Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

Beginner

1 970 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Cornelius Gjerlaugsen KvevikFredrikstad SK24.5512.38
Mali Aurora HaraldsenFredrikstad SK56.1928.35
Ida Lindseth HartmannRøyken OL31.5416.11
Elise HaugeSarpsborg OL19.5610.07
Wilhelmina HedbergKarlsbyhedens OK25.1012.46
Celine HeggenesTrøsken IL46.5923.50
Evie Sofia Hjelmeland-JørgensenNOTEAM55.5528.23
Elise Holm NedrebøOK Moss27.4214.03
Johan KahrsFredrikstad SK25.0612.44
Mathias Linseth HartmannRøyken OL42.0221.20
Solan LøkenOK Moss29.1614.51
Ruben Mydland HellandEgersund OK23.4512.03
Jørgen ReuschHeming Orientering43.5722.18
Eskil Bergseng RindenLøten o-lag31.0915.48
Selma Bergseng RindenLøten o-lag26.4113.32
Signe Drange RuudRøyken OL35.0217.47
Sturla SigurdssonStokke IL24.2312.22
Aksel SolbergFredrikstad SK25.0112.41
Trym StrømbergFredrikstad SK19.4910.03
Elvira SvenskTjällmo-Godegårds OK19.119.44
Aron SöderlundKarlsbyhedens OK26.2513.24
Marcus ThorbjørnsenTrøsken IL49.5725.21
Lucas ThorbjørsenTrøsken IL50.0425.24
Svein KristiansenNOTEAMdiskvalifisert

W -10

2 590 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK21.588.28
Vilma DanevadFredrikstad SK32.5612.42
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK38.5715.02
Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK31.4812.16
Julie Økern HågårdKonnerud IL28.3711.02
Anaïs MazyCO Liege22.038.30
Vigdis SigurdsdottirStokke IL29.4311.28
Alina TiemannOLG Stäfa33.5713.06
Louna VialardOrientation Passion Avignon23.239.01
Marlene KeilholzRøyken OLikke startet

W 11-12

2 560 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Minna Sofie WingstedtHalden SK18.167.08
2Jenny DanevadFredrikstad SK18.46+0.307.19
3Felicia PerssonHelsingborgs SOK20.03+1.477.49
4Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø20.41+2.258.04
5Hilma DalinOk Kåre20.51+2.358.08
6Daniella GjoneSandefjord OK20.55+2.398.10
7Eva BaldrianováUSK Praga21.15+2.598.18
8Sofie Holm NedrebøOK Moss21.52+3.368.32
9Juliane BurgmairOLG Regensburg21.58+3.428.34
10Julie Mydland HellandEgersund OK22.30+4.148.47
11Malin Husebye AamodtFredrikstad SK23.34+5.189.12
12Rachel CottingOLG Stäfa24.44+6.289.39
13Tereza Ester KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave25.23+7.079.54
14Emma Aune JakobsenOK Moss25.29+7.139.57
15Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK27.09+8.5310.36
16Klara BerglundKarlsbyhedens OK27.16+9.0010.39
17Laura TiemannOLG Stäfa27.24+9.0810.42
18Lufei TanLearnjoy Sports33.52+15.3613.13
19Betina ArnesenFredrikstad SK38.24+20.0815.00
20Elly EinarssonKungälvs OK50.02+31.4619.32
Mareike KeilholzRøyken OLikke startet
Astrid ReuschHeming Orienteringikke startet

W 17-18

3 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Natalja NiggliOJura30.127.44
2Maria KølbækAarhus 1900 Orientering34.44+4.328.54
3Sofia DjerfVästerbergslagens OL35.01+4.498.58
4Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL44.17+14.0511.21
5Katja LeicktTullinge SK48.12+18.0012.21
6Berthe TesloHadeland OL51.31+21.1913.12
7Alma SandVästerbergslagens OL57.54+27.4214.50
Alva RyttherVästerbergslagens OLikke startet

W 19-20

4 090 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elise VanelTout Azimut Fameck44.3610.54
2Minhuei HuangMoxina OK1.01.42+17.0615.05

W 21-

4 770 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stina GranefeltOK Tyr36.057.33
2Barbora BaldrianováUSK Praga39.00+2.558.10
3Line Drange RuudRøyken OL43.55+7.509.12
4Elizaveta ReshetniakST444.35+8.309.20
5Sara EggerOLV Hindelbank46.42+10.379.47
6Yiching HuangMoxina OK47.38+11.339.59
7Tonje PihlOK Roskilde48.40+12.3510.12
8Johanna RagvaldOK Linné54.08+18.0311.20
9Katarina HammasVäsby OK55.36+19.3111.39
10Sabine WareykaOJE Wappler1.03.33+27.2813.19
11Wakana MiyamotoKeiyoOL1.11.16+35.1114.56
12Sylvia Yuet Ling LauOKOK Zone1.21.21+45.1617.03
Debora EggerOLV Hindelbankikke startet
Cecilia DjerfVästerbergslagens OLikke startet
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Hege Holth RekaaRøyken OLikke startet

W 35-

4 560 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marika HagelbergOk Kåre45.5410.03

W 40-

4 280 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille BuchOK GORM34.027.57
2Reda VeldeOK Azuolas35.02+1.008.11
3Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK37.41+3.398.48
4Sara TimnerSundsvalls OK38.17+4.158.56
5Marion BüchliOLG Suhr39.27+5.259.13
6Marie DesrumauxVilleneuve d'Ascq Lille Métrop39.29+5.279.13
7Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb40.55+6.539.33
8Therese DahlströmOK Alehof44.39+10.3710.25
9Daria NiggliOJura45.16+11.1410.34
10Silvia ShandurkovaUzana52.48+18.4612.20
11Linn Carina DalandKristiansand OK1.05.01+30.5915.11
12Kirsten GjermstadKonnerud IL1.05.41+31.3915.20
13Daniela MartanovaSlavia Liberec1.15.33+41.3117.39
Agnes SadzotCO Liegeikke startet

W 45-

3 560 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny HåkanssonOK Orion24.386.55
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL25.33+0.557.10
3Sanna NymalmPargas IF28.13+3.357.55
4Cathy McCombAustralopers Orienteering Club31.18+6.408.47
5Lenka KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave32.40+8.029.10
6Line NybakkenEspoon Suunta33.13+8.359.19
7Odile PerrinNature Orientation Saint Etien33.31+8.539.24
8Milda ØhlckersTyrving IL33.35+8.579.26
9Frey SilviaWoodchucks33.41+9.039.27
10Pinar BasolTäby OK36.59+12.2110.23
11Martina KarlssonOK Vilse 8737.09+12.3110.26
12Cecilia FochsenWaxholms OK37.31+12.5310.32
13Tonje HolmOK Moss37.40+13.0210.34
14Susanne GrahnGamleby OK38.32+13.5410.49
15Flavia SpinelliASCO Lugano40.19+15.4111.19
16Lisa LeicktTullinge SK41.28+16.5011.38
17Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering43.07+18.2912.06
18Isabelle VillarCOSE43.28+18.5012.12
19Pascale MiailheOrientation Passion Avignon48.11+23.3313.32
20Kerstin BuchackerCO Liege48.41+24.0313.40
21Jenny Lind ÖhgrenKarlsbyhedens OK48.48+24.1013.42
22Karin JohanssonLunds OK49.21+24.4313.51
23Marie AnebreidMullsjö SOK52.24+27.4614.43
24Keiko ArataIruma-Shi OLC53.23+28.4514.59
25Elisabet WirtzLuxOC55.49+31.1115.40
26Franziska LemmelLuxOC56.56+32.1815.59
Sara MathisenPorsgrunn OLikke startet
Malin SvenssonOK Orionikke startet
Mervi PötryKalevan rastiikke startet
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKikke startet

W 50-

3 230 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sabrina MeisterOLG Dachsen26.288.11
2Tove HeimdalKonnerud IL28.54+2.268.56
3Rine HanssenByåsen IL29.02+2.348.59
4Ianka EvansBrown team29.44+3.169.12
5Arnhild U. BråtenVegårshei IL29.45+3.179.12
6Hilde VassendPorsgrunn OL29.46+3.189.12
7Petra WältiSWISS O TOURS31.15+4.479.40
8Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL32.07+5.399.56
9Toini SkyttersæterKonnerud IL32.20+5.5210.00
10Brigitte GrobULU'S REISEWELT33.17+6.4910.18
11Gaby Aebersoldol.biel.seeland34.47+8.1910.46
12Woo AllenBAOC36.17+9.4911.13
13Elisabet ElmertoftNorbergs OK37.14+10.4611.31
14Elvina IvanovaBrown team39.23+12.5512.11
15Masja van de VenKOVZ39.46+13.1812.18
16Ninni CarlssonStora Tuna OK42.14+15.4613.04
17Alexandra CoelhoGD4Caminhos42.37+16.0913.11
18Corinne StäubleOLG Regio Olten45.52+19.2414.12
19Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK46.49+20.2114.29
20Kirsten MøllerSøllerød OK47.15+20.4714.37
21Kerstin MitchellHOC47.27+20.5914.41
22Stine ArntzenSandefjord OK51.33+25.0515.57
23Laurence BeauvirCRCO52.22+25.5416.12
24Agnes SegondyTout Azimut Fameck1.02.46+36.1819.25
25Margarita TodorovaBrown team1.16.58+50.3023.49
Johanna PurrerULU'S REISEWELTdiskvalifisert
Mette WanvikStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Ingvild MulenKristiansand OKikke startet

W 55-

3 210 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK29.399.14
2Lena SwartzOK Orion31.06+1.279.41
3Anette LundOK GORM31.08+1.299.41
4Ingrid RavnanOL Toten-Troll32.28+2.4910.06
5Maritta KymäläinenTampereen Pyrintö33.37+3.5810.28
6Brigitte Howald-StreitWoodchucks35.20+5.4111.00
7Lotta StigsdotterIF Hagen35.45+6.0611.08
8Ann Karin TjørhomGanddal IL36.33+6.5411.23
9Priska GautschiSWISS O TOURS36.51+7.1211.28
10Maria SkogsbergMariestads Friluftsklubb37.04+7.2511.32
11Lena ArnoldssonMullsjö SOK37.16+7.3711.36
12Chieko MiyamotoKeiyoOL37.19+7.4011.37
13Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK37.45+8.0611.45
14Heather WoodGreatEasternNavigators37.52+8.1311.47
15Jolanda WehrliSWISS O TOURS38.04+8.2511.51
16Vanja StaffOL Toten-Troll38.13+8.3411.54
17Jaana EronenPihkaniskat38.39+9.0012.02
18Nina-Beate LiabakkByåsen IL38.45+9.0612.04
19Merja MyllysLounais-Hämeen Rasti39.49+10.1012.24
20Susanne LuescherStora Tuna OK39.56+10.1712.26
21Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering41.06+11.2712.48
22Barbara LehmannOLG Herzogenbuchsee41.08+11.2912.48
23Mary O'ConnellThree Rock OC42.01+12.2213.05
24Ingrid SvenssonStora Tuna OK42.09+12.3013.07
25Judith WoodPendle Forest Orienteers42.47+13.0813.19
26Marketa GrahamOttawa Orienteering45.07+15.2814.03
27Elisabeth OppligerOLV Hindelbank45.08+15.2914.03
28Jana TichaSJH Jind¿ich¿v Hradec45.27+15.4814.09
29Ann NyströmIF Hagen46.35+16.5614.30
30Tilkin HedwigeCO Liege49.37+19.5815.27
31Sylvie BassetASUL Sports Nature50.04+20.2515.35
32Elena LippertVKO50.21+20.4215.41
33Keiko ConwayGuildford Orienteers52.30+22.5116.21
34Mervi VäänänenOulun Tarmo53.31+23.5216.40
35Laurence ChampignyACA Aix en Provence55.33+25.5417.18
36Anne Karin RibeKristiansand OK1.16.49+47.1023.55
37Lai Kuen Candy ChuiALEXSON ORIENTEERING CLUB1.22.49+53.1025.47
38Wing See AuOAHK1.38.13+1.08.3430.35
Barbara Egger-ZulaufOLV Hindelbankdiskvalifisert
Ragnhild HaldKristiansand OKikke startet
Solveig SikkelandTyrving ILikke startet
Runa SkyttersæterHeming Orienteringikke startet

