Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

Aalborg OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Kirsten BobachW 65- (25)39.42+14.1913.58
23Poul BobachM 70- (38)29.14+6.5810.35

Aarhus 1900 Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Maria KølbækW 17-18 (7)34.44+4.328.54
36Jan KølbækM 45- (39)53.39+27.3113.07

Abominable O-Men

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jenny BourneW 65- (25)25.238.56
6Geoff LawfordM 60- (45)23.38+2.047.46

ACA Aix en Provence

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Olivier ChampignyM -14 (25)19.587.17
5Laurent ChampignyM 40- (14)37.45+7.047.32
35Laurence ChampignyW 55- (39)55.33+25.5417.18

AJAX

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Catherine KingW 50-AK (6)1.11.00+39.4022.23

ALEXSON ORIENTEERING CLUB

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Shin Ho YuM 60- (45)33.58+12.2411.10
37Lai Kuen Candy ChuiW 55- (39)1.22.49+53.1025.47

Alfta-Ösa OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Katarina SvahnW 21-E (41)36.08+3.187.10
25Olov EricsonM 21-E (66)40.31+10.126.38

Alnis-JNSC

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Elza KuzeW 17-18 E (18)32.54+0.587.15
3Ralfs EizvertinsM 17-18 E (14)35.00+3.206.54
5Rihards KruminsM 19-20 E (16)36.43+0.596.54
8Edvards KruminsM -14 (25)21.41+1.437.54
14Gustavs PlonisM -13 (23)26.26+8.039.38
14Sindija Leticija BrakmaneW -14 (17)32.16+10.0011.24
35Gerda SirmaOpenA3 (53)41.48+18.2013.34
44Inguna CakureOpenA3 (53)51.14+27.4616.38
Signe SirmaW 19-20 E (11)diskvalifisert

Amager Orienteringsklub

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Antero LaukkanenOpenA6 (41)47.32+16.188.30
26Arnau OrmellaOpenA6 (41)1.02.58+31.4411.15

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Elling AakreM 65- (36)30.07+9.3110.10
24Elisabeth RødW 65- (25)48.28+23.0517.03

ARDOC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Michael HockM 45- (39)39.40+13.329.41

Asa Tel Aviv Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Alon ZoreaM 17-18 E (14)37.47+6.077.27
14Tal ZoreaM -16 (32)24.53+3.477.02

ASCO Lugano

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Luca RizziM 19-20 E (16)45.27+9.438.33
15Flavia SpinelliW 45- (26)40.19+15.4111.19

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marianne ArnesenW 50-AK (6)38.35+7.1512.10
19Jørn Bue OlsenM 70- (38)28.17+6.0110.14

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Anders BjørkaasM 65- (36)50.53+30.1717.11

ASUL Sports Nature

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Hugo VaxelaireM 21-E (66)35.55+5.365.53
15Juliette BassetW 21-E (41)39.57+7.077.55
22Marie VuittonW 21-E (41)45.03+12.138.56
23Mathieu Kern-GillardM 21-E (66)39.37+9.186.29
25Vincent BeltoiseM 21- (25)1.14.43+43.0314.18
26Pascaline ColasW 21-E (41)46.50+14.009.17
31Sylvie BassetW 55- (39)50.04+20.2515.35
33Marian BassetM 21-E (66)42.29+12.106.57
40Olivier BassetM 55- (44)53.29+28.2110.08

Attunda OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Elis IversM -15 (44)20.38+2.127.03
Marcus SteneboM -15 (44)diskvalifisert
Viktor SoneM -15 (44)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format

Auckland Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Simonius JagerM 21- (25)43.52+12.128.24
17Zoe KarantzasOpenB3 (24)56.48+31.5020.30

AUS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Aislinn PrendergastW 21-E (41)45.15+12.258.58

AUS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Patrick JaffeM 21-E (66)37.06+6.476.04

AUS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Brodie NankervisM 21-E (66)38.51+8.326.22

Australopers Orienteering Club

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Cathy McCombW 45- (26)31.18+6.408.47
13Jett McCombM -14 (25)24.14+4.168.50
19Jonathan McCombM 45- (39)34.11+8.038.21
33Zali McCombW -15 (45)32.47+12.5011.52
Paul LigginsM 50- (50)brutt

Avesta OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Liv NorbergW -15 (45)29.00+9.0310.30
Lucas WannerM -15 (44)ikke startet

BAOC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Woo AllenW 50- (26)36.17+9.4911.13

Bay Area Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Rich ParkerM 75- (19)56.38+28.3521.17

BEL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mathias BlaiseOpenA4 (44)28.30+0.246.30

BEL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Rudy RoomanOpenA6 (41)57.00+25.4610.11

Belarus OF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Hanna PaulavaW 21-E (41)47.14+14.249.22

Belgium

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Jacques HofmansOpenA3 (53)44.54+21.2614.34

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ingeborg Rygg EikelandW -16 (36)32.08+6.289.18
13Siren GreveW 60- (18)36.36+10.4712.26

Berger og Svelvik OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Torill Nebell MikkelsenW 70- (9)32.3611.48
10Terje W. PettersenM 45- (39)31.06+4.587.36
25Egil FuruaM 50- (50)39.43+13.078.54

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Trygve LølandM 70- (38)24.02+1.468.42

Bodø og Omegn IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Torkel IrgensM 50-AK (8)39.45+6.0910.19
6Reidar AndersenM 75- (19)37.19+9.1614.01
Martin HosetM 21-E (66)ikke startet
Marit Wenseth KureW 21- (12)ikke startet

Bredaryds SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Magnus TrofastM 50- (50)43.16+16.409.42

BRIGHTNET

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Maxim SimakovM 21-E (66)ikke startet

Bromma-Vällingby SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Emma BarnardW -16 (36)1.01.30+35.5017.49

Brown team

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ianka EvansW 50- (26)29.44+3.169.12
10Petya DimitrovaW 60- (18)32.39+6.5011.06
14Elvina IvanovaW 50- (26)39.23+12.5512.11
22Dimitar DimitrovM 60- (45)30.00+8.269.52
23Stoyan DachevM 60- (45)30.10+8.369.55
25Margarita TodorovaW 50- (26)1.16.58+50.3023.49
31Aleksandar EvansM -16 (32)44.03+22.5712.28
Krasimir KolevM 50- (50)brutt

Buffalo Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25David CadyM 70- (38)30.05+7.4910.53
41Adam CadyOpenA3 (53)45.38+22.1014.48

Bullecourt Boulder Bounders

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Liz BourneW 60- (18)55.02+29.1318.43

Byåsen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Rine HanssenW 50- (26)29.02+2.348.59
7Bjørn BergerM 65- (36)25.01+4.258.27
18Nina-Beate LiabakkW 55- (39)38.45+9.0612.04
Stina ElfvingW 65- (25)ikke startet

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lone BrochmannW 21-E (41)34.11+1.216.46
5Eldar BørsumM 70- (38)23.30+1.148.30Last ned GPS-spor i gpx-format

Bø OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Inger Lise SolbergW 75- (4)1.29.56+33.4133.25
13Olav SolbergM 75- (19)45.17+17.1417.01

C.O.Colmar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Nicolas DalibardM 40- (14)43.57+13.168.46
23Mélanie DalibardW -16 (36)35.47+10.0710.22

CA Rosé

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Matthieu BührerM -13 (23)21.26+3.037.49
21Thomas BührerM 21-E (66)38.47+8.286.21

CAT-O

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Toni Serrallonga GaschM 60- (45)34.36+13.0211.22

CNOC

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Ruth LynamOpenA4 (44)49.25+21.1911.16
27Don ShortM 60- (45)30.41+9.0710.05
32Regina KellyOpenA6 (41)1.10.07+38.5312.32

CO Ambérieu

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Nicolas GreffM 45- (39)31.55+5.477.48

CO Liege

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Arnaud MazyM -13 (23)20.50+2.277.36
18Aline HermansW 21-E (41)41.57+9.078.19
20Kerstin BuchackerW 45- (26)48.41+24.0313.40
21Bernadette VandermeulenW 65- (25)38.02+12.3913.23
30Tilkin HedwigeW 55- (39)49.37+19.5815.27
41Bruno VandermeulenM 55- (44)53.33+28.2510.09
41Alain MazyM 21-E (66)47.45+17.267.49
44Tilkin MichelM 60- (45)1.25.10+1.03.3628.00
Anaïs MazyW -10 (9)22.038.30
Agnes SadzotW 40- (13)ikke startet

COL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
57Santiago IsazaM 21-E (66)1.02.35+32.1610.15

COL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Angie HurtadoOpenB3 (24)1.10.44+45.4625.32

Cork O

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Elizabeth DeaneW 60- (18)37.02+11.1312.35
21Brian CorbettM 55- (44)33.59+8.516.26
37Cillín CorbettM 21-E (66)44.17+13.587.15

Cornwall OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
54Scott CollierM 21-E (66)58.45+28.269.37

COSE

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Alix VillarW -16 (36)28.50+3.108.21
10Zoé VillarW 19-20 E (11)1.11.08+35.3615.31
18Isabelle VillarW 45- (26)43.28+18.5012.12
24Christophe VillarM 50- (50)39.07+12.318.46
26Basile VillarM 11-12 (29)28.57+9.5210.50

CRCO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Laurence BeauvirW 50- (26)52.22+25.5416.12

Croatian orienteering federati

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Tomislav KaniškiM 45- (39)35.23+9.158.39

CSA CNSD Fontainebleau

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Christian GarrecM 60- (45)53.09+31.3517.29

CYP

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Nicolas KourtellisM 21-E (66)diskvalifisert

Dalaportens OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Erik NilssonM 17-18 (12)41.45+11.208.42
11Karolina AnderssonW -15 (45)25.15+5.189.08
Saga MattssonW -15 (45)ikke startet

Delaware Valley Orienteering A

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Karl AhlswedeM 55- (44)45.41+20.338.40

DJK Adler 07 Bottrop

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Alexander LubinaM 40- (14)34.36+3.556.54

Domnarvets GoIF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Emma EliassonW -16 (36)25.43+0.037.27
3Elsa NilssonW 17-18 E (18)34.27+2.317.36
12Klara AnderssonW 17-18 E (18)40.11+8.158.52
20Alice Eriksson-BjörlingW -15 (45)27.59+8.0210.08
32Anja NilssonW -15 (45)32.36+12.3911.48

Don't Get Lost

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Christian MichelsenM 21-E (66)42.31+12.126.58

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Nils-Petter WiikM 70- (38)23.29+1.138.30

Eds SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Arvid GalborgenM 65- (36)30.12+9.3610.12
23Yvonne GalborgenW 65- (25)44.14+18.5115.34

Egersund OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger Tone NygårdW 55- (39)29.399.14
8Olaug F MydlandOpenB2 (12)47.17+22.2618.06
8Geir FrøytlogM 55- (44)28.39+3.315.26
10Julie Mydland HellandW 11-12 (20)22.30+4.148.47
20Arvid MydlandM 60- (45)28.54+7.209.30
20Kenneth MydlandM 21- (25)54.26+22.4610.25
23Edvin AakreM -15 (44)21.43+3.177.26
Ruben Mydland HellandBeginner (24)23.4512.03
Markus Mydland HellandM -10 (18)39.2515.53

Elverum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Sander Tonjer FingarsenM -16 (32)22.46+1.406.26
8Mats LindaasM -16 (32)23.07+2.016.32

Emblem IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6May Britt DrønnesundOpenB1 (9)43.52+21.5619.24
7Audhild Bakken RognstadW 21-E (41)36.22+3.327.12
9Lars LundanesOpenA4 (44)34.20+6.147.50
12Julie DrønnesundW -14 (17)32.01+9.4511.18
16Cornelia HoleneW -14 (17)41.29+19.1314.39
18Christer JensenM 45- (39)33.34+7.268.12
48Markus GladM 21-E (66)55.30+25.119.05
Kristin LundanesW -16 (36)ikke startet

Emmaboda Verda OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Monica PåhlstorpW 70- (9)40.49+8.1314.47
36Jan PåhlstorpM 70- (38)45.16+23.0016.24

Enco

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Vera KhlebnikovaOpenA3 (53)44.19+20.5114.23

ENCO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Anton KhlebnikovOpenA6 (41)1.08.51+37.3712.18

Eridan

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Aleksei AlekseyonokOpenA6 (41)31.145.35
2Anton NavichenkaOpenA6 (41)31.59+0.455.43

ESP

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Maria PrietoW 21-E (41)36.25+3.357.13

ESP

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Desmond FranssenM 21-E (66)diskvalifisert

