21- (37)1.34.55+30.0910.29

FK Åsen

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Margareta HeldOpenC1 (22)ikke startet
Tommy HeldM 70- (29)ikke startet

Flyfemkamp

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Frank SandbergOpenB3 (23)44.279.41
9Eskil SteinOpenB3 (23)1.19.20+34.5317.17
12Aase HellanOpenB2 (38)55.28+24.4418.44
12Anniken MilhahnOpenB3 (23)1.33.17+48.5020.19
23Bjørn SævikOpenA4 (48)1.16.43+27.5712.08
35Ane Thea KristoffersenOpenB2 (38)1.29.08+58.2430.06
Markus KnutsenOpenB1 (14)diskvalifisert
Marte MonsåsOpenB1 (14)diskvalifisert
Stine Therese SjoOpenC1 (22)diskvalifisert

Fossekallen il

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Hans Einar ThorsetOpenA6 (40)2.05.37+1.06.4515.52

Fossum IF

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Leif StørmerM 50- (90)48.068.08
3Johan MichelsenOpenA4 (48)49.33+0.477.50
3Kjersti HovW 55- (39)58.15+0.4512.15
4Ota SkvorM 19-20 (8)1.14.00+12.4610.04
4Eldri HoloW 50-AK (6)1.10.48+22.2718.12
5Eirik Vie StrislandM -15 (55)52.38+5.578.35
5Signe HoloW -14 (29)30.20+2.0710.21
7Rikke Blakkestad IngesenOpenA1 (41)38.08+10.1511.59
9Britta FismenW 45- (41)55.53+4.5011.40
11Magnus JevanordOpenB2 (38)55.21+24.3718.41
13Hans JevanordOpenA5 (17)1.29.25+34.0913.12
14Richard Zeiner-GundersenM 60- (63)57.28+12.4311.50
15Erik RåbergOpenA4 (48)1.09.09+20.2310.56
15Øystein HoloM 55- (84)57.38+12.549.50
19Philip Lehmann RomørenM -15 (55)1.02.53+16.1210.15
19Gunvor Hov HøydalW 21-E (51)1.06.55+12.189.45
23Maria BrodinW 21-E (51)1.10.51+16.1410.19
24Arild AndresenM 50- (90)58.33+10.279.54
26Terje NæssOpenA4 (48)1.20.16+31.3012.42
26Stein H. HagenM 21- (37)1.55.01+50.1512.43
27Eivind Berner MyhreOpenA3 (67)1.10.26+32.1613.32
27Heidi Kristina SebjørnsenW -15 (57)1.09.47+25.2515.12
28Sindre Vie StrislandM -15 (55)1.07.00+20.1910.55
30Kristian Bernhard NilsenM 45- (67)1.08.42+27.0411.02
32Sigbjørn ModalsliM 60- (63)1.07.04+22.1913.49
33Atle PedersenM 45- (67)1.09.44+28.0611.12
34trond MyhreOpenA4 (48)1.44.28+55.4216.31
38Gustav Andresen SkotteM -16 (49)1.36.51+51.5015.38
41Roger BirkelandM 55- (84)1.09.55+25.1111.55
44Børge Nilsen BergM -15 (55)1.40.43+54.0216.25
46Bjørn HallanM 50- (90)1.04.23+16.1710.53
53Morten HeirM 50- (90)1.05.24+17.1811.03
73Paul WadeM 55- (84)1.43.22+58.3817.38
Birk SætnanOpenA2 (64)diskvalifisert
Tormod BøeM 55- (84)diskvalifisert
Mikkel Johan MichelsenOpenN2 (15)brutt
Nils HæstadM 60- (63)ikke startet
Kathinka Zahl HagenW -15 (57)ikke startet
Morten FismenM 45- (67)ikke startet
Pål SommerheinM 45- (67)ikke startet
Oskar StørmerM 21-E (67)ikke startet
Sondre Zahl HagenM 17-18 (18)ikke startet
Emil StørmerM 19-20 (8)ikke startet
Age KristvikM -10 (29)ikke startet

FRA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Cecilie FoltzerW 21-E (51)diskvalifisert

FRA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Vincent CoupatM 21-E (67)diskvalifisert

Fredrikstad SK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jenny DanevadW 11-12 (37)33.1110.57
1Marie OlaussenW 21-E (51)54.377.57
3Emil Husebye AamodtM -13 (33)28.18+2.389.51
4Espen DanevadOpenA4 (48)50.44+1.588.01
13Emma Sofie SteinslandW -15 (57)56.40+12.1812.20
13Audun NordbyM -13 (33)40.01+14.2113.56
24Hedvig Scheele SøylandW 11-12 (37)56.38+23.2718.41
27Malin Husebye AamodtW 11-12 (37)1.02.32+29.2120.38
27Frank LøwengreenM 50- (90)59.37+11.3110.05
31Signe Strand GulbrandsenW -16 (41)1.22.57+42.5117.54
36Johan SøftelandOpenA1 (41)1.30.34+1.02.4128.28
42Pål AngvollOpenA3 (67)1.25.18+47.0816.24
50Anders BrynildsenOpenA2 (64)1.10.47+36.4618.34
76Jan Edvin BlomkvistM 55- (84)2.14.47+1.30.0323.00
Aksel SolbergBeginner (57)23.2211.44
Ingrid Sofie Hox BrynildsenW -10 (18)38.3618.07
Isak SolbergM -10 (29)50.0323.16
Bendik EliassenM 17-18 E (41)ikke startet
Runar Saur ModahlM 17-18 E (41)ikke startet
Andreas HøyeM 21-E (67)ikke startet

Freidig

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Katharina Mo BergeW 75- (4)1.05.3918.39
3Torid KvaalW 70- (10)1.11.35+13.4619.08
5Jørgen TegdanM 45- (67)52.09+10.318.23
8Magnus LandstadM 75- (15)1.02.29+14.3716.34
9Maria SylteOpenA2 (64)43.25+9.2411.23
9Ine Bohnhorst TegdanW -13 (24)38.39+8.2513.36
12Anders WaageM 70- (29)56.12+13.5514.35
Erlend GrønliBeginner (57)37.0818.39
Sigve Bohnhorst TegdanM -10 (29)33.2915.34
Emil GrønliM -15 (55)diskvalifisert
Sindre JohannessenM 21-E (67)ikke startet
Tore Angell-PetersenM 70- (29)ikke startet
Gunnar ØsterbøM 75- (15)ikke startet
Håvard Sandstad EidsmoM 21-E (67)ikke startet
Gunn Kari HygenW 70- (10)ikke startet
Jens Hallvar NordstrandBeginner (57)ikke startet

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jo Forseth IndgaardM 21- (37)1.04.467.09

frosta ok

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Leif SandgrenM 70- (29)ikke startet

Frölunda OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Yngve NorellM 65- (33)53.13+2.1310.50
6Fredrik NorellM 21- (37)1.17.26+12.408.33
6Maria NorellW 65- (15)1.00.03+16.1715.40
8Audrey HanssonW -14 (29)33.32+5.1911.26
Marcus LammM -13 (33)ikke startet

Førde IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Torodd OsM 70- (29)1.05.17+23.0016.57
Knut Even HoleOpenA2 (64)ikke startet
Anja HoleW -15 (57)ikke startet
Helge ScheiM 70- (29)ikke startet

GafanhOri

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Roy DawsonM 70- (29)55.29+13.1214.24
13Catherine DawsonW 65- (15)1.34.23+50.3724.38

Gamleby OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hanna ÖbergW -15 (57)47.31+3.0910.21
22Susanne GrahnW 45- (41)1.14.45+23.4215.36
39Christer ÖbergM 45- (67)1.12.13+30.3511.36
Carl ÖbergM -13 (33)diskvalifisert

Ganddal IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anna TaksdalW -14 (29)28.28+0.159.42
5Aud Hognestad TaksdalW 45- (41)52.48+1.4511.01
16Clemens Sundby ØxnevadM 17-18 E (41)1.03.52+13.479.06
16Ann Karin TjørhomW 55- (39)1.13.02+15.3215.22
33Janne Tjørhom AasheimW 17-18 E (43)1.05.07+18.2812.24
34Ingrid LamarkW 17-18 E (43)1.08.03+21.2412.57
35Markus Andreas BreivoldM 17-18 E (41)1.46.29+56.2415.11
37Oddvar TaksdalM 50- (90)1.02.26+14.2010.33
Tobias RøddeM 17-18 E (41)diskvalifisert
Øyvind LamarkM -15 (55)diskvalifisert
Ole Kristian TaksdalM 17-18 (18)ikke startet

Garingal Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Duncan CurrieM 19-20 (8)1.22.49+21.3511.16

Gimle IF

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Willy GrønstadM 70- (29)ikke startet
Thorbjørn Johan BjørloM 75- (15)ikke startet

Gjø-Vard OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Lars LienM -15 (55)53.56+7.158.47
7Even LienM -13 (33)35.41+10.0112.25
16Øyvind LienM 45- (67)59.15+17.379.31
17Peder Fossheim AsplinOpenA6 (40)1.18.16+19.249.53
17Hege SolerødW 50- (37)1.11.54+24.0414.56
20Elling Fossheim AsplinOpenA4 (48)1.12.51+24.0511.31
25Eiril Erlien SolerødW 11-12 (37)58.24+25.1319.16
31Eli Ringstad LienW 45- (41)1.31.15+40.1219.03
35Annar Erlien SolerødM -15 (55)1.15.23+28.4212.17
53Even ErlienM 45- (67)1.37.27+55.4915.40

Gneist, IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sturle NordeideM 21- (37)ikke startet

GOLD Savosa

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Michele GuglielmettiM 60- (63)1.05.10+20.2513.26
Diego BarattiOpenA3 (67)diskvalifisert
Gerda GuglielmettiW 60- (31)diskvalifisert

GreatEasternNavigators

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Eadaoin McCavanaW 19-20 E (25)1.14.12+28.3214.11
30Heather WoodW 55- (39)1.35.24+37.5420.05
75Pat McCavanaM 55- (84)2.10.15+1.25.3122.13
Jackie McCavanaW 50-AK (6)ikke startet

Guildford Orienteers

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Keiko ConwayW 55- (39)ikke startet
Phil ConwayM 55- (84)ikke startet

Gustavsbergs OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Magnus LindblomM 40- (34)1.31.05+27.2111.37
35Emilia NilssonW -16 (41)1.50.07+1.10.0123.46
Rasmus LindblomM -15 (55)diskvalifisert
Ida ÖsterbergW -15 (57)diskvalifisert

Gävle OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hans AurellM 70- (29)ikke startet

Göteborg Majorna OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elsa PerssonOpenN1 (12)26.5614.06
1Ludwig RosénM -13 (33)25.408.56
1Ing-Marie Brander StrandW 65- (15)43.4611.25
1Johnny HålsjöM 35- (5)1.10.278.22
2Anders AxenborgM 40- (34)1.04.21+0.378.12
2Anders HöijeM 35- (5)1.12.11+1.448.34
8Herman RosenOpenA4 (48)1.03.30+14.4410.02
8Johan AxenborgM 40- (34)1.13.12+9.289.20
10Jennie AnderssonOpenA3 (67)58.39+20.2911.16
10Asgeir EdvardsenM 60- (63)54.31+9.4611.14
10Gunilla CarlssonW 60- (31)56.38+10.1914.33
11Hanna PerssonW 40- (28)57.52+10.2511.28
14Andreas EklundOpenA1 (41)48.30+20.3715.15
15Viktor Jellvert BörjesonM 17-18 E (41)1.02.43+12.388.56
Ludvig AxenborgBeginner (57)44.3322.23
Wilmer AxenborgBeginner (57)25.5813.02
Axel PerssonM -10 (29)26.5512.31
Christin BorgOpenA3 (67)diskvalifisert
Andreas PerssonM 40- (34)diskvalifisert
Arvid AronssonM 17-18 E (41)ikke startet

Hadeland OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Snøfrid TellesbøOpenC1 (22)1.23.56+37.3027.25
12Sunniva TellesbøOpenC1 (22)1.23.56+37.3027.25
20Ola TellesbøM 50- (90)57.30+9.249.43
22Nikolai TesloM 11-12 (49)55.10+28.3018.30
42Berthe TesloOpenA2 (64)1.00.43+26.4215.56
45Jurijus SiskovasOpenA3 (67)1.26.40+48.3016.40
46Gunn Elin RudiOpenA2 (64)1.04.12+30.1116.51
56John HofossM 60- (63)1.36.17+51.3219.51
65Einar TesloM 50- (90)1.15.05+26.5912.42

Hagaby GoIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Hans EgefalkM 40- (34)1.44.01+40.1713.16

Halden SK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Thomas ÅrstadOpenA3 (67)38.107.20
2Astrid NordbrødenOpenC1 (22)57.57+11.3118.56
3Fredrik EliassonOpenA6 (40)1.00.21+1.297.37
3Minna Sofie WingstedtW 11-12 (37)34.14+1.0311.17
3Josefin EylertsenW 15-20 B (6)50.43+2.2918.30
4Mats NordbrødenOpenA6 (40)1.01.13+2.217.44
5Sigurd Myhre AndreassenOpenA3 (67)55.30+17.2010.40
5Lacho IlievOpenA5 (17)1.02.15+6.599.11
9Ane BjørgulOpenA3 (67)57.56+19.4611.08
9Markus HolterM 21-E (67)1.04.34+6.127.07
11Kine Hallan SteiwerW 21-E (51)1.01.10+6.338.54
12Herman Lien BackstrømM -15 (55)58.13+11.329.29
12Eveliina HirvonenW 21-E (51)1.01.50+7.139.00
12Sigrid Schmitt GranW -13 (24)45.18+15.0415.57
22Martin BryggenM -13 (33)55.03+29.2319.10
26Emma Helene OlsenW -15 (57)1.07.47+23.2514.46
37Jonathan EylertsenM -16 (49)1.28.50+43.4914.21
Johan Fredrik Svendsby BraarudM -10 (29)27.3112.47
Ville Emil WingstedtM -10 (29)28.4113.20
Inger Anne Svendsby BraarudW -13 (24)diskvalifisert
Peder BryggenM -15 (55)ikke startet

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
50Leif Gunnar HovdenM 60- (63)1.26.49+42.0417.54

Hamar OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anine LomeOpenA3 (67)44.58+6.488.38
2Einar LundM 70- (29)43.04+0.4711.11
2Trond FeiringM 75- (15)53.09+5.1714.05
2Liv FeiringW 70- (10)1.05.25+7.3617.29
9Mona LomeOpenA1 (41)39.22+11.2912.22
46Tore JørgensenM 60- (63)1.15.43+30.5815.36
Kjersti RønningW 55- (39)ikke startet
Terje MalmM 70- (29)ikke startet

Haninge SOK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Filip StorellM -16 (49)ikke startet

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sigurd Paulsen VieM 17-18 E (41)diskvalifisert
Grethe Paulsen VieW 45- (41)ikke startet

Hauhon Sisu

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Jukka PohjolaM 40- (34)1.55.32+51.4814.44

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Ove MartinsenM 60- (63)1.13.27+28.4215.08

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tor RingstadM 35-AK (3)1.03.2511.01

Hellas Orientering

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jonas BerglundM 70- (29)ikke startet

Helsingin Suunistajat

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Matias SalonenM 19-20 (8)1.02.50+1.368.33
10Mikko SalonenM 45- (67)55.39+14.018.56
Romain FiguiereM 21- (37)ikke startet