W 60-

2 940 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arlette PiguetULU'S REISEWELT25.498.46
2Dorthe HansenSilkeborg OK26.16+0.278.56
3Regina NeukomULU'S REISEWELT27.52+2.039.28
4Elisabet ÖströmOK Tyr29.34+3.4510.03
5Gunilla CarlssonGöteborg Majorna OK30.01+4.1210.12
6Maria EricsonÅmåls OK30.07+4.1810.14
7Anneli Brander NilssonStenungsunds OK31.31+5.4210.43
8Anna-Karin OhlssonTullinge SK32.09+6.2010.56
9Natalia DeconescuMasters Orienteering Hunedoara32.33+6.4411.04
10Petya DimitrovaBrown team32.39+6.5011.06
11Helena JumppanenPihkaniskat32.43+6.5411.07
12Marianne ThorssonIK Trenne Ullared34.48+8.5911.50
13Siren GreveBergens TF36.36+10.4712.26
14Elizabeth DeaneCork O37.02+11.1312.35
15Kristil KristensenOK Skeidi42.56+17.0714.36
16Gerda GuglielmettiGOLD Savosa53.07+27.1818.04
17Liz BourneBullecourt Boulder Bounders55.02+29.1318.43
18Judy PrendergastEureka Victoria1.20.04+54.1527.14
Päivi SaarikoskiPihkaniskatikke startet

W 65-

2 840 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BourneAbominable O-Men25.238.56
2Margrete JørandliGjø-Vard OL26.42+1.199.24
3Lis DæhliLøten o-lag27.16+1.539.36
4Ing-Marie Brander StrandGöteborg Majorna OK27.36+2.139.43
5Tuire NiemiTampereen Pyrintö29.23+4.0010.20
6Gabriella AxelssonIdefjordens SK29.28+4.0510.22
7Inara GipsleThames Valley OC30.55+5.3210.53
8Lena NorrmanIS Kullen30.56+5.3310.53
9Linda VerdeSturla, IF32.33+7.1011.27
10Maria NorellFrölunda OL33.14+7.5111.42
11Ingrid E StrömRonneby OK33.39+8.1611.50
12Monica LööfMariestads Friluftsklubb34.20+8.5712.05
13Gerda Marie ChristiansenKøge OK34.30+9.0712.08
14Ulla EngelbyOK Pan Kristianstad34.36+9.1312.10
15Gunilla HogedalVänersborgs SK35.18+9.5512.25
16Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering35.54+10.3112.38
17Live Joronn YtrehusRingerike OL35.56+10.3312.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
18Annette RagvaldVingåkers OK36.29+11.0612.50
19Monica KnutssonSävedalens AIK36.47+11.2412.57
20Evamarie LundahlIF Hagen37.48+12.2513.18
21Bernadette VandermeulenCO Liege38.02+12.3913.23
22Kirsten BobachAalborg OK39.42+14.1913.58
23Yvonne GalborgenEds SK44.14+18.5115.34
24Elisabeth RødAndebu IL48.28+23.0517.03
25Miriam AsvarischViking Orientering54.24+29.0119.09
Kerstin ErikssonOk Kåreikke startet
Halldis ValestrandIL BUL-Tromsøikke startet
Stina ElfvingByåsen ILikke startet
Catherine DawsonGafanhOriikke startet

W 70-

2 760 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL32.3611.48
2Miriam RosenSouth Ribble OC34.13+1.3712.23
3Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL40.09+7.3314.32
4Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK40.49+8.1314.47
5Inger LindløvOK Moss41.41+9.0515.06
6Gullevi SvenssonRonneby OK45.03+12.2716.19
7Ingrid Wiklander NylanderSundsvalls OK45.28+12.5216.28
8Edith BrandSWISS O TOURS49.52+17.1618.04
9Anne Elvsaas MoRøyken OL53.15+20.3919.17
Gunn Kari HygenFreidigikke startet
Kristina SunbergMariestads Friluftsklubbikke startet

W 75-

2 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paula KyyrönenKouvolan Suunnistajat56.1520.54
2Elin DahlenRingerike OL1.09.51+13.3625.57
3Anne-Catrine PerssonMariestads Friluftsklubb1.17.50+21.3528.56
4Inger Lise SolbergBø OL1.29.56+33.4133.25

M -10

2 480 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Josef BaldrianUSK Praga34.4113.59
Deniz BasolTäby OK19.528.00
Kuzey BasolTäby OK16.546.48
Olle BladlundKarlsbyhedens OK36.2914.42
Håkon BryggenHalden SK24.5610.03
Alexander DufvaSundsvalls OK20.318.16
Herman EliassonSundsvalls OK19.467.58
Olle GranefeltOK Tyr20.318.16
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL22.599.16
Frederik LemmelLuxOC1.00.2624.22
Markus Mydland HellandEgersund OK39.2515.53
Lukas OechlerOLV Landshut24.479.59
Isak SolbergFredrikstad SK32.1312.59
Sondre StrømbergFredrikstad SK26.0710.31
Janis TiemannOLG Stäfa21.218.36
Sindre Van AgthovenMariestads Friluftsklubb29.3511.55
Ville Emil WingstedtHalden SK19.217.48
Matthias WirtzLuxOC32.5013.14

M 11-12

2 670 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malte GranefeltOK Tyr19.057.08
2Edvin ÅttingLinköpings OK20.04+0.597.30
3Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK20.27+1.227.39
4Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK20.45+1.407.46
5Magnus SigurdssonStokke IL20.55+1.507.50
6Petter FochsenWaxholms OK21.24+2.198.00
7Anders Hovgaard EisvangOK Moss21.50+2.458.10
8Sindre FurlandSandefjord OK21.53+2.488.11
9Eirik HessenStokmarknes OL22.02+2.578.15
10Rasmus EngehultNotodden OL22.28+3.238.24
11Viktor HedströmOK Skogshjortarna23.12+4.078.41
12Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK23.57+4.528.58
13Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL24.12+5.079.03
14Frode Montelius RisbergOk Kåre24.25+5.209.08
15Selmer LøkenOK Moss24.39+5.349.13
16Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb24.44+5.399.15
17Olof TholénOK Skogshjortarna24.46+5.419.16
18Moritz OechlerOLV Landshut24.56+5.519.20
19Jakob WirtzLuxOC25.03+5.589.22
20Nikolai TesloHadeland OL25.22+6.179.30
21Olle BrandinOk Kåre26.19+7.149.51
22Dmitry BuchatskiyWhite Nights26.52+7.4710.03
23Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL26.56+7.5110.05
24Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL27.51+8.4610.25
25Gaute SkjønhaugFet OL28.25+9.2010.38
26Basile VillarCOSE28.57+9.5210.50
27Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL45.35+26.3017.04
Walter SöderqvistOk Kårediskvalifisert
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert

M 17-18

4 790 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henry SvensVästerbergslagens OL30.256.21
2Victor DanneckerOJura32.54+2.296.52
3Tamás NédaTTE Tipo34.40+4.157.14
4Anton KarlssonMariestads Friluftsklubb35.33+5.087.25
5Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett39.37+9.128.16
6Erlend Odd BergeKristiansand OK40.15+9.508.24
7Sven Bergset LangvikIL Veten40.34+10.098.28
8Erik NilssonDalaportens OL41.45+11.208.42
9Leif-Inge JevnlidIL Veten47.31+17.069.55
10Christian WoodPendle Forest Orienteers52.45+22.2011.00
11Xihan ZhaoLearnjoy Sports1.22.14+51.4917.10
Elias BergsetIL Vetendiskvalifisert
Ole Kristian TaksdalGanddal ILbrutt

M 19-20

5 050 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matias SalonenHelsingin Suunistajat37.057.20
2Duncan CurrieGaringal Orienteers39.38+2.337.50
3Jorge ValenteImperdible50.19+13.149.57
4Boyuan HuangMoxina OK1.04.29+27.2412.46

M 21-

5 220 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnaud PerrinGöteborg Majorna OK31.406.03
2Joel Börjesson ErikssonStorviks IF35.10+3.306.44
3Colm MoranTeam Ireland35.13+3.336.44
4Fredrik NorellFrölunda OL35.37+3.576.49
5Anton HemlinIK Uven36.24+4.446.58
6Tatsuki MiyamotoKeiyoOL37.36+5.567.12
7Marius StaffOL Toten-Troll38.52+7.127.26
8Lukas JanischowskyOLG Regensburg38.59+7.197.28
9Henrik TarkkioEspoon Akilles39.19+7.397.31
10Oscar IvarssonHestra IF42.23+10.438.07
11Simonius JagerAuckland Orienteering Club43.52+12.128.24
12Ryosuke NishishitaKOLC45.01+13.218.37
13Yen Lung ChenMoxina OK45.07+13.278.38
14Daniel BichlOJE Wappler46.15+14.358.51
15Tomas TichySJH Jind¿ich¿v Hradec46.56+15.168.59
16Beat HubmannFanclub Hubmann48.58+17.189.22
17Mikko KesäläSK Pohjantähti49.30+17.509.28
18Jakub HejlOddil OB Kotlarka52.19+20.3910.01
19Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK52.24+20.4410.02
20Kenneth MydlandEgersund OK54.26+22.4610.25
21Vesa-Ville VäänänenRasti-Lukko56.27+24.4710.48
22Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.00.57+29.1711.40
23Tuomas AaltoEspoon Akilles1.02.20+30.4011.56
24Anthony Covey-CrumpJesus OK1.07.42+36.0212.58
25Vincent BeltoiseASUL Sports Nature1.14.43+43.0314.18
KyongSa RiIL BUL-Tromsøbrutt
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OLbrutt
Simen A BjøringsøyNydalens SKbrutt
Romain FiguiereHelsingin Suunistajatbrutt