ESP

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Raul FerraM 21-E (66)38.19+8.006.16

ESP

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Alvaro PrietoM 21-E (66)38.36+8.176.19

ESP

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Marc Serrallonga ArqusM 21-E (66)43.56+13.377.12

ESP

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anna SerrallongaOpenA1 (5)47.32+14.4420.34

ESP

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Assunta ArquesOpenA6 (41)diskvalifisert

Espoon Akilles

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Henrik TarkkioM 21- (25)39.19+7.397.31
23Tuomas AaltoM 21- (25)1.02.20+30.4011.56

Espoon Suunta

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Line NybakkenW 45- (26)33.13+8.359.19

Eureka Victoria

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Judy PrendergastW 60- (18)1.20.04+54.1527.14
27Roch PrendergastM 65- (36)31.29+10.5310.38

Falkenbergs OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Matilda MartinssonW 21-E (41)brutt

Fana IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Marie Roll-TørnqvistW -16 (36)30.44+5.048.54
11Kristine Bog VikaneW -16 (36)32.11+6.319.19
14Atle AlvheimM 70- (38)27.32+5.169.58
16Torgeir StrandOpenA4 (44)41.41+13.359.31
Einar NordåsM 75- (19)ikke startet
Magne RaadalM 75- (19)ikke startet

Fanclub Hubmann

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Beat HubmannM 21- (25)48.58+17.189.22
20Ludwig SchneiderM 65- (36)29.02+8.269.48

Farum-Tisvilde OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lasse Falck WeberM 19-20 E (16)36.12+0.286.49
7Malte Kjær HemmingsenM 19-20 E (16)38.22+2.387.13

Fet OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Torgeir SkjønhaugM 45- (39)36.01+9.538.48
25Gaute SkjønhaugM 11-12 (29)28.25+9.2010.38
26Kyrre GranM 45- (39)37.54+11.469.15

FK Åsen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Margareta HeldOpenC1 (3)43.21+13.1821.27
Tommy HeldM 70- (38)ikke startet

Flyfemkamp

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marte MonsåsOpenC2 (10)34.14+3.1211.26
5Aase HellanOpenB3 (24)33.55+8.5712.14
6Stine Therese SjoOpenB3 (24)35.43+10.4512.53
12Ane Thea KristoffersenOpenB3 (24)43.43+18.4515.46
13Markus KnutsenOpenB3 (24)44.58+20.0016.14

Fort¿na

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Migl¿ Sušinskait¿W 19-20 E (11)43.27+7.559.29

Fossum IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Richard Zeiner-GundersenM 60- (45)23.39+2.057.46
22Philip Lehmann RomørenM -15 (44)21.32+3.067.22
24Kristian Bernhard NilsenM 45- (39)36.19+10.118.52
28Eirik Vie StrislandM -15 (44)22.33+4.077.43
30Sindre Vie StrislandM -15 (44)23.17+4.517.58
36Paul WadeM 55- (44)42.50+17.428.07
40Børge Nilsen BergM -15 (44)31.17+12.5110.42

Fredrikstad SK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jenny DanevadW 11-12 (20)18.46+0.307.19
3Eva KahrsOpenN2 (3)31.45+3.2212.09
4Iver SkauenOpenN1 (5)55.57+35.4426.53
4Syver Strand GulbrandsenM 11-12 (29)20.45+1.407.46
5Ada SkauenOpenN1 (5)56.10+35.5727.00
7Emma Sofie SteinslandW -15 (45)23.50+3.538.38
10Emil Husebye AamodtM -13 (23)24.15+5.528.51
11Malin Husebye AamodtW 11-12 (20)23.34+5.189.12
15Marte Hox BrynildsenW -13 (22)30.35+8.1811.32
15Hedvig Scheele SøylandW 11-12 (20)27.09+8.5310.36
16Andrine K. S. EdvardsenW -13 (22)33.20+11.0312.34
19Betina ArnesenW 11-12 (20)38.24+20.0815.00
25Embla ØvretveitW -16 (36)36.42+11.0210.38
26Signe Strand GulbrandsenW -16 (36)40.59+15.1911.52
28Amalie LøkkebergW -15 (45)31.19+11.2211.20
30Irmeline De SadeleerOpenA4 (44)54.45+26.3912.30
Cornelius Gjerlaugsen KvevikBeginner (24)24.5512.38
Mali Aurora HaraldsenBeginner (24)56.1928.35
Johan KahrsBeginner (24)25.0612.44
Aksel SolbergBeginner (24)25.0112.41
Trym StrømbergBeginner (24)19.4910.03
Ingrid Sofie Hox BrynildsenW -10 (9)21.588.28
Vilma DanevadW -10 (9)32.5612.42
Adele C.S. EdvardsenW -10 (9)38.5715.02
Isak SolbergM -10 (18)32.1312.59
Sondre StrømbergM -10 (18)26.0710.31
Audun NordbyM -13 (23)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Oliver Hagaseth MydskeM 19-20 E (16)diskvalifisert
Anders BrynildsenM 45- (39)brutt
Runar Saur ModahlM 17-18 E (14)brutt
Torben Christian WendlerM 35- (6)brutt

Freidig

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tomas EidsmoM 50- (50)28.59+2.236.29
4Magnus LandstadM 75- (19)32.33+4.3012.14Last ned GPS-spor i gpx-format
9Knut LillealternM 70- (38)25.37+3.219.16
9Sindre JohannessenM 21-E (66)36.13+5.545.56
13Kari LillealternOpenA2 (16)59.55+32.4725.29
26Anders WaageM 70- (38)30.40+8.2411.06
Gunn Kari HygenW 70- (9)ikke startet

Frol IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Fritjof SandstadOpenA3 (53)32.25+8.5710.31
16Arne GrevskottM 55- (44)32.31+7.236.10
16Mari Kilskar GrevskottW 17-18 E (18)42.55+10.599.28
21Marit H. SandstadOpenA3 (53)34.55+11.2711.20
Tobias AlstadM 17-18 E (14)ikke startet

frosta ok

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Leif SandgrenM 70- (38)ikke startet

Frölunda OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Fredrik NorellM 21- (25)35.37+3.576.49
10Yngve NorellM 65- (36)26.45+6.099.02
10Maria NorellW 65- (25)33.14+7.5111.42
12Marcus LammM -13 (23)25.12+6.499.11

Førde IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sigurd Husevåg-LobbenOpenB1 (9)29.18+7.2212.57
4Knut Even HoleOpenA2 (16)31.18+4.1013.19
5Anita HoleOpenB1 (9)40.27+18.3117.53
6Kenneth Husevåg-LobbenOpenA2 (16)32.03+4.5513.38
9Anja HoleW -15 (45)24.37+4.408.55
10Brita Eilertsen GrønliOpenC2 (10)1.14.59+43.5725.04
14Håkon GrønliM -14 (25)24.30+4.328.56
20Kurt GrønliM 70- (38)28.23+6.0710.17
20Torodd OsM 70- (38)28.23+6.0710.17
37Helge ScheiM 70- (38)45.40+23.2416.32

GafanhOri

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Roy DawsonM 70- (38)25.56+3.409.23
Catherine DawsonW 65- (25)ikke startet

Gamleby OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Carl ÖbergM -13 (23)20.09+1.467.21
5Hanna ÖbergW -15 (45)23.41+3.448.34
14Susanne GrahnW 45- (26)38.32+13.5410.49
31Christer ÖbergM 45- (39)44.01+17.5310.45

Ganddal IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aud Hognestad TaksdalW 45- (26)25.33+0.557.10
4Anna TaksdalW -14 (17)23.30+1.148.18
8Ann Karin TjørhomW 55- (39)36.33+6.5411.23
8Oddvar TaksdalM 50- (50)33.09+6.337.25
10Markus Andreas BreivoldM 17-18 E (14)39.40+8.007.49
12Clemens Sundby ØxnevadM 17-18 E (14)41.50+10.108.15
15Ingrid LamarkW 17-18 E (18)42.45+10.499.26
25Øyvind LamarkM -15 (44)21.47+3.217.27
Ole Kristian TaksdalM 17-18 (12)brutt
Janne Tjørhom AasheimW 17-18 E (18)ikke startet
Tobias RøddeM 17-18 E (14)ikke startet

Garingal Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Duncan CurrieM 19-20 (4)39.38+2.337.50

GD4Caminhos

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Alexandra CoelhoW 50- (26)42.37+16.0913.11
23Liliana OliveiraOpenA3 (53)36.30+13.0211.51
35Cidalio OliveiraM 45- (39)52.05+25.5712.44
51Filipe DiasM 21-E (66)57.11+26.529.22

Germany

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Ole HennselerM 21-E (66)41.23+11.046.47

Gimle IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Willy GrønstadM 70- (38)23.15+0.598.25
17Trygve FosseM 75- (19)54.38+26.3520.32
31Johnny KitterødOpenA3 (53)40.29+17.0113.08

Gjø-Vard OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Margrete JørandliW 65- (25)26.42+1.199.24
18Annar Erlien SolerødM -15 (44)21.04+2.387.12
Lars LienM -15 (44)ikke startet

Gmok

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Lisa LedskogOpenA3 (53)36.34+13.0611.52

Gmok

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Lars ElkjærOpenB3 (24)1.05.01+40.0323.28

GOLD Savosa

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Diego BarattiOpenA5 (8)55.57+18.4111.03
16Gerda GuglielmettiW 60- (18)53.07+27.1818.04
26Michele GuglielmettiM 60- (45)30.36+9.0210.03

GreatEasternNavigators

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Eadaoin McCavanaW 19-20 E (11)42.12+6.409.12
14Heather WoodW 55- (39)37.52+8.1311.47
17Clodagh O DonnellW -14 (17)1.06.44+44.2823.34
18Cian O DonnellM -13 (23)31.44+13.2111.34
39Pat McCavanaM 55- (44)51.36+26.289.47
44Martin DonnellM 50- (50)1.11.08+44.3215.56
Andrea HansonOpenA2 (16)diskvalifisert
Jackie McCavanaW 50-AK (6)diskvalifisert

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Grunde IsaksætreOpenA4 (44)28.066.24

Guildford Orienteers

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Keiko ConwayW 55- (39)52.30+22.5116.21
37Phil ConwayM 55- (44)44.36+19.288.27

Gustavsbergs OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Magnus LindblomM 40- (14)42.25+11.448.27
28Emilia NilssonW -16 (36)56.06+30.2616.15
41Ida ÖsterbergW -15 (45)53.20+33.2319.19
Rasmus LindblomM -15 (44)diskvalifisert

Gävle OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hans AurellM 70- (38)ikke startet

Göteborg Majorna OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ludwig RosénM -13 (23)18.236.42
1Arnaud PerrinM 21- (25)31.406.03
1Anders HöijeM 35- (6)38.117.09
3Petter JönssonOpenA6 (41)35.03+3.496.16
4Ing-Marie Brander StrandW 65- (25)27.36+2.139.43
5Emil BacklundOpenA6 (41)37.46+6.326.45
5Asgeir EdvardsenM 60- (45)23.24+1.507.41
5Gunilla CarlssonW 60- (18)30.01+4.1210.12
7Mats StrandhagenOpenA3 (53)28.43+5.159.19
13Elisabeth StrandhagenW 55- (39)37.45+8.0611.45
14Ulf WallinOpenA6 (41)51.46+20.329.15
20Ingvar LarssonOpenA6 (41)56.56+25.4210.11
32Johanna WallinderOpenA3 (53)40.37+17.0913.11
Johanna FridhagenOpenB3 (24)diskvalifisert

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Berthe TesloW 17-18 (7)51.31+21.1913.12
20Nikolai TesloM 11-12 (29)25.22+6.179.30
25Gunn Elin RudiOpenA3 (53)36.51+13.2311.57
33Einar TesloM 50- (50)44.44+18.0810.01
Astrid RognstadW -16 (36)ikke startet

Hagaby GoIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Hans EgefalkM 35- (6)52.11+14.009.47

Halden SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lacho IlievOpenA5 (8)37.167.21
1Minna Sofie WingstedtW 11-12 (20)18.167.08
2Sigrid Schmitt GranW -13 (22)22.30+0.138.29
3Iliana IlievaW 21-E (41)34.37+1.476.52
10Åse Valero KjerkreitW -13 (22)28.25+6.0810.43
16Martin BryggenM -13 (23)29.33+11.1010.47
18Emma Helene OlsenW -15 (45)26.57+7.009.45
22Eirik NordrødenOpenA6 (41)57.11+25.5710.13
32Peder BryggenM -15 (44)24.44+6.188.28
Håkon BryggenM -10 (18)24.5610.03
Ville Emil WingstedtM -10 (18)19.217.48