Heming Orientering

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helge BjaalandM 75- (15)47.5212.41
6Karl Even RyghM 40- (34)1.11.45+8.019.09
7Elen Krohn GjessingOpenC1 (22)1.11.17+24.5123.17
7Ola GjessingOpenC1 (22)1.11.17+24.5123.17
8Guro HarstadW 45- (41)55.34+4.3111.36
8Elle M. MelbyeW 65- (15)1.04.49+21.0316.55
10Inger-Johanne RyghOpenC1 (22)1.20.20+33.5426.15
11Jørn BrunsellM 65- (33)1.01.05+10.0512.26
13Nils Petter FremmingM 55- (84)56.36+11.529.39
14Anna Øvrebø MyrvoldW -13 (24)48.08+17.5416.56
23Anne ØstvoldOpenA1 (41)57.45+29.5218.09
25Hannah Syrdal ØenW -15 (57)1.07.43+23.2114.45
28Sigurd Øvrebø MyrvoldM 11-12 (49)1.00.48+34.0820.24
32Knut Erling ØenM 50- (90)1.00.10+12.0410.10
32Anna Elisabeth RyghW 11-12 (37)1.18.45+45.3425.59
34August Syrdal ØenM 17-18 E (41)1.29.12+39.0712.43
35Roger ØstvoldOpenA4 (48)1.46.04+57.1816.46
38Christian ReuschOpenA3 (67)1.20.07+41.5715.24
40Aleidis LøkenOpenA2 (64)59.09+25.0815.31
57Marianne ReuschOpenA2 (64)1.23.24+49.2321.53
62Hanne Marthe ØstvoldOpenA3 (67)2.35.02+1.56.5229.48
Karoline Marie RyghBeginner (57)26.4313.25
Emma Johanne RyghW -10 (18)59.0827.45
Bjørn BakkevigM 55- (84)diskvalifisert
Jon BergetM 60- (63)ikke startet
Lasse ArnesenM 50- (90)ikke startet
Helge Sigurd HansenM 65- (33)ikke startet
Bjørn WilladssenM 60- (63)ikke startet
Kajsa Harstad ArntsenW 11-12 (37)ikke startet
Einar ØstvoldM -14 (37)ikke startet
Astrid ReuschW 11-12 (37)ikke startet
Anne HøstW 65- (15)ikke startet

Hemsedal IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sindre UlsakerM -16 (49)ikke startet
Erlend UlsakerM -13 (33)ikke startet

Herning Orienteringsklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
44Mads Kruse JuhlM 21-E (67)1.24.52+26.309.22

Herrestads AIF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Patrik LilleengOpenA1 (41)34.45+6.5210.55
11Elmer LilleengOpenN1 (12)55.14+28.1828.55
27Birgit HanssonW 55- (39)1.30.37+33.0719.04

Hestra IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Alma HjertbergW 17-18 E (43)54.55+8.1610.27
30Erik IngemarssonM 17-18 E (41)1.17.26+27.2111.02

Hjärnarps OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Michael LönnM 45- (67)55.14+13.368.52
14Olle BohmanM 65- (33)1.07.36+16.3613.46
16Kjell LönnM 65- (33)1.09.04+18.0414.03

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Iris Lui Wai LanW 21-E (51)1.48.52+54.1515.52

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Gerald YipM 21-E (67)diskvalifisert

HOC

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Penny HemstedW 75- (4)2.57.34+1.51.5550.26
27Kerstin MitchellW 50- (37)1.24.08+36.1817.29
29Alexander MitchellM 17-18 E (41)1.15.34+25.2910.46
29Arthur MitchellM -13 (33)1.17.37+51.5727.02
41Sebastian MitchellM -16 (49)1.58.16+1.13.1519.06
Andy HemstedM 40- (34)diskvalifisert

Hämeenlinnan Tarmo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Pekka KerkolaM 65- (33)53.15+2.1510.50
14Maija KerkolaW 60- (31)1.04.53+18.3416.40

Idefjordens SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Gabriella AxelssonW 65- (15)1.13.53+30.0719.17
39Roger GustafssonM 60- (63)1.12.54+28.0915.01

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Bjørn Idar SætranM 50- (90)57.49+9.439.46

IF Åland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Lars JanlövM 65- (33)59.27+8.2712.06

IFK Enskede

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Elis Forsberg RundströmM -15 (55)59.20+12.399.40
18Per ForsbergM 50- (90)56.48+8.429.36
26Henrik LundforsM -16 (49)1.08.43+23.4211.06

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Fredrik LöwegrenM 45- (67)41.386.41
Emmi JokelaW 21-E (51)ikke startet

IFK Göteborg Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Daniel GrahnM 40- (34)1.03.448.07
2Anders CarlssonOpenA6 (40)59.59+1.077.34
2Casper EngstrandOpenN1 (12)28.21+1.2514.50
3Ida HördegårdhW 40- (28)48.16+0.499.34
5Johan HördegårdhM 40- (34)1.10.34+6.509.00
5Signe HördegårdhW -13 (24)34.52+4.3812.16
8Henrik ErdalenM 50-AK (16)1.13.01+21.1315.07
10Bo HåkanssonM 65- (33)59.55+8.5512.12
15Lukas ErdalenM -14 (37)40.05+13.5413.32
17Marie-Louise StjernlöfW 40- (28)1.05.43+18.1613.02
18Thea FagerströmW 17-18 E (43)58.56+12.1711.13
19Henrik UndelandM 65- (33)1.10.31+19.3114.21
25Camilla EngstrandW 21-E (51)1.11.19+16.4210.23
32Stefan KinellM 45- (67)1.08.52+27.1411.04
36Tage KinellM -16 (49)1.24.41+39.4013.40
39Artur StjernlöfM 11-12 (49)1.17.10+50.3025.53
Assar LöwegrenBeginner (57)42.1521.13
Edvin StjernlöfBeginner (57)29.1914.43
Elsie HördegårdhW -10 (18)28.4713.30
Mats GruvefeldtOpenA4 (48)diskvalifisert
Linus Carlsson KokinskyM -15 (55)ikke startet
Erik EngstrandM 21-E (67)ikke startet
Ulf KokinskyM 50-AK (16)ikke startet
Anna-Lisa KinellW -13 (24)ikke startet
Hedvig GrahnW -10 (18)diskvalifisert

IFK Lidingö SOK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Martin LarboM 40- (34)1.09.12+5.288.49
10Niina HulkkonenW 21-E (51)1.01.05+6.288.54
13Mårten BoströmM 21-E (67)1.05.45+7.237.15
14Alice HugossonW 21-E (51)1.03.56+9.199.19
21Rasmus Palmqvist AslaksenM 21-E (67)1.10.52+12.307.49
26Susanna TervoW 21-E (51)1.11.34+16.5710.25

IFK Mora OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Albin GezeliusM -16 (49)51.12+6.118.16
Simon Karlsson HolmerM -16 (49)ikke startet
Thobias Eriksson BrodinM 17-18 E (41)ikke startet
Sebastian ÅkärbjärM -15 (55)ikke startet

IG BLOCH

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Thomas GloorM 55- (84)diskvalifisert
Joerg BaumannM 50-AK (16)brutt

IK Dran

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Ledig StartnrOpenC1 (22)1.25.52+39.2628.03
28Søren AnderssonOpenA2 (64)53.00+18.5913.54

IK Grane Arendal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Aslak BlågestadM 40- (34)1.15.21+11.379.36
20Janne ThygesenOpenA1 (41)55.46+27.5317.32
20Christine MikkelsenW 21-E (51)1.07.34+12.579.50
31Stig AlvestadM 21-E (67)1.15.40+17.188.21

IK Hakarpspojkarna

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anette GranstedtW 50- (37)47.509.56
1Hilda Holmqvist JohanssonW 17-18 E (43)46.398.53
1Isa EnvallW 19-20 E (25)45.408.43
2Viktor GunnarssonM -16 (49)45.07+0.067.17
2Olle KarlssonM -15 (55)49.45+3.048.06
2Joar HertinM 17-18 E (41)50.52+0.477.15
5Ida EskilssonW -16 (41)46.28+6.2210.02
6Hans LundgrenM 50- (90)48.51+0.458.15
6Signe EskilssonW 11-12 (37)35.39+2.2811.45
7Sofia ÖhlundW 11-12 (37)38.00+4.4912.32
9Fridolf EskilssonM 50- (90)51.19+3.138.40
9Sara GranstedtW 19-20 E (25)55.04+9.2410.31
15Annika SimonsenW 19-20 E (25)1.01.34+15.5411.46
16Joakim HederskogM 21-E (67)1.08.57+10.357.36
24Bo GranstedtM 55- (84)1.01.31+16.4710.29
24Emmy GranstedtW -15 (57)1.07.03+22.4114.36
25Julia RangertW 17-18 E (43)1.02.15+15.3611.51
28Håkan JohanssonM 50- (90)59.44+11.3810.06
Isak EskilssonM -14 (37)diskvalifisert
Emil ÖhlundM 17-18 E (41)ikke startet
Mattias ÖhlundM -16 (49)ikke startet
Alma Holmqvist JohanssonW 17-18 E (43)ikke startet

IK Uven

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Johan GrahnOpenA4 (48)1.08.51+20.0510.53
19Anton HemlinM 21- (37)1.40.57+36.1111.10
33Anna GrahnOpenA1 (41)1.18.06+50.1324.33
41Torbjørn GrahnOpenA3 (67)1.22.28+44.1815.51
58Simon GrahnOpenA2 (64)1.41.25+1.07.2426.37
Jacob GrahnOpenA2 (64)diskvalifisert

IK Vikings OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Thea SvenssonW 17-18 E (43)58.25+11.4611.07
40Kristina KlingneusOpenA3 (67)1.21.06+42.5615.35

IL BUL-Tromsø

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Mathilde SkaareOpenA4 (48)1.07.17+18.3110.38
10Hallvard NordbrødenOpenA6 (40)1.09.45+10.538.49
10Ronja Götsch IversenW 11-12 (37)43.11+10.0014.15
19Kari LofthusOpenB3 (23)1.50.52+1.06.2524.09
24Arntraut GötschW 21-E (51)1.11.03+16.2610.21
35Elisa Götsch IversenW -15 (57)1.18.37+34.1517.07
KyongSa RiOpenA1 (41)ikke startet
Jan-Hugo HanssenM 50- (90)ikke startet

IL GeoForm

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Audrun UtskarpenW 45- (41)1.11.45+20.4214.58
60Guttorm EggeM 50- (90)1.09.01+20.5511.40Last ned GPS-spor i gpx-format

IL Gular

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Arne JohannesenM 60- (63)58.34+13.4912.04
25Hege FjellbirkelandW 55- (39)1.30.11+32.4118.59
37Mari Fjellbirkeland JohannesenW 17-18 E (43)1.13.38+26.5914.01
44Emil Øye KragsethM 11-12 (49)1.37.57+1.11.1732.52
54Jan Petter HansenM 55- (84)1.15.33+30.4912.53
Vibeke ØyeW 45- (41)diskvalifisert
Scott JuvikM 19-20 E (29)diskvalifisert

IL Høvdingen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Audun KjøstvedtOpenC1 (22)diskvalifisert

IL Imås

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Terje UrfjellM 50- (90)ikke startet
Vilde Brabrand UrfjellW 21- (15)ikke startet

IL Koll

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jan Tore LudvigsenOpenA1 (41)27.538.46
1Bo EngdahlM 55- (84)44.447.38
5Marte BalchenOpenA1 (41)33.47+5.5410.37
8Christian Fredrik BorgM -15 (55)55.50+9.099.06
13Pål MyklebustM 50-AK (16)1.31.45+39.5718.59
22Pauline MyklebustW -14 (29)52.51+24.3818.02
23Tobias Tronbøl LiumM -14 (37)49.03+22.5216.34
Ludvig Balchen LudvigsenBeginner (57)24.5212.29
Ingvild Maria Felicia Halvares OlsenBeginner (57)1.00.0130.09
Mari Oraug RyghBeginner (57)28.3914.23
Ole Jacob MyklebustM -10 (29)50.0323.16
Karl Oraug RyghM -10 (29)31.4614.46
Jo Ulltveit-MoeOpenA3 (67)diskvalifisert
Sofie Oraug-RyghW 35-AK (2)diskvalifisert
Martin Christoffer BorgM -14 (37)diskvalifisert
Lotta MyhreOpenB2 (38)ikke startet
Odd Arne LianM 50-AK (16)ikke startet
Simen Lian MortensenBeginner (57)ikke startet
August Myklebust LeopolderM -10 (29)ikke startet

IL Tambarskjelvar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Norvald OspehaugM 65- (33)1.05.05+14.0513.15

IL Veten

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Peder NybergOpenB1 (14)29.54+1.4115.15
6Elias BergsetM 17-18 (18)1.19.03+13.5811.07
11Sven Bergset LangvikM 17-18 (18)1.48.52+43.4715.18
12Leif-Inge JevnlidM 17-18 (18)2.07.58+1.02.5317.59
37Anders BergsetM 55- (84)1.06.34+21.5011.21
Ivar BergsetM 55- (84)ikke startet
Tord SølvbergM -16 (49)ikke startet

Imperdible

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
64Juan Pedro ValenteM 50- (90)1.13.45+25.3912.28
Jorge ValenteM 19-20 (8)diskvalifisert

Indre Østfold OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2August Fasting RisbråtheOpenN2 (15)38.25+1.2413.31
15Frank GjøringsøyOpenB3 (23)1.36.44+52.1721.04
31Kristian StenrudOpenB2 (38)1.19.31+48.4726.51
33Laila StenrudOpenB2 (38)1.20.26+49.4227.10
Henrik RisbråtheBeginner (57)30.1715.13
Pauline Gudim ValsgårdW -10 (18)39.1318.24
Elma Sagli GudimW -14 (29)diskvalifisert
William FosserM -16 (49)ikke startet
Tore AabergM 70- (29)ikke startet

IS Kullen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Lena NorrmanOpenB2 (38)50.27+19.4317.02

Japan

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Yoshie KatsuyamaW 21-E (51)1.52.16+57.3916.21

Jesus OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Anthony Covey-CrumpM 21- (37)2.40.56+1.36.1017.48

JMD

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Kiss DénesOpenA4 (48)1.54.29+1.05.4318.06
39Dorottya SisaOpenA4 (48)1.58.42+1.09.5618.46

JPN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
52Kohei KamijimaM 21-E (67)1.38.35+40.1310.52

Järfälla OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Oskar EdvardssonM 19-20 E (29)52.55+2.406.55
5Ulf RadlerM 65- (33)56.06+5.0611.25
8Sofia EdvardssonW 17-18 (12)1.38.39+43.4219.25
12Miia RollerW -15 (57)56.06+11.4412.13
21Erik BovalliusM -16 (49)1.02.55+17.5410.09
26Nils EdvardssonM 45- (67)1.06.27+24.4910.40
34Maria EdvardssonW 45- (41)1.53.31+1.02.2823.41
35Theodor Karlsson BrabieM -16 (49)1.20.45+35.4413.02
39Jesper ÅkessonM -15 (55)1.20.25+33.4413.07
68Andreas GrunderM 50- (90)1.17.01+28.5513.01
69Johan SköldM 55- (84)1.40.10+55.2617.05
William GrunderM -16 (49)diskvalifisert

Järla Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Lukas WallhedM -16 (49)1.09.12+24.1111.10
36Ivar GentzM -15 (55)1.16.12+29.3112.25

Kalevan rasti

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Simo MartomaaM 45- (67)46.18+4.407.26
6Miika HernelahtiOpenA5 (17)1.04.13+8.579.29
8Mari VäänänenW 21-E (51)1.00.42+6.058.50
Netta RajamäkiW 21-E (51)diskvalifisert
Mervi PötryW 45- (41)ikke startet

Karlsbyhedens OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Signe ÖhgrenW -14 (29)36.18+8.0512.23
11Malte SöderlundM -13 (33)38.25+12.4513.23
19Greta BladlundW -13 (24)1.05.36+35.2223.05
24Mikael SoederlundOpenA1 (41)58.42+30.4918.27
25Jenny Lind ÖhgrenW 45- (41)1.17.28+26.2516.10
26Simon BerglundM -13 (33)58.49+33.0920.29
30Lars ÖhgrenM 50- (90)59.46+11.4010.06
44Christer BerglundOpenA3 (67)1.25.50+47.4016.30
56John PerssonOpenA3 (67)1.43.39+1.05.2919.55
Wilhelmina HedbergBeginner (57)1.08.1834.19
Aron SöderlundBeginner (57)1.07.5034.05
Olle BladlundM -10 (29)46.1121.28
Mathias BladlundOpenA4 (48)diskvalifisert
Klara BerglundW 11-12 (37)diskvalifisert
Pontus HedbergM -13 (33)diskvalifisert
Anna SöderlundOpenA1 (41)brutt