M 35-

5 330 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HöijeGöteborg Majorna OK38.117.09
2Daniel KlauserOLG Rymenzburg39.52+1.417.28
3Henrik Drange RuudRøyken OL41.45+3.347.49
4Hans EgefalkHagaby GoIF52.11+14.009.47
5Jiri MartanSlavia Liberec54.52+16.4110.17
6Marco Della VedovaPolisportiva G. Masi57.01+18.5010.41
Torben Christian WendlerFredrikstad SKbrutt

M 40-

5 010 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn SundbyLarvik OK30.416.07
2Alexander LubinaDJK Adler 07 Bottrop34.36+3.556.54
3Tobias EliassonSundsvalls OK34.48+4.076.56
4Jon KjensethHeming Orientering36.31+5.507.17
5Laurent ChampignyACA Aix en Provence37.45+7.047.32
6Heikki HusuSK Vuoksi38.49+8.087.44
7Klas NilssonOLG Regio Olten39.51+9.107.57
8Juan Pedro ValenteImperdible39.56+9.157.58
9Magnus LindblomGustavsbergs OK42.25+11.448.27
10Nicolas DalibardC.O.Colmar43.57+13.168.46
11Chi Ming ChungOKOK Zone48.58+18.179.46
12Mathias PerssonHelsingborgs SOK50.14+19.3310.01
13Ali BasolTäby OK59.15+28.3411.49
14Patrik SöderqvistOk Kåre2.38.07+2.07.2631.33
Erno AaltoLiperin Taimi Suunnistusbrutt
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettbrutt
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orienteringbrutt

M 45-

4 090 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jörgen GranefeltOK Tyr26.086.23
2Anders OksvoldOk Kåre27.31+1.236.43
3Anders HåkanssonOK Orion27.33+1.256.44
4Mikko SalonenHelsingin Suunistajat27.52+1.446.48
4Gisle NysæterSkien OK27.52+1.446.48
6Sven OlssonKorsnäs IF OK28.10+2.026.53
7Uldis BrucisSaldus OK28.19+2.116.55
8Stefan KinellIFK Göteborg Orientering29.15+3.077.09
9Petr BaldrianUSK Praga30.01+3.537.20
10Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL31.06+4.587.36
11Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL31.46+5.387.46
12Uwe WeidOLV Landshut31.51+5.437.47
13Nicolas GreffCO Ambérieu31.55+5.477.48
14Sturle FurlandSandefjord OK32.02+5.547.49
15Erik AderstedtKungälvs OK32.12+6.047.52
16Eric PerrinNature Orientation Saint Etien32.16+6.087.53
17Magnus JonssonSundsvalls OK33.12+7.048.07
18Christer JensenEmblem IL33.34+7.268.12
19Jonathan McCombAustralopers Orienteering Club34.11+8.038.21
20Tomislav KaniškiCroatian orienteering federati35.23+9.158.39
21Vladimir GusiatnikovOrienteering Cincinnati35.26+9.188.39
22Tatsuo MoriMichi35.27+9.198.40
23Torgeir SkjønhaugFet OL36.01+9.538.48
24Kristian Bernhard NilsenFossum IF36.19+10.118.52
25Anders FærdenKolbotn og Skimt OL37.09+11.019.04
26Kyrre GranFet OL37.54+11.469.15
27Michael HockARDOC39.40+13.329.41
28Jerome VialardOrientation Passion Avignon40.35+14.279.55
29Hartmut LemmelLuxOC40.41+14.339.56
30Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb41.23+15.1510.07
31Christer ÖbergGamleby OK44.01+17.5310.45
32Marek FilickoOK Lokomotiva Pardubice44.41+18.3310.55
33Dong ZhaoLearnjoy Sports47.08+21.0011.31
34Johan SwartzOK Orion47.15+21.0711.33
35Cidalio OliveiraGD4Caminhos52.05+25.5712.44
36Jan KølbækAarhus 1900 Orientering53.39+27.3113.07
37Gilles DanneckerOJura1.10.37+44.2917.15
38Xiaoping TanLearnjoy Sports1.13.48+47.4018.02
Per BaierTolered-Utby OLdiskvalifisert
Torstein HoleNydalens SKbrutt
Holger KeilholzRøyken OLbrutt
Anders BrynildsenFredrikstad SKbrutt

M 50-

4 460 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK26.365.57
2Tomas EidsmoFreidig28.59+2.236.29
3Per ForsbergIFK Enskede31.31+4.557.03
4Flemming JørgensenOK Snab31.37+5.017.05
5Helge GisholtOK Skeidi31.47+5.117.07
6Trond GjelstadSandefjord OK32.00+5.247.10
7Thomas FreiULU'S REISEWELT32.32+5.567.17
8Oddvar TaksdalGanddal IL33.09+6.337.25
9Bjørn Idar SætranIF Trauma33.14+6.387.27
10Per Olav GulbrandsenLarvik OK33.27+6.517.30
11Per CarlssonStora Tuna OK33.52+7.167.35
12Håvard HågårdKonnerud IL34.05+7.297.38
13Takanori ArataIruma-Shi OLC34.12+7.367.40
14Lasse ArnesenHeming Orientering34.41+8.057.46
15Lars-ola LarssonOK Orion34.47+8.117.47
16André WältiSWISS O TOURS34.50+8.147.48
17Øyvind SchjelderupWing OK35.13+8.377.53
18Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb37.23+10.478.22
19Rune EngehultNotodden OL37.43+11.078.27
20Christian GrotnesTyrving IL37.44+11.088.27
21Lars ÖhgrenKarlsbyhedens OK38.13+11.378.34
22Mattias BååthSävedalens AIK38.42+12.068.40
23Rune StræteWing OK39.03+12.278.45
24Christophe VillarCOSE39.07+12.318.46
25Egil FuruaBerger og Svelvik OL39.43+13.078.54
26Johan ÅttingLinköpings OK40.52+14.169.09
27Geir BråtenVegårshei IL40.55+14.199.10
28Andreas GrunderJärfälla OK41.16+14.409.15
29Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø41.47+15.119.22
30Raimo ArvolaKoovee42.57+16.219.37
31Magnus TrofastBredaryds SOK43.16+16.409.42
32Martin OkleOLG Cordoba43.33+16.579.45
33Einar TesloHadeland OL44.44+18.0810.01
34Joakim ÅkessonOK Landehof44.57+18.2110.04
35Klaus KrischanSWISS O TOURS48.54+22.1810.57
36Björn TiemannOLG Stäfa50.39+24.0311.21
37Knut GjoneSandefjord OK50.57+24.2111.25
37Hans NilssonKungälvs OK50.57+24.2111.25
39Kang Kai CheungSOC52.38+26.0211.48
40Trond FossSandefjord OK55.46+29.1012.30
40Jens Olav HessenStokmarknes OL55.46+29.1012.30
42Christoph FurerSWISS O TOURS56.31+29.5512.40
43Per Eg PedersenKolding OK56.49+30.1312.44
44Martin DonnellGreatEasternNavigators1.11.08+44.3215.56
45Roger BaumannWoodchucks1.14.10+47.3416.37
46Ove KjetsåOtra IL1.16.55+50.1917.14
47Tsz Hin LuiSOC1.33.59+1.07.2321.04
Oskars ZernisSaldus OKdiskvalifisert
Stein Ivar FossMelhus ILdiskvalifisert
Stein BlomsethLillomarka OLdiskvalifisert
Marko KarkulehtoOK Vilse 87brutt
Paul LigginsAustralopers Orienteering Clubbrutt
Jurg NiggliOJurabrutt
Krasimir KolevBrown teambrutt
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Patrik LeicktTullinge SKbrutt

M 55-

5 270 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thor MellaOppsal Orientering25.084.46
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb25.52+0.444.54
3Knut Edvard HellandØstmarka OK27.01+1.535.07
4Colin McIntyreOK Tyr27.15+2.075.10
5Roland MeisterOLG Dachsen27.32+2.245.13
6Maths CarlssonTolered-Utby OL27.51+2.435.17
7Christian Aebersoldol.biel.seeland28.28+3.205.24
8Geir FrøytlogEgersund OK28.39+3.315.26
9Nils Harald StaffOL Toten-Troll28.41+3.335.26
10Anders BergsetIL Veten29.01+3.535.30
11Stefan SchlatterULU'S REISEWELT29.56+4.485.40
12Espen RaastadSkien OK30.20+5.125.45
13Onno VerberneOL Toten-Troll30.36+5.285.48
14Dag StenersenNidarøst OK31.52+6.446.02
15Jari KymäläinenTampereen Pyrintö32.14+7.066.06
16Arne GrevskottFrol IL32.31+7.236.10
17Mats JönssonKorsnäs IF OK32.38+7.306.11
18Tsutomu YoshidaMichi32.41+7.336.12
19Ove RinnbäckOK Ravinen33.17+8.096.18
20Roar ByeModum OL33.38+8.306.22
21Brian CorbettCork O33.59+8.516.26
22Anders BjörklundSävedalens AIK34.34+9.266.33
23Radan KamenickySK OS Nove Mesto na Morave34.39+9.316.34
24Kent PihlOK Roskilde34.45+9.376.35
25Jan HauglandÅrstad IL35.21+10.136.42
26Terje BråtenRaumar Orientering35.42+10.346.46
27Steven JochemsKOVZ35.50+10.426.47
28Martin TichySJH Jind¿ich¿v Hradec35.52+10.446.48
28Martin EggerOLV Hindelbank35.52+10.446.48
30Robert ÖstlundSäterbygdens OK36.19+11.116.53
31Lars Peder VaajeMarnardal IL36.31+11.236.55
32Kohji MiyamotoKeiyoOL38.01+12.537.12
33Mike LongUniversity College Dublin OC40.28+15.207.40
33Marc StreitWoodchucks40.28+15.207.40
35Joacim AhnheimTibro OK40.40+15.327.42
36Paul WadeFossum IF42.50+17.428.07
37Phil ConwayGuildford Orienteers44.36+19.288.27
38Karl AhlswedeDelaware Valley Orienteering A45.41+20.338.40
39Pat McCavanaGreatEasternNavigators51.36+26.289.47
40Olivier BassetASUL Sports Nature53.29+28.2110.08
41Bruno VandermeulenCO Liege53.33+28.2510.09
42Oskar KaaløySandefjord OK59.23+34.1511.16
43Ivar BergsetIL Veten1.00.49+35.4111.32
44Sai Fong LeungOAHK1.04.17+39.0912.11
Bjorn MellaNewcastle Orienteering Clubbrutt
Thomas HenmyrOK Vilse 87ikke startet
Sindre LangaasNydalens SKikke startet
Christian SchibstedRøyken OLikke startet
Thomas GloorIG BLOCHikke startet
Atle IversenIL BUL-Tromsøikke startet