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Leif Gunnar HovdenM 60- (45)41.09+19.3513.32

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Einar LundM 70- (38)22.21+0.058.05
10Kjetil JacobsenOpenB3 (24)40.50+15.5214.44

Haninge SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Filip StorellM -16 (32)26.06+5.007.23

Haugesund IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Grethe Paulsen VieW 45- (26)43.07+18.2912.06
Aleksander JørgensenOpenA4 (44)diskvalifisert
Sigurd Paulsen VieM 17-18 E (14)ikke startet

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Ove MartinsenM 60- (45)26.26+4.528.41

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tor RingstadM 35-AK (2)39.15+1.469.00

Hellas Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Jonas BerglundM 70- (38)28.05+5.4910.10

Helsingborgs SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Felicia PerssonW 11-12 (20)20.03+1.477.49
12Mathias PerssonM 40- (14)50.14+19.3310.01
Elias PerssonM -13 (23)ikke startet

Helsingin Suunistajat

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Matias SalonenM 19-20 (4)37.057.20
4Mikko SalonenM 45- (39)27.52+1.446.48
Romain FiguiereM 21- (25)brutt

Heming Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jon KjensethM 40- (14)36.31+5.507.17
8Marianne ReuschOpenA2 (16)34.57+7.4914.52
11Toril RiddervoldOpenA2 (16)43.46+16.3818.37
12Knut G KarlsenM 70- (38)26.03+3.479.26
14Lasse ArnesenM 50- (50)34.41+8.057.46
Jørgen ReuschBeginner (24)43.5722.18
Christian ReuschOpenA3 (53)ikke startet
Runa SkyttersæterW 55- (39)ikke startet
Egil Wickstrand IversenM 60- (45)ikke startet
Astrid ReuschW 11-12 (20)ikke startet

Hestra IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Oscar IvarssonM 21- (25)42.23+10.438.07

Hiisirasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Ekaterina VlasovaOpenA6 (41)51.48+20.349.15

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Cho Yu LamW 21-E (41)49.14+16.249.46

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Pui Fung ChanW 21-E (41)50.13+17.239.57

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Iris LuiW 21-E (41)51.13+18.2310.09

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
45Kin Kwan KwokM 21-E (66)53.05+22.468.42

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
56Gerald YipM 21-E (66)59.52+29.339.48

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
59Sam Choi LamM 21-E (66)1.03.44+33.2510.26

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Leung LamOpenA4 (44)1.16.22+48.1617.26

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Chau To SumOpenB3 (24)1.20.39+55.4129.06

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Ho AlexOpenB3 (24)1.20.40+55.4229.07

HOC

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Arthur MitchellM -13 (23)24.41+6.189.00
21Kerstin MitchellW 50- (26)47.27+20.5914.41
29Sebastian MitchellM -16 (32)34.50+13.449.52

HUN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Viktor MorandiniM 21-E (66)41.49+11.306.51

HUN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Hanga MorandiniOpenA3 (53)34.05+10.3711.03

HUN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Julia GoldmannOpenA4 (44)35.00+6.547.59

HUN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Sofia SarkozyOpenB3 (24)39.19+14.2114.11

Hungary

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
IIdiko SzerencsiOpenA4 (44)diskvalifisert

Idefjordens SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Gabriella AxelssonW 65- (25)29.28+4.0510.22
31Roger GustafssonM 60- (45)33.50+12.1611.07

IF Hagen

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Lotta StigsdotterW 55- (39)35.45+6.0611.08
20Evamarie LundahlW 65- (25)37.48+12.2513.18
21Anders ErikssonM 65- (36)29.33+8.579.58
29Ann NyströmW 55- (39)46.35+16.5614.30

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Bjørn Idar SætranM 50- (50)33.14+6.387.27

IF Åland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lars JanlövM 65- (36)23.44+3.088.01

IFK Enskede

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Per ForsbergM 50- (50)31.31+4.557.03
9Elis Forsberg RundströmM -15 (44)19.42+1.166.44
26Henrik LundforsM -16 (32)29.13+8.078.16

IFK Göteborg

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Emmi JokelaW 21-E (41)ikke startet

IFK Göteborg Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Henrik UndelandM 65- (36)26.08+5.328.49
8Stefan KinellM 45- (39)29.15+3.077.09
13Anna-Lisa KinellW -13 (22)29.10+6.5311.00
23Tage KinellM -16 (32)27.38+6.327.49

IFK Mora OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Albin GezeliusM -16 (32)22.36+1.306.24
5Simon Karlsson HolmerM -16 (32)22.39+1.336.24
Sebastian ÅkärbjärM -15 (44)ikke startet
Thobias Eriksson BrodinM 17-18 E (14)ikke startet

IG BLOCH

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Joerg BaumannM 50-AK (8)50.59+17.2313.14
Thomas GloorM 55- (44)ikke startet

Iisu

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
49Matti  HaatainenOpenA3 (53)1.09.41+46.1322.37

IK Auseklis

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Kristine BerkeOpenA5 (8)1.02.43+25.2712.23

IK Hakarpspojkarna

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Annika SimonsenW 19-20 E (11)35.327.45
4Signe EskilssonOpenC2 (10)35.53+4.5112.00
5Fridolf EskilssonOpenA4 (44)32.40+4.347.27
14Isak EskilssonOpenA4 (44)37.38+9.328.35

IK Trenne Ullared

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Marianne ThorssonW 60- (18)34.48+8.5911.50

IK Uven

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anton HemlinM 21- (25)36.24+4.446.58

IL BUL-Tromsø

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ronja Götsch IversenW 11-12 (20)20.41+2.258.04
14Elisa Götsch IversenW -15 (45)25.56+5.599.23
14Arntraut GötschW 21-E (41)39.56+7.067.55
29Jan-Hugo HanssenM 50- (50)41.47+15.119.22
KyongSa RiM 21- (25)brutt
Atle IversenM 55- (44)ikke startet
Halldis ValestrandW 65- (25)ikke startet

IL Gular

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Arne JohannesenM 60- (45)23.07+1.337.36
12Scott JuvikM 19-20 E (16)45.46+10.028.37
17Mari Fjellbirkeland JohannesenW 17-18 E (18)47.51+15.5510.33

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Christian Fredrik BorgM -15 (44)20.46+2.207.06

IL Tambarskjelvar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Norvald OspehaugM 65- (36)27.07+6.319.09

IL Veten

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Peder NybergOpenB1 (9)21.569.42
7Sven Bergset LangvikM 17-18 (12)40.34+10.098.28
9Leif-Inge JevnlidM 17-18 (12)47.31+17.069.55
10Anders BergsetM 55- (44)29.01+3.535.30
43Ivar BergsetM 55- (44)1.00.49+35.4111.32
Elias BergsetM 17-18 (12)diskvalifisert
Tord SølvbergM -16 (32)ikke startet

Imperdible

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jorge ValenteM 19-20 (4)50.19+13.149.57
8Juan Pedro ValenteM 40- (14)39.56+9.157.58

Indre Østfold OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Fredrik LarsenOpenA4 (44)35.25+7.198.05
18Bent GalborgenOpenA4 (44)42.14+14.089.38
20Øyvind LarsenOpenA3 (53)34.29+11.0111.11
42Per Oskar LarsenOpenA3 (53)47.58+24.3015.34
Pauline Gudim ValsgårdW -10 (9)31.4812.16
Elma Sagli GudimW -14 (17)ikke startet

INVOC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Alasdair RaynorOpenA5 (8)1.05.00+27.4412.50

Ireland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Aoife MccavanaW 21-E (41)diskvalifisert

IRL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Conor ShortOpenA4 (44)diskvalifisert

Iruma-Shi OLC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Takanori ArataM 50- (50)34.12+7.367.40
24Keiko ArataW 45- (26)53.23+28.4514.59

IS Kullen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Lena NorrmanW 65- (25)30.56+5.3310.53
11Eva TullbergOpenB3 (24)41.08+16.1014.50

ISR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Guy SaboOpenA6 (41)39.22+8.087.02

ITA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Francesca TauferW 21-E (41)43.00+10.108.31

ITA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Anna CaglioW 21-E (41)46.32+13.429.13

ITA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Mikhail MamleevM 21-E (66)37.26+7.076.08

Jesus OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Anthony Covey-CrumpM 21- (25)1.07.42+36.0212.58

JMD

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Dorottya SisaOpenA6 (41)1.10.08+38.5412.32
35Kiss DénesOpenA6 (41)1.18.55+47.4114.07

JPN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Yoshie KatsuyamaW 21-E (41)48.35+15.459.38

JPN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Kohei KamijimaM 21-E (66)37.47+7.286.11

Järfälla OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jesper ÅkessonM -15 (44)18.33+0.076.21
3Miia RollerW -15 (45)22.12+2.158.02
4Ulf RadlerM 65- (36)24.25+3.498.14
6William GrunderM -16 (32)22.41+1.356.25
10Erik BovalliusM -16 (32)23.22+2.166.37
24Theodor Karlsson BrabieM -16 (32)27.39+6.337.49
28Andreas GrunderM 50- (50)41.16+14.409.15

Järla Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Lukas WallhedM -16 (32)29.01+7.558.13
38Ivar GentzM -15 (44)28.00+9.349.35
Elsa JanssonW 21-E (41)diskvalifisert

Kalevan rasti

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Miika HernelahtiOpenA6 (41)39.39+8.257.05
10Mari VäänänenW 21-E (41)36.59+4.097.20
13Netta RajamäkiW 21-E (41)38.49+5.597.42
Mervi PötryW 45- (26)ikke startet

KARLAK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Evangelina DyaksovaW 17-18 E (18)38.03+6.078.23

Karlsbyhedens OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Signe ÖhgrenW -14 (17)29.50+7.3410.32
13Malte SöderlundM -13 (23)25.51+7.289.26
15Pontus HedbergM -13 (23)26.56+8.339.49
16Klara BerglundW 11-12 (20)27.16+9.0010.39
18John PerssonOpenA3 (53)34.11+10.4311.05
18Greta BladlundW -13 (22)37.30+15.1314.09
19Mathias BladlundOpenA4 (44)42.33+14.279.42
19Simon BerglundM -13 (23)32.30+14.0711.51
21Lars ÖhgrenM 50- (50)38.13+11.378.34
21Jenny Lind ÖhgrenW 45- (26)48.48+24.1013.42
26Krister BerglundOpenA4 (44)48.32+20.2611.04
39Camilla BerglundOpenA3 (53)44.25+20.5714.25
47Anna SöderlundOpenA3 (53)55.29+32.0118.00
Wilhelmina HedbergBeginner (24)25.1012.46
Aron SöderlundBeginner (24)26.2513.24
Olle BladlundM -10 (18)36.2914.42

KeiyoOL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Tatsuki MiyamotoM 21- (25)37.36+5.567.12
11Wakana MiyamotoW 21- (12)1.11.16+35.1114.56
12Chieko MiyamotoW 55- (39)37.19+7.4011.37
32Kohji MiyamotoM 55- (44)38.01+12.537.12

Kolbotn og Skimt OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Jon FærdenM 70- (38)25.29+3.139.13
16Lars LeirenOpenA6 (41)52.08+20.549.19
25Anders FærdenM 45- (39)37.09+11.019.04
29Selma FærdenW -16 (36)57.50+32.1016.45

KOLC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Ryosuke NishishitaM 21- (25)45.01+13.218.37

Kolding OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Per Eg PedersenM 50- (50)56.49+30.1312.44

Koll IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Tobias LiumOpenA5 (8)1.01.55+24.3912.14

Kongsberg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Ole Kristoffer ThrondsenM 75- (19)37.50+9.4714.13
37Pirjo LuchsingerOpenA4 (44)1.04.35+36.2914.44

Konnerud IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tove HeimdalW 50- (26)28.54+2.268.56
5Arild MoenM 75- (19)33.38+5.3512.38
9Toini SkyttersæterW 50- (26)32.20+5.5210.00
9Aslak HeimdalM 19-20 E (16)40.54+5.107.42
10Martine Gjermstad PettersenW -14 (17)29.55+7.3910.34
12Håvard HågårdM 50- (50)34.05+7.297.38
12Kirsten GjermstadW 40- (13)1.05.41+31.3915.20
13Hans Mathias Økern HågårdM 11-12 (29)24.12+5.079.03
23Ola Gjermstad PettersenM 11-12 (29)26.56+7.5110.05
Julie Økern HågårdW -10 (9)28.3711.02
Geir Holm GundersenM 60- (45)ikke startet