Karlskrona SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Maxim OmelchenkoM 17-18 E (41)55.59+5.547.59

Kils OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Lars NordstrømOpenA3 (67)52.17+14.0710.03
7Lukas OlmM 19-20 E (29)54.42+4.277.09
19Klara NordstrømOpenB2 (38)1.05.17+34.3322.03
Jan OlmM 21- (37)ikke startet

Kolbotn og Skimt OL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Linda GammelsæterW 19-20 (4)1.09.15+20.1713.26
4Joakim VigemyrM 15-20 B (5)1.06.52+38.2824.08
5Pamela ÅstenW 50- (37)59.28+11.3812.21
5Sissel OlaisenW 70- (10)1.18.10+20.2120.54
7Anne Marit FærdenW 70- (10)1.56.42+58.5331.12
8Cathrine PalmgrenOpenB2 (38)51.25+20.4117.22
8Alva Marika NiklassonW -16 (41)47.53+7.4710.20
9Håvard HarstadM 40- (34)1.14.02+10.189.26
10Geir TrøanM 70- (29)54.46+12.2914.13
10Veronica Elena SvindsethW 17-18 (12)2.05.54+1.10.5724.47
14Lars-Evan PetterssonM 70- (29)57.01+14.4414.48
14Nils Anders NiklassonM -14 (37)36.21+10.1012.16
16Knut BjørkeloM 60- (63)57.52+13.0711.55
20Emilie RehnW -14 (29)48.41+20.2816.36
23Bjørnar GammelsæterM 55- (84)1.01.23+16.3910.28
24Jon FærdenM 70- (29)1.16.04+33.4719.45
26Tor LahlumOpenA3 (67)1.08.46+30.3613.13
26Hanna RehnW -16 (41)1.11.51+31.4515.31
28Bengt NiklassonM 55- (84)1.03.12+18.2810.47
32Sigurd OlaisenM 11-12 (49)1.11.51+45.1124.06
35Trond MøretrøOpenA6 (40)2.11.15+1.12.2316.35
35Per Arne AndresenM 60- (63)1.09.31+24.4614.20
36Henrik HarstadM 11-12 (49)1.13.36+46.5624.41
37Anders FærdenM 45- (67)1.11.33+29.5511.30
58Frode VigemyrM 45- (67)1.55.34+1.13.5618.34
67Erlend RehnM 50- (90)1.16.24+28.1812.55
71John YtternesM 55- (84)1.41.50+57.0617.22
Sofie GammelsæterW 15-20 B (6)diskvalifisert
Selma FærdenW -16 (41)ikke startet
Helene HarstadW -10 (18)diskvalifisert

KOLC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Ryosuke NishishitaM 21- (37)1.47.28+42.4211.53

Kolding OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
72Per Eg PedersenM 50- (90)1.18.13+30.0713.14

Kongsberg OL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unn Hilde HeggedalW 55- (39)57.3012.06
2Damien RenardM 21- (37)1.07.27+2.417.27
4Linnea OlofssonW 21- (15)1.19.54+17.1811.24
5Ingvild GustafssonW -15 (57)49.37+5.1510.48
7Ragnhild Myrvold SkovlystW 40- (28)56.23+8.5611.11
8Jarand GustafssonM 11-12 (49)41.57+15.1714.04
8Øyvind DrageM 55- (84)54.10+9.269.14
9Anita Sørensen DrageW 50- (37)1.02.01+14.1112.53
9Elise RenardW 11-12 (37)41.42+8.3113.45
11Svein-Erik SøgårdM 55- (84)54.45+10.019.20
13Halvor LøkenM -15 (55)58.59+12.189.37
13Ole Kristoffer ThrondsenM 75- (15)1.40.03+52.1126.32
14Syver LøkenM 50- (90)55.20+7.149.21
21Ellen GustafssonW 45- (41)1.14.13+23.1015.29
22Ingjerd MyhreW 21-E (51)1.10.16+15.3910.14
23Amalie Myrvold SkovlystW 11-12 (37)56.09+22.5818.31
26Vetle DrageM 17-18 E (41)1.14.37+24.3210.38
27Ane Kristine EidW -14 (29)1.14.59+46.4625.35
35Hilde StorløkkenOpenA2 (64)56.46+22.4514.53
44Bjørn Victor LarsenM 55- (84)1.11.46+27.0212.14
48Pål Martin EidM 45- (67)1.24.24+42.4613.34
68Torgeir BrandalM 55- (84)1.39.02+54.1816.53
77Per GustafssonM 50- (90)1.23.16+35.1014.05
Jakob Bredland EidM -10 (29)28.5213.25
Mathias Bredland EidM -10 (29)1.24.5939.31
Mathis RenardM -10 (29)40.2218.46
Brit VoldenW 55- (39)ikke startet
Andreas Myrvold SkovlystM -14 (37)ikke startet
Karoline BredlandW 40- (28)ikke startet
Ingar HåkonsenM 75- (15)ikke startet

Konnerud IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Kirsten GjermstadOpenB3 (23)1.19.18+34.5117.16
8August Hellerud SireM -13 (33)36.27+10.4712.42
10Tove HeimdalW 50- (37)1.05.08+17.1813.32
11Ola Gjermstad PettersenM 11-12 (49)43.04+16.2414.27
13Håvard HågårdM 50- (90)52.50+4.448.56
23Fredrik Fet AndersenM -13 (33)55.11+29.3119.13
45Nicholas OskarssonM 21-E (67)1.26.12+27.509.30
81Hans Jørgen KrogstieM 50- (90)1.34.33+46.2715.59
Julie Økern HågårdW -10 (18)48.5322.56
Bernt HellerudM 45- (67)diskvalifisert
Toini SkyttersæterW 50- (37)ikke startet
André JægtvikM 45- (67)ikke startet
Geir Holm GundersenM 60- (63)ikke startet
Hans Mathias Økern HågårdM 11-12 (49)ikke startet

Koovee

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Johanna HulkkonenW 21- (15)1.02.368.56
15Juho WesterlundM 21-E (67)1.08.39+10.177.34
33Otso WesterlundM 21-E (67)1.15.56+17.348.22
Jukka WesterlundOpenB2 (38)diskvalifisert

Korsnäs IF OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Joel GolsäterM -15 (55)52.23+5.428.32
10Tilda GolsäterW 17-18 E (43)54.40+8.0110.24
13Moa BergqvistW -14 (29)38.55+10.4213.16
24Thea NordinW -16 (41)1.05.47+25.4114.12
61Mats JönssonM 55- (84)1.23.36+38.5214.15
Maja BergqvistW -16 (41)ikke startet
Elin BryggarW -15 (57)ikke startet
Agnes WallinW -15 (57)ikke startet

Kouvolan Suunnistajat

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Heikki KyyrönenM 70- (29)59.34+17.1715.28
Paula KyyrönenW 75- (4)diskvalifisert

KOVZ

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Masja van de VenW 50- (37)1.52.55+1.05.0523.28
49Steven JochemsM 55- (84)1.14.13+29.2912.39

Kristiansand OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jack BjørnsenM 60- (63)47.05+2.209.42
3Nils Arne JohannessenM 50-AK (16)1.01.03+9.1512.38
9Øivind SæbøM 60- (63)53.33+8.4811.02
10Bodil HulløenOpenB1 (14)1.15.23+47.1038.27
10Erlend Odd BergeM 17-18 (18)1.25.50+20.4512.04
13Thorbjørn VærpOpenA3 (67)1.00.47+22.3711.41
26Linn Carina DalandW 40- (28)1.42.44+55.1720.23
28Trygve Børte NomelandM -16 (49)1.12.55+27.5411.46
29Morten HulløenM 60- (63)1.06.23+21.3813.41
31Oluf BøckmanM 55- (84)1.04.36+19.5211.01
49Tor ÅmdalM 50- (90)1.05.05+16.5911.00
Fabian JohannessenBeginner (57)24.1812.12
Thea TøråBeginner (57)1.02.5831.38
Sereina SnerthammerW -10 (18)56.1526.24
Boyan YuanOpenA1 (41)diskvalifisert
Ingvild MulenW 50- (37)ikke startet
Brage TakleM -16 (49)ikke startet
David RundeM 17-18 E (41)ikke startet
Ragnhild HaldW 55- (39)ikke startet
Jan BlandkjennM 60- (63)ikke startet
Jon BjørgumM 60- (63)ikke startet
Vetle Elias LynnebakkenM 21- (37)ikke startet
Christiane Ruud BøckmanW 17-18 E (43)ikke startet

Kungälvs OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Karl Aderstedt AlthoffM -13 (33)26.48+1.089.20
7Sabina AumoW -16 (41)46.47+6.4110.06
10Jeannette AumoW 45- (41)56.32+5.2911.48
17Fritjof Aderstedt AlthoffOpenA4 (48)1.09.47+21.0111.02
20Alwin EinarssonM -14 (37)46.04+19.5315.33
28Isabella AumoW 17-18 E (43)1.02.25+15.4611.53
29Erik AderstedtM 45- (67)1.07.52+26.1410.54
34Elly EinarssonW 11-12 (37)1.38.09+1.04.5832.23
57Ulla EinarssonOpenA3 (67)1.46.53+1.08.4320.33
Felix AumoM -10 (29)40.3718.53
Jussi AumoM 45- (67)diskvalifisert
Olof BjörkmanOpenA4 (48)ikke startet
Evelina BjörkmanW 11-12 (37)ikke startet
Joel BjörkmanM -10 (29)ikke startet

Kvikne IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5John Kasper SvergjaOpenA4 (48)52.12+3.268.15

Køge OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Gunnar Grue-SørensenM 65- (33)ikke startet
Gerda Marie ChristiansenW 65- (15)ikke startet

Køping-Kolsva OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Karin ProforsOpenB2 (38)59.30+28.4620.06

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kristin Melby JacobsenW -16 (41)46.15+6.099.59

Larvik OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Karina Nordrum StokkenesW 45- (41)56.58+5.5511.53
40Per Olav GulbrandsenM 50- (90)1.02.45+14.3910.37
47Tom KristensenM 45- (67)1.23.11+41.3313.22
Ine StokkenesBeginner (57)1.11.0035.40
Ivo StokkenesBeginner (57)1.11.2235.51
Mathias SundbyBeginner (57)50.4825.31
Celine Vik OlsenOpenB2 (38)diskvalifisert
Ida Vår Kierulf MeyerW 50- (37)ikke startet

Learnjoy Sports

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
55Dong ZhaoM 45- (67)1.46.28+1.04.5017.07
60Xiaoping TanM 45- (67)2.14.14+1.32.3621.34
Xihan ZhaoM 17-18 (18)diskvalifisert
Yingjing HanOpenA1 (41)ikke startet
Lufei TanW 11-12 (37)ikke startet

Leksands OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Markus HalvarssonM -16 (49)1.03.05+18.0410.11
42Simon JakobM 21-E (67)1.23.23+25.019.12
Tuva-Cajsa SpikW -16 (41)ikke startet
Elsa GörasW -16 (41)ikke startet
Ellen FunkeW -15 (57)ikke startet
Klockar Eskil NääsM -16 (49)ikke startet

Lerums SOK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7William SturessonM -16 (49)49.07+4.067.56
33Lars AxviOpenA4 (48)1.38.31+49.4515.35
Arvid BorgBeginner (57)45.3122.52
Ebba NäsmanW -15 (57)ikke startet

Lierbygda OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helga HaverstadW 60- (31)46.1911.54
4Gunhild HennumW 60- (31)50.08+3.4912.53
10Kim Farnes HansenOpenA1 (41)39.42+11.4912.29
18Trine Marit Justad RaaenW 55- (39)1.14.55+17.2515.46
Silje SelsengOpenC3 (8)diskvalifisert
Bjørn-Willy ArntzenOpenA4 (48)ikke startet
Sigurd Paulsen AskOpenC2 (6)ikke startet
Sindre Jansson HaverstadM 21- (37)ikke startet
Marianne SpanliW 60- (31)ikke startet
Håvard Sandvoll AskM 35-AK (3)ikke startet

Lillehammer OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Karianne RuudW 35- (7)58.169.31
2Marion Halvorsen NustadW 15-20 B (6)49.42+1.2818.08
4Andreas Svingheim MagerøyM 21- (37)1.16.15+11.298.26
7Anne LofthusOpenB3 (23)1.16.24+31.5716.38
7Fanny Horn BirkelandW 21-E (51)59.10+4.338.37
21Birgit Dorthea Kleppa MadslienW -16 (41)1.03.10+23.0413.38
29Ole Gunnar Kleppa MadslienM -15 (55)1.08.11+21.3011.07
30Øystein SkappelOpenA1 (41)1.13.38+45.4523.09
Lill Ramberg SkappelW 65- (15)diskvalifisert
Martine SkjelsvikW -16 (41)ikke startet

Lillomarka OL

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Per IsraelssonOpenC2 (6)55.56+7.5114.54
2Didrik BredesenM 15-20 B (5)39.55+11.3114.24
5Hallvard FjærM 60- (63)50.56+6.1110.30
5Mathias Pedersen VoldM 17-18 (18)1.18.22+13.1711.01
10Stian LillegårdOpenN1 (12)43.03+16.0722.32
11Elias Skjolden SørensenM 19-20 E (29)1.01.20+11.058.01
13Audun SanderudOpenA1 (41)47.07+19.1414.48
13Netta Bar-NathanW -16 (41)53.35+13.2911.34
15Jens Johan BrekkeM 19-20 E (29)1.06.37+16.228.43
21Martin GranlyM 60- (63)59.42+14.5712.18
23Svein NygårdOpenA6 (40)1.28.50+29.5811.13
25Dorthe Kühl PetersenOpenA1 (41)1.00.08+32.1518.54
25Tone SundtjønnOpenA4 (48)1.17.48+29.0212.18
27Nov Bar-NathanM -13 (33)1.01.01+35.2121.15
29Stig SønsterudbråtenM 50- (90)59.45+11.3910.06
30Alfred Holtan SanderudM 11-12 (49)1.05.49+39.0922.05
30Elena GrandOpenA2 (64)54.23+20.2214.16
31Lene ColquhounOpenA1 (41)1.14.18+46.2523.21
32Vibeke HøstOpenA1 (41)1.14.21+46.2823.22
33Arne DybdahlM 50- (90)1.00.12+12.0610.11
43Emilie Pedersen VoldW -15 (57)1.37.03+52.4121.08
49Line Bar-NathanOpenA2 (64)1.10.36+36.3518.31
51Merete RørvikOpenA2 (64)1.10.49+36.4818.35
55Assaf Bar-NathanOpenA3 (67)1.40.10+1.02.0019.15
56Line SletnerOpenA2 (64)1.18.14+44.1320.32
85Lars Audun VoldM 50- (90)1.59.57+1.11.5120.17
Ida MoldestadBeginner (57)44.1422.13
Jakob MoldestadBeginner (57)43.1521.44
Jørn SønsterudbråtenM 45- (67)diskvalifisert
Ove PetersenM 55- (84)diskvalifisert
Eskil BrændenM -14 (37)diskvalifisert
Guro BrændenW 11-12 (37)diskvalifisert
Mathias BenjaminsenM 21-E (67)diskvalifisert
Mathilde SønsterudbråtenW 15-20 B (6)diskvalifisert
Beate MoldestadOpenC2 (6)brutt
Elin BrekkeOpenA2 (64)ikke startet
Annike SelmerOpenB2 (38)ikke startet
Gunnhild VikhamarW 45- (41)ikke startet