M 60-

3 040 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL21.347.05
2Erik BobachSilkeborg OK22.39+1.057.27
3Arne JohannesenIL Gular23.07+1.337.36
4Ulf PalmérUlricehamns OK23.22+1.487.41
5Asgeir EdvardsenGöteborg Majorna OK23.24+1.507.41
6Geoff LawfordAbominable O-Men23.38+2.047.46
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF23.39+2.057.46
8Leif S. ThingsrudØstmarka OK24.06+2.327.55
9Eugenijus MiksysOK Azuolas24.47+3.138.09
10Jack BjørnsenKristiansand OK24.53+3.198.11
11Håkan LindbergOK Vilse 8724.58+3.248.12
12Kristen RibeKristiansand OK26.24+4.508.41
13Ove MartinsenHauketo IF26.26+4.528.41
14Per OsenVestre Akers SK26.30+4.568.43 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Øivind SæbøKristiansand OK26.30+4.568.43
16Morten DåsnesRingerike OL26.35+5.018.44
17Tor StrandRaumar Orientering27.39+6.059.05
18Christer EricsonÅmåls OK28.10+6.369.15
19Göran OhlssonTullinge SK28.43+7.099.26
20Arvid MydlandEgersund OK28.54+7.209.30
21Takashi SugiyamaSans Souci29.58+8.249.51
22Dimitar DimitrovBrown team30.00+8.269.52
23Stoyan DachevBrown team30.10+8.369.55
24Andrew Cumming ThomParawanga30.14+8.409.56
25Rein RooniOK Orvand30.23+8.499.59
26Michele GuglielmettiGOLD Savosa30.36+9.0210.03
27Don ShortCNOC30.41+9.0710.05
28Hansjörg RutzOLG Kulti30.42+9.0810.05
29Jarmo JumppanenPihkaniskat31.35+10.0110.23
30Martin HowaldOLG Herzogenbuchsee32.15+10.4110.36
31Roger GustafssonIdefjordens SK33.50+12.1611.07
32Roy GjerdingOK Moss33.54+12.2011.09
33Shin Ho YuALEXSON ORIENTEERING CLUB33.58+12.2411.10
34Toni Serrallonga GaschCAT-O34.36+13.0211.22
35Malcolm InghamWellington Orienteering Club34.47+13.1311.26
36Christian BilandULU'S REISEWELT34.51+13.1711.27
37Otti BisangULU'S REISEWELT36.26+14.5211.59
38Daniel SteudlerOLG Kulti40.25+18.5113.17
39Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL41.09+19.3513.32
40Bo KonringSøllerød OK42.10+20.3613.52
41Herman BakkeLøten o-lag45.14+23.4014.52
42Tron SolbergOK Skeidi50.23+28.4916.34
43Christian GarrecCSA CNSD Fontainebleau53.09+31.3517.29
44Tilkin MichelCO Liege1.25.10+1.03.3628.00
Rolf HedigerSWISS O TOURSdiskvalifisert
Morten HulløenKristiansand OKikke startet
Heikki HulkkonenPihkaniskatikke startet
Terje Wiig MathisenNydalens SKikke startet
Egil Wickstrand IversenHeming Orienteringikke startet
Jon BjørgumKristiansand OKikke startet
Geir Holm GundersenKonnerud ILikke startet

M 65-

2 960 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag20.366.57
2Lars JanlövIF Åland23.44+3.088.01
3Olov ÖströmOK Tyr23.52+3.168.03
4Ulf RadlerJärfälla OK24.25+3.498.14
5Ola BroxOL Toten-Troll24.42+4.068.20
6Stefan MillegårdSävedalens AIK24.54+4.188.24
7Bjørn BergerByåsen IL25.01+4.258.27
8Henrik UndelandIFK Göteborg Orientering26.08+5.328.49
9Gunnar Grue-SørensenKøge OK26.33+5.578.58
10Yngve NorellFrölunda OL26.45+6.099.02
11Lars HogedalVänersborgs SK26.55+6.199.05
12Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar27.07+6.319.09
13Sjur GjestvangOL Toten-Troll27.18+6.429.13
14Lennart HålsjöOK Skogshjortarna27.22+6.469.14
15Torbjørn NørbechRingerike OL28.02+7.269.28
16Hans-Åge MortensenViking Orientering28.09+7.339.30
17Dagfinn TorpePorsgrunn OL28.11+7.359.31
18Sveinung RekaaNotodden OL28.42+8.069.41
19Dag KristensenOK Skeidi28.59+8.239.47
20Ludwig SchneiderFanclub Hubmann29.02+8.269.48
21Anders ErikssonIF Hagen29.33+8.579.58
22Elling AakreAndebu IL30.07+9.3110.10
23Arvid GalborgenEds SK30.12+9.3610.12
24Hugo A. ChristensenNotodden OL30.38+10.0210.20
25Per ØhlckersTyrving IL30.50+10.1410.25
26Kalle LindqvistVäxjö OK31.12+10.3610.32
27Roch PrendergastEureka Victoria31.29+10.5310.38
28Håkan LööfMariestads Friluftsklubb32.05+11.2910.50
29Mikhail GryaznevichThames Valley OC34.35+13.5911.41
30Matthias ScherrerSWISS O TOURS34.39+14.0311.42
31Leif ÅkerblomStora Tuna OK39.29+18.5313.20
32Hans RagvaldVingåkers OK40.32+19.5613.41
33Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL50.53+30.1717.11
34David RosenSouth Ribble OC54.09+33.3318.17
35Bengt HanssonSäterbygdens OK1.01.06+40.3020.38
John McCulloughThree Rock OCdiskvalifisert
Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteeringikke startet
Roger LarssonOk Kåreikke startet
Svein S JacobsenTyrving ILikke startet

M 70-

2 760 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harry BreilandÅlgård Orientering22.168.04
2Einar LundHamar OK22.21+0.058.05
3Willy GrønstadGimle IF23.15+0.598.25
4Nils-Petter WiikDriv IL23.29+1.138.30
5Eldar BørsumBækkelagets SK23.30+1.148.30 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Trygve LølandBirkenes IL24.02+1.468.42
7Carl-Henry AnderssonOK Orinto24.22+2.068.49
8Jon FærdenKolbotn og Skimt OL25.29+3.139.13
9Knut LillealternFreidig25.37+3.219.16
10Hans G BernhardMariestads Friluftsklubb25.56+3.409.23
10Roy DawsonGafanhOri25.56+3.409.23
12Knut G KarlsenHeming Orientering26.03+3.479.26
13Franz WyssSWISS O TOURS26.41+4.259.40
14Atle AlvheimFana IL27.32+5.169.58
15Paul NorénOK Södertörn27.48+5.3210.04
16Ossi LakkalaKuopion Suunnistajat27.55+5.3910.06
17Jonas BerglundHellas Orientering28.05+5.4910.10
18Odd Arild StrandStor-Elvdal SK28.11+5.5510.12
19Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb28.17+6.0110.14
20Kurt GrønliFørde IL28.23+6.0710.17
20Torodd OsFørde IL28.23+6.0710.17
22Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb28.49+6.3310.26
23Poul BobachAalborg OK29.14+6.5810.35
24Øistein HagenOK Øst29.28+7.1210.40
25David CadyBuffalo Orienteering Club30.05+7.4910.53
26Anders WaageFreidig30.40+8.2411.06
27Hans StordalOL Tønsberg og omegn30.58+8.4211.13
28Heikki KyyrönenKouvolan Suunnistajat31.32+9.1611.25
29Haakan NilssonMalmö OK31.42+9.2611.29
30Jiri UrvalekPorsgrunn OL33.16+11.0012.03
31Philip GristwoodMole Valley33.46+11.3012.14
32Peter NyströmMariestads Friluftsklubb33.48+11.3212.14
33Jens Olav HveemOL Toten-Troll35.07+12.5112.43
34Kåre ThorbjørnsenLarvik OK37.57+15.4113.45
35Georg KapperudOppsal Orientering39.21+17.0514.15
36Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK45.16+23.0016.24
37Helge ScheiFørde IL45.40+23.2416.32
Lars Perssonok kompassendiskvalifisert
Thomas SchollULU'S REISEWELTikke startet
Tommy HeldFK Åsenikke startet
Hans AurellGävle OKikke startet
Leif Sandgrenfrosta okikke startet
Fred LäderachULU'S REISEWELTikke startet
Jimmy NordliTrøsken ILikke startet

M 75-

2 660 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss28.0310.32
2Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn Orientering28.09+0.0610.34
3Lars-Erik NilssonMariestads Friluftsklubb31.30+3.2711.50
4Magnus LandstadFreidig32.33+4.3012.14 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Arild MoenKonnerud IL33.38+5.3512.38
6Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering37.19+9.1614.01
7Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange37.31+9.2814.06
8Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL37.50+9.4714.13
9Carl Ove BergOK Skeidi39.09+11.0614.43
10Hansruedi BrandSWISS O TOURS41.07+13.0415.27
11Raimo SalminenOK Pan Kristianstad42.24+14.2115.56
12Tormod DahlenRingerike OL45.01+16.5816.55
13Olav SolbergBø OL45.17+17.1417.01
14Bengt RybergMariestads Friluftsklubb48.19+20.1618.09
15Olav MoRøyken OL52.51+24.4819.52
16Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL54.28+26.2520.28
17Trygve FosseGimle IF54.38+26.3520.32
18Rich ParkerBay Area Orienteering Club56.38+28.3521.17
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
Einar NordåsFana ILikke startet
Magne RaadalFana ILikke startet

M 80-

2 730 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roland KarlssonRonneby OK29.3610.50
2Kjell PerssonMariestads Friluftsklubb44.32+14.5616.18
3Peo BengtssonOK Pan Kristianstad50.34+20.5818.31
4Per LøvaasOL Trollelg51.09+21.3318.44
5Jon Vegard LundeLillehammer OK53.09+23.3319.28

W 17-18 E

4 530 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annick MeisterOK Södertörn31.567.02
2Elza KuzeAlnis-JNSC32.54+0.587.15
3Elsa NilssonDomnarvets GoIF34.27+2.317.36
4Frida HaugskottOL Trollelg34.40+2.447.39
5Mathilde Smedegaard MadsenSøllerød OK34.59+3.037.43
6Elin MartanovaSlavia Liberec35.28+3.327.49
7Tilda GolsäterKorsnäs IF OK35.38+3.427.51
8Tina KallesonOppsal Orientering35.47+3.517.53
9Hanna WeyVompatti OK35.53+3.577.55
10Kayla RitzenthalerTSV Jetzendorf37.00+5.048.10
11Evangelina DyaksovaKARLAK38.03+6.078.23
12Klara AnderssonDomnarvets GoIF40.11+8.158.52
13Katrin HertelOLG Regensburg41.06+9.109.04
14Jasmin HertelOLG Regensburg41.12+9.169.05
15Ingrid LamarkGanddal IL42.45+10.499.26
16Mari Kilskar GrevskottFrol IL42.55+10.599.28
17Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular47.51+15.5510.33
18Ines SchikoraOLG Regensburg50.41+18.4511.11
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILikke startet
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Tove RingiOk Kåreikke startet