Koovee

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Raimo ArvolaM 50- (50)42.57+16.219.37

KOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
50Geun Hee HongM 21-E (66)56.58+26.399.20

KOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28So Byung JoOpenA6 (41)1.05.52+34.3811.46

KOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Cheol jin KangOpenA6 (41)1.13.01+41.4713.03

KOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Chang bum KimOpenA6 (41)1.19.31+48.1714.13

KOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Anna JoOpenA6 (41)1.20.30+49.1614.24

KOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Soon hee KimOpenA6 (41)1.39.25+1.08.1117.47

Korsnäs IF OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Moa BergqvistW -14 (17)22.48+0.328.03
4Joel GolsäterM -15 (44)19.05+0.396.32
6Sven OlssonM 45- (39)28.10+2.026.53
7Tilda GolsäterW 17-18 E (18)35.38+3.427.51
14Thea NordinW -16 (36)33.51+8.119.48
17Mats JönssonM 55- (44)32.38+7.306.11
21Agnes WallinW -15 (45)28.04+8.0710.10
Maja BergqvistW -16 (36)diskvalifisert
Elin BryggarW -15 (45)ikke startet

Kouvolan Suunnistajat

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Paula KyyrönenW 75- (4)56.1520.54
28Heikki KyyrönenM 70- (38)31.32+9.1611.25

KOVZ

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Masja van de VenW 50- (26)39.46+13.1812.18
27Steven JochemsM 55- (44)35.50+10.426.47

Kristiansand OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Dag MoeOpenA3 (53)27.04+3.368.47
3Thorbjørn VærpOpenA3 (53)27.17+3.498.51
3Trygve Børte NomelandM -16 (32)22.34+1.286.23
6Oddbjørg MoeOpenB2 (12)36.03+11.1213.48
6Erlend Odd BergeM 17-18 (12)40.15+9.508.24
10Jack BjørnsenM 60- (45)24.53+3.198.11
11Linn Carina DalandW 40- (13)1.05.01+30.5915.11
12Kristen RibeM 60- (45)26.24+4.508.41
14Øivind SæbøM 60- (45)26.30+4.568.43
19Vetle Elias LynnebakkenM 21- (25)52.24+20.4410.02
36Anne Karin RibeW 55- (39)1.16.49+47.1023.55
Morten HulløenM 60- (45)ikke startet
Ragnhild HaldW 55- (39)ikke startet
Jon BjørgumM 60- (45)ikke startet
Ingvild MulenW 50- (26)ikke startet
David RundeM 17-18 E (14)ikke startet
Brage TakleM -16 (32)ikke startet

Kungälvs OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Karl Aderstedt AlthoffM -13 (23)19.52+1.297.15
2Johanna NilssonW 19-20 E (11)36.33+1.017.58
15Fritjof Aderstedt AlthoffOpenA4 (44)40.03+11.579.08
15Erik AderstedtM 45- (39)32.12+6.047.52
20Elly EinarssonW 11-12 (20)50.02+31.4619.32
23Alwin EinarssonM -14 (25)40.12+20.1414.40
28Ulla EinarssonOpenA3 (53)37.55+14.2712.18
37Hans NilssonM 50- (50)50.57+24.2111.25
Eva NilssonOpenA3 (53)diskvalifisert

Kuopion Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Ossi LakkalaM 70- (38)27.55+5.3910.06

Køge OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Gunnar Grue-SørensenM 65- (36)26.33+5.578.58
13Gerda Marie ChristiansenW 65- (25)34.30+9.0712.08

Larvik OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jørn SundbyM 40- (14)30.416.07
10Per Olav GulbrandsenM 50- (50)33.27+6.517.30
19Ida Vår Kierulf MeyerW 50- (26)46.49+20.2114.29
34Kåre ThorbjørnsenM 70- (38)37.57+15.4113.45
37Rolf GjølbergOpenA3 (53)42.20+18.5213.44

Learnjoy Sports

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Yingjing HanOpenA1 (5)32.4814.11
11Xihan ZhaoM 17-18 (12)1.22.14+51.4917.10
18Lufei TanW 11-12 (20)33.52+15.3613.13
33Dong ZhaoM 45- (39)47.08+21.0011.31
38Xiaoping TanM 45- (39)1.13.48+47.4018.02

Leksands OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Tuva-Cajsa SpikW -16 (36)31.01+5.218.59
15Markus HalvarssonM -16 (32)24.55+3.497.03
16Elsa GörasW -16 (36)33.52+8.129.48
16Ellen FunkeW -15 (45)26.34+6.379.37
21Klockar Eskil NääsM -16 (32)26.10+5.047.24
38Simon JakobM 21-E (66)45.15+14.567.25

Lerums SOK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ebba NäsmanW -15 (45)ikke startet

Lidköping VSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Niclas KjellmanOpenA3 (53)34.01+10.3311.02

Lidköping VSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Frida KjellmanOpenA3 (53)41.01+17.3313.19

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Håvard Sandvoll AskM 35-AK (2)brutt
Sigurd Paulsen AskOpenC2 (10)ikke startet

Lillehammer OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Fanny Horn BirkelandW 21-E (41)32.506.30
1Marion Halvorsen NustadW 15-20 B (1)23.469.37
5Jon Vegard LundeM 80- (5)53.09+23.3319.28
10Ole Gunnar Kleppa MadslienM -15 (44)19.57+1.316.49
21Birgit Dorthea Kleppa MadslienW -16 (36)34.49+9.0910.05
Kari SvingheimOpenA3 (53)ikke startet
Martine SkjelsvikW -16 (36)ikke startet

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Reidunn HallanOpenA3 (53)41.44+18.1613.32
Stein BlomsethM 50- (50)diskvalifisert
Stian LillegårdOpenN1 (5)ikke startet

Linköpings OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Edvin ÅttingM 11-12 (29)20.04+0.597.30
26Johan ÅttingM 50- (50)40.52+14.169.09

Linköpings Universitet

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Olov GiertzOpenC2 (10)ikke startet

Liperin Taimi Suunnistus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Erno AaltoM 40- (14)brutt

Lommedalens IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Halvor Kvaase-WensaasOpenC1 (3)30.0314.52
2Aslak Kvaase-WensaasOpenC1 (3)30.16+0.1314.59
16Asle KvaaseOpenA4 (44)41.41+13.359.31

Lounais-Hämeen Rasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Marja-Leena KlemeläOpenB2 (12)51.13+26.2219.37
19Merja MyllysW 55- (39)39.49+10.1012.24

Lunds OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Alfred OlssonOpenC3 (2)52.10+2.1215.42
13Maureen Olsson LoOpenA3 (53)32.42+9.1410.37
22Karin JohanssonW 45- (26)49.21+24.4313.51

LuxOC

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Jakob WirtzM 11-12 (29)25.03+5.589.22
25Elisabet WirtzW 45- (26)55.49+31.1115.40
25Paul WirtzM -14 (25)43.00+23.0215.41
26Franziska LemmelW 45- (26)56.56+32.1815.59
29Hartmut LemmelM 45- (39)40.41+14.339.56
45Ludger WirtzOpenA3 (53)51.56+28.2816.51
Frederik LemmelM -10 (18)1.00.2624.22
Matthias WirtzM -10 (18)32.5013.14

Løten o-lag

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bent Ove Barmoen RindenOpenA2 (16)27.0811.32
1Sigurd DæhliM 65- (36)20.366.57
3Lis DæhliW 65- (25)27.16+1.539.36
4Elin BergsengOpenB2 (12)30.58+6.0711.51
5Emilie Westli AndersenW 21-E (41)35.20+2.307.00
17June Rogstad BekkevoldW -15 (45)26.36+6.399.38
41Herman BakkeM 60- (45)45.14+23.4014.52
46Marius ØieM 21-E (66)54.29+24.108.55
Eskil Bergseng RindenBeginner (24)31.0915.48
Selma Bergseng RindenBeginner (24)26.4113.32
Henriette BergW -15 (45)ikke startet

Malarruta

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Cristina del CampoOpenA2 (16)30.29+3.2112.58
7José Manuel PrietoOpenA2 (16)34.48+7.4014.48

Malmö OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Haakan NilssonM 70- (38)31.42+9.2611.29

Malvik IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hilde ForbordW 50-AK (6)31.38+0.189.58
5Trond TaraldsenOpenB2 (12)34.41+9.5013.17
Roar ForbordM 75- (19)diskvalifisert

Mariestads Friluftsklubb

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Godfried Van AgthovenOpenC2 (10)32.21+1.1910.49
2Kjell PerssonM 80- (5)44.32+14.5616.18
3Anders PetterssonOpenB3 (24)30.38+5.4011.03
3Idrun Van AgthovenOpenN1 (5)38.54+18.4118.42
3Lars-Erik NilssonM 75- (19)31.30+3.2711.50
3Anne-Catrine PerssonW 75- (4)1.17.50+21.3528.56
4Jenny RybergOpenN3 (5)46.18+21.4917.05
4Anton KarlssonM 17-18 (12)35.33+5.087.25
7Håkan JohanssonOpenB2 (12)36.50+11.5914.06
10Maria SkogsbergW 55- (39)37.04+7.2511.32
10Hans G BernhardM 70- (38)25.56+3.409.23
12Monica LööfW 65- (25)34.20+8.5712.05
14Bengt RybergM 75- (19)48.19+20.1618.09
19Alva KarlssonW -13 (22)46.26+24.0917.31
22Petter RybergM -14 (25)39.52+19.5414.32
28Håkan LööfM 65- (36)32.05+11.2910.50
32Peter NyströmM 70- (38)33.48+11.3212.14
Sindre Van AgthovenM -10 (18)29.3511.55
Kristina SunbergW 70- (9)ikke startet

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Lars Peder VaajeM 55- (44)36.31+11.236.55

Masters Orienteering Hunedoara

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Natalia DeconescuW 60- (18)32.33+6.4411.04

melbourne forest racers

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Susan KeyW 21-E (41)ikke startet

Melhus IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Stein Ivar FossM 50- (50)diskvalifisert

Michi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Tsutomu YoshidaM 55- (44)32.41+7.336.12
22Tatsuo MoriM 45- (39)35.27+9.198.40

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Roar ByeM 55- (44)33.38+8.306.22

Moldova

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Sergiu FalaM 21-E (66)38.43+8.246.20

Mole Valley

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Philip GristwoodM 70- (38)33.46+11.3012.14

Moxina OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Minhuei HuangW 19-20 (2)1.01.42+17.0615.05
4Boyuan HuangM 19-20 (4)1.04.29+27.2412.46
6Yiching HuangW 21- (12)47.38+11.339.59
11Wenfen YangOpenB2 (12)1.03.06+38.1524.10
13Yen Lung ChenM 21- (25)45.07+13.278.38
29Peichi ChuangOpenA3 (53)38.10+14.4212.23
36Chinchi HuangOpenA4 (44)1.04.15+36.0914.40

MTK Bad Harzburg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Matti BrunsOpenA4 (44)44.04+15.5810.03

Mullsjö SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Lena ArnoldssonW 55- (39)37.16+7.3711.36
23Marie AnebreidW 45- (26)52.24+27.4614.43

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Benjamin BuhlerOpenC2 (10)44.19+13.1714.49
12Magnus Friedhelm KlavenessM 11-12 (29)23.57+4.528.58

Nature Orientation Saint Etien

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Odile PerrinW 45- (26)33.31+8.539.24
13Simon PerrinM -16 (32)24.33+3.276.57
16Eric PerrinM 45- (39)32.16+6.087.53

NED

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
61Mark HeikoopM 21-E (66)1.09.43+39.2411.25

Newcastle Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Bjorn MellaM 55- (44)brutt
Tommy MellaM -13 (23)ikke startet

Nidarøst OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Dag StenersenM 55- (44)31.52+6.446.02
35Tord RomundstadM -15 (44)26.20+7.549.01

Nivalan Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Martti JoensuuOpenB3 (24)diskvalifisert

Norbergs OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Elisabet ElmertoftW 50- (26)37.14+10.4611.31

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1John SvergjaOpenA3 (53)23.287.37

North West OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
47Cameron TierM 21-E (66)55.20+25.019.04

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Evie Sofia Hjelmeland-JørgensenBeginner (24)55.5528.23

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Svein KristiansenBeginner (24)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Sze Wing YeeW 21-E (41)1.18.14+45.2415.31

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
60Gerardo GarciaM 21-E (66)1.08.41+38.2211.15