Linköpings OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Olof LjunggrenM 17-18 E (41)54.16+4.117.44
5Edvin ÅttingM 11-12 (49)35.49+9.0912.01
10Emanuel HerberthsonM 17-18 E (41)58.35+8.308.21
20Marcus HanssonM 21- (37)1.43.19+38.3311.25
28Jonas RothOpenA3 (67)1.11.17+33.0713.42
45Johan ÅttingM 50- (90)1.04.20+16.1410.53
Jonas LundgrenM 21- (37)ikke startet

Linköpings Universitet

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Olov GiertzOpenA2 (64)ikke startet

Liperin Taimi Suunnistus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Erno AaltoM 40- (34)1.43.31+39.4713.12

Lommedalens IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Asle KvaaseOpenA4 (48)1.07.16+18.3010.38
Aslak Kvaase-WensaasBeginner (57)diskvalifisert
Halvor Kvaase-WensaasBeginner (57)diskvalifisert

Long Island Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Matthew  ReichertBeginner (57)1.37.2948.59

Los Angeles Orieentering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
61Clare DurandOpenA2 (64)1.56.11+1.22.1030.29

Lounais-Hämeen Rasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Merja MyllysW 55- (39)1.32.56+35.2619.33
32Marja-Leena KlemeläOpenB2 (38)1.19.53+49.0926.59

Lunds OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Alfred  OlssonOpenC2 (6)1.14.22+26.1719.49
29Karin JohanssonW 45- (41)1.27.30+36.2718.16
59Maureen Olsson LoOpenA3 (67)1.53.47+1.15.3721.52

LuxOC

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Ludger WirtzOpenB1 (14)57.37+29.2429.23
28Paul WirtzM -14 (37)1.22.54+56.4328.00
30Elisabet WirtzW 45- (41)1.29.51+38.4818.45
35Franziska LemmelW 45- (41)2.01.15+1.10.1225.18
35Jakob WirtzM 11-12 (49)1.13.21+46.4124.36
46Hartmut LemmelM 45- (67)1.22.45+41.0713.18
Frederik LemmelM -10 (29)1.07.2631.21
Matthias WirtzM -10 (29)54.1325.13

Lyn Ski

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
48Rolv Anders SystadM 50- (90)1.05.01+16.5511.00

Lynx

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Tuuli HeikkiläW 19-20 E (25)55.16+9.3610.34

Løten o-lag

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurd DæhliM 65- (33)51.0010.23
9Elin BergsengOpenB2 (38)53.16+22.3217.59
21Emilie Westli AndersenW 21-E (51)1.07.56+13.199.54
28Evine Westli AndersenW 21-E (51)1.13.06+18.2910.39
32Bent Ove Barmoen RindenOpenA2 (64)54.55+20.5414.24
34June Rogstad BekkevoldW -15 (57)1.17.27+33.0516.52
Filip Frislie IliesBeginner (57)49.2024.47
Ivan Christopher Nybakk-DjuveBeginner (57)49.1024.42
Selma Bergseng RindenBeginner (57)38.3219.21
Kristian StorsveenM 55- (84)diskvalifisert
Eli StensliW 35-AK (2)diskvalifisert
Henriette BergW -15 (57)ikke startet
Lis DæhliW 65- (15)ikke startet
Marius ØieM 21-E (67)ikke startet
Eskil Bergseng RindenBeginner (57)ikke startet

Malarruta

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Cristina del CampoOpenA2 (64)ikke startet
José Manuel PrietoOpenA2 (64)ikke startet

Malmö OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Haakan NilssonM 70- (29)1.04.30+22.1316.45
55Stein ØstbyOpenA2 (64)1.15.32+41.3119.49

Malvik IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Trond TaraldsenOpenB2 (38)ikke startet
Roar ForbordM 75- (15)ikke startet
Hilde ForbordW 50-AK (6)ikke startet

Markbygdens OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Petter BergstedtM 17-18 E (41)ikke startet

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Lars Peder VaajeM 55- (84)1.10.22+25.3812.00

Medeina

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Violeta KutkieneW 60- (31)59.52+13.3315.23
26Kutka RimvydasOpenA1 (41)1.00.51+32.5819.08

melbourne forest racers

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Susan KeyW 55- (39)ikke startet

Melhus IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Stein Ivar FossM 50- (90)1.03.28+15.2210.44

Modum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Jørgen MårtenssonOpenA3 (67)1.06.01+27.5112.41
Hege MårtenssonOpenA1 (41)diskvalifisert

Molde og omegn if

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Bjørn JakobsenOpenC1 (22)diskvalifisert

Mole Valley

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Philip GristwoodM 70- (29)1.32.56+50.3924.08

Moxina OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Minhuei HuangW 19-20 (4)1.28.23+39.2517.09
5Boyuan HuangM 19-20 (8)1.22.08+20.5411.11
14Yiching HuangW 21- (15)2.00.02+57.2617.08
33Yen Lung ChenM 21- (37)2.46.06+1.41.2018.22
36Wenfen YangOpenB2 (38)2.33.27+2.02.4351.50
58Peichi ChuangOpenA3 (67)1.49.35+1.11.2521.04
Chinchi HuangOpenA4 (48)brutt

Mølndal Outdoor IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Anna NordeløfOpenA2 (64)50.44+16.4313.18

Måren OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tove StrandW 55- (39)58.00+0.3012.12
4Morten DueM 60- (63)49.14+4.2910.09
4Peter KlavenessM 70- (29)46.12+3.5512.00
31Morten KarlsenM 60- (63)1.06.48+22.0313.46
Benjamin BuhlerOpenC1 (22)diskvalifisert
Magnus Friedhelm KlavenessM 11-12 (49)diskvalifisert
Kjersti Holt HanssenW 50- (37)brutt
Trond HolterM 55- (84)ikke startet

Newcastle Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Bjorn MellaM 55- (84)1.02.17+17.3310.37
Tommy MellaM -13 (33)ikke startet

NF Wien

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Roland ArbterOpenA5 (17)1.19.03+23.4711.40

Nidarøst OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Johannes LangaasM 17-18 (18)2.27.44+1.22.3920.46
Hanne Helmine RogstadW 17-18 (12)diskvalifisert
Stine AuneW 17-18 (12)ikke startet

Nittedal OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Lena GottfridssonW 60- (31)56.23+10.0414.29
11Bjørg BogstrandOpenB3 (23)1.25.05+40.3818.32
13Haakon IngvaldsenOpenA6 (40)1.10.52+12.008.57
22Kristin FleisjeW 55- (39)1.20.46+23.1617.00
Ole Jakob TrøanM -10 (29)44.5120.51
John Thomas PetersenM 70- (29)ikke startet
Jo Bogstrand IngvaldsenM -10 (29)brutt

Norbergs OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Jan-Eric HellgrenM 65- (33)1.08.25+17.2513.56
Elisabet ElmertoftW 50- (37)diskvalifisert

North West OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Cameron TierM 21-E (67)1.12.12+13.507.58

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Silje Ekroll JahrenW 21-E (51)57.01+2.248.18

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Ragnar Maalen-JohansenOpenA1 (41)40.01+12.0812.35

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Thor PalmgrenOpenA1 (41)53.21+25.2816.46

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Liv PaltielOpenA1 (41)55.53+28.0017.34

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Sven RingstadOpenA2 (64)1.01.26+27.2516.07

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Keijo RuotsalainenOpenA3 (67)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
54Ji¿í ValentaOpenA3 (67)1.39.01+1.00.5119.02

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Roald OtnesOpenA4 (48)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Johan ZettergrenOpenA5 (17)1.24.08+28.5212.25

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Jordan LaughlinOpenA6 (40)1.09.49+10.578.49

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Georg A. BuggeOpenA6 (40)1.22.35+23.4310.26

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Reidar StenrudOpenB1 (14)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Christian FrønsdalOpenB2 (38)50.16+19.3216.58

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Astrid Semb Maalen-JohansenOpenB2 (38)1.12.47+42.0324.35

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Vera ArbterOpenB3 (23)1.09.25+24.5815.07

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Hans Christian NygaardOpenB3 (23)1.22.42+38.1518.01

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ole Petter JohansenOpenC1 (22)46.2615.10

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Magne StenbråtenOpenC1 (22)1.09.19+22.5322.39

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Hanne MongOpenC2 (6)1.41.17+53.1227.00

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Vegard TørstadOpenC3 (8)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ledig StartnrOpenC3 (8)1.45.40+49.2322.58

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tyra BråtenOpenN2 (15)37.0113.02

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Noah BjørndalOpenN2 (15)43.34+6.3315.20

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Terje BjørndalOpenN2 (15)43.52+6.5115.26

Notodden OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synne SandvenW -14 (29)28.139.37
12Heidi SchatvetW 55- (39)1.11.19+13.4915.00
18Sveinung RekaaM 65- (33)1.10.03+19.0314.16
22Harald KvisliM 55- (84)1.00.56+16.1210.23
25Mia EngehultOpenB2 (38)1.10.11+39.2723.42
26Rasmus EngehultM 11-12 (49)56.32+29.5218.58
29Anders FossøyOpenA2 (64)54.01+20.0014.10
34Kristin SandvenOpenA2 (64)55.23+21.2214.32
36Britt FossøyOpenA2 (64)57.18+23.1715.02
Rune EngehultM 50- (90)diskvalifisert
Hugo A. ChristensenM 65- (33)ikke startet

NTNUI

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mathias BjuganOpenA3 (67)48.17+10.079.17
9Simen AamodtOpenA6 (40)1.09.11+10.198.44
10Jakob Kalvig SkoganM 21- (37)1.25.11+20.259.25
12Ingvild BrekkeOpenA1 (41)44.43+16.5014.03
21Aurora FossøyOpenA3 (67)1.06.35+28.2512.48
22Heidi JensenOpenA1 (41)56.08+28.1517.39
30Tilla Farnes HennumW 21-E (51)1.13.33+18.5610.43
32Håkon Fruseth ChristiansenM 21-E (67)1.15.48+17.268.21
Nina Asheim BirkelandW 21-E (51)ikke startet
Martin Borge HeirM 21-E (67)ikke startet

Nydalens SK

82 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Pia Young VikW -16 (41)40.068.39
1Alix Young VikW 50-AK (6)48.2112.25
2Helene ScheeleW 11-12 (37)33.16+0.0510.58
2Oda ScheeleW 17-18 E (43)48.13+1.349.11
2Tone Bergerud LyeW 21-E (51)55.27+0.508.04
3Esten KorenM 45- (67)50.38+9.008.08
3Sindre LangaasM 55- (84)50.43+5.598.39
3Ellen Marie TurterW 60- (31)49.49+3.3012.48
3Eira Skaarer WiklundW -13 (24)31.26+1.1211.04
3Emilie WestinW 21- (15)1.19.07+16.3111.18
3Anja Berge GjellestadW 35- (7)1.08.24+10.0811.10
4Halvor SaunesOpenA5 (17)1.00.35+5.198.56
4Ragne WiklundW 19-20 E (25)47.37+1.579.06
5Espen LunøeOpenA2 (64)40.57+6.5610.44
5Anders ØksenholtOpenA6 (40)1.02.50+3.587.56
5Rasmus MackenzieOpenC2 (6)1.37.44+49.3926.03
6Teodor Mo HjelsethOpenA2 (64)41.57+7.5611.00
6Ragnar TonjerOpenA6 (40)1.03.00+4.087.57
6Cecilie Wærp HaugeOpenB3 (23)1.14.58+30.3116.19
6Knut LandstadM 45- (67)52.12+10.348.23
8Sondre GullordOpenA5 (17)1.05.47+10.319.43
8Alan CherryM 21-E (67)1.04.26+6.047.06
9Simen A BjøringsøyM 21- (37)1.24.54+20.089.23
10Per Noah SommerheinM -13 (33)37.51+12.1113.11
12Per SandbergOpenA2 (64)44.33+10.3211.41
14Mari AarsethW -14 (29)39.24+11.1113.26
15Anne-Lene UlsethOpenA2 (64)47.01+13.0012.20
15Per Ola UlsethOpenA3 (67)1.03.59+25.4912.18
15Axel AaldeM -15 (55)59.37+12.569.43
15Marie SaugestadW -15 (57)57.10+12.4812.27
16Kari MadslienW 50- (37)1.10.16+22.2614.36
16Anny ØenW 45- (41)1.03.42+12.3913.17
16Jon Iver BakkenM 50- (90)55.29+7.239.23
16Marie ScheeleW -14 (29)41.15+13.0214.04
17Einar LunøeM 50- (90)56.34+8.289.34
17Elise EgsethW 21-E (51)1.05.54+11.179.36
17Finn Gjerull RyghM 40- (34)1.22.36+18.5210.32
17Eirik Kamstrup HovindM 21-E (67)1.08.59+10.377.36
18Berit Sofie WiklundOpenA4 (48)1.10.19+21.3311.07
18Egil RundbergetM 60- (63)58.35+13.5012.04
18Josefine Oraug RyghW 11-12 (37)48.00+14.4915.50
19Even Angell-PetersenM 45- (67)1.00.46+19.089.46
19Marte Madslien BakkenW 17-18 E (43)59.44+13.0511.22
20Synnøve Lyssand SandbergOpenA2 (64)48.59+14.5812.51
20Marie Rygh HoltenOpenA3 (67)1.06.19+28.0912.45
20Vegard Blomseth JohnsenM 21-E (67)1.10.34+12.127.47
21Knut AaldeM 45- (67)1.01.04+19.269.49
22Bjørn HaugeM 45- (67)1.03.12+21.3410.09
22Alma Rygh HoltenW 11-12 (37)54.04+20.5317.50
23Rolf Andreas BergM -16 (49)1.04.18+19.1710.23
24Jo WiklundOpenA4 (48)1.17.36+28.5012.16
26Ottar WiklundOpenA6 (40)1.31.11+32.1911.31
26Kathrine LunøeW 50- (37)1.22.40+34.5017.11
26Ulla Lunøe AkselsenW 11-12 (37)1.01.19+28.0820.14
28Eskil HafskjoldM -13 (33)1.16.47+51.0726.45
30Elise Wærp HaugeW -16 (41)1.22.01+41.5517.42
32Per Ole DahlsrudOpenA6 (40)1.59.36+1.00.4415.07
32Ea LunøeW 17-18 E (43)1.04.36+17.5712.18
33Inka M. Boldingh DebernardW 11-12 (37)1.21.20+48.0926.50
34Kari Schjølberg-HenriksenOpenB2 (38)1.25.14+54.3028.47
34Børge PedersenM 55- (84)1.05.00+20.1611.05
37Aleksander Rygh HoltenOpenA3 (67)1.15.43+37.3314.33
41Mark PurkisM 21-E (67)1.22.05+23.439.03
42Otto Schjølberg-HenriksenM 11-12 (49)1.29.48+1.03.0830.08
43Sondre HafskjoldM 11-12 (49)1.33.54+1.07.1431.30
48Fredrik SaugestadOpenA3 (67)1.31.10+53.0017.31
Selja Marie Boldingh DebernardBeginner (57)54.2827.22
Ida Berge GjellestadBeginner (57)37.5019.00
Otto Rygh HoltenBeginner (57)33.3916.54
Helle S. Boldingh DebernardW -10 (18)1.13.1134.21
Ingeborg Rekkertbø KorenW -10 (18)44.0820.43
Alma Lunøe-AkselsenW -10 (18)52.0724.28
Ylva Smidt NikolaisenW -10 (18)46.3521.52
Christian Berge GjellestadM -10 (29)28.5213.25
Jone Rygh HoltenM -10 (29)30.4214.16
Ingrid SkaarerOpenB3 (23)diskvalifisert
Torstein HoleM 45- (67)diskvalifisert
Inga Skaarer WiklundW -15 (57)diskvalifisert
Elise HafskjoldW 45- (41)diskvalifisert
Runar HafskjoldM 45- (67)diskvalifisert
Beat RothM 21- (37)diskvalifisert
Hanne Wærp HaugeW -13 (24)diskvalifisert
Anne Kathrine AkselsenOpenB2 (38)ikke startet
Anne DanielsenW 55- (39)ikke startet
Kasper Bakken UlsethM -16 (49)ikke startet
Anne DahlW 55- (39)ikke startet
Terje Wiig MathisenM 60- (63)ikke startet
Kornelius Kriszat-LøvfaldM 17-18 E (41)ikke startet
Mathilde Rekkertbø KorenW 11-12 (37)ikke startet
Inge LindsethM 40- (34)ikke startet
Martha Kalvig SkoganW 21- (15)ikke startet
Ingrid BakkehøiBeginner (57)ikke startet
Tina BakkehøiBeginner (57)ikke startet
Sverre Øen LandstadBeginner (57)ikke startet