W 19-20 E

4 580 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna35.327.45
2Johanna NilssonKungälvs OK36.33+1.017.58
3Katja BrütschVompatti OK39.02+3.308.31
4Flurina BieriVompatti OK39.28+3.568.37
5Eadaoin McCavanaGreatEasternNavigators42.12+6.409.12
6Joelle MeisterVompatti OK42.21+6.499.14
7Lehner MareiOLG Regensburg42.55+7.239.22
8Migl¿ Sušinskait¿Fort¿na43.27+7.559.29
9Sophie KrausOLG Regensburg46.28+10.5610.08
10Zoé VillarCOSE1.11.08+35.3615.31
Signe SirmaAlnis-JNSCdiskvalifisert
Aurora GjølsjøOK Mossikke startet

W 21-E

5 040 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fanny Horn BirkelandLillehammer OK32.506.30
2Lone BrochmannBækkelagets SK34.11+1.216.46
3Iliana IlievaHalden SK34.37+1.476.52
4Anna UlvensøenNTNUI34.48+1.586.54
5Emilie Westli AndersenLøten o-lag35.20+2.307.00
6Katarina SvahnAlfta-Ösa OK36.08+3.187.10
7Audhild Bakken RognstadEmblem IL36.22+3.327.12
8Maria PrietoESP36.25+3.357.13
9Marttiina JoensuuSK Pohjantähti36.40+3.507.16
10Mari VäänänenKalevan rasti36.59+4.097.20
11Ingrid LundanesNTNUI37.51+5.017.30
12Cecilia BrattOK Orion38.02+5.127.32
13Netta RajamäkiKalevan rasti38.49+5.597.42
14Arntraut GötschIL BUL-Tromsø39.56+7.067.55
15Juliette BassetASUL Sports Nature39.57+7.077.55
16Oda J SikkelandTyrving IL40.45+7.558.05
17Isabel SeegerOLG Regensburg41.21+8.318.12
18Aline HermansCO Liege41.57+9.078.19
19Anne EdwardsThames Valley OC42.01+9.118.20
20Essi VäisänenSK Vuoksi42.47+9.578.29
21Francesca TauferITA43.00+10.108.31
22Marie VuittonASUL Sports Nature45.03+12.138.56
23Chloé DudoignonValence Sport Orientation45.13+12.238.58
24Aislinn PrendergastAUS45.15+12.258.58
25Anna CaglioITA46.32+13.429.13
26Pascaline ColasASUL Sports Nature46.50+14.009.17
27Karolina SikovaSK OS Nove Mesto na Morave47.13+14.239.22
28Hanna PaulavaBelarus OF47.14+14.249.22
29Lucia CurzioPolisportiva G. Masi48.03+15.139.32
30Roisin LongUniversity College Dublin OC48.09+15.199.33
31Yoshie KatsuyamaJPN48.35+15.459.38
32Cho Yu LamHKG49.14+16.249.46
33Camilla ÖhmanNTNUI49.57+17.079.54
34Pui Fung ChanHKG50.13+17.239.57
35Iris LuiHKG51.13+18.2310.09
36Ellie MolloyWellington Orienteering Club51.37+18.4710.14
37Julia KupchenokST459.18+26.2811.45
38Sze Wing YeeNOTEAM1.18.14+45.2415.31
Josefine LindOK Pan Århusdiskvalifisert
Elsa JanssonJärla Orienteringdiskvalifisert
Aoife MccavanaIrelanddiskvalifisert
Matilda MartinssonFalkenbergs OKbrutt
Marion AebiTyrving ILikke startet
Emmi JokelaIFK Göteborgikke startet
Susan Keymelbourne forest racersikke startet

M 17-18 E

5 070 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik PetrisiVästerbergslagens OL31.406.14
2Emils ZernisSaldus OK33.30+1.506.36
3Ralfs EizvertinsAlnis-JNSC35.00+3.206.54
4Jonas CarlssonStora Tuna OK35.01+3.216.54
5Nils TveiteÅs-NMBU Orientering35.25+3.456.59
6Augusts VeldeOK Azuolas35.42+4.027.02
7Martin RinnbäckOK Ravinen36.44+5.047.14
8Alon ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club37.47+6.077.27
9Eeka HusuSK Vuoksi39.17+7.377.44
10Markus Andreas BreivoldGanddal IL39.40+8.007.49
11Karl GranathOk Kåre40.20+8.407.57
12Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL41.50+10.108.15
13Konstantin KrausOLG Regensburg43.03+11.238.29
14Aidan McCulloughThree Rock OC53.44+22.0410.35
Runar Saur ModahlFredrikstad SKbrutt
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringikke startet
David RundeKristiansand OKikke startet
Tobias RøddeGanddal ILikke startet
Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OKikke startet
Tobias AlstadFrol ILikke startet

M 19-20 E

5 310 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HaugskottOL Trollelg35.446.43
2Lasse Falck WeberFarum-Tisvilde OK36.12+0.286.49
3Andrin WeyVompatti OK36.36+0.526.53
4Timon LorenzOLG Regensburg36.40+0.566.54
5Rihards KruminsAlnis-JNSC36.43+0.596.54
6Vladimir DolininWhite Nights38.02+2.187.09
7Malte Kjær HemmingsenFarum-Tisvilde OK38.22+2.387.13
8Knut KyrkjebøTIF Viking39.39+3.557.28
9Aslak HeimdalKonnerud IL40.54+5.107.42
10Philipp SchwarckOLG Regensburg44.49+9.058.26
11Luca RizziASCO Lugano45.27+9.438.33
12Scott JuvikIL Gular45.46+10.028.37
13Felix WartnerOLG Regensburg52.32+16.489.53
14Lorenz BrandlOLG Regensburg56.17+20.3310.35
Riccardo CasanovaOLG Regensburgdiskvalifisert
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SKdiskvalifisert

M 21-E

6 100 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isac von KrusenstiernaOk Kåre30.194.58
2Erik AnderssonOK Orion32.25+2.065.18
3Rassmus AnderssonOK Linné32.44+2.255.21
4Erik Ivarsson SandbergOK Denseln33.03+2.445.25
5Bjørn LundanesNTNUI34.52+4.335.42
6Erik DoehlerST435.19+5.005.47
7Emil ÅbergOk Kåre35.49+5.305.52
8Hugo VaxelaireASUL Sports Nature35.55+5.365.53
9Sindre JohannessenFreidig36.13+5.545.56
10Jonas GustafssonOk Kåre36.27+6.085.58
11Gustav ÖhgrenOk Kåre36.52+6.336.02
12Patrick JaffeAUS37.06+6.476.04
13Mikhail MamleevITA37.26+7.076.08
14Kohei KamijimaJPN37.47+7.286.11
15Jakob SchachSV Wannweil37.57+7.386.13
16André AnderssonOk Kåre38.08+7.496.15
17Raul FerraESP38.19+8.006.16
18Jeronym KamenickySK OS Nove Mesto na Morave38.36+8.176.19
18Alvaro PrietoESP38.36+8.176.19
20Sergiu FalaMoldova38.43+8.246.20
21Thomas BührerCA Rosé38.47+8.286.21
22Brodie NankervisAUS38.51+8.326.22
23Mathieu Kern-GillardASUL Sports Nature39.37+9.186.29
24Roland FesselhoferOJE Wappler40.03+9.446.33
25Olov EricsonAlfta-Ösa OK40.31+10.126.38
26Andrin BieriVompatti OK40.41+10.226.40
27Oskar SjöbergOK Linné40.56+10.376.42
28Matej KamenickySK OS Nove Mesto na Morave41.02+10.436.43
29Ole HennselerGermany41.23+11.046.47
30Franz GlanerOK Pan Kristianstad41.33+11.146.48
31Viktor MorandiniHUN41.49+11.306.51
32Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb42.08+11.496.54
33Marian BassetASUL Sports Nature42.29+12.106.57
34Christian MichelsenDon't Get Lost42.31+12.126.58
35Mark PurkisNydalens SK42.41+12.226.59
36Marc Serrallonga ArqusESP43.56+13.377.12
37Cillín CorbettCork O44.17+13.587.15
38Simon JakobLeksands OK45.15+14.567.25
39Tobias KamenickySK OS Nove Mesto na Morave46.35+16.167.38
40Samuele CurzioPolisportiva G. Masi46.41+16.227.39
41Alain MazyCO Liege47.45+17.267.49
42Julian NürnbergerOLG Regensburg47.47+17.287.50
43Wolfram PohlTV Coburg-Neuses49.39+19.208.08
44Steffen HartmannTGV Horn51.48+21.298.29
45Kin Kwan KwokHKG53.05+22.468.42
46Marius ØieLøten o-lag54.29+24.108.55
47Cameron TierNorth West OC55.20+25.019.04
48Markus GladEmblem IL55.30+25.119.05
49Takumi IkedaWaseda University55.52+25.339.09
50Geun Hee HongKOR56.58+26.399.20
51Filipe DiasGD4Caminhos57.11+26.529.22
52Severin HowaldTampereen Pyrintö57.22+27.039.24
53Fabian JanischowskyOLG Regensburg57.54+27.359.29
54Scott CollierCornwall OC58.45+28.269.37
55Hideto TakahashiWaseda University58.49+28.309.38
56Gerald YipHKG59.52+29.339.48
57Santiago IsazaCOL1.02.35+32.1610.15
58Jonathan SchachSV Wannweil1.03.32+33.1310.24
59Sam Choi LamHKG1.03.44+33.2510.26
60Gerardo GarciaNOTEAM1.08.41+38.2211.15
61Mark HeikoopNED1.09.43+39.2411.25
62Yu Hong Bryan WongSOC1.15.30+45.1112.22
Kalle BergmanOK Ravinendiskvalifisert
Jonas BrütschVompatti OKdiskvalifisert
Nicolas KourtellisCYPdiskvalifisert
Desmond FranssenESPdiskvalifisert
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OLbrutt
Ivar LundanesTyrving ILikke startet
Maxim SimakovBRIGHTNETikke startet
Martin HosetBodø og Omegn IF Orienteringikke startet

W -13

2 650 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stina ThernOK Skogshjortarna22.178.24
2Sigrid Schmitt GranHalden SK22.30+0.138.29
3Veronika TokmatchevaWhite Nights22.53+0.368.38
4Klara EberlénOK Skogshjortarna23.29+1.128.51
5Alva EliassonSundsvalls OK24.16+1.599.09
6Elli KyläkoskiTurun Suunnistajat25.09+2.529.29
7Sofia ØhlckersTyrving IL25.56+3.399.47
8Isabella BaierTolered-Utby OL26.53+4.3610.08
9Lina WidelundOk Kåre27.50+5.3310.30
10Åse Valero KjerkreitHalden SK28.25+6.0810.43
11Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL28.33+6.1610.46
12Vilde Aakre LeistadSkien OK28.35+6.1810.47
13Anna-Lisa KinellIFK Göteborg Orientering29.10+6.5311.00
14Mari KallesonOppsal Orientering29.30+7.1311.07
15Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK30.35+8.1811.32
16Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK33.20+11.0312.34
17Conny HoltzTSV Jetzendorf33.30+11.1312.38
18Greta BladlundKarlsbyhedens OK37.30+15.1314.09
19Alva KarlssonMariestads Friluftsklubb46.26+24.0917.31
Nora jonOk Kårediskvalifisert
Wilma ReinholdssonOK Alehofdiskvalifisert
Ylva HanssonOk Kårediskvalifisert