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ledig StartnrOpenA2 (16)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Keijo RuotsalainenOpenA3 (53)48.03+24.3515.36

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
50Darya DzekunovaOpenA3 (53)1.37.41+1.14.1331.42

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Simo SantapukkiOpenA4 (44)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Ji¿í ValentaOpenA4 (44)50.16+22.1011.28

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Koji ChinoOpenA4 (44)55.30+27.2412.40

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Vladimir PoroshinOpenA6 (41)1.19.27+48.1314.12

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Alastair FlemingOpenB1 (9)30.39+8.4313.33

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Adele LienOpenB1 (9)49.56+28.0022.05

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Inger-Marie HobergOpenB3 (24)32.32+7.3411.44

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Sakari VäänänenOpenB3 (24)1.02.27+37.2922.32

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Johanna HelgarOpenC2 (10)1.04.46+33.4421.39

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Simon LaagerOpenN3 (5)diskvalifisert

Notodden OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Rasmus EngehultM 11-12 (29)22.28+3.238.24
18Anders FossøyOpenA3 (53)34.11+10.4311.05
18Sveinung RekaaM 65- (36)28.42+8.069.41
19Rune EngehultM 50- (50)37.43+11.078.27
24Hugo A. ChristensenM 65- (36)30.38+10.0210.20
26Britt FossøyOpenA3 (53)37.12+13.4412.04

NTNUI

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anna UlvensøenW 21-E (41)34.48+1.586.54
5Bjørn LundanesM 21-E (66)34.52+4.335.42
11Ingrid LundanesW 21-E (41)37.51+5.017.30
33Camilla ÖhmanW 21-E (41)49.57+17.079.54

Nydalens SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Mark PurkisM 21-E (66)42.41+12.226.59
Torstein HoleM 45- (39)brutt
Simen A BjøringsøyM 21- (25)brutt
Sindre LangaasM 55- (44)ikke startet
Terje Wiig MathisenM 60- (45)ikke startet

Nyköpings OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ove EricssonOpenN3 (5)31.48+7.1911.44

OAHK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Wing See AuW 55- (39)1.38.13+1.08.3430.35
44Sai Fong LeungM 55- (44)1.04.17+39.0912.11

Odal OL - Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Øyvind SteinbekkenM 40- (14)brutt

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Øivind StenstadM 50-AK (8)brutt

Oddil OB Kotlarka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Jakub HejlM 21- (25)52.19+20.3910.01

OJE Wappler

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Sabine WareykaW 21- (12)1.03.33+27.2813.19
14Daniel BichlM 21- (25)46.15+14.358.51
24Roland FesselhoferM 21-E (66)40.03+9.446.33

OJura

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Natalja NiggliW 17-18 (7)30.127.44
2Victor DanneckerM 17-18 (12)32.54+2.296.52
9Daria NiggliW 40- (13)45.16+11.1410.34
22Elliot DanneckerM -16 (32)27.04+5.587.40
37Gilles DanneckerM 45- (39)1.10.37+44.2917.15
Jurg NiggliM 50- (50)brutt
Alina NiggliW -16 (36)ikke startet

O'Jura

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Chloe BlancOpenA5 (8)54.08+16.5210.41
9Ulysse DanneckerM -13 (23)23.48+5.258.41

OK Alehof

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ida BengtssonW -15 (45)19.577.13
2Elina ReinholdssonW -15 (45)21.39+1.427.50
8Therese DahlströmW 40- (13)44.39+10.3710.25
Wilma ReinholdssonW -13 (22)diskvalifisert

OK Azuolas

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Reda VeldeW 40- (13)35.02+1.008.11
6Augusts VeldeM 17-18 E (14)35.42+4.027.02
9Eugenijus MiksysM 60- (45)24.47+3.138.09

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Erik Ivarsson SandbergM 21-E (66)33.03+2.445.25

OK GORM

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Pernille BuchW 40- (13)34.027.57
3Anette LundW 55- (39)31.08+1.299.41

ok kompassen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Lars PerssonM 70- (38)diskvalifisert

Ok Kåre

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Isac von KrusenstiernaM 21-E (66)30.194.58
1Vendela SöderqvistW -16 (36)25.407.26
1Marika HagelbergW 35- (1)45.5410.03
2Anders OksvoldM 45- (39)27.31+1.236.43
5Hilma DalinW 11-12 (20)20.51+2.358.08
5Wille SöderqvistM -14 (25)20.33+0.357.30
5Elsa KaipeW -14 (17)25.19+3.038.56
7Emil ÅbergM 21-E (66)35.49+5.305.52
8Julia Hagelberg NordahlW -14 (17)28.36+6.2010.06
9Lina WidelundW -13 (22)27.50+5.3310.30
10Jonas GustafssonM 21-E (66)36.27+6.085.58
11Gustav ÖhgrenM 21-E (66)36.52+6.336.02
11Jon HanssonM -15 (44)20.00+1.346.50
11Karl GranathM 17-18 E (14)40.20+8.407.57
12Leo AlvolinM -15 (44)20.07+1.416.53
14Frode Montelius RisbergM 11-12 (29)24.25+5.209.08
14Patrik SöderqvistM 40- (14)2.38.07+2.07.2631.33
16André AnderssonM 21-E (66)38.08+7.496.15
16Jakob WidelundM -16 (32)25.00+3.547.04
16Olle DalinM -14 (25)26.29+6.319.39
17Olle GahnshagM -14 (25)29.41+9.4310.49
18Rasmus WidelundM -14 (25)31.17+11.1911.25
19Emilia JohnssonW -16 (36)34.43+9.0310.03
19Hugo AtterbrandM -14 (25)33.13+13.1512.07
20Christoffer LindgrenM -16 (32)26.07+5.017.23
21Olle BrandinM 11-12 (29)26.19+7.149.51
21Nils OdlindM -13 (23)37.58+19.3513.51
24Alvin EdbäckM -14 (25)41.10+21.1215.01
37Albin SjöblomM -15 (44)27.23+8.579.22
41Eric JohanssonM -15 (44)37.41+19.1512.54
Klara ErssonW -15 (45)diskvalifisert
Walter SöderqvistM 11-12 (29)diskvalifisert
William OksvoldM -13 (23)diskvalifisert
Nora jonW -13 (22)diskvalifisert
Ylva HanssonW -13 (22)diskvalifisert
Kerstin ErikssonW 65- (25)ikke startet
Roger LarssonM 65- (36)ikke startet
Tove RingiW 17-18 E (18)ikke startet

OK Landehof

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Melker ÅkessonM -15 (44)19.23+0.576.38
34Joakim ÅkessonM 50- (50)44.57+18.2110.04

OK Linné

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Rassmus AnderssonM 21-E (66)32.44+2.255.21
8Johanna RagvaldW 21- (12)54.08+18.0311.20
27Oskar SjöbergM 21-E (66)40.56+10.376.42

OK Lokomotiva Pardubice

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Marek FilickoM 45- (39)44.41+18.3310.55

OK Moss

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Harald LundhaugM 75- (19)28.0310.32
2Vegar KristiansenOpenA5 (8)53.47+16.3110.37
3Elisabeth JakobsenOpenA1 (5)34.26+1.3814.54
3Øyvind LøkenOpenA4 (44)30.38+2.326.59
3Trym BreimoOpenN3 (5)42.34+18.0515.42
4Erik JakobsenOpenA4 (44)32.24+4.187.23
4Birk BreimoOpenB1 (9)31.28+9.3213.55
5Brage KristiansenOpenC2 (10)36.28+5.2612.11
5Inger LindløvW 70- (9)41.41+9.0515.06
6Henning Bratland CarlsenOpenA4 (44)32.41+4.357.27
6Sondre LadimM -15 (44)19.23+0.576.38
7Anders Hovgaard EisvangM 11-12 (29)21.50+2.458.10
8Sofie Holm NedrebøW 11-12 (20)21.52+3.368.32
12Knut LindløvOpenA2 (16)55.24+28.1623.34
13Frida Hovgaard EisvangW -15 (45)25.48+5.519.20
13Tonje HolmW 45- (26)37.40+13.0210.34
14Emma Aune JakobsenW 11-12 (20)25.29+7.139.57
15Selmer LøkenM 11-12 (29)24.39+5.349.13
21Adam KristiansenOpenA4 (44)43.44+15.389.59
21Alfred BjørnerødM -15 (44)21.22+2.567.19
25Bjørn PaulsenOpenA4 (44)48.29+20.2311.04
30Julie Sophie WoldW -15 (45)31.33+11.3611.25
32Roy GjerdingM 60- (45)33.54+12.2011.09
Elise Holm NedrebøBeginner (24)27.4214.03
Solan LøkenBeginner (24)29.1614.51
Aurora GjølsjøW 19-20 E (11)ikke startet

OK Orinto

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Carl-Henry AnderssonM 70- (38)24.22+2.068.49

OK Orion

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Malva LarssonOpenN3 (5)24.299.02
1Jenny HåkanssonW 45- (26)24.386.55
2Lena SwartzW 55- (39)31.06+1.279.41
2Erik AnderssonM 21-E (66)32.25+2.065.18
2Axel BrattM -14 (25)20.01+0.037.18
3Anders HåkanssonM 45- (39)27.33+1.256.44
3Oliver HåkanssonM -14 (25)20.19+0.217.24
4Lisa SwartzW -15 (45)22.26+2.298.07
8Filip HåkanssonM -16 (32)23.07+2.016.32
9Nils SwartzM -14 (25)22.10+2.128.05
12Cecilia BrattW 21-E (41)38.02+5.127.32
15Lars-ola LarssonM 50- (50)34.47+8.117.47
20Melker LarssonM -15 (44)21.07+2.417.13
34Johan SwartzM 45- (39)47.15+21.0711.33
Malin SvenssonW 45- (26)ikke startet

OK Orvand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Rein RooniM 60- (45)30.23+8.499.59

OK Pan Kristianstad

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Peo BengtssonM 80- (5)50.34+20.5818.31
11Raimo SalminenM 75- (19)42.24+14.2115.56
14Ulla EngelbyW 65- (25)34.36+9.1312.10
30Franz GlanerM 21-E (66)41.33+11.146.48

OK Pan Århus

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kell SønnichsenM 50-AK (8)33.368.43
Josefine LindW 21-E (41)diskvalifisert

OK Ravinen

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Edvin ForsbergM -15 (44)18.266.18
7Martin RinnbäckM 17-18 E (14)36.44+5.047.14
11Erik LundquistM -14 (25)23.44+3.468.39
12Olle KallurM -16 (32)23.59+2.536.47
14Hugo LindskogM -15 (44)20.37+2.117.03
18Hedda RöstinW -16 (36)34.32+8.5210.00
19Ove RinnbäckM 55- (44)33.17+8.096.18
29Vendela RundströmW -15 (45)31.22+11.2511.21
39Sanna RinnbäckW -15 (45)48.34+28.3717.35
Kalle BergmanM 21-E (66)diskvalifisert
Henrik SvenssonM -15 (44)ikke startet

OK Reftele

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Anders SjöbergM 50-AK (8)1.08.48+35.1217.52

OK Roskilde

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Tonje PihlW 21- (12)48.40+12.3510.12
24Kent PihlM 55- (44)34.45+9.376.35

OK Skeidi

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Morten AndresenOpenA2 (16)27.24+0.1611.39
5Helge GisholtM 50- (50)31.47+5.117.07
9Carl Ove BergM 75- (19)39.09+11.0614.43
15Kristil KristensenW 60- (18)42.56+17.0714.36
19Dag KristensenM 65- (36)28.59+8.239.47
42Tron SolbergM 60- (45)50.23+28.4916.34

OK Skogshjortarna

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stina ThernW -13 (22)22.178.24
4Klara EberlénW -13 (22)23.29+1.128.51
7Agnes IvarssonW -14 (17)27.30+5.149.43
11Viktor HedströmM 11-12 (29)23.12+4.078.41
14Lennart HålsjöM 65- (36)27.22+6.469.14
17Olof TholénM 11-12 (29)24.46+5.419.16

OK Skøynar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Hallvar HallanOpenA4 (44)35.47+7.418.10

OK Snab

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Flemming JørgensenM 50- (50)31.37+5.017.05

OK Södertörn

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Annick MeisterW 17-18 E (18)31.567.02
8Ester AnderssonW -16 (36)31.40+6.009.10
15Paul NorénM 70- (38)27.48+5.3210.04
17Alicia SchandlW -16 (36)34.26+8.469.58
24Max ÖsterlingM -15 (44)21.45+3.197.26
28Mattis SandénM -16 (32)30.28+9.228.37
42Elisabeth LarssonW -15 (45)1.03.46+43.4923.06