Nyköpings OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Daniel NilssonOpenA6 (40)1.06.52+8.008.27
8Albin FalkM 17-18 E (41)57.24+7.198.11

OAHK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Wing See AuW 55- (39)diskvalifisert
Sai Fong LeungM 55- (84)diskvalifisert

Odal OL - Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Per Ivar SveheimM 50-AK (16)1.04.19+12.3113.18
5Emil SkytterenM 15-20 B (5)1.19.31+51.0728.42
19Martin SkytterenOpenA1 (41)55.43+27.5017.31

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Brage BjorvandM -10 (29)27.5412.58
Svein WigemyrM 60- (63)ikke startet
Øivind StenstadM 50-AK (16)ikke startet

OJE Wappler

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Sabine WareykaW 21- (15)1.42.43+40.0714.40
29Roland FesselhoferM 21-E (67)1.14.02+15.408.10
Daniel BichlM 21- (37)diskvalifisert

OJura

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Alina NiggliW -16 (41)42.54+2.489.15
3Natalja NiggliW 17-18 (12)1.01.15+6.1812.03
14Chloe BlancOpenA5 (17)1.41.37+46.2115.00
21Daria NiggliW 40- (28)1.15.54+28.2715.03
54Jurg NiggliM 50- (90)1.06.03+17.5711.10

OK Alehof

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ida BengtssonW -15 (57)44.229.39
4Elina ReinholdssonW -15 (57)49.32+5.1010.47
7Wilma ReinholdssonW -13 (24)37.51+7.3713.19
Therese DahlströmW 40- (28)ikke startet

OK Azuolas

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Reda VeldeW 40- (28)57.42+10.1511.26
19Eugenijus MiksysM 60- (63)59.05+14.2012.10
28Augusts VeldeM 17-18 E (41)1.15.05+25.0010.42

OK Denseln

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Bjørn KarlssonOpenA6 (40)1.20.59+22.0710.14
44Susanne KarlssonOpenA2 (64)1.02.53+28.5216.30
47Fredrik KempeOpenA2 (64)1.04.36+30.3516.57

OK Djerf

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ylva JohanssonW 17-18 (12)1.15.26+20.2914.50
5Arvid JohanssonM -14 (37)30.13+4.0210.12
6Lin PelanderOpenN1 (12)36.41+9.4519.12
9Edvard PelanderM 11-12 (49)42.44+16.0414.20
9Rasmus PetterssonM 17-18 E (41)57.34+7.298.12
10Lena WesterlundW 40- (28)57.47+10.2011.27
14Ellen PelanderW -15 (57)57.06+12.4412.26
16Jonna LindbladW -15 (57)57.32+13.1012.32
17Linus Bodin-LiliegrenM 11-12 (49)50.21+23.4116.53
17Frida JohanssonW 19-20 E (25)1.04.05+18.2512.15
19Anders PelanderM 40- (34)1.28.53+25.0911.20
Axel LindbladM 11-12 (49)diskvalifisert
Marie LindbladW 45- (41)ikke startet
Amanda JanssonW 17-18 E (43)ikke startet

OK GORM

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Anette LundW 55- (39)1.11.19+13.4915.00
13Pernille BuchW 40- (28)1.00.17+12.5011.57

OK Hierne

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Andreas BlomgrenM 45- (67)1.04.29+22.5110.22
41Malte BlomgrenM 11-12 (49)1.22.00+55.2027.31

OK Hällen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Hugo KindbornM -16 (49)49.26+4.257.59

OK Kolmården

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Arvid WesterbergM 17-18 E (41)57.04+6.598.08
14Viktor WaernqvistM 17-18 E (41)1.02.29+12.248.54
15Mikael WesterbergM 50- (90)55.21+7.159.21
Malin Leijon LindW 21-E (51)ikke startet

ok kompassen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Lars PerssonM 70- (29)1.13.04+30.4718.58

OK Kristina

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Henrik ÅdjersOpenB3 (23)1.11.40+27.1315.36

OK Kristina

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Elias ÅdjersOpenN2 (15)53.34+16.3318.51

OK Kullingshof

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Anton KarlssonOpenA6 (40)1.29.49+30.5711.21

Ok Kåre

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Walter SöderqvistM 11-12 (49)34.47+8.0711.40
3Patrik SöderqvistM 40- (34)1.08.16+4.328.42
4Frode Montelius RisbergM 11-12 (49)35.21+8.4111.51
4Wille SöderqvistM -14 (37)29.43+3.3210.02
4Elsa KaipeW -14 (29)29.57+1.4410.13
5Marika HagelbergW 35- (7)1.18.32+20.1612.49
6Olle DalinM -14 (37)33.06+6.5511.10
7Julia Hagelberg NordahlW -14 (29)32.38+4.2511.08
11Hilma DalinW 11-12 (37)43.53+10.4214.28
11Lina WidelundW -13 (24)45.15+15.0115.55
12Anders OksvoldM 45- (67)55.55+14.178.59
12Karl GranathM 17-18 E (41)1.01.39+11.348.47
12William OksvoldM -13 (33)39.34+13.5413.47
16Nora NordlundW -13 (24)50.41+20.2717.50
18Ylva HanssonW -13 (24)59.25+29.1120.55
19Jonas GustafssonM 21-E (67)1.09.35+11.137.40
21Rasmus WidelundM -14 (37)46.34+20.2315.43
22Klara ErssonW -15 (57)1.03.40+19.1813.52
23Emil ÅbergM 21-E (67)1.11.56+13.347.56
25Leo AlvolinM -15 (55)1.06.22+19.4110.49
25Nils OdlindM -13 (33)56.35+30.5519.42
26Alvin EdbäckM -14 (37)1.03.09+36.5821.20
27Olle BrandinM 11-12 (49)56.49+30.0919.03
34Jon HanssonM -15 (55)1.14.28+27.4712.08
37Eric JohanssonM -15 (55)1.18.30+31.4912.48
45Albin SjöblomM -15 (55)1.57.01+1.10.2019.05
Christoffer LindgrenM -16 (49)diskvalifisert
Jakob WidelundM -16 (49)diskvalifisert
Emilia JohnssonW -16 (41)diskvalifisert
André AnderssonM 21-E (67)diskvalifisert
Gustav ÖhgrenM 21-E (67)diskvalifisert
Olle GahnshagM -14 (37)diskvalifisert
Tove RingiW 17-18 E (43)diskvalifisert
Vendela SöderqvistW -16 (41)ikke startet
Hugo AtterbrandM -14 (37)ikke startet

OK Landehof

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Emma KarlssonW -14 (29)37.56+9.4312.56
12Pia JohanssonW 45- (41)56.59+5.5611.53
17Melker ÅkessonM -15 (55)1.02.08+15.2710.08
Thomas KarlssonM 45- (67)diskvalifisert
Joakim ÅkessonM 50- (90)diskvalifisert
Elin KarlssonW 11-12 (37)diskvalifisert

OK Linné

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Rassmus AnderssonM 21-E (67)59.38+1.166.34
5Annika BjörkW 40- (28)52.47+5.2010.28
10Oskar SjöbergM 21-E (67)1.04.35+6.137.07
22Niklas AldénM 21-E (67)1.11.14+12.527.51
38Rasmus Møller JessM 21-E (67)1.20.43+22.218.54
51Tuve MöllerM 21-E (67)1.38.14+39.5210.50

OK Lokomotiva Pardubice

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
45Marek FilickoM 45- (67)1.21.46+40.0813.08

OK Löftan

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Stefan RingM 40- (34)1.13.11+9.279.20

OK Moss

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erik JakobsenOpenA2 (64)34.018.55
2Henning Bratland CarlsenOpenA2 (64)37.11+3.109.45
4Donatas KontautasOpenA2 (64)39.24+5.2310.20
9Anders ElmiOpenN1 (12)42.50+15.5422.25
11Sondre LadimM -15 (55)57.52+11.119.26
13Sofie Holm NedrebøW 11-12 (37)46.16+13.0515.16
14Morten  FredhOpenA4 (48)1.09.02+20.1610.55
15Erika Lind-LarsenW -14 (29)40.42+12.2913.53
17Emma Aune JakobsenW 11-12 (37)47.20+14.0915.37
18Alfred BjørnerødM -15 (55)1.02.46+16.0510.14
21Anders Hovgaard EisvangM 11-12 (49)54.07+27.2718.09
31Frida Hovgaard EisvangW -15 (57)1.12.31+28.0915.47
36Julie Sophie WoldW -15 (57)1.19.12+34.5017.15
60Harald WibyeOpenA2 (64)1.48.23+1.14.2228.26
Elise Holm NedrebøBeginner (57)45.3522.54
Mira LundsrudBeginner (57)52.0726.11
Tuva LundsrudW -10 (18)43.1820.19
Sebastian Blomfeldt UnnerudM -15 (55)diskvalifisert
Roy GjerdingM 60- (63)ikke startet
Erle Elise WoldW 11-12 (37)ikke startet
Marie Lindløv JensenW 17-18 E (43)ikke startet
Birk BreimoM -13 (33)ikke startet
Harald LundhaugM 75- (15)ikke startet
Trym BreimoM -10 (29)ikke startet

OK Orinto

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Carl-Henry AnderssonM 70- (29)43.38+1.2111.20

OK Orion

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jenny HåkanssonW 45- (41)52.21+1.1810.55
2Malin SvenssonW 45- (41)52.21+1.1810.55
2Cecilia BrattW 35- (7)1.00.33+2.179.53
5Erik AnderssonM 21-E (67)1.01.34+3.126.47
7Ida ØbroOpenA4 (48)1.02.36+13.509.54
8Lena SwartzW 55- (39)1.07.21+9.5114.10
12Ola AnderssonM 21-E (67)1.05.31+7.097.13
13Anders HåkanssonM 45- (67)56.24+14.469.04
17Oliver HåkanssonM -14 (37)42.30+16.1914.21
20Filip HåkanssonM -16 (49)1.01.23+16.229.54
21Lisa SwartzW -15 (57)1.01.50+17.2813.28
22Melker LarssonM -15 (55)1.03.53+17.1210.25
50Lars-ola LarssonM 50- (90)1.05.09+17.0311.01
Nils SwartzM -14 (37)diskvalifisert
Axel BrattM -14 (37)diskvalifisert

OK Pan Kristianstad

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Raimo SalminenM 75- (15)1.07.25+19.3317.52
14Simon WikströmM 21-E (67)1.06.36+8.147.21
30Franz GlanerM 21-E (67)1.14.20+15.588.12
Peo BengtssonM 80- (1)ikke startet

OK Pan Århus

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kell SønnichsenM 50-AK (16)53.25+1.3711.03
Josefine LindW 21-E (51)diskvalifisert

OK Ravinen

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Linus ForsbergOpenB2 (38)30.4410.22
9Erik LundquistM -14 (37)33.39+7.2811.22
13Olle KallurM -16 (49)54.26+9.258.47
18Amanda GranqvistW -16 (41)58.19+18.1312.35
22Hedda RöstinW -16 (41)1.03.49+23.4313.46
26Olle SandströmM -15 (55)1.06.29+19.4810.50
37Vendela RundströmW -15 (57)1.20.16+35.5417.29
42Sanna RinnbäckW -15 (57)1.35.33+51.1120.49
48Ove RinnbäckM 55- (84)1.13.43+28.5912.34
Hugo LindskogM -15 (55)diskvalifisert
Martin RinnbäckM 17-18 E (41)ikke startet
Edvin ForsbergM -15 (55)ikke startet
Henrik SvenssonM -15 (55)ikke startet

OK Reftele

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Anders SjöbergM 50-AK (16)1.32.18+40.3019.06

OK Roskilde

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Tonje PihlW 21- (15)1.43.41+41.0514.48
45Kent PihlM 55- (84)1.13.17+28.3312.30

OK Roxen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christer SandhM 70- (29)42.1710.58

OK Skeidi

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Arve GlittumM 60- (63)48.38+3.5310.01
10Helge GisholtM 50- (90)52.15+4.098.50
23Inge GlittumM 60- (63)1.02.57+18.1212.58
46Erling GrammeltvedtM 21-E (67)1.26.46+28.249.34
57Tron SolbergM 60- (63)1.36.40+51.5519.55
Morten AndresenOpenA2 (64)ikke startet
Dag KristensenM 65- (33)ikke startet
Kristil KristensenW 60- (31)ikke startet
Carl Ove BergM 75- (15)ikke startet

OK Skogshjortarna

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stina ThernW -13 (24)30.1410.38
4Klara EberlénW -13 (24)33.45+3.3111.53
6Lennart HålsjöM 65- (33)58.10+7.1011.50
10Olof TholénM 11-12 (49)42.54+16.1414.23
14Viktor HedströmM 11-12 (49)44.27+17.4714.54
19Agnes IvarssonW -14 (29)46.58+18.4516.01
Johan LarssonM 21- (37)ikke startet

OK Skärmen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Sofia JohanssonW 19-20 E (25)1.10.38+24.5813.30

OK Skøynar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Hallvar HallanOpenA2 (64)47.12+13.1112.23

OK Södertörn

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Paul NorénM 70- (29)50.59+8.4213.14
10Elisabeth LarssonW -15 (57)55.30+11.0812.05
25Ester AnderssonW -16 (41)1.11.47+31.4115.30
27Alicia SchandlW -16 (41)1.13.12+33.0615.48
33Mattis SandénM -16 (49)1.17.12+32.1112.28
42Max ÖsterlingM -15 (55)1.24.57+38.1613.51

OK Sør

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Kjell Arne HålandM 40- (34)1.31.42+27.5811.41

OK Tisaren

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Niklas GustavssonOpenA4 (48)49.21+0.357.48
3Bettina AebiOpenA1 (41)30.04+2.119.27

OK Tyr

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elin BomanOpenB1 (14)28.1314.23
2Milla ForkeusOpenB1 (14)28.32+0.1914.33
6Tone HollowellW 55- (39)1.05.11+7.4113.43
6Ivar WikströmM 11-12 (49)40.21+13.4113.32
7Andrey AbadzhievOpenA5 (17)1.04.56+9.409.35
8Izabella LjungbergW 11-12 (37)39.12+6.0112.56
15Zlatimira AbadzhievaOpenA4 (48)1.09.09+20.2310.56
15Tuva HenricssonW 11-12 (37)46.42+13.3115.24
17Colin McIntyreM 55- (84)59.43+14.5910.11
17Cornelia KindlundW -15 (57)58.04+13.4212.39
22Johanna KindlundOpenA3 (67)1.06.45+28.3512.50
25Catarina HøgkvistOpenA2 (64)52.06+18.0513.40
30Per HøgkvistOpenA3 (67)1.12.14+34.0413.53
Vincent LjungbergM -10 (29)52.0624.13
Martin LjungbergM 40- (34)diskvalifisert
Carola CarlssonW 60- (31)ikke startet

OK Vilse 87

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Håkan LindbergM 60- (63)51.11+6.2610.33
16Eddie KarlssonM -13 (33)45.59+20.1916.01
30Bo JohanssonM 65- (33)1.32.15+41.1518.47
Martina KarlssonW 45- (41)diskvalifisert
Vilmalee SuwanW -16 (41)ikke startet
Noah MulariM -13 (33)ikke startet
Ola JönssonM 50-AK (16)ikke startet

OK Vivill

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Lena RunessonW 60- (31)1.04.10+17.5116.29
29Jennie RunessonW 21-E (51)1.13.25+18.4810.42