W -14

2 830 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulyana KuprienkoWhite Nights22.167.52
2Moa BergqvistKorsnäs IF OK22.48+0.328.03
3Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering23.28+1.128.17
4Anna TaksdalGanddal IL23.30+1.148.18
5Elsa KaipeOk Kåre25.19+3.038.56
6Lovisa DufvaSundsvalls OK26.45+4.299.27
7Agnes IvarssonOK Skogshjortarna27.30+5.149.43
8Julia Hagelberg NordahlOk Kåre28.36+6.2010.06
9Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK29.50+7.3410.32
10Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL29.55+7.3910.34
11Sigrid HaugskottOL Trollelg32.00+9.4411.18
12Julie DrønnesundEmblem IL32.01+9.4511.18
13Ane HustvedtOppsal Orientering32.10+9.5411.21
14Sindija Leticija BrakmaneAlnis-JNSC32.16+10.0011.24
15Sigrid HaugeSarpsborg OL33.15+10.5911.44
16Cornelia HoleneEmblem IL41.29+19.1314.39
17Clodagh O DonnellGreatEasternNavigators1.06.44+44.2823.34
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet

W -15

2 760 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida BengtssonOK Alehof19.577.13
2Elina ReinholdssonOK Alehof21.39+1.427.50
3Miia RollerJärfälla OK22.12+2.158.02
4Lisa SwartzOK Orion22.26+2.298.07
5Hanna ÖbergGamleby OK23.41+3.448.34
5Fredrika NordquistTäby OK23.41+3.448.34
7Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK23.50+3.538.38
8Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK23.56+3.598.40
9Anja HoleFørde IL24.37+4.408.55
10Doris IkoTäby OK25.13+5.169.08
11Karolina AnderssonDalaportens OL25.15+5.189.08
12Wilma LeicktTullinge SK25.38+5.419.17
13Frida Hovgaard EisvangOK Moss25.48+5.519.20
14Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø25.56+5.599.23
15Tindra JonssonSkarpnäcks OL26.25+6.289.34
16Ellen FunkeLeksands OK26.34+6.379.37
17June Rogstad BekkevoldLøten o-lag26.36+6.399.38
18Emma Helene OlsenHalden SK26.57+7.009.45
19Lovisa MasesStora Tuna OK27.16+7.199.52
20Alice Eriksson-BjörlingDomnarvets GoIF27.59+8.0210.08
21Agnes WallinKorsnäs IF OK28.04+8.0710.10
22Anna GorbatenkovaWhite Nights28.08+8.1110.11
23Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK28.22+8.2510.16
24Liv NorbergAvesta OK29.00+9.0310.30
25Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK29.05+9.0810.32
26Alicia BjörnbergSöders-Tyresö29.33+9.3610.42
27Alicia BergkvistVästerbergslagens OL31.12+11.1511.18
28Amalie LøkkebergFredrikstad SK31.19+11.2211.20
29Vendela RundströmOK Ravinen31.22+11.2511.21
30Julie Sophie WoldOK Moss31.33+11.3611.25
31Elin WolgastSnättringe SK32.00+12.0311.35
32Anja NilssonDomnarvets GoIF32.36+12.3911.48
33Zali McCombAustralopers Orienteering Club32.47+12.5011.52
34Emelie RökenTäby OK33.09+13.1212.00
35Moa FröstadiusSundbybergs IK33.21+13.2412.05
36Olga RindeskogVästerbergslagens OL40.24+20.2714.38
37Ebba HörlingSundbybergs IK41.50+21.5315.09
38Tilde BredemanVäsby OK42.30+22.3315.23
39Sanna RinnbäckOK Ravinen48.34+28.3717.35
40Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK49.21+29.2417.52
41Ida ÖsterbergGustavsbergs OK53.20+33.2319.19
42Elisabeth LarssonOK Södertörn1.03.46+43.4923.06
43Madeleine GranathVäsby OK1.04.06+44.0923.13
Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OKdiskvalifisert
Klara ErssonOk Kårediskvalifisert
Wilma JosefssonVäsby OKbrutt
Elin BryggarKorsnäs IF OKikke startet
Henriette BergLøten o-lagikke startet
Ebba NäsmanLerums SOKikke startet
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnikke startet
Saga MattssonDalaportens OLikke startet

W -16

3 450 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vendela SöderqvistOk Kåre25.407.26
2Emma EliassonDomnarvets GoIF25.43+0.037.27
3Alix VillarCOSE28.50+3.108.21
4Sigrid CarlssonSundbybergs IK29.30+3.508.33
5Marie Roll-TørnqvistFana IL30.44+5.048.54
6Tuva-Cajsa SpikLeksands OK31.01+5.218.59
7Ida HänströmTäby OK31.38+5.589.10
8Ester AnderssonOK Södertörn31.40+6.009.10
9Alma WallmanVästerbergslagens OL31.44+6.049.11
10Ingeborg Rygg EikelandBergens TF32.08+6.289.18
11Kristine Bog VikaneFana IL32.11+6.319.19
12Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK32.28+6.489.24
13Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL33.16+7.369.38
14Sarah SchöpsOLV Landshut33.51+8.119.48
14Thea NordinKorsnäs IF OK33.51+8.119.48
16Elsa GörasLeksands OK33.52+8.129.48
17Alicia SchandlOK Södertörn34.26+8.469.58
18Hedda RöstinOK Ravinen34.32+8.5210.00
19Emilia JohnssonOk Kåre34.43+9.0310.03
20Tove SjöbergTullinge SK34.44+9.0410.04
21Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK34.49+9.0910.05
22Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb35.29+9.4910.17
23Mélanie DalibardC.O.Colmar35.47+10.0710.22
24Cecilia HectorSnättringe SK35.49+10.0910.22
25Embla ØvretveitFredrikstad SK36.42+11.0210.38
26Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK40.59+15.1911.52
27Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn42.23+16.4312.17
28Emilia NilssonGustavsbergs OK56.06+30.2616.15
29Selma FærdenKolbotn og Skimt OL57.50+32.1016.45
30Emma BarnardBromma-Vällingby SOK1.01.30+35.5017.49
31Tove SvedellSkarpnäcks OL1.06.39+40.5919.19
Lea MartanovaSlavia Liberecdiskvalifisert
Kajsa IvarssonVästerbergslagens OLdiskvalifisert
Sofia SundinWaxholms OKdiskvalifisert
Maja BergqvistKorsnäs IF OKdiskvalifisert
Alva BladhTullinge SKdiskvalifisert
Kristin LundanesEmblem ILikke startet
Astrid RognstadHadeland OLikke startet
Vilmalee SuwanOK Vilse 87ikke startet
Alina NiggliOJuraikke startet
Martine SkjelsvikLillehammer OKikke startet

W 15-20 B

2 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marion Halvorsen NustadLillehammer OK23.469.37

W 35-AK

3 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine TiemannOLG Stäfa1.02.5620.02

W 50-AK

3 170 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rita RaastadSkien OK31.209.53
2Hilde ForbordMalvik IL31.38+0.189.58
3Marianne ArnesenAsker Skiklubb38.35+7.1512.10
4Catherine KingAJAX1.11.00+39.4022.23
Jackie McCavanaGreatEasternNavigatorsdiskvalifisert
Eva Zehnder-GilgenSWISS O TOURSdiskvalifisert

M -13

2 740 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludwig RosénGöteborg Majorna OK18.236.42
2Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK19.52+1.297.15
3Carl ÖbergGamleby OK20.09+1.467.21
4Eddie KarlssonOK Vilse 8720.10+1.477.21
5Jakob OechlerOLV Landshut20.11+1.487.21
6Arnaud MazyCO Liege20.50+2.277.36
7Matthieu BührerCA Rosé21.26+3.037.49
8Jens FochsenWaxholms OK21.28+3.057.50
9Ulysse DanneckerO'Jura23.48+5.258.41
10Emil Husebye AamodtFredrikstad SK24.15+5.528.51
11Arthur MitchellHOC24.41+6.189.00
12Marcus LammFrölunda OL25.12+6.499.11
13Malte SöderlundKarlsbyhedens OK25.51+7.289.26
14Gustavs PlonisAlnis-JNSC26.26+8.039.38
15Pontus HedbergKarlsbyhedens OK26.56+8.339.49
16Martin BryggenHalden SK29.33+11.1010.47
17Gaute NysæterSkien OK29.59+11.3610.56
18Cian O DonnellGreatEasternNavigators31.44+13.2111.34
19Simon BerglundKarlsbyhedens OK32.30+14.0711.51
20Noah MulariOK Vilse 8733.00+14.3712.02
21Nils OdlindOk Kåre37.58+19.3513.51
William OksvoldOk Kårediskvalifisert
Audun NordbyFredrikstad SKdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Elias PerssonHelsingborgs SOKikke startet
Tommy MellaNewcastle Orienteering Clubikke startet
Sindre Flatin ErichsenSkien OKikke startet

M -14

2 740 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olivier ChampignyACA Aix en Provence19.587.17
2Axel BrattOK Orion20.01+0.037.18
3Oliver HåkanssonOK Orion20.19+0.217.24
4Pontus HedinTolered-Utby OL20.29+0.317.28
5Wille SöderqvistOk Kåre20.33+0.357.30
6Mark StrimovskiyWhite Nights20.48+0.507.35
7Noa HelgarsTäby OK21.05+1.077.41
8Edvards KruminsAlnis-JNSC21.41+1.437.54
9Nils SwartzOK Orion22.10+2.128.05
10Gabriel GjoneSandefjord OK22.24+2.268.10
11Erik LundquistOK Ravinen23.44+3.468.39
12Jakob BaierTolered-Utby OL23.56+3.588.44
13Jett McCombAustralopers Orienteering Club24.14+4.168.50
14Håkon GrønliFørde IL24.30+4.328.56
15Melvin AnderssonTolered-Utby OL26.25+6.279.38
16Olle DalinOk Kåre26.29+6.319.39
17Olle GahnshagOk Kåre29.41+9.4310.49
18Rasmus WidelundOk Kåre31.17+11.1911.25
19Hugo AtterbrandOk Kåre33.13+13.1512.07
20David BurgmairOLG Regensburg34.53+14.5512.43
21Severin LehnerOLG Regensburg35.03+15.0512.47
22Petter RybergMariestads Friluftsklubb39.52+19.5414.32
23Alwin EinarssonKungälvs OK40.12+20.1414.40
24Alvin EdbäckOk Kåre41.10+21.1215.01
25Paul WirtzLuxOC43.00+23.0215.41
Trym Alexander StorhaugRøyken OLikke startet