OK Tyr

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Malte GranefeltM 11-12 (29)19.057.08
1Jörgen GranefeltM 45- (39)26.086.23
1Stina GranefeltW 21- (12)36.057.33
3Olov ÖströmM 65- (36)23.52+3.168.03
4Colin McIntyreM 55- (44)27.15+2.075.10
4Elisabet ÖströmW 60- (18)29.34+3.4510.03
Olle GranefeltM -10 (18)20.318.16

OK Vilse 87

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Eddie KarlssonM -13 (23)20.10+1.477.21
11Håkan LindbergM 60- (45)24.58+3.248.12
11Martina KarlssonW 45- (26)37.09+12.3110.26
20Noah MulariM -13 (23)33.00+14.3712.02
Ola JönssonM 50-AK (8)diskvalifisert
Marko KarkulehtoM 50- (50)brutt
Thomas HenmyrM 55- (44)ikke startet
Vilmalee SuwanW -16 (36)ikke startet

OK Älvsjö Örby

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Hjalmar SandbergM -16 (32)25.18+4.127.10

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Øistein HagenM 70- (38)29.28+7.1210.40

OKOK Zone

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Chi Ming ChungM 40- (14)48.58+18.179.46
12Sylvia Yuet Ling LauW 21- (12)1.21.21+45.1617.03

OL Regio Wil

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Roland LudwigM 35-AK (2)37.298.35
Hermann LudwigOpenB2 (12)diskvalifisert

OL Toten-Troll

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ingrid RavnanW 55- (39)32.28+2.4910.06
5Ola BroxM 65- (36)24.42+4.068.20
7Marius StaffM 21- (25)38.52+7.127.26
9Nils Harald StaffM 55- (44)28.41+3.335.26
13Onno VerberneM 55- (44)30.36+5.285.48
13Sjur GjestvangM 65- (36)27.18+6.429.13
16Vanja StaffW 55- (39)38.13+8.3411.54
33Jens Olav HveemM 70- (38)35.07+12.5112.43

OL Trollelg

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders HaugskottM 19-20 E (16)35.446.43
4Frida HaugskottW 17-18 E (18)34.40+2.447.39
4Per LøvaasM 80- (5)51.09+21.3318.44
8Frode HaugskottOpenA4 (44)33.31+5.257.39
11Sigrid HaugskottW -14 (17)32.00+9.4411.18

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
48Henry SundsetvikOpenA3 (53)56.22+32.5418.18

OL Tønsberg og omegn

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Julie EikelandOpenB2 (12)24.519.31
4Maria GrovanOpenA3 (53)27.44+4.169.00
6Karl MikkelsenOpenA3 (53)28.24+4.569.13
27Hans StordalM 70- (38)30.58+8.4211.13
27Lerke HjelsethW -16 (36)42.23+16.4312.17
39Odd Harald  NilsenOpenA6 (41)1.36.15+1.05.0117.13
Mathea GløersenW -15 (45)ikke startet

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Kåre ØstgårdM 75- (19)37.31+9.2814.06

ol.biel.seeland

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Christian AebersoldM 55- (44)28.28+3.205.24
11Gaby AebersoldW 50- (26)34.47+8.1910.46

olc kapreolo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Nicolas MohnOpenA3 (53)27.56+4.289.04
7Peter MohnOpenA4 (44)33.03+4.577.32

OLG Biberist SO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Martin GygaxM 50-AK (8)35.51+2.159.18

OLG Cordoba

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Martin OkleM 50- (50)43.33+16.579.45

OLG Dachsen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sabrina MeisterW 50- (26)26.288.11
5Roland MeisterM 55- (44)27.32+2.245.13

OLG Herzogenbuchsee

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Barbara LehmannW 55- (39)41.08+11.2912.48
30Martin HowaldM 60- (45)32.15+10.4110.36

OLG Kulti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Hansjörg RutzM 60- (45)30.42+9.0810.05
38Daniel SteudlerM 60- (45)40.25+18.5113.17

OLG Regensburg

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Timon LorenzM 19-20 E (16)36.40+0.566.54
7Lehner MareiW 19-20 E (11)42.55+7.239.22
8Lukas JanischowskyM 21- (25)38.59+7.197.28
9Juliane BurgmairW 11-12 (20)21.58+3.428.34
9Sophie KrausW 19-20 E (11)46.28+10.5610.08
10Philipp SchwarckM 19-20 E (16)44.49+9.058.26
13Katrin HertelW 17-18 E (18)41.06+9.109.04
13Konstantin KrausM 17-18 E (14)43.03+11.238.29
13Felix WartnerM 19-20 E (16)52.32+16.489.53
14Jasmin HertelW 17-18 E (18)41.12+9.169.05
14Lorenz BrandlM 19-20 E (16)56.17+20.3310.35
17Isabel SeegerW 21-E (41)41.21+8.318.12
18Ines SchikoraW 17-18 E (18)50.41+18.4511.11
20David BurgmairM -14 (25)34.53+14.5512.43
21Severin LehnerM -14 (25)35.03+15.0512.47
30Yannick LieblichM -16 (32)38.53+17.4711.00
31Markus BurgmairOpenA4 (44)55.25+27.1912.39
42Julian NürnbergerM 21-E (66)47.47+17.287.50
53Fabian JanischowskyM 21-E (66)57.54+27.359.29
Riccardo CasanovaM 19-20 E (16)diskvalifisert

OLG Regio Olten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Klas NilssonM 40- (14)39.51+9.107.57
18Corinne StäubleW 50- (26)45.52+19.2414.12

OLG Rymenzburg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Daniel KlauserM 35- (6)39.52+1.417.28

OLG St.Gallen Appenzell

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Felice BüchiOpenA3 (53)33.58+10.3011.01

OLG St.Gallen Appenzell

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Jurg HellmuellerOpenA6 (41)55.29+24.159.55

OLG Stäfa

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristine TiemannW 35-AK (1)1.02.5620.02
5Julia CottingOpenA2 (16)31.40+4.3213.28
12Rachel CottingW 11-12 (20)24.44+6.289.39
17Laura TiemannW 11-12 (20)27.24+9.0810.42
18Lukas CottingM -15 (44)21.04+2.387.12
36Björn TiemannM 50- (50)50.39+24.0311.21
46Rene CottingOpenA3 (53)52.38+29.1017.05
Alina TiemannW -10 (9)33.5713.06
Janis TiemannM -10 (18)21.218.36

OLG Suhr

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Marion BüchliW 40- (13)39.27+5.259.13
5Martin WidmerM 50-AK (8)50.09+16.3313.01

OLG Wislig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Annalena SchmidOpenA5 (8)58.48+21.3211.37

OLk Fricktal

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Hansjorg SteckOpenA6 (41)56.08+24.5410.02
34Silvia KyburzOpenA4 (44)58.27+30.2113.20
Christine SteckOpenA3 (53)diskvalifisert

OLV Hindelbank

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Sara EggerW 21- (12)46.42+10.379.47
27Elisabeth OppligerW 55- (39)45.08+15.2914.03
28Martin EggerM 55- (44)35.52+10.446.48
Barbara Egger-ZulaufW 55- (39)diskvalifisert
Debora EggerW 21- (12)ikke startet

OLV Landshut

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jakob OechlerM -13 (23)20.11+1.487.21
8Angelika WeidOpenB1 (9)52.58+31.0223.26
12Uwe WeidM 45- (39)31.51+5.437.47
14Sarah SchöpsW -16 (36)33.51+8.119.48
18Moritz OechlerM 11-12 (29)24.56+5.519.20
Lukas OechlerM -10 (18)24.479.59

Onkaparinga Hills Orienteering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Robin UppillW 65- (25)35.54+10.3112.38
Adrian UppillM 65- (36)ikke startet

Oppsal Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Thor MellaM 55- (44)25.084.46
3Ingeborg Roll MoslandW -14 (17)23.28+1.128.17
7Sigurd HobølOpenB3 (24)35.52+10.5412.56
8Tina KallesonW 17-18 E (18)35.47+3.517.53
13Ane HustvedtW -14 (17)32.10+9.5411.21
14Mari KallesonW -13 (22)29.30+7.1311.07
31Oskar MellaM -15 (44)24.42+6.168.27
35Georg KapperudM 70- (38)39.21+17.0514.15
Vigdis HobølOpenA3 (53)ikke startet

Orientation Passion Avignon

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Pascale MiailheW 45- (26)48.11+23.3313.32
28Jerome VialardM 45- (39)40.35+14.279.55
Louna VialardW -10 (9)23.239.01

Orienteering Cincinnati

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Vladimir GusiatnikovM 45- (39)35.26+9.188.39

Orienteering USA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Kevin FisherOpenA6 (41)1.00.42+29.2810.51

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
46Ove KjetsåM 50- (50)1.16.55+50.1917.14

Ottawa Orienteering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Molly KempOpenA6 (41)58.03+26.4910.23
26Marketa GrahamW 55- (39)45.07+15.2814.03
27Randall KempOpenA6 (41)1.03.59+32.4511.26

Oulun Tarmo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Mervi VäänänenW 55- (39)53.31+23.5216.40

Parawanga

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Andrew Cumming ThomM 60- (45)30.14+8.409.56

Pargas IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sanna NymalmW 45- (26)28.13+3.357.55

Pendle Forest Orienteers

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Christian WoodM 17-18 (12)52.45+22.2011.00
25Judith WoodW 55- (39)42.47+13.0813.19

Pihkaniskat

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Helena JumppanenW 60- (18)32.43+6.5411.07
17Jaana EronenW 55- (39)38.39+9.0012.02
29Jarmo JumppanenM 60- (45)31.35+10.0110.23
Heikki HulkkonenM 60- (45)ikke startet
Päivi SaarikoskiW 60- (18)ikke startet

Polisportiva G. Masi

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Marco Della VedovaM 35- (6)57.01+18.5010.41
9Martina PaoneOpenB3 (24)39.50+14.5214.22
15Elisa BonaiutiOpenB3 (24)52.04+27.0618.47
23Federico BacciOpenA4 (44)45.02+16.5610.16
29Lucia CurzioW 21-E (41)48.03+15.139.32
40Samuele CurzioM 21-E (66)46.41+16.227.39

Porsgrunn OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Knut Wiig MathisenM 60- (45)21.347.05
6Hilde VassendW 50- (26)29.46+3.189.12
11Magne Wiig MathisenM 45- (39)31.46+5.387.46
17Dagfinn TorpeM 65- (36)28.11+7.359.31
30Jiri UrvalekM 70- (38)33.16+11.0012.03
Sara MathisenW 45- (26)ikke startet
Tobias MathisenM -16 (32)ikke startet

Rasti-Lukko

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Vesa-Ville VäänänenM 21- (25)56.27+24.4710.48

Raumar Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Lene KinnebergOpenA3 (53)29.07+5.399.27
9Tina BjørnstadOpenC2 (10)1.14.28+43.2624.54
17Tor StrandM 60- (45)27.39+6.059.05
26Terje BråtenM 55- (44)35.42+10.346.46

Ringerike OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Elin DahlenW 75- (4)1.09.51+13.3625.57
12Tormod DahlenM 75- (19)45.01+16.5816.55
15Torbjørn NørbechM 65- (36)28.02+7.269.28
16Morten DåsnesM 60- (45)26.35+5.018.44
17Live Joronn YtrehusW 65- (25)35.56+10.3312.39Last ned GPS-spor i gpx-format

Ronneby OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Roland KarlssonM 80- (5)29.3610.50
6Gullevi SvenssonW 70- (9)45.03+12.2716.19
10LarsOwe StrömOpenB2 (12)59.20+34.2922.43
11Ingrid E StrömW 65- (25)33.39+8.1611.50

Røyken OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Line Drange RuudW 21- (12)43.55+7.509.12
3Henrik Drange RuudM 35- (6)41.45+3.347.49
9Anne Elvsaas MoW 70- (9)53.15+20.3919.17
15Olav MoM 75- (19)52.51+24.4819.52
Ida Lindseth HartmannBeginner (24)31.5416.11
Mathias Linseth HartmannBeginner (24)42.0221.20
Signe Drange RuudBeginner (24)35.0217.47
Aagot HartmannOpenB1 (9)brutt
Holger KeilholzM 45- (39)brutt
Knut Sveinung Holth RekaaM 21- (25)brutt
Kjell RønnebergOpenA2 (16)ikke startet
Marius StrandseterOpenC3 (2)ikke startet
Christian SchibstedM 55- (44)ikke startet
Trym Alexander StorhaugM -14 (25)ikke startet
Mareike KeilholzW 11-12 (20)ikke startet
Hege Holth RekaaW 21- (12)ikke startet
Marlene KeilholzW -10 (9)ikke startet