OK Älvsjö Örby

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Hjalmar SandbergM -16 (49)1.16.41+31.4012.23

OK Øst

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Unni HerrebrødenOpenN1 (12)1.19.53+52.5741.49
15Amund Ragnar HerrebrødenM 75- (15)1.41.39+53.4726.57
24Lene Anett KillingmoOpenB2 (38)1.09.31+38.4723.29
50Jan-Ove BråthenM 55- (84)1.14.54+30.1012.46
Eva Marie GranOpenB1 (14)diskvalifisert
Øistein HagenM 70- (29)diskvalifisert

OK Øst Birkerød

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
70Per Windfeld-HansenM 55- (84)1.41.43+56.5917.21

OK Østeråker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Kenneth LantzOpenA3 (67)1.14.32+36.2214.20

OK österåker

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Anette LantzOpenA3 (67)1.14.16+36.0614.16

OKOK Zone

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Sylvia Yuet Ling LauW 35- (7)2.16.42+1.18.2622.20
30Chi Ming ChungM 40- (34)1.59.43+55.5915.16

OL Regio Wil

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Roland LudwigM 35-AK (3)1.13.49+10.2412.50
30Hermann LudwigOpenB2 (38)1.17.14+46.3026.05

OL Toten-Troll

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ola BroxM 65- (33)52.28+1.2810.41
8Vanja StaffW 55- (39)1.07.21+9.5114.10
16Onno VerberneM 55- (84)57.51+13.079.52
17Sjur GjestvangM 65- (33)1.09.19+18.1914.07
19Ingrid RavnanW 55- (39)1.17.12+19.4216.15
20Nils Harald StaffM 55- (84)1.00.41+15.5710.21
21Marius StaffM 21- (37)1.43.38+38.5211.27

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Eirik MarthinsenOpenA6 (40)1.39.31+40.3912.34

OL Trollo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Jan BøhleM 65- (33)1.13.48+22.4815.01
Ian RingheimOpenA4 (48)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anne StenerudOpenC3 (8)1.40.44+44.2721.53
4Vetle MathisenM 17-18 (18)1.17.53+12.4810.57
6Måns DavidsonOpenA3 (67)56.07+17.5710.47
6Solveig Sollerud KonstOpenN2 (15)57.28+20.2720.14
7Mathea GløersenW -15 (57)51.50+7.2811.17
12Tor Ivar ChristiansenOpenA3 (67)59.56+21.4611.31
15Bente KonstW 40- (28)1.02.45+15.1812.27
16Helge StenerudOpenA3 (67)1.04.14+26.0412.21
24Marianne Fruseth ChristiansenOpenA2 (64)50.53+16.5213.21
28Jannicke ØdegårdOpenA4 (48)1.22.05+33.1912.59
53Karin EriksenOpenA2 (64)1.13.59+39.5819.25
54Karl MikkelsenOpenA2 (64)1.14.00+39.5919.25
Anita MathisenOpenA1 (41)diskvalifisert
Odd Harald NilsenOpenA6 (40)diskvalifisert
Johnny MathisenOpenA2 (64)ikke startet
Ane MathisenOpenC1 (22)ikke startet
Hans StordalM 70- (29)ikke startet
Else StordalW 65- (15)ikke startet

ol.biel.seeland

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Gaby AebersoldW 50- (37)1.08.20+20.3014.12
39Christian AebersoldM 55- (84)1.08.17+23.3311.39

OLG Biberist SO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin GygaxM 50-AK (16)51.4810.43

OLG Cordoba

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
70Martin OkleM 50- (90)1.17.10+29.0413.03

OLG Dachsen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Sabrina MeisterW 50- (37)1.09.11+21.2114.22
46Roland MeisterM 55- (84)1.13.20+28.3612.30

OLG Herzogenbuchsee

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Samuel MeyerOpenB3 (23)1.07.46+23.1914.45
Barbara LehmannW 55- (39)ikke startet
Martin HowaldM 60- (63)ikke startet

OLG Kulti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
49Hansjörg RutzM 60- (63)1.23.34+38.4917.13
54Daniel SteudlerM 60- (63)1.34.46+50.0119.32

OLG Regensburg

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Juliane BurgmairW 11-12 (37)44.37+11.2614.43
12Lehner MareiW 19-20 E (25)1.00.19+14.3911.31
12Riccardo CasanovaM 19-20 E (29)1.03.47+13.328.20
22Philipp SchwarckM 19-20 E (29)1.28.29+38.1411.34
23Timon LorenzM 19-20 E (29)1.32.38+42.2312.07
24Felix WartnerM 19-20 E (29)1.41.42+51.2713.18
25David BurgmairM -14 (37)1.02.39+36.2821.09
25Sophie KrausW 19-20 E (25)1.25.16+39.3616.18
27Severin LehnerM -14 (37)1.13.52+47.4124.57
29Katrin HertelW 17-18 E (43)1.02.40+16.0111.56
35Jasmin HertelW 17-18 E (43)1.08.47+22.0813.06
38Ines SchikoraW 17-18 E (43)1.19.26+32.4715.07
40Yannick LieblichM -16 (49)1.49.51+1.04.5017.44
Konstantin KrausM 17-18 E (41)diskvalifisert
Lorenz BrandlM 19-20 E (29)diskvalifisert
Julian NürnbergerM 21-E (67)diskvalifisert

OLG Regio Olten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Klas NilssonM 40- (34)1.43.07+39.2313.09
31Corinne StäubleW 50- (37)1.50.24+1.02.3422.57

OLG Rymenzburg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Daniel KlauserM 35- (5)1.25.48+15.2110.11

OLG St.Gallen Appenzell

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Juerg HellmuellerOpenA4 (48)1.57.30+1.08.4418.35

OLG Suhr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Marion BüchliW 40- (28)1.33.58+46.3118.38
Martin WidmerM 50-AK (16)ikke startet

OLV Hindelbank

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Elisabeth OppligerW 55- (39)1.30.24+32.5419.01

OLV Landshut

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Jakob OechlerM -13 (33)40.24+14.4414.04
32Sarah SchöpsW -16 (41)1.24.38+44.3218.16
35Uwe WeidM 45- (67)1.10.37+28.5911.21
Angelika WeidOpenB1 (14)brutt
Moritz OechlerM 11-12 (49)ikke startet
Lukas OechlerM -10 (29)ikke startet

Oppsal Orientering

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Thor MellaM 55- (84)49.36+4.528.27
4Tina KallesonW 17-18 E (43)50.47+4.089.40
5Sondre OlaussenM -13 (33)33.43+8.0311.44
6Stein MellaM 50-AK (16)1.09.26+17.3814.22
6Ingeborg Roll MoslandW -14 (29)32.20+4.0711.02
7Espen AubertOpenA3 (67)56.28+18.1810.51
9Kjell WintherM 70- (29)54.41+12.2414.12
9Aksel Nikolai AubertM -13 (33)37.08+11.2812.56
9Ane HustvedtW -14 (29)34.35+6.2211.48
11Vigdis HobølOpenA4 (48)1.08.07+19.2110.46
11Åse  LuråsOpenC1 (22)1.21.02+34.3626.28
11Per-Ivar NikolaisenM 40- (34)1.15.53+12.099.40
12Ingvild Maalen-JohansenOpenA4 (48)1.08.44+19.5810.52
12Sofie Solheim UndebergetW -14 (29)38.24+10.1113.06
13Sveinung SyversenM 21- (37)1.29.54+25.089.56
13Mari KallesonW -13 (24)47.20+17.0616.40
16Espen BerghM 50-AK (16)1.37.09+45.2120.06
19Erling HobølOpenA2 (64)48.05+14.0412.37
20Synne Nordby HvenekildeW 11-12 (37)50.46+17.3516.45
21Tale Nordby HvenekildeW -14 (29)50.24+22.1117.12
22Frida Van MegenOpenB2 (38)1.08.17+37.3323.04
23Gunnhild LuråsOpenB2 (38)1.09.13+38.2923.23
23Margaret RoseveareW 60- (31)1.32.10+45.5123.41
24Sigurd HobølM -13 (33)55.32+29.5219.20
27Eilert AamodtM 45- (67)1.07.12+25.3410.48
29Eskil HobølM 11-12 (49)1.03.03+36.2321.09
30Andreas StenstadOpenA4 (48)1.25.38+36.5213.32
30Synne Syversen GihleW 11-12 (37)1.09.27+36.1622.55
31Silje SyversenOpenA2 (64)54.53+20.5214.24
32Elin KallesonOpenA3 (67)1.14.05+35.5514.14
33Oskar MellaM -15 (55)1.11.00+24.1911.34
33Katrine Bjordal VegganW -15 (57)1.15.47+31.2516.30
49Helge Grenager SolheimM 45- (67)1.25.06+43.2813.40Last ned GPS-spor i gpx-format
50Ola NilsenOpenA3 (67)1.34.02+55.5218.05
51Magnus ZachariasenOpenA3 (67)1.34.29+56.1918.10
56Audun HvenekildeM 45- (67)1.52.44+1.11.0618.07
Jenny Sofie HaslundBeginner (57)49.0124.37
Magnus Syversen GihleBeginner (57)29.5014.59
Oskar ArnesenOpenN2 (15)diskvalifisert
Oscar K. EnggravOpenN2 (15)diskvalifisert
Øyvind Andreas HaslundOpenN2 (15)diskvalifisert
Alfred NikolaisenM 11-12 (49)diskvalifisert
Petter FureOpenA2 (64)brutt
Sissel Nordby HvenekildeOpenB2 (38)brutt
Frøydis OlaussenOpenB2 (38)ikke startet
Marius E. AamodtM -15 (55)ikke startet
Eskil OlaussenM 11-12 (49)ikke startet
Ask OlaussenM -15 (55)ikke startet
Arnhild KroghW 45- (41)ikke startet
Georg KapperudM 70- (29)ikke startet
Arne OlaussenM 50- (90)ikke startet
Tore LangaardM 75- (15)ikke startet
Lars Christopher OlsenM 50-AK (16)ikke startet

Orientation Passion Avignon

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Pascale MiailheW 45- (41)1.25.38+34.3517.52
41Jerome VialardM 45- (67)1.14.46+33.0812.01
Louna VialardW -10 (18)50.0223.29

Orienteering Cincinnati

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Vladimir GusiatnikovM 45- (67)1.08.42+27.0411.02

Os Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Anders Tønnessen RødM 40- (34)1.20.32+16.4810.16
20Steinar DanielsenM 40- (34)1.30.15+26.3111.30

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Are EriksenM 65- (33)58.23+7.2311.53
Magne VollenM 65- (33)ikke startet

Otra IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Ove KjetsåOpenB2 (38)59.17+28.3320.01
17Eiliv Bjarne LønningenOpenB3 (23)1.42.27+58.0022.19

Ottawa Orienteering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Marketa GrahamW 55- (39)1.48.00+50.3022.44

OUS BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Martin LillealternOpenA5 (17)1.26.05+30.4912.42

OUSA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Kevin FisherOpenA4 (48)1.28.55+40.0914.04

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
59Tero HeikkiläM 50- (90)1.08.09+20.0311.31

Parawanga

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
51Andrew Cumming ThomM 60- (63)1.28.21+43.3618.12

Pargas IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Søren NymalmOpenA4 (48)48.467.42
7Sanna NymalmW 45- (41)54.50+3.4711.26

Park World Tour Italia

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Guglielmo VialeOpenA4 (48)1.11.03+22.1711.14
31Alessandro BedinM -15 (55)1.10.01+23.2011.25

Pendle Forest Orienteers

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Judith WoodW 55- (39)1.25.16+27.4617.57
62Andy WoodM 60- (63)2.30.40+1.45.5531.03
Christian WoodM 17-18 (18)diskvalifisert

Pihkaniskat

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Helena JumppanenW 60- (31)1.05.50+19.3116.55
17Jaana EronenW 55- (39)1.13.51+16.2115.32
37Jarmo JumppanenM 60- (63)1.12.37+27.5214.58
44Heikki HulkkonenM 60- (63)1.14.59+30.1415.27
Päivi SaarikoskiW 60- (31)diskvalifisert

Polisportiva G. Masi

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Martina PaoneOpenB3 (23)1.34.36+50.0920.36
34Samuele CurzioM 21-E (67)1.16.42+18.208.27
36Federico BacciOpenA3 (67)1.15.38+37.2814.32
Lucia CurzioW 21-E (51)diskvalifisert
Marco Della VedovaM 35- (5)diskvalifisert
Elisa BonaiutiOpenB3 (23)ikke startet

Porsgrunn OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Knut Wiig MathisenM 60- (63)44.459.13
4Kjell MeenM 75- (15)54.12+6.2014.22
6Kjersti Adéla WestinW 21- (15)1.22.48+20.1211.49
8Atle RemmeM 70- (29)52.49+10.3213.43
8Magne Wiig MathisenM 45- (67)54.38+13.008.47
11Hilde Kristine RosenvoldW 50- (37)1.05.48+17.5813.40
14Sara MathisenW 45- (41)59.14+8.1112.21
15Eli Marie WiigW 55- (39)1.12.44+15.1415.18
16Jiri UrvalekM 70- (29)1.00.05+17.4815.36
19Dag AusenM 50- (90)57.14+9.089.41
27Kjell WestinM 55- (84)1.02.33+17.4910.40
29Anders L. RosenvoldM -16 (49)1.14.22+29.2112.00
31Sondre KornmoM 11-12 (49)1.08.13+41.3322.53
33Lenka WestinW 45- (41)1.42.15+51.1221.20
62Jon SkriubakkenM 50- (90)1.10.52+22.4611.59
Elise AusenW 17-18 (12)diskvalifisert
Hilde VassendW 50- (37)ikke startet
Tobias MathisenM -16 (49)ikke startet
Dagfinn TorpeM 65- (33)ikke startet
Halvard KornmoM 17-18 (18)ikke startet

Raja-Karjalan Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jussi EskelinenOpenC1 (22)59.45+13.1919.31

Rasti-Lukko

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Vesa-Ville VäänänenM 21- (37)ikke startet

Raumar Orientering

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anne-Grete AustadW 50-AK (6)53.00+4.3913.37
2Anne Larsson HovindW 21- (15)1.17.41+15.0511.05
4Eirill MariboOpenN1 (12)36.29+9.3319.06
7Jakob Ramse DønåsenOpenN2 (15)59.49+22.4821.03
7Christoffer SlettenM 17-18 (18)1.19.09+14.0411.07
8Ella Eggen AndreassenOpenN2 (15)1.00.20+23.1921.14
9Emma Ailin SkårbøOpenC1 (22)1.13.01+26.3523.51
9Kristin Haugen ØgaardOpenN2 (15)1.00.37+23.3621.20
9Simen ElvhaugM 17-18 (18)1.21.11+16.0611.25
10Kari HovindOpenN2 (15)1.00.50+23.4921.25
11Bent SkatvedtOpenA3 (67)59.41+21.3111.28
11Magne HagaM 21-E (67)1.04.48+6.267.09
13Tommy SkårbøM 40- (34)1.17.20+13.369.51
17Alexander SlettenOpenC1 (22)1.37.58+51.3232.00
18Kevin RommetvedtM -14 (37)43.43+17.3214.46
19Linda EngenOpenA3 (67)1.06.13+28.0312.44
19Ingrid Eide RappW 50- (37)1.15.15+27.2515.38
19Håvard EikM -14 (37)44.06+17.5514.53
22Geir Johan AndersenOpenA2 (64)49.41+15.4013.02
22Tor StrandM 60- (63)1.02.34+17.4912.54
26Alvin MariboOpenB2 (38)1.11.04+40.2024.00
27Hege MariboOpenB2 (38)1.11.26+40.4224.07
32Geir ElvhaugOpenA4 (48)1.34.48+46.0215.00
33Emil Bjørnstad StrandOpenA6 (40)2.00.58+1.02.0615.17
35Ragnhild HagaW 21-E (51)1.16.01+21.2411.04
37Roar SaxhaugOpenA2 (64)57.24+23.2315.03
43Øystein Bieltvedt SkeieOpenA3 (67)1.25.43+47.3316.29
52Stine AustadOpenA2 (64)1.13.38+39.3719.19
53Jan SveenM 60- (63)1.33.57+49.1219.22
Christopher G HøeOpenB3 (23)diskvalifisert
Tina BjørnstadOpenN2 (15)diskvalifisert
Nina Elise EikOpenN3 (2)diskvalifisert
Anders KronbergOpenA3 (67)brutt
Kaisa Svergja RustadOpenB3 (23)ikke startet
Anders HagaM 21-E (67)ikke startet
Anna Austad SveenW 17-18 (12)ikke startet
Tryggve Svergja RustadBeginner (57)ikke startet