M -15

2 920 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edvin ForsbergOK Ravinen18.266.18
2Jesper ÅkessonJärfälla OK18.33+0.076.21
3Benjamin GjoneSandefjord OK19.03+0.376.31
4Joel GolsäterKorsnäs IF OK19.05+0.396.32
5Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK19.20+0.546.37
6Sondre LadimOK Moss19.23+0.576.38
6Melker ÅkessonOK Landehof19.23+0.576.38
8Justus ArenanderSkarpnäcks OL19.41+1.156.44
9Elis Forsberg RundströmIFK Enskede19.42+1.166.44
10Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK19.57+1.316.49
11Jon HanssonOk Kåre20.00+1.346.50
12Leo AlvolinOk Kåre20.07+1.416.53
13Simon BååthSävedalens AIK20.31+2.057.01
14Hugo LindskogOK Ravinen20.37+2.117.03
15Elis IversAttunda OK20.38+2.127.03
16Christian Fredrik BorgIL Koll20.46+2.207.06
17Filip LindqvistTäby OK21.00+2.347.11
18Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL21.04+2.387.12
18Lukas CottingOLG Stäfa21.04+2.387.12
20Melker LarssonOK Orion21.07+2.417.13
21Alfred BjørnerødOK Moss21.22+2.567.19
22Philip Lehmann RomørenFossum IF21.32+3.067.22
23Edvin AakreEgersund OK21.43+3.177.26
24Max ÖsterlingOK Södertörn21.45+3.197.26
25Øyvind LamarkGanddal IL21.47+3.217.27
26Gustaf HofstedtTäby OK22.04+3.387.33
27Olle ThimbergSöders-Tyresö22.31+4.057.42
28Eirik Vie StrislandFossum IF22.33+4.077.43
29Jakob CarlssonStora Tuna OK23.02+4.367.53
30Sindre Vie StrislandFossum IF23.17+4.517.58
31Oskar MellaOppsal Orientering24.42+6.168.27
32Peder BryggenHalden SK24.44+6.188.28
33Tomáš BaldrianUSK Praga26.01+7.358.54
34Emil HelanderTullinge SK26.05+7.398.55
35Tord RomundstadNidarøst OK26.20+7.549.01
36Ludvig FerdmanTullinge SK26.25+7.599.02
37Albin SjöblomOk Kåre27.23+8.579.22
38Ivar GentzJärla Orientering28.00+9.349.35
39Emil FranzénSundbybergs IK28.53+10.279.53
40Børge Nilsen BergFossum IF31.17+12.5110.42
41Eric JohanssonOk Kåre37.41+19.1512.54
Marcus SteneboAttunda OKdiskvalifisert
Rasmus LindblomGustavsbergs OKdiskvalifisert
Viktor SoneAttunda OKdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OKikke startet
Lucas WannerAvesta OKikke startet
Lars LienGjø-Vard OLikke startet
Henrik SvenssonOK Ravinenikke startet

M -16

3 530 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Otto BalckTäby OK21.065.58
2Isak GeliusSnättringe SK21.36+0.306.07
3Trygve Børte NomelandKristiansand OK22.34+1.286.23
4Albin GezeliusIFK Mora OK22.36+1.306.24
5Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK22.39+1.336.24
6William GrunderJärfälla OK22.41+1.356.25
7Sander Tonjer FingarsenElverum OK22.46+1.406.26
8Mats LindaasElverum OK23.07+2.016.32
8Filip HåkanssonOK Orion23.07+2.016.32
10Erik BovalliusJärfälla OK23.22+2.166.37
11Eskil WidehagSundbybergs IK23.58+2.526.47
12Olle KallurOK Ravinen23.59+2.536.47
13Simon PerrinNature Orientation Saint Etien24.33+3.276.57
14Tal ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club24.53+3.477.02
15Markus HalvarssonLeksands OK24.55+3.497.03
16Jakob WidelundOk Kåre25.00+3.547.04
17Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK25.06+4.007.06
18Hjalmar SandbergOK Älvsjö Örby25.18+4.127.10
19Filip StorellHaninge SOK26.06+5.007.23
20Christoffer LindgrenOk Kåre26.07+5.017.23
21Klockar Eskil NääsLeksands OK26.10+5.047.24
22Elliot DanneckerOJura27.04+5.587.40
23Tage KinellIFK Göteborg Orientering27.38+6.327.49
24Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK27.39+6.337.49
25Lukas WallhedJärla Orientering29.01+7.558.13
26Henrik LundforsIFK Enskede29.13+8.078.16
27William MöllerSkarpnäcks OL30.03+8.578.30
28Mattis SandénOK Södertörn30.28+9.228.37
29Sebastian MitchellHOC34.50+13.449.52
30Yannick LieblichOLG Regensburg38.53+17.4711.00
31Aleksandar EvansBrown team44.03+22.5712.28
Ivo Martin Cousins ClarhällSöders-Tyresödiskvalifisert
Tobias MathisenPorsgrunn OLikke startet
Tord SølvbergIL Vetenikke startet
Brage TakleKristiansand OKikke startet

M 35-AK

4 360 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roland LudwigOL Regio Wil37.298.35
2Tor RingstadHedrum OL39.15+1.469.00
Håvard Sandvoll AskLierbygda OLbrutt

M 50-AK

3 850 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kell SønnichsenOK Pan Århus33.368.43
2Martin GygaxOLG Biberist SO35.51+2.159.18
3Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering39.45+6.0910.19
4Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb49.25+15.4912.50
5Martin WidmerOLG Suhr50.09+16.3313.01
6Joerg BaumannIG BLOCH50.59+17.2313.14
7Anders SjöbergOK Reftele1.08.48+35.1217.52
Ola JönssonOK Vilse 87diskvalifisert
Øivind StenstadOddersjaa SSKbrutt
Andreas WyssSWISS O TOURSbrutt

OpenA1

2 310 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yingjing HanLearnjoy Sports32.4814.11
2Elsie BrenneVarteig OL33.56+1.0814.41
3Elisabeth JakobsenOK Moss34.26+1.3814.54
4Anna SerrallongaESP47.32+14.4420.34
5Kristina SkoglundSödertälje-Nykvarn Orientering1.00.51+28.0326.20

OpenA2

2 350 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag27.0811.32
2Morten AndresenOK Skeidi27.24+0.1611.39
3Cristina del CampoMalarruta30.29+3.2112.58
4Knut Even HoleFørde IL31.18+4.1013.19
5Julia CottingOLG Stäfa31.40+4.3213.28
6Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL32.03+4.5513.38
7José Manuel PrietoMalarruta34.48+7.4014.48
8Marianne ReuschHeming Orientering34.57+7.4914.52
9Helena BachmanTäby OK35.25+8.1715.04
10Heidi BørstadSarpsborg OL36.00+8.5215.19
11Toril RiddervoldHeming Orientering43.46+16.3818.37
12Knut LindløvOK Moss55.24+28.1623.34
13Kari LillealternFreidig59.55+32.4725.29
14Eva-Lena FalkVärend GN OL1.22.41+55.3335.11
15Hans FalkVärend GN OL1.23.40+56.3235.36
Andrea HansonGreatEasternNavigatorsdiskvalifisert
Kjell RønnebergRøyken OLikke startet
Fabio WürmliULU'S REISEWELTikke startet
Ledig StartnrNOTEAMikke startet

OpenA3

3 080 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John SvergjaNord-Østerdal OK23.287.37
2Dag MoeKristiansand OK27.04+3.368.47
3Thorbjørn VærpKristiansand OK27.17+3.498.51
4Maria GrovanOL Tønsberg og omegn27.44+4.169.00
5Nicolas Mohnolc kapreolo27.56+4.289.04
6Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn28.24+4.569.13
7Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK28.43+5.159.19
8Tove AasheimVaregg Fleridrett28.44+5.169.19
9Lene KinnebergRaumar Orientering29.07+5.399.27
10Hans Christian HöieSkogsluffernes OK30.37+7.099.56
11Dag SyversenSarpsborg OL31.25+7.5710.12
12Fritjof SandstadFrol IL32.25+8.5710.31
13Maureen Olsson LoLunds OK32.42+9.1410.37
14Outi AikioSK Pohjantähti32.53+9.2510.40
15Felice BüchiOLG St.Gallen Appenzell33.58+10.3011.01
16Niclas KjellmanLidköping VSK34.01+10.3311.02
17Hanga MorandiniHUN34.05+10.3711.03
18Anders FossøyNotodden OL34.11+10.4311.05
18John PerssonKarlsbyhedens OK34.11+10.4311.05
20Øyvind LarsenIndre Østfold OK34.29+11.0111.11
21Marit H. SandstadFrol IL34.55+11.2711.20
22Hemmo AhokoivuSK Pohjantähti36.26+12.5811.49
23Liliana OliveiraGD4Caminhos36.30+13.0211.51
24Lisa LedskogGmok36.34+13.0611.52
25Gunn Elin RudiHadeland OL36.51+13.2311.57
26Britt FossøyNotodden OL37.12+13.4412.04
27Lovisa DjerfVästerbergslagens ol37.18+13.5012.06
28Ulla EinarssonKungälvs OK37.55+14.2712.18
29Peichi ChuangMoxina OK38.10+14.4212.23
30Morten StenbergVang Olag38.54+15.2612.37
31Johnny KitterødGimle IF40.29+17.0113.08
32Johanna WallinderGöteborg Majorna OK40.37+17.0913.11
33Frida KjellmanLidköping VSK41.01+17.3313.19
34Reidunn HallanLillomarka OL41.44+18.1613.32
35Gerda SirmaAlnis-JNSC41.48+18.2013.34
36Zdenka KralovaSeverka Sumperk42.08+18.4013.40
37Rolf GjølbergLarvik OK42.20+18.5213.44
38Vera KhlebnikovaEnco44.19+20.5114.23
39Camilla BerglundKarlsbyhedens OK44.25+20.5714.25
40Jacques HofmansBelgium44.54+21.2614.34
41Adam CadyBuffalo Orienteering Club45.38+22.1014.48
42Per Oskar LarsenIndre Østfold OK47.58+24.3015.34
43Keijo RuotsalainenNOTEAM48.03+24.3515.36
44Inguna CakureAlnis-JNSC51.14+27.4616.38
45Ludger WirtzLuxOC51.56+28.2816.51
46Rene CottingOLG Stäfa52.38+29.1017.05
47Anna SöderlundKarlsbyhedens OK55.29+32.0118.00
48Henry SundsetvikOL Trollelg 56.22+32.5418.18
49Matti  HaatainenIisu1.09.41+46.1322.37
50Darya DzekunovaNOTEAM1.37.41+1.14.1331.42
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLdiskvalifisert
Eva NilssonKungälvs OKdiskvalifisert
Christine SteckOLk Fricktaldiskvalifisert
Vigdis HobølOppsal Orienteringikke startet
Christian ReuschHeming Orienteringikke startet
Kari SvingheimLillehammer OKikke startet

