Offisiell resultatliste for Raumar O-karusell 6. Eltonåsen Skole i Holter/Nannestad

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar O-karusell 6. Eltonåsen Skole i Holter/Nannestad
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 15 august 2018

H Lang

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute FosstveitUllensaker OL46.46
2Øystein RappGjerdrum OL48.55+2.09
3Terje BråtenUllensaker OL53.01+6.15
4Tommy SkårbøUllensaker OL54.21+7.35
5Anders HorveiFrogner OL56.23+9.37
6Knut EngenNes OL57.59+11.13
7Bent SkatvedtUllensaker OL58.38+11.52
8Simen ElvhaugGjerdrum OL59.11+12.25
9Christer AnderssonPrivat59.45+12.59
10Pål NæssGjerdrum OL1.05.31+18.45
11Christoffer SlettenUllensaker OL1.07.12+20.26
12Geir ElvhaugGjerdrum OL1.11.43+24.57
Helge RevhaugRingerike OLdiskvalifisert

D Lang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trine BreenPrivat50.08
2Kristine RappGjerdrum OL1.00.26+10.18
3Anne Grethe RustadGjerdrum OL1.03.17+13.09
4Grete HoviSkien1.06.29+16.21
Hedda SkatvedtUllensaker OLdiskvalifisert

H Mellom

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias LinløkkenØstmarkaOK39.21
2Terje LinløkkenØstmarkaOK39.31+0.10
3Ivar StrømstadUllensaker OL46.35+7.14
4Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim47.27+8.06
5Kenneth EikGjerdrum OL51.25+12.04
6John Thomas PetersenNittedal OL55.23+16.02
7Erlend OtterleiØstmarkaOK55.55+16.34
8Svein OtterleiØstmarkaOK55.56+16.35
9Christopher G. HøeUllensaker OL1.05.03+25.42
10Håvard EikGjerdrum OL1.05.35+26.14
11Odd SlettenUllensaker OL1.23.19+43.58
12Alexander SlettenUllensaker OL1.23.23+44.02

D Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarkaOK42.01
2Camilla FosstveitUllensaker OL58.26+16.25
3Silje BreenPrivat1.04.57+22.56

H Kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Tore GundersenEidsvoll OL28.19
2Julian AnderassenUllensaker OL39.54+11.35
3Ivar MonsrudNes OL40.36+12.17
3Mathias AndreassenUllensaker OL40.36+12.17
5Aksel RueUllensaker OL42.06+13.47
6Kevin RommetvedtEidsvoll OL47.19+19.00
7Sigve Snerlebakken AamodtGjerdrum OL50.15+21.56
8Jakob Ramse DønåsenGjerdrum OL51.11+22.52
9Sjur NilsenGjerdrum OL54.44+26.25

D Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene KinnebergGjerdrum OL24.07
2Oline SlåstadUllensaker OL36.53+12.46
3Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL47.39+23.32
4Maren SnerlebakkenGjerdrum OL50.51+26.44
5Bente AarhusNes OL1.01.38+37.31

H Nybegynner

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon LynneUllensaker OL31.52
2Per Magnus LynneUllensaker OL34.45+2.53

D Nybegynner

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tuva NørveGjerdrum OL23.26
2Jenny SlåstadUllensaker OL32.07+8.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.