Rehns BK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Birgitta WinbladOpenC1 (22)1.30.13+43.4729.28

Ringerike OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tormod DahlenM 75- (15)55.28+7.3614.42
7Live Joronn YtrehusW 65- (15)1.04.06+20.2016.44Last ned GPS-spor i gpx-format
17Sissel SkovlyOpenA2 (64)47.16+13.1512.24
17Lars FjeldstadOpenA3 (67)1.04.54+26.4412.28
18Kristian KihleM 55- (84)59.49+15.0510.12
24Torbjørn NørbechM 65- (33)1.19.34+28.3416.12
24Frode LøsetM 60- (63)1.03.02+18.1712.59
48Trine D. KihleOpenA2 (64)1.06.19+32.1817.24
Elin DahlenW 75- (4)ikke startet

Ronneby OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Hanna JohannessonW 17-18 E (43)53.48+7.0910.14
Roland KarlssonM 80- (1)diskvalifisert
Gullevi SvenssonW 70- (10)diskvalifisert
Ingrid E StrömW 65- (15)ikke startet

Rudsbygd IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Jon TyldumM 75- (15)1.03.15+15.2316.46
28Marit TyldumOpenA1 (41)1.07.59+40.0621.22

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
55Terje SchjølbergM 55- (84)1.16.04+31.2012.58

Røyken OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Geir HaugomOpenC2 (6)1.35.50+47.4525.33
4Ida SvanbergW 35- (7)1.15.54+17.3812.24
8Bjørg SvanbergW 60- (31)55.59+9.4014.23
8Hege Holth RekaaW 21- (15)1.26.29+23.5312.21
9Line Drange RuudW 21- (15)1.31.39+29.0313.05
10Marius StrandseterOpenB2 (38)54.49+24.0518.31
14Olav MoM 75- (15)1.41.11+53.1926.50
16Henrik Drange RuudOpenA6 (40)1.13.16+14.249.15
20Elisabeth Holth JohannessenW 60- (31)1.21.57+35.3821.04
28Mareike KeilholzW 11-12 (37)1.05.00+31.4921.27
29Morten JohannessenM 65- (33)1.30.37+39.3718.27
59Holger KeilholzM 45- (67)1.56.18+1.14.4018.41
Marlene KeilholzW -10 (18)51.5224.21
Liv Alice HaugomOpenN2 (15)diskvalifisert
Anne Elvsaas MoW 70- (10)diskvalifisert
Birgitte BekkelundW 75- (4)diskvalifisert
Kjell RønnebergOpenA2 (64)ikke startet
Aagot HartmannOpenB1 (14)ikke startet
Harald HeiaasOpenB1 (14)ikke startet
Torgeir StrandhagenM 60- (63)ikke startet
Tone SkramW 50- (37)ikke startet
Per Ove TransethM 65- (33)ikke startet
Kjell SvanbergM 65- (33)ikke startet
Christian SchibstedM 55- (84)ikke startet
Knut Sveinung Holth RekaaM 21- (37)ikke startet
Trym Alexander StorhaugM -14 (37)ikke startet
Signe Drange RuudBeginner (57)ikke startet

Saldus OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Uldis BrucisM 45- (67)51.01+9.238.12
36Oskars ZernisM 50- (90)1.01.48+13.4210.27
Emils ZernisM 17-18 E (41)diskvalifisert

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Per Arne AadlandM 50- (90)48.13+0.078.09

Sandefjord OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Maria PrestbøenOpenC2 (6)48.0512.49
1Mariann Øren ArvesenW 45- (41)51.0310.39
1Gabriel GjoneM -14 (37)26.118.50
5Trond GjelstadM 50- (90)48.45+0.398.14
6Ellen Strøm JuliussenW 35- (7)1.43.41+45.2516.56
12Trond FossM 50-AK (16)1.25.37+33.4917.43
14Knut GjoneM 50-AK (16)1.31.49+40.0119.00
15Sindre FurlandM 11-12 (49)45.39+18.5915.19
16Daniella GjoneW 11-12 (37)47.09+13.5815.33
17Sigrun GjoneOpenB2 (38)1.02.55+32.1121.15
18Sturle FurlandM 45- (67)1.00.31+18.539.43
24Ingeborg EikåsW -14 (29)1.04.35+36.2222.02
29Stine ArntzenW 50- (37)1.34.56+47.0619.44Last ned GPS-spor i gpx-format
36Wenche EikåsW 45- (41)2.14.18+1.23.1528.02
39Erik JuliussenOpenA2 (64)58.33+24.3215.22
52Jo Børre EikåsM 45- (67)1.34.03+52.2515.07
Ingrid Strøm JuliussenBeginner (57)24.5512.31
Anna Strøm JuliussenW -10 (18)27.5513.06
Jonas EikåsOpenA3 (67)diskvalifisert
Benjamin GjoneM -15 (55)diskvalifisert
Brage EikåsM -14 (37)diskvalifisert
Kari ChristiansenW 55- (39)ikke startet
Gjendine Gjelstad RebårdW -16 (41)ikke startet
Emilie JohansenW -16 (41)ikke startet
Knut Ivar JohansenM 45- (67)ikke startet
Oskar KaaløyM 50-AK (16)ikke startet

Sandnes IL (Rogaland)

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Morten AamodtM 55- (84)53.47+9.039.10
11Tom FurlandM 50- (90)52.17+4.118.50
20Kalle JongenburgerM -15 (55)1.03.01+16.2010.16
27Markus RichterM -15 (55)1.06.37+19.5610.52
30Andreas Vistnes MyklebostM -15 (55)1.09.59+23.1811.24
75Jon MyklebostM 50- (90)1.21.58+33.5213.52

Sans Souci

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Takashi SugiyamaM 60- (63)1.10.19+25.3414.29

Sarpsborg OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marthe KristensenOpenB2 (38)41.53+11.0914.08
8Ole IngesenOpenA2 (64)43.12+9.1111.20
23Ingvild Ramtvedt NæssetOpenA3 (67)1.06.56+28.4612.52
23Jesper Vonen SvaeM 11-12 (49)55.46+29.0618.42
28Tone Karina IngesenW 50- (37)1.31.58+44.0819.07
29Anne Elisabeth RamtvedtOpenA3 (67)1.11.35+33.2513.45
34Espen SvaeM 50- (90)1.00.32+12.2610.14
Jens Vonen SvaeM -10 (29)35.1216.22

Silkeborg OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Dorthe HansenW 60- (31)54.45+8.2614.04
12Erik BobachM 60- (63)56.25+11.4011.37

SJH Jind¿ich¿v Hradec

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Tomas TichyM 21- (37)1.46.22+41.3611.45
36Jana TichaW 55- (39)2.01.06+1.03.3625.29
62Martin TichyM 55- (84)1.24.41+39.5714.27

Sjövalla FK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eleonora AlinderW -16 (41)45.46+5.409.53
11Fabian AlinderM -14 (37)34.21+8.1011.36
12Märta LjungbergW 17-18 E (43)55.11+8.3210.30
16Ingrid AlinderOpenB3 (23)1.38.08+53.4121.22
16Björn LindkvistM 40- (34)1.21.55+18.1110.26
27Magnus AlinderOpenA4 (48)1.20.43+31.5712.46
Linus AlinderM -14 (37)ikke startet

SK OS Nove Mesto na Morave

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Lenka KamenickaW 45- (41)57.51+6.4812.04
18Matej KamenickyM 21-E (67)1.09.28+11.067.40
29Tereza Ester KamenickaW 11-12 (37)1.09.10+35.5922.49
38Karolina SikovaW 21-E (51)1.18.20+23.4311.25
39Jeronym KamenickyM 21-E (67)1.20.53+22.318.55
47Tobias KamenickyM 21-E (67)1.26.49+28.279.34
56Radan KamenickyM 55- (84)1.16.28+31.4413.02

SK Pohjantähti

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Marttiina JoensuuW 21-E (51)1.06.48+12.119.44
20Panu HyvönenOpenA6 (40)1.21.55+23.0310.21
35Outi AikioOpenA1 (41)1.24.55+57.0226.42

SK Vuoksi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Heikki HusuM 40- (34)1.21.28+17.4410.23
25Eeka HusuM 17-18 E (41)1.10.37+20.3210.04
34Essi VäisänenW 21-E (51)1.15.39+21.0211.01

Skarpnäcks OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Justus ArenanderM -15 (55)57.35+10.549.23
12Karolina Bergh PapasikasW -16 (41)53.07+13.0111.28
19Tindra JonssonW -15 (57)59.59+15.3713.04
William MöllerM -16 (49)diskvalifisert
Tove SvedellW -16 (41)diskvalifisert

Skien OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ingrid StrandeW 65- (15)50.33+6.4713.11
16Harald OmlandOpenA5 (17)1.59.52+1.04.3617.42
23Øyvind HyllesethM 50- (90)58.25+10.199.53
25Gunnar MosevollM 70- (29)1.23.41+41.2421.44
Espen RaastadM 55- (84)diskvalifisert
Harald HoviM 60- (63)ikke startet
Grete S B HoviW 60- (31)ikke startet
Rita RaastadW 50-AK (6)ikke startet

Skogsluffarnas OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hans Christian HøieOpenA6 (40)diskvalifisert

Skogslöparna

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Helena ForsbergW 40- (28)48.11+0.449.33
4Signe ForsbergW 11-12 (37)35.18+2.0711.39
17Oskar ForsbergM 45- (67)1.00.30+18.529.43
Ture ForsbergM -10 (29)52.1424.17

Skåneslättens OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Erik Barr ZeilonM 21-E (67)1.12.57+14.358.03

Slavia Liberec

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jiri MartanM 35- (5)1.30.11+19.4410.42
6Elin MartanovaW 17-18 E (43)52.02+5.239.54
15Lea MartanovaW -16 (41)55.20+15.1411.57
24Daniela MartanovaW 40- (28)1.30.44+43.1718.00

Snättringe SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Isak GeliusM -16 (49)51.41+6.408.20
19Cecilia HectorW -16 (41)1.00.34+20.2813.04
41Elin WolgastW -15 (57)1.32.45+48.2320.12

SOC

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
41Tung Nam YuenOpenA4 (48)2.50.13+2.01.2726.55
86Kang Kai CheungM 50- (90)2.02.04+1.13.5820.39
Tsz Hin LuiM 50- (90)diskvalifisert
Yu Hong Bryan WongM 21-E (67)diskvalifisert
Sze Wai TsangOpenA4 (48)ikke startet

SOK Aneby

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Alma GustafssonW 17-18 E (43)ikke startet

SOL Tranås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sixten EkbladhM 17-18 E (41)diskvalifisert

South Ribble OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Miriam RosenW 70- (10)1.42.08+44.1927.18
David RosenM 65- (33)ikke startet

Southdowns Orienteers

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Edward LinesM 21- (37)1.48.15+43.2911.58
36Clare LinesW 50- (37)2.09.46+1.21.5626.58
83Robert LinesM 50- (90)1.55.22+1.07.1619.31

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjersti ThoW 70- (10)57.4915.27

Stavanger Orienteringsklubb

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Peter SæbbøM 11-12 (49)35.07+8.2711.47
14Stein Arne OlsenM 55- (84)57.02+12.189.43
14Wenche Margrethe SæbbøW 40- (28)1.01.16+13.4912.09
20Sara Nystrøm OlsenW 17-18 E (43)1.01.19+14.4011.40
21Finn-Morten ÅrstadM 70- (29)1.05.29+23.1217.00
25Øystein AmundrudM 45- (67)1.06.05+24.2710.37
25Øyvind RummelhoffM 50- (90)59.09+11.0310.00
27May MelingW 60- (31)2.15.18+1.28.5934.46
30Espen KarlsenM 21- (37)2.24.21+1.19.3515.58
38Jone SæbbøM 45- (67)1.11.40+30.0211.31
48Harald KalagerM 21-E (67)1.26.59+28.379.36
61Tore KarlsenM 60- (63)2.09.47+1.25.0226.45
Arne Jacob Nystrøm OlsenM -15 (55)diskvalifisert
Dina TorgersenW -16 (41)ikke startet

Stenungsunds OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Christer Brander NilssonOpenC3 (8)1.17.01+20.4416.44
26Kerstin Haugen LundW 60- (31)1.46.09+59.5027.17
34Johan LundM -16 (49)1.19.41+34.4012.52
42Arne LundM 60- (63)1.14.07+29.2215.16
Anneli Brander NilssonW 60- (31)ikke startet

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Mette WanvikW 50- (37)1.22.07+34.1717.04
39Jakob HaugenM 50- (90)1.02.42+14.3610.36

Stokke IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Sigurdur Freyr SigurdssonOpenB1 (14)34.47+6.3417.44
7Jens Gjen DybvikOpenB1 (14)50.05+21.5225.33
7Magnus SigurdssonM 11-12 (49)40.22+13.4213.32
14Inger NergaardW 65- (15)1.35.50+52.0425.01
20Kenneth DybvikOpenB2 (38)1.06.33+35.4922.28
21Eirunn HiisOpenB2 (38)1.06.40+35.5622.31
25Ragnar Niemi BergM 65- (33)1.21.18+30.1816.33
29Frode RobertsenM 55- (84)1.03.50+19.0610.53
41Magne KløveOpenA2 (64)59.54+25.5315.43
53Arne KristensenM 55- (84)1.15.28+30.4412.52
55Bjørnar OlsrødM 50- (90)1.06.24+18.1811.14
Alexander DybvikBeginner (57)22.2811.17
Sturla SigurdssonBeginner (57)39.1719.44
Vigdis SigurdsdottirW -10 (18)48.1522.39
Kristine Sparre KnudsenOpenB3 (23)diskvalifisert

Stora Tuna OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Niklas LöwegrenM 55- (84)50.47+6.038.39
7Lena MasesW 50- (37)1.00.45+12.5512.37
7Jakob CarlssonM -15 (55)54.12+7.318.50
8Ingrid AlexanderssonW 40- (28)56.32+9.0511.13
14Ingrid SvenssonW 55- (39)1.11.23+13.5315.01
14Maja MasesW 11-12 (37)46.26+13.1515.19
31Susanne LuescherW 55- (39)1.35.30+38.0020.06
38Per CarlssonM 50- (90)1.02.41+14.3510.36
71Anders MasesM 50- (90)1.17.24+29.1813.05
Mattias ÖstbergM -16 (49)diskvalifisert
Ninni CarlssonW 50-AK (6)diskvalifisert
Lovisa MasesW -15 (57)ikke startet
Anton ForsbergM 21-E (67)ikke startet

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Henrik OttesenM 45- (67)1.00.48+19.109.46

Storviks IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Joel Börjesson ErikssonM 21- (37)1.22.58+18.129.10

Strängnäs-Malmby OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
51Magnus SternerM 50- (90)1.05.12+17.0611.01
Jakob SternerBeginner (57)29.1214.40