OpenA4

4 380 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grunde IsaksætreGrue IL28.066.24
2Mathias BlaiseBEL28.30+0.246.30
3Øyvind LøkenOK Moss30.38+2.326.59
4Erik JakobsenOK Moss32.24+4.187.23
5Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna32.40+4.347.27
6Henning Bratland CarlsenOK Moss32.41+4.357.27
7Peter Mohnolc kapreolo33.03+4.577.32
8Frode HaugskottOL Trollelg33.31+5.257.39
9Lars LundanesEmblem IL34.20+6.147.50
10Julia GoldmannHUN35.00+6.547.59
11Fredrik LarsenIndre Østfold OK35.25+7.198.05
12Hallvar HallanOK Skøynar35.47+7.418.10
13Tora NymarkVaregg Fleridrett35.57+7.518.12
14Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna37.38+9.328.35
15Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK40.03+11.579.08
16Asle KvaaseLommedalens IL41.41+13.359.31
16Torgeir StrandFana IL41.41+13.359.31
18Bent GalborgenIndre Østfold OK42.14+14.089.38
19Mathias BladlundKarlsbyhedens OK42.33+14.279.42
20Martin BråtenVegårshei IL43.24+15.189.54
21Adam KristiansenOK Moss43.44+15.389.59
22Matti BrunsMTK Bad Harzburg44.04+15.5810.03
23Federico BacciPolisportiva G. Masi45.02+16.5610.16
24Arne Håkon JørgensenSandefjord OK47.03+18.5710.44
25Bjørn PaulsenOK Moss48.29+20.2311.04
26Krister BerglundKarlsbyhedens OK48.32+20.2611.04
27Ruth LynamCNOC49.25+21.1911.16
28Ji¿í ValentaNOTEAM50.16+22.1011.28
29Elinor LangeTumba-Mälarhöjden OK51.59+23.5311.52
30Irmeline De SadeleerFredrikstad SK54.45+26.3912.30
31Markus BurgmairOLG Regensburg55.25+27.1912.39
32Koji ChinoNOTEAM55.30+27.2412.40
33Lena BogopolskayaUzao team55.44+27.3812.43
34Silvia KyburzOLK Fricktal58.27+30.2113.20
35Øivind BergetSarpsborg OL1.01.20+33.1414.00
36Chinchi HuangMoxina OK1.04.15+36.0914.40
37Pirjo LuchsingerKongsberg OL1.04.35+36.2914.44
38Leung LamHKG1.16.22+48.1617.26
39Sze Wai TsangSOC1.22.25+54.1918.48
40Tung Nam YuenSOC1.32.13+1.04.0721.03
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Simo SantapukkiNOTEAMdiskvalifisert
Conor ShortIRLdiskvalifisert
IIdiko SzerencsiHungarydiskvalifisert
Olena StrugalovaVaregg Fleridrettikke startet

OpenA5

5 060 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lacho IlievHalden SK37.167.21
2Vegar KristiansenOK Moss53.47+16.3110.37
3Chloe BlancO'Jura54.08+16.5210.41
4Diego BarattiGOLD Savosa55.57+18.4111.03
5Annalena SchmidOLG Wislig58.48+21.3211.37
6Tobias LiumKoll IL1.01.55+24.3912.14
7Kristine BerkeIK Auseklis1.02.43+25.2712.23
8Alasdair RaynorINVOC1.05.00+27.4412.50

OpenA6

5 590 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aleksei AlekseyonokEridan31.145.35
2Anton NavichenkaEridan31.59+0.455.43
3Petter JönssonGöteborg Majorna OK35.03+3.496.16
4Glenn MüllerØstmarka OK36.16+5.026.29
5Emil BacklundGöteborg Majorna OK37.46+6.326.45
6Guy SaboISR39.22+8.087.02
7Miika HernelahtiKalevan rasti39.39+8.257.05
8Martin SchagerlindTrollhættans SOK41.11+9.577.22
9Tore NymarkVaregg Fleridrett41.31+10.177.25
10Panu HyvönenSK Pohjantähti45.48+14.348.11
11Antero LaukkanenAmager Orienteringsklub47.32+16.188.30
12Aleksandra ShusharinaTäby OK50.02+18.488.57
13Roman KouckyVSTJ Ekonom Praha51.32+20.189.13
14Ulf WallinGöteborg Majorna OK51.46+20.329.15
15Ekaterina VlasovaHiisirasti51.48+20.349.15
16Lars LeirenKolbotn og Skimt OL52.08+20.549.19
17Seppo KonttajärviSK Uranus53.36+22.229.35
18Jurg HellmuellerOLG St.Gallen Appenzell55.29+24.159.55
19Hansjorg SteckOLK Fricktal56.08+24.5410.02
20Ingvar LarssonGöteborg Majorna OK56.56+25.4210.11
21Rudy RoomanBEL57.00+25.4610.11
22Eirik NordrødenHalden SK57.11+25.5710.13
23Molly KempOttawa Orienteering58.03+26.4910.23
24Anna OlssonTibro OK58.10+26.5610.24
25Kevin FisherOrienteering USA1.00.42+29.2810.51
26Arnau OrmellaAmager Orienteringsklub1.02.58+31.4411.15
27Randall KempOttawa Orienteering1.03.59+32.4511.26
28So Byung JoKOR1.05.52+34.3811.46
29Clodagh MoranThree Rock OC1.07.25+36.1112.03
30Ragnar OlssonTibro OK1.08.19+37.0512.13
31Anton KhlebnikovENCO1.08.51+37.3712.18
32Regina KellyCNOC1.10.07+38.5312.32
33Dorottya SisaJMD1.10.08+38.5412.32
34Cheol jin KangKOR1.13.01+41.4713.03
35Kiss DénesJMD1.18.55+47.4114.07
36Vladimir PoroshinNOTEAM1.19.27+48.1314.12
37Chang bum KimKOR1.19.31+48.1714.13
38Anna JoKOR1.20.30+49.1614.24
39Odd Harald  NilsenOL Tønsberg og omegn1.36.15+1.05.0117.13
40Soon hee KimKOR1.39.25+1.08.1117.47
Assunta ArquesESPdiskvalifisert

OpenB1

2 260 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peder NybergIL Veten21.569.42
2Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL29.18+7.2212.57
3Alastair FlemingNOTEAM30.39+8.4313.33
4Birk BreimoOK Moss31.28+9.3213.55
5Anita HoleFørde IL40.27+18.3117.53
6May Britt DrønnesundEmblem IL43.52+21.5619.24
7Adele LienNOTEAM49.56+28.0022.05
8Angelika WeidOLV Landshut52.58+31.0223.26
9Annerös HedigerSWISS O TOURS1.05.30+43.3428.58
Aagot HartmannRøyken OLbrutt

OpenB2

2 610 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn24.519.31
2Kristoffer ØhlckersTyrving IL27.14+2.2310.26
3Ivana KouckaVSTJ Ekonom Praha30.06+5.1511.31
4Elin BergsengLøten o-lag30.58+6.0711.51
5Trond TaraldsenMalvik IL34.41+9.5013.17
6Oddbjørg MoeKristiansand OK36.03+11.1213.48
7Håkan JohanssonMariestads Friluftsklubb36.50+11.5914.06
8Olaug F MydlandEgersund OK47.17+22.2618.06
9Marja-Leena KlemeläLounais-Hämeen Rasti51.13+26.2219.37
10LarsOwe StrömRonneby OK59.20+34.2922.43
11Wenfen YangMoxina OK1.03.06+38.1524.10
Hermann LudwigOL Regio Wildiskvalifisert

OpenB3

2 770 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar HenrikssonTolered Utby24.589.00
2Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL28.20+3.2210.13
3Anders PetterssonMariestads Friluftsklubb30.38+5.4011.03
4Inger-Marie HobergNOTEAM32.32+7.3411.44
5Aase HellanFlyfemkamp33.55+8.5712.14
6Stine Therese SjoFlyfemkamp35.43+10.4512.53
7Sigurd HobølOppsal Orientering35.52+10.5412.56
8Sofia SarkozyHUN39.19+14.2114.11
9Martina PaonePolisportiva G. Masi39.50+14.5214.22
10Kjetil JacobsenHamar OK40.50+15.5214.44
11Eva TullbergIS Kullen41.08+16.1014.50
12Ane Thea KristoffersenFlyfemkamp43.43+18.4515.46
13Markus KnutsenFlyfemkamp44.58+20.0016.14
14Sigrun GjoneSandefjord OK45.45+20.4716.30
15Elisa BonaiutiPolisportiva G. Masi52.04+27.0618.47
16Anna DufvaSundsvalls OK52.24+27.2618.55
17Zoe KarantzasAuckland Orienteering Club56.48+31.5020.30
18Sakari VäänänenNOTEAM1.02.27+37.2922.32
19Lars ElkjærGmok1.05.01+40.0323.28
20Angie HurtadoCOL1.10.44+45.4625.32
21Chau To SumHKG1.20.39+55.4129.06
22Ho AlexHKG1.20.40+55.4229.07
Johanna FridhagenGöteborg Majorna OKdiskvalifisert
Martti JoensuuNivalan Suunnistajatdiskvalifisert

OpenC1

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Kvaase-WensaasLommedalens IL30.0314.52
2Aslak Kvaase-WensaasLommedalens IL30.16+0.1314.59
3Margareta HeldFK Åsen43.21+13.1821.27

OpenC2

2 990 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode HaugeSarpsborg OL31.0210.22
2Godfried Van AgthovenMariestads Friluftsklubb32.21+1.1910.49
3Marte MonsåsFlyfemkamp34.14+3.1211.26
4Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna35.53+4.5112.00
5Brage KristiansenOK Moss36.28+5.2612.11
6Benjamin BuhlerMåren OK44.19+13.1714.49
7Anita PalmèrUlricehamns OK49.38+18.3616.35
8Johanna HelgarNOTEAM1.04.46+33.4421.39
9Tina BjørnstadRaumar Orientering1.14.28+43.2624.54
10Brita Eilertsen GrønliFørde IL1.14.59+43.5725.04
Sigurd Paulsen AskLierbygda OLikke startet
Olov GiertzLinköpings Universitetikke startet

OpenC3

3 320 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christer Brander NilssonStenungsunds OK49.5815.03
2Alfred OlssonLunds OK52.10+2.1215.42
Marius StrandseterRøyken OLikke startet

OpenN1

2 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linnea DufvaSundsvalls OK20.139.43
2Leo BogopoiskyUzao33.37+13.2416.09
3Idrun Van AgthovenMariestads Friluftsklubb38.54+18.4118.42
4Iver SkauenFredrikstad SK55.57+35.4426.53
5Ada SkauenFredrikstad SK56.10+35.5727.00
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

OpenN2

2 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oscar AxelssonSödertälje-Nykvarn Orientering28.2310.52
2Jenny SiggerudSarpsborg OL29.33+1.1011.19
3Eva KahrsFredrikstad SK31.45+3.2212.09

OpenN3

2 710 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malva LarssonOK Orion24.299.02
2Ove EricssonNyköpings OK31.48+7.1911.44
3Trym BreimoOK Moss42.34+18.0515.42
4Jenny RybergMariestads Friluftsklubb46.18+21.4917.05
Simon LaagerNOTEAMdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.