Saldus OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Emils ZernisM 17-18 E (14)33.30+1.506.36
7Uldis BrucisM 45- (39)28.19+2.116.55
Oskars ZernisM 50- (50)diskvalifisert

Sandefjord OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Benjamin GjoneM -15 (44)19.03+0.376.31
6Trond GjelstadM 50- (50)32.00+5.247.10
6Daniella GjoneW 11-12 (20)20.55+2.398.10
8Sindre FurlandM 11-12 (29)21.53+2.488.11
10Gabriel GjoneM -14 (25)22.24+2.268.10
12Gjendine Gjelstad RebårdW -16 (36)32.28+6.489.24
14Sigrun GjoneOpenB3 (24)45.45+20.4716.30
14Sturle FurlandM 45- (39)32.02+5.547.49
22Stine ArntzenW 50- (26)51.33+25.0515.57
24Arne Håkon JørgensenOpenA4 (44)47.03+18.5710.44
37Knut GjoneM 50- (50)50.57+24.2111.25
40Trond FossM 50- (50)55.46+29.1012.30
42Oskar KaaløyM 55- (44)59.23+34.1511.16
Mariann Øren ArvesenW 45- (26)ikke startet

Sans Souci

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Takashi SugiyamaM 60- (45)29.58+8.249.51

Sarpsborg OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Frode HaugeOpenC2 (10)31.0210.22
2Jenny SiggerudOpenN2 (3)29.33+1.1011.19
10Heidi BørstadOpenA2 (16)36.00+8.5215.19
11Dag SyversenOpenA3 (53)31.25+7.5710.12
15Sigrid HaugeW -14 (17)33.15+10.5911.44
27Fredrik Texmo GrønnM 11-12 (29)45.35+26.3017.04
35Øivind BergetOpenA4 (44)1.01.20+33.1414.00
Elise HaugeBeginner (24)19.5610.07
Jesper Vonen SvaeM 11-12 (29)diskvalifisert

Severka Sumperk

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Zdenka KralovaOpenA3 (53)42.08+18.4013.40

Silkeborg OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Erik BobachM 60- (45)22.39+1.057.27
2Dorthe HansenW 60- (18)26.16+0.278.56

SJH Jind¿ich¿v Hradec

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Tomas TichyM 21- (25)46.56+15.168.59
28Jana TichaW 55- (39)45.27+15.4814.09
28Martin TichyM 55- (44)35.52+10.446.48

SK OS Nove Mesto na Morave

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Lenka KamenickaW 45- (26)32.40+8.029.10
13Tereza Ester KamenickaW 11-12 (20)25.23+7.079.54
18Jeronym KamenickyM 21-E (66)38.36+8.176.19
23Radan KamenickyM 55- (44)34.39+9.316.34
27Karolina SikovaW 21-E (41)47.13+14.239.22
28Matej KamenickyM 21-E (66)41.02+10.436.43
39Tobias KamenickyM 21-E (66)46.35+16.167.38

SK Pohjantähti

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Marttiina JoensuuW 21-E (41)36.40+3.507.16
10Panu HyvönenOpenA6 (41)45.48+14.348.11
14Outi AikioOpenA3 (53)32.53+9.2510.40
17Mikko KesäläM 21- (25)49.30+17.509.28
22Hemmo AhokoivuOpenA3 (53)36.26+12.5811.49

SK Uranus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Seppo KonttajärviOpenA6 (41)53.36+22.229.35

SK Vuoksi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Heikki HusuM 40- (14)38.49+8.087.44
9Eeka HusuM 17-18 E (14)39.17+7.377.44
20Essi VäisänenW 21-E (41)42.47+9.578.29

Skarpnäcks OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Justus ArenanderM -15 (44)19.41+1.156.44
13Karolina Bergh PapasikasW -16 (36)33.16+7.369.38
15Tindra JonssonW -15 (45)26.25+6.289.34
27William MöllerM -16 (32)30.03+8.578.30
31Tove SvedellW -16 (36)1.06.39+40.5919.19

Skien OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rita RaastadW 50-AK (6)31.209.53
4Gisle NysæterM 45- (39)27.52+1.446.48
12Espen RaastadM 55- (44)30.20+5.125.45
12Vilde Aakre LeistadW -13 (22)28.35+6.1810.47
17Gaute NysæterM -13 (23)29.59+11.3610.56
Sindre Flatin ErichsenM -13 (23)ikke startet

Skogsluffernes OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Hans Christian HöieOpenA3 (53)30.37+7.099.56

Skåneslättens OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Britt Forsell PirozziW 70- (9)40.09+7.3314.32
16Sven-Erik ForsellM 75- (19)54.28+26.2520.28
Erik Barr ZeilonM 21-E (66)brutt

Slavia Liberec

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jiri MartanM 35- (6)54.52+16.4110.17
6Elin MartanovaW 17-18 E (18)35.28+3.327.49
13Daniela MartanovaW 40- (13)1.15.33+41.3117.39
Lea MartanovaW -16 (36)diskvalifisert

Snättringe SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Isak GeliusM -16 (32)21.36+0.306.07
24Cecilia HectorW -16 (36)35.49+10.0910.22
31Elin WolgastW -15 (45)32.00+12.0311.35

SOC

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Sze Wai TsangOpenA4 (44)1.22.25+54.1918.48
39Kang Kai CheungM 50- (50)52.38+26.0211.48
40Tung Nam YuenOpenA4 (44)1.32.13+1.04.0721.03
47Tsz Hin LuiM 50- (50)1.33.59+1.07.2321.04
62Yu Hong Bryan WongM 21-E (66)1.15.30+45.1112.22

South Ribble OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Miriam RosenW 70- (9)34.13+1.3712.23
34David RosenM 65- (36)54.09+33.3318.17

ST4

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Elizaveta ReshetniakW 21- (12)44.35+8.309.20
6Erik DoehlerM 21-E (66)35.19+5.005.47
37Julia KupchenokW 21-E (41)59.18+26.2811.45

Stavanger Orienteringsklubb

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Stein Arne OlsenM 55- (44)25.52+0.444.54
4Ivar Johan LarsenM 50-AK (8)49.25+15.4912.50
7Wenche Margrethe SæbbøW 40- (13)40.55+6.539.33
16Peter SæbbøM 11-12 (29)24.44+5.399.15
18Øyvind RummelhoffM 50- (50)37.23+10.478.22
22Dina TorgersenW -16 (36)35.29+9.4910.17
22Finn-Morten ÅrstadM 70- (38)28.49+6.3310.26
22Espen KarlsenM 21- (25)1.00.57+29.1711.40
30Jone SæbbøM 45- (39)41.23+15.1510.07
32Harald KalagerM 21-E (66)42.08+11.496.54
Arne Jacob Nystrøm OlsenM -15 (44)brutt
Sara Nystrøm OlsenW 17-18 E (18)ikke startet

Stenungsunds OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christer Brander NilssonOpenC3 (2)49.5815.03
7Anneli Brander NilssonW 60- (18)31.31+5.4210.43

Stjørdals-Blink Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jakob HaugenM 50- (50)brutt
Mette WanvikW 50- (26)ikke startet

Stokke IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sigurdur Freyr SigurdssonOpenB3 (24)28.20+3.2210.13
5Magnus SigurdssonM 11-12 (29)20.55+1.507.50
Sturla SigurdssonBeginner (24)24.2312.22
Vigdis SigurdsdottirW -10 (9)29.4311.28

Stokmarknes OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Eirik HessenM 11-12 (29)22.02+2.578.15
40Jens Olav HessenM 50- (50)55.46+29.1012.30

Stora Tuna OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ingrid AlexanderssonW 40- (13)37.41+3.398.48
4Jonas CarlssonM 17-18 E (14)35.01+3.216.54
11Per CarlssonM 50- (50)33.52+7.167.35
16Ninni CarlssonW 50- (26)42.14+15.4613.04
19Lovisa MasesW -15 (45)27.16+7.199.52
20Susanne LuescherW 55- (39)39.56+10.1712.26
24Ingrid SvenssonW 55- (39)42.09+12.3013.07
29Jakob CarlssonM -15 (44)23.02+4.367.53
31Leif ÅkerblomM 65- (36)39.29+18.5313.20

Stor-Elvdal SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Odd Arild StrandM 70- (38)28.11+5.5510.12

Storviks IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Joel Börjesson ErikssonM 21- (25)35.10+3.306.44

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Linda VerdeW 65- (25)32.33+7.1011.27

Sundbybergs IK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Sigrid CarlssonW -16 (36)29.30+3.508.33
11Eskil WidehagM -16 (32)23.58+2.526.47
35Moa FröstadiusW -15 (45)33.21+13.2412.05
37Ebba HörlingW -15 (45)41.50+21.5315.09
39Emil FranzénM -15 (44)28.53+10.279.53

Sundsvalls OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Linnea DufvaOpenN1 (5)20.139.43
3Tobias EliassonM 40- (14)34.48+4.076.56
4Sara TimnerW 40- (13)38.17+4.158.56
5Alva EliassonW -13 (22)24.16+1.599.09
6Lovisa DufvaW -14 (17)26.45+4.299.27
7Ingrid Wiklander NylanderW 70- (9)45.28+12.5216.28
16Anna DufvaOpenB3 (24)52.24+27.2618.55
17Magnus JonssonM 45- (39)33.12+7.048.07
Alexander DufvaM -10 (18)20.318.16
Herman EliassonM -10 (18)19.467.58

SV Wannweil

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Jakob SchachM 21-E (66)37.57+7.386.13
58Jonathan SchachM 21-E (66)1.03.32+33.1310.24

SWISS O TOURS

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Petra WältiW 50- (26)31.15+4.479.40
8Edith BrandW 70- (9)49.52+17.1618.04
9Annerös HedigerOpenB1 (9)1.05.30+43.3428.58
9Priska GautschiW 55- (39)36.51+7.1211.28
10Hansruedi BrandM 75- (19)41.07+13.0415.27
13Franz WyssM 70- (38)26.41+4.259.40
15Jolanda WehrliW 55- (39)38.04+8.2511.51
16André WältiM 50- (50)34.50+8.147.48
30Matthias ScherrerM 65- (36)34.39+14.0311.42
35Klaus KrischanM 50- (50)48.54+22.1810.57
42Christoph FurerM 50- (50)56.31+29.5512.40
Rolf HedigerM 60- (45)diskvalifisert
Eva Zehnder-GilgenW 50-AK (6)diskvalifisert
Andreas WyssM 50-AK (8)brutt

Säterbygdens OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Robert ÖstlundM 55- (44)36.19+11.116.53
35Bengt HanssonM 65- (36)1.01.06+40.3020.38

Sävedalens AIK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Stefan MillegårdM 65- (36)24.54+4.188.24
13Simon BååthM -15 (44)20.31+2.057.01
19Monica KnutssonW 65- (25)36.47+11.2412.57
22Mattias BååthM 50- (50)38.42+12.068.40
22Anders BjörklundM 55- (44)34.34+9.266.33

Söders-Tyresö

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Alicia BjörnbergW -15 (45)29.33+9.3610.42
27Olle ThimbergM -15 (44)22.31+4.057.42
Ivo Martin Cousins ClarhällM -16 (32)diskvalifisert

Södertälje-Nykvarn Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Oscar AxelssonOpenN2 (3)28.2310.52
2Rolf SkoglundM 75- (19)28.09+0.0610.34
5Kristina SkoglundOpenA1 (5)1.00.51+28.0326.20

Søllerød OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Mathilde Smedegaard MadsenW 17-18 E (18)34.59+3.037.43
20Kirsten MøllerW 50- (26)47.15+20.4714.37
40Bo KonringM 60- (45)42.10+20.3613.52

Tampereen Pyrintö

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Maritta KymäläinenW 55- (39)33.37+3.5810.28
5Tuire NiemiW 65- (25)29.23+4.0010.20
15Jari KymäläinenM 55- (44)32.14+7.066.06
52Severin HowaldM 21-E (66)57.22+27.039.24

Team Ireland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Colm MoranM 21- (25)35.13+3.336.44

TGV Horn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
44Steffen HartmannM 21-E (66)51.48+21.298.29

Thames Valley OC

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Inara GipsleW 65- (25)30.55+5.3210.53
19Anne EdwardsW 21-E (41)42.01+9.118.20
29Mikhail GryaznevichM 65- (36)34.35+13.5911.41