Sturla, IF

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Mats JohnsenOpenB2 (38)48.03+17.1916.13
5Anders  JohnsenOpenB2 (38)48.12+17.2816.17
5Linda VerdeW 65- (15)55.24+11.3814.27
7Rune SørensenM 50-AK (16)1.11.19+19.3114.45
7Silje CarlsenW 17-18 (12)1.35.39+40.4218.49
9Mina Akiko JohnsenW -15 (57)54.27+10.0511.51
11Marie KvarmeW -15 (57)55.55+11.3312.10
12Bjørn W. LudvigsenM 75- (15)1.11.14+23.2218.53
24Kristin Sæthre SørensenW 50- (37)1.20.32+32.4216.44
25Marthe Graff-WiikW -14 (29)1.05.21+37.0822.18
32Roger WiikM 55- (84)1.04.43+19.5911.02
73Peter CarlsenM 50- (90)1.18.26+30.2013.16
80Jon Erik KvarmeM 50- (90)1.27.52+39.4614.52
Ellen Horni-JohsenM -14 (37)diskvalifisert
Christoffer Vråle RønningM 11-12 (49)ikke startet
Tonje VråleW 45- (41)ikke startet
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeW 50- (37)ikke startet
Lasse VråleM 75- (15)ikke startet
Gry Bruland VråleW 70- (10)ikke startet
Ivar Louis BergM 80- (1)ikke startet

Stångenäs AIS

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Mattias JohanssonOpenA4 (48)ikke startet
Tommy JohanssonM 50- (90)ikke startet

Sugar Loaf OK

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Alice BedwellW 55- (39)1.04.46+7.1613.38
8Quinlan SilkM 17-18 (18)1.19.58+14.5311.14
9Ffion JonesW 17-18 (12)1.46.10+51.1320.53
12Clive HallettM 55- (84)55.06+10.229.24
15Freddie KingslandM -13 (33)43.30+17.5015.09
18Jackie HallettW 60- (31)1.10.49+24.3018.12
18Kerina LakeW 40- (28)1.10.52+23.2514.03
20Tom WoodM 19-20 E (29)1.20.38+30.2310.33
22William LakeM -14 (37)47.18+21.0715.58
23Holly StodgellW -16 (41)1.04.21+24.1513.53
23Laura BarrettW -14 (29)1.02.59+34.4621.29
25Mark SaundersM 60- (63)1.05.00+20.1513.24
28Kate O'SullivanW 55- (39)1.31.51+34.2119.20
29Rebecca WardW -16 (41)1.14.07+34.0116.00
30Harry ThomasM -16 (49)1.16.20+31.1912.19
32Hannah ThomasW -15 (57)1.14.12+29.5016.09
33Fay WalshW 21-E (51)1.14.25+19.4810.50
39Jamie DaleM -16 (49)1.37.51+52.5015.48
40Edith StaggW -15 (57)1.28.04+43.4219.11
41Sebastian CrowM -15 (55)1.24.20+37.3913.45
42Pete WardM 45- (67)1.16.03+34.2512.13
45Ruby OwenW -15 (57)2.12.31+1.28.0928.52
46Molly PillingW -15 (57)2.23.27+1.39.0531.15
Bryony StaggW -15 (57)diskvalifisert
Clive ThomasM 50- (90)diskvalifisert
Freddie LakeM -13 (33)diskvalifisert
William ThomasM 17-18 (18)diskvalifisert
Reuben LawsonM -13 (33)diskvalifisert
Christopher RavenM -15 (55)ikke startet
Oscar HealyM 17-18 (18)ikke startet
Philip WoodM 17-18 (18)ikke startet

Sundbybergs IK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Moa FröstadiusW -15 (57)1.06.27+22.0514.28
35Lennart SwahnM 50- (90)1.01.15+13.0910.21
38Ebba HörlingW -15 (57)1.24.07+39.4518.19
Göran DoyleM 60- (63)diskvalifisert
Emil FranzénM -15 (55)ikke startet

Sundsvalls OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Linnea DufvaOpenN1 (12)36.31+9.3519.07
8Alva EliassonW -13 (24)38.01+7.4713.23
12Tobias EliassonM 40- (34)1.15.54+12.109.40
16Sara TimnerW 40- (28)1.03.19+15.5212.33
40Magnus JonssonM 45- (67)1.12.48+31.1011.42
Alexander DufvaM -10 (29)55.5626.00
Herman EliassonM -10 (29)26.2212.15
Ingrid Wiklander NylanderW 70- (10)diskvalifisert
Anna DufvaOpenB3 (23)ikke startet
Lovisa DufvaW -14 (29)ikke startet

SV Wannweil

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
50Jakob SchachM 21-E (67)1.33.36+35.1410.19
54Jonathan SchachM 21-E (67)2.00.37+1.02.1513.18

SWE

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anna BachmanW 21-E (51)55.39+1.028.06

SWE

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Sara HagströmW 21-E (51)56.33+1.568.14

SWE

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Albin RidefeltM 21-E (67)brutt

SWE

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin RegbornM 21-E (67)58.226.26

SWISS O TOURS

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Franz WyssM 70- (29)47.43+5.2612.23
7Priska GautschiW 55- (39)1.07.19+9.4914.10
9Andreas WyssM 50-AK (16)1.17.07+25.1915.57
12Petra WältiW 50- (37)1.07.18+19.2813.59
26Matthias ScherrerM 65- (33)1.21.47+30.4716.39
41Rolf HedigerM 60- (63)1.13.44+28.5915.12
58André WältiM 50- (90)1.08.01+19.5511.30
76Klaus KrischanM 50- (90)1.22.59+34.5314.02
78Christoph FurerM 50- (90)1.24.29+36.2314.17
Annerös HedigerOpenB1 (14)ikke startet
Jolanda WehrliW 55- (39)ikke startet
Hansruedi BrandM 75- (15)ikke startet
Eva Zehnder-GilgenW 50-AK (6)ikke startet
Edith BrandW 70- (10)ikke startet

Säterbygdens OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Robert ÖstlundM 55- (84)diskvalifisert
Bengt HanssonM 65- (33)ikke startet

Sävedalens AIK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Marcus MillegårdM 21-E (67)1.01.42+3.206.48
7Johan BerglundM 60- (63)52.26+7.4110.48
7Anna BrodinW 21- (15)1.24.39+22.0312.05
9Casper SkeppM -16 (49)50.55+5.548.13
16Simon BååthM -15 (55)1.00.56+14.159.56
30Anders BjörklundM 55- (84)1.04.01+19.1710.55
43Mattias BååthM 50- (90)1.04.12+16.0610.51

Söders-Tyresö

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Evelina EricssonW 21- (15)1.22.36+20.0011.48
8Alicia BjörnbergW -15 (57)52.22+8.0011.24
23Olle ThimbergM -15 (55)1.04.12+17.3110.28
Ivo Martin Cousins ClarhällM -16 (49)diskvalifisert

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Amanda KleijnW 19-20 (4)48.589.30
David BorgM 17-18 E (41)ikke startet

Søgne og Songdalen OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Christina WhiteW 50- (37)57.42+9.5211.59
29Astrid WhiteW -15 (57)1.10.10+25.4815.17
Selma WhiteW 11-12 (37)brutt

Søllerød OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Iben MaagW 50- (37)1.13.38+25.4815.18
31Mathilde Smedegaard MadsenW 17-18 E (43)1.04.32+17.5312.17
32Astrid MaagW 21-E (51)1.14.12+19.3510.48
35Kirsten MøllerW 50- (37)2.06.04+1.18.1426.12
48Bo KonringM 60- (63)1.20.03+35.1816.30
Andreas KonringM 21- (37)diskvalifisert
Mikkel Kaae-NielsenM 21-E (67)diskvalifisert

Tabani Spartacus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Zoltán BujdosóM 17-18 E (41)1.04.41+14.369.13
Mark BujdosóM -13 (33)ikke startet

Tampereen Pyrintö

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Kari JussilaOpenA6 (40)1.38.19+39.2712.25
64Jari KymäläinenM 55- (84)1.26.55+42.1114.49
Maritta KymäläinenW 55- (39)diskvalifisert
Severin HowaldM 21-E (67)ikke startet

Team Ireland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Colm MoranM 21- (37)1.16.29+11.438.27

TGV Horn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
55Steffen HartmannM 21-E (67)2.03.49+1.05.2713.39

Thames Valley OC

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Inara GipsleW 65- (15)53.56+10.1014.04
20Mikhail GryaznevichM 65- (33)1.13.15+22.1514.55
44Anne EdwardsW 21-E (51)1.58.29+1.03.5217.16

Three Rock OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27John McCulloughM 65- (33)1.25.53+34.5317.29
34Mary O'ConnellOpenA1 (41)1.22.31+54.3825.56

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Knut KyrkjebøM 19-20 E (29)1.12.17+22.029.27

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Liv Inger PrangerødW 60- (31)50.30+4.1112.58

Tjalve IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Sara RönnbyOpenB2 (38)58.25+27.4119.44

Tolered-Utby OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Amanda CliffordsonW -13 (24)30.48+0.3410.50
12Pontus HedinM -14 (37)35.45+9.3412.04
12Åsa CliffordsonW 40- (28)58.08+10.4111.32
16Melvin AnderssonM -14 (37)42.09+15.5814.14
21Maths CarlssonM 55- (84)1.00.53+16.0910.23
51Jonas RothénM 45- (67)1.31.26+49.4814.41
Max CliffordsonBeginner (57)59.3229.54
Pontus CliffordsonM -10 (29)35.2816.29
Per BaierM 45- (67)ikke startet
Jakob BaierM -14 (37)ikke startet
Isabella BaierW -13 (24)ikke startet

Tout Azimut Fameck

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Agnes SegondyW 50- (37)1.51.52+1.04.0223.15
Elise VanelW 19-20 (4)diskvalifisert

Trollhättans SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Anders FrickOpenA6 (40)1.39.33+40.4112.35

Trollhättans SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Ching-Pei ChenOpenB2 (38)1.11.43+40.5924.13

Trollhättans SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Bengt NorrmanM 55- (84)1.06.08+21.2411.17
72Stefan HornebrantM 55- (84)1.42.58+58.1417.34

Trøsken IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Magnus OliversenOpenA6 (40)1.10.34+11.428.55
15Marte Lillegraven LangsæterW -13 (24)49.06+18.5217.17
Live Ek HedlundBeginner (57)1.04.0032.09
Håkon Lillegraven LangsæterM 11-12 (49)diskvalifisert
Ole Jørgen HommerenM 65- (33)ikke startet
Halvor Ek HedlundM -10 (29)brutt
Sander Agnalt HeggenesM -10 (29)ikke startet

TSE

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
50Laszlo NedaM 45- (67)1.25.13+43.3513.42

TSV Jetzendorf

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Kayla RitzenthalerW 17-18 E (43)56.04+9.2510.40

TTE Tipo Tájfutó és Környezetv

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Júlia NédaW 17-18 (12)59.40+4.4311.44

Tullinge SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Simon ImarkM 21-E (67)1.01.21+2.596.46
17Tove SjöbergW -16 (41)56.02+15.5612.06
18Wilma LeicktW -15 (57)58.12+13.5012.40
40Emil HelanderM -15 (55)1.23.36+36.5513.38
43Ludvig FerdmanM -15 (55)1.28.41+42.0014.28
Alva BladhW -16 (41)ikke startet

Tumba-Mälarhöjden OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ludvig LangeM -15 (55)52.06+5.258.29
6Ingrid AndréW -15 (57)50.45+6.2311.03
18Elias AdebrantM -16 (49)1.00.22+15.219.45
20Kerstin ÅbergW -15 (57)1.01.04+16.4213.18
28Ebba KolmodinW -15 (57)1.09.59+25.3715.14
52Elinor LangeOpenA3 (67)1.35.28+57.1818.21
Liv HerneW -15 (57)diskvalifisert
Elsa KällW -15 (57)diskvalifisert

Turun Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Elli KyläkoskiW -13 (24)43.29+13.1515.18

TV Coburg-Neuses

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Wolfram PohlM 21-E (67)ikke startet

Tyrving IL

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Torgeir NørbechOpenA6 (40)58.527.26
2Stian BergersenOpenA1 (41)28.35+0.428.59
2Ane Næsset RamtvedtOpenC3 (8)1.13.24+17.0715.57
3Olle BoströmM 21-E (67)59.46+1.246.35
3Kjell StenstadvoldM 75- (15)53.42+5.5014.14
4Hege FeiringW 50- (37)58.20+10.3012.07
5Marianne NjåsteinW 50- (37)59.28+11.3812.21
5Morten KongsbergM 50-AK (16)1.05.11+13.2313.29
7Solveig BlandkjennOpenA2 (64)42.52+8.5111.15
7Håkon Jarvis WestergårdM 21-E (67)1.03.00+4.386.57
7Kjell Gorm RøkkeM 75- (15)1.00.39+12.4716.05
9Elin-Kristin Hem OlsenOpenA5 (17)1.09.18+14.0210.14
11Henning SpjelkavikOpenA2 (64)44.28+10.2711.40
11Tom RådahlM 50-AK (16)1.19.14+27.2616.24
13Helge LyeM 70- (29)56.43+14.2614.43
14Egil EideOpenA3 (67)1.01.27+23.1711.49
16Kristine FjeldboW 21-E (51)1.04.47+10.109.26
17Sofia ØhlckersW -13 (24)57.37+27.2320.17
18Milda ØhlckersW 45- (41)1.08.50+17.4714.22
19Eirik RavnanOpenA6 (40)1.21.03+22.1110.14
19Randi NilstadW 60- (31)1.18.30+32.1120.10
22Per ØhlckersM 65- (33)1.14.40+23.4015.12
25Mari HelgerudOpenA3 (67)1.07.56+29.4613.03
28Olav NipenM 65- (33)1.25.58+34.5817.30
31Frode KonstM 21- (37)2.28.42+1.23.5616.26
31Lise Østlid BagstevoldW 21-E (51)1.13.38+19.0110.44
34Karl Rein RådahlM 11-12 (49)1.12.16+45.3624.15
35Torkil Eide SolstadM 21-E (67)1.17.30+19.088.33
38Alf PettersenM 60- (63)1.12.40+27.5514.58
40Magnus MolundM 11-12 (49)1.21.20+54.4027.17
43Christian GrotnesM 50- (90)1.04.12+16.0610.51
Maria KongsbergBeginner (57)32.4816.28
Elias MolundBeginner (57)26.3513.21
Eirik JørgensenOpenA4 (48)diskvalifisert
Matthias GilgienOpenA5 (17)diskvalifisert
Emil JönssonOpenA6 (40)diskvalifisert
Bjørn EkebergM 21-E (67)diskvalifisert
Svein S JacobsenM 65- (33)diskvalifisert
Morten Jarvis WestergårdM 21-E (67)diskvalifisert
Bjørn Henning GrandalM 55- (84)brutt
Trygve Hem OlsenOpenA6 (40)ikke startet
Unn EllefsenOpenB1 (14)ikke startet
Kristoffer ØhlckersOpenB2 (38)ikke startet
Solveig SikkelandW 55- (39)ikke startet
Kjetil MolundM 45- (67)ikke startet
Else GrandalW 55- (39)ikke startet
Hasse BergstrømM 70- (29)ikke startet
Marion AebiW 21-E (51)ikke startet
Kristoffer JacobsenM 40- (34)ikke startet
Gunnar A FiskumM 21-E (67)ikke startet
Oda J SikkelandW 21-E (51)ikke startet
Are NjåsteinM 50-AK (16)ikke startet
Ivar LundanesM 21-E (67)ikke startet

Täby OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Fredrika NordquistW -15 (57)46.37+2.1510.09
7Noa HelgarsM -14 (37)33.20+7.0911.15
11Ida HänströmW -16 (41)52.15+12.0911.17
14Otto BalckM -16 (49)56.16+11.159.05
24Pinar BasolW 45- (41)1.15.50+24.4715.49
38Filip LindqvistM -15 (55)1.18.58+32.1712.52
Deniz BasolM -10 (29)34.2416.00
Kuzey BasolM -10 (29)30.2614.09
Emelie RökenW -15 (57)diskvalifisert
Doris IkoW -15 (57)diskvalifisert
Gustaf HofstedtM -15 (55)diskvalifisert
Ali BasolM 40- (34)ikke startet

UBIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Harald SodemannOpenA4 (48)2.00.01+1.11