Three Rock OC

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Aidan McCulloughM 17-18 E (14)53.44+22.0410.35
23Mary O'ConnellW 55- (39)42.01+12.2213.05
29Clodagh MoranOpenA6 (41)1.07.25+36.1112.03
John McCulloughM 65- (36)diskvalifisert

Tibro OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Anna OlssonOpenA6 (41)58.10+26.5610.24
30Ragnar OlssonOpenA6 (41)1.08.19+37.0512.13
35Joacim AhnheimM 55- (44)40.40+15.327.42

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Knut KyrkjebøM 19-20 E (16)39.39+3.557.28

Tjällmo-Godegårds OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders SvenskM 50- (50)26.365.57
3Oscar SvenskM 11-12 (29)20.27+1.227.39
Elvira SvenskBeginner (24)19.119.44

Tolered Utby

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ivar HenrikssonOpenB3 (24)24.589.00

Tolered-Utby OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Pontus HedinM -14 (25)20.29+0.317.28
6Maths CarlssonM 55- (44)27.51+2.435.17
8Isabella BaierW -13 (22)26.53+4.3610.08
12Jakob BaierM -14 (25)23.56+3.588.44
15Melvin AnderssonM -14 (25)26.25+6.279.38
Per BaierM 45- (39)diskvalifisert

Tout Azimut Fameck

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elise VanelW 19-20 (2)44.3610.54
24Agnes SegondyW 50- (26)1.02.46+36.1819.25

Trollhættans SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Martin SchagerlindOpenA6 (41)41.11+9.577.22

Trøsken IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Marte Lillegraven LangsæterW -13 (22)28.33+6.1610.46
24Håkon Lillegraven LangsæterM 11-12 (29)27.51+8.4610.25
Celine HeggenesBeginner (24)46.5923.50
Marcus ThorbjørnsenBeginner (24)49.5725.21
Lucas ThorbjørsenBeginner (24)50.0425.24
Sander Agnalt HeggenesM -10 (18)22.599.16
Jimmy NordliM 70- (38)ikke startet

TSV Jetzendorf

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Kayla RitzenthalerW 17-18 E (18)37.00+5.048.10
17Conny HoltzW -13 (22)33.30+11.1312.38

TTE Tipo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tamás NédaM 17-18 (12)34.40+4.157.14

Tullinge SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Katja LeicktW 17-18 (7)48.12+18.0012.21
8Anna-Karin OhlssonW 60- (18)32.09+6.2010.56
12Wilma LeicktW -15 (45)25.38+5.419.17
16Lisa LeicktW 45- (26)41.28+16.5011.38
19Göran OhlssonM 60- (45)28.43+7.099.26
20Tove SjöbergW -16 (36)34.44+9.0410.04
34Emil HelanderM -15 (44)26.05+7.398.55
36Ludvig FerdmanM -15 (44)26.25+7.599.02
Alva BladhW -16 (36)diskvalifisert
Patrik LeicktM 50- (50)brutt

Tumba-Mälarhöjden OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ludvig LangeM -15 (44)19.20+0.546.37
8Ingrid AndréW -15 (45)23.56+3.598.40
17Elias AdebrantM -16 (32)25.06+4.007.06
23Elsa KällW -15 (45)28.22+8.2510.16
25Liv HerneW -15 (45)29.05+9.0810.32
29Elinor LangeOpenA4 (44)51.59+23.5311.52
40Ebba KolmodinW -15 (45)49.21+29.2417.52
Kerstin ÅbergW -15 (45)diskvalifisert

Turun Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Elli KyläkoskiW -13 (22)25.09+2.529.29

TV Coburg-Neuses

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Wolfram PohlM 21-E (66)49.39+19.208.08

Tyrving IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristoffer ØhlckersOpenB2 (12)27.14+2.2310.26
7Sofia ØhlckersW -13 (22)25.56+3.399.47
8Milda ØhlckersW 45- (26)33.35+8.579.26
16Oda J SikkelandW 21-E (41)40.45+7.558.05
20Christian GrotnesM 50- (50)37.44+11.088.27
25Per ØhlckersM 65- (36)30.50+10.1410.25
Ivar LundanesM 21-E (66)ikke startet
Solveig SikkelandW 55- (39)ikke startet
Marion AebiW 21-E (41)ikke startet
Svein S JacobsenM 65- (36)ikke startet

Täby OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Otto BalckM -16 (32)21.065.58
5Fredrika NordquistW -15 (45)23.41+3.448.34
7Ida HänströmW -16 (36)31.38+5.589.10
7Noa HelgarsM -14 (25)21.05+1.077.41
9Helena BachmanOpenA2 (16)35.25+8.1715.04
10Doris IkoW -15 (45)25.13+5.169.08
10Pinar BasolW 45- (26)36.59+12.2110.23
12Aleksandra ShusharinaOpenA6 (41)50.02+18.488.57
13Ali BasolM 40- (14)59.15+28.3411.49
17Filip LindqvistM -15 (44)21.00+2.347.11
26Gustaf HofstedtM -15 (44)22.04+3.387.33
34Emelie RökenW -15 (45)33.09+13.1212.00
Deniz BasolM -10 (18)19.528.00
Kuzey BasolM -10 (18)16.546.48

Ulricehamns OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ulf PalmérM 60- (45)23.22+1.487.41
7Anita PalmèrOpenC2 (10)49.38+18.3616.35

ULU'S REISEWELT

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Arlette PiguetW 60- (18)25.498.46
3Regina NeukomW 60- (18)27.52+2.039.28
7Thomas FreiM 50- (50)32.32+5.567.17
10Brigitte GrobW 50- (26)33.17+6.4910.18
11Stefan SchlatterM 55- (44)29.56+4.485.40
36Christian BilandM 60- (45)34.51+13.1711.27
37Otti BisangM 60- (45)36.26+14.5211.59
Johanna PurrerW 50- (26)diskvalifisert
Fabio WürmliOpenA2 (16)ikke startet
Thomas SchollM 70- (38)ikke startet
Fred LäderachM 70- (38)ikke startet

University College Dublin OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Roisin LongW 21-E (41)48.09+15.199.33
33Mike LongM 55- (44)40.28+15.207.40

USK Praga

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Barbora BaldrianováW 21- (12)39.00+2.558.10
7Eva BaldrianováW 11-12 (20)21.15+2.598.18
9Petr BaldrianM 45- (39)30.01+3.537.20
33Tomáš BaldrianM -15 (44)26.01+7.358.54
Josef BaldrianM -10 (18)34.4113.59

Uzana

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Silvia ShandurkovaW 40- (13)52.48+18.4612.20

Uzao

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Leo BogopoiskyOpenN1 (5)33.37+13.2416.09

Uzao team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Lena BogopolskayaOpenA4 (44)55.44+27.3812.43

Valence Sport Orientation

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Chloé DudoignonW 21-E (41)45.13+12.238.58

Vang Olag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Morten StenbergOpenA3 (53)38.54+15.2612.37

Varegg Fleridrett

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Erik Nymo BohneM 17-18 (12)39.37+9.128.16
8Tove AasheimOpenA3 (53)28.44+5.169.19
9Tore NymarkOpenA6 (41)41.31+10.177.25
13Tora NymarkOpenA4 (44)35.57+7.518.12
Vyacheslav MukhidinovM 40- (14)brutt
Olena StrugalovaOpenA4 (44)ikke startet

Varteig OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Elsie BrenneOpenA1 (5)33.56+1.0814.41
Henrik Julian Fontes AarbuOpenA3 (53)diskvalifisert

Vegårshei IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Arnhild U. BråtenW 50- (26)29.45+3.179.12
8Emma Smeland NygårdseterW 50- (26)32.07+5.399.56
20Martin BråtenOpenA4 (44)43.24+15.189.54
27Geir BråtenM 50- (50)40.55+14.199.10

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Per OsenM 60- (45)26.30+4.568.43Last ned GPS-spor i gpx-format

Viking Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Hans-Åge MortensenM 65- (36)28.09+7.339.30
25Miriam AsvarischW 65- (25)54.24+29.0119.09

Villeneuve d'Ascq Lille Métrop

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Marie DesrumauxW 40- (13)39.29+5.279.13

Vingåkers OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Annette RagvaldW 65- (25)36.29+11.0612.50
32Hans RagvaldM 65- (36)40.32+19.5613.41

VKO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Elena LippertW 55- (39)50.21+20.4215.41

Vompatti OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Andrin WeyM 19-20 E (16)36.36+0.526.53
3Katja BrütschW 19-20 E (11)39.02+3.308.31
4Flurina BieriW 19-20 E (11)39.28+3.568.37
6Joelle MeisterW 19-20 E (11)42.21+6.499.14
9Hanna WeyW 17-18 E (18)35.53+3.577.55
26Andrin BieriM 21-E (66)40.41+10.226.40
Jonas BrütschM 21-E (66)diskvalifisert

VSTJ Ekonom Praha

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ivana KouckaOpenB2 (12)30.06+5.1511.31
13Roman KouckyOpenA6 (41)51.32+20.189.13

Vänersborgs SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Lars HogedalM 65- (36)26.55+6.199.05
15Gunilla HogedalW 65- (25)35.18+9.5512.25

Värend GN OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Eva-Lena FalkOpenA2 (16)1.22.41+55.3335.11
15Hans FalkOpenA2 (16)1.23.40+56.3235.36

Väsby OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Katarina HammasW 21- (12)55.36+19.3111.39
38Tilde BredemanW -15 (45)42.30+22.3315.23
43Madeleine GranathW -15 (45)1.04.06+44.0923.13
Wilma JosefssonW -15 (45)brutt

Västerbergslagens OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henrik PetrisiM 17-18 E (14)31.406.14
1Henry SvensM 17-18 (12)30.256.21
3Sofia DjerfW 17-18 (7)35.01+4.498.58
4Elsa ForsgrenW 17-18 (7)44.17+14.0511.21
7Alma SandW 17-18 (7)57.54+27.4214.50
9Alma WallmanW -16 (36)31.44+6.049.11
27Lovisa DjerfOpenA3 (53)37.18+13.5012.06
27Alicia BergkvistW -15 (45)31.12+11.1511.18
36Olga RindeskogW -15 (45)40.24+20.2714.38
Kajsa IvarssonW -16 (36)diskvalifisert
Cecilia DjerfW 21- (12)ikke startet
Alva RyttherW 17-18 (7)ikke startet

Växjö OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Kalle LindqvistM 65- (36)31.12+10.3610.32

Waseda University

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
49Takumi IkedaM 21-E (66)55.52+25.339.09
55Hideto TakahashiM 21-E (66)58.49+28.309.38

Waxholms OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Petter FochsenM 11-12 (29)21.24+2.198.00
8Jens FochsenM -13 (23)21.28+3.057.50
12Cecilia FochsenW 45- (26)37.31+12.5310.32
Sofia SundinW -16 (36)diskvalifisert

Wellington Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Malcolm InghamM 60- (45)34.47+13.1311.26
36Ellie MolloyW 21-E (41)51.37+18.4710.14

White Nights

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ulyana KuprienkoW -14 (17)22.167.52
3Veronika TokmatchevaW -13 (22)22.53+0.368.38
6Mark StrimovskiyM -14 (25)20.48+0.507.35
6Vladimir DolininM 19-20 E (16)38.02+2.187.09
22Anna GorbatenkovaW -15 (45)28.08+8.1110.11
22Dmitry BuchatskiyM 11-12 (29)26.52+7.4710.03

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Øyvind SchjelderupM 50- (50)35.13+8.377.53
23Rune StræteM 50- (50)39.03+12.278.45

Woodchucks

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Brigitte Howald-StreitW 55- (39)35.20+5.4111.00
9Frey SilviaW 45- (26)33.41+9.039.27
33Marc StreitM 55- (44)40.28+15.207.40
45Roger BaumannM 50- (50)1.14.10+47.3416.37

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Knut Edvard HellandM 55- (44)27.01+1.535.07
4Glenn MüllerOpenA6 (41)36.16+5.026.29
8Leif S. ThingsrudM 60- (45)24.06+2.327.55

Ålgård Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Harry BreilandM 70- (38)22.168.04

Åmåls OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Maria EricsonW 60- (18)30.07+4.1810.14
18Christer EricsonM 60- (45)28.10+6.369.15

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Jan HauglandM 55- (44)35.21+10.136.42

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Nils TveiteM 17-18 E (14)35.25+3.456.59
21Ellen-Christine KorenW 55- (39)41.06+11.2712.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.