Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 6
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 30 mai 2018

Lang

6 200 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haakon IngvaldsenKamrat och IF48.267.48
2Thomas NipenBækkelaget50.29+2.038.08
2Eirik HaverstadLierbygda OL50.29+2.038.08
4Daniel SkjønsfjellNoreisa IL50.36+2.108.09
5Svein NygårdNorges Bank BIL51.51+3.258.21
6Audun BerganNydalen SK54.15+5.498.45
7Ivar SeierstadIL GeoForm54.42+6.168.49
8Morten HeirFossum IF55.28+7.028.56
9Rolv Anders SystadLyn Ski59.15+10.499.33
10Stein BlomsethVålerengens IF59.28+11.029.35
11Knut BårtveitBø OL1.00.07+11.419.41
12Eivind HoffIL Tyrving1.00.30+12.049.45
13Jens Olav KløvrudLillomarka OL1.00.35+12.099.46
14Tore KjølsethLundin1.00.45+12.199.47
15Bjørn  GrindeOslostudentenes IK1.00.48+12.229.48
16Eivind RuthVBIL1.01.48+13.229.58
17Peder Fossheim  AsplinGjø-Vard OL1.02.54+14.2810.08
18Sindre LangaasNydalens SK1.04.02+15.3610.19
19Truls OsenDNT1.04.11+15.4510.21
20Mikael LarsenNydalen SK1.04.25+15.5910.23
21Mathias NipenBækkelagets SK1.04.57+16.3110.28
22Harald IweIL GeoForm1.05.41+17.1510.35
23Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.07.14+18.4810.50
24Eskil ÅsmulOL Trollelg1.07.17+18.5110.51
25Jan Fredrik HelgakerVBIL1.07.23+18.5710.52
26Richard Zeiner-GundersenAker brygge1.09.33+21.0711.13
27John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.10.18+21.5211.20
28Erik HolterLarvik OK1.10.22+21.5611.20
29Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.11.16+22.5011.29
30Jon LahlumIL GeoForm1.11.20+22.5411.30
31Ståle HeitmannFossum IF1.11.42+23.1611.33
32Nils BerganNydalen SK1.13.53+25.2711.55
33Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.16.28+28.0212.20
34Stig HeirAsker Skiklubb1.21.24+32.5813.07
35Per OsenStatoil Oslo BIL1.22.04+33.3813.14
36Are EriksenOslostudentenes IK1.22.44+34.1813.20
37Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.25.22+36.5613.46
38Håkon BuggePrivat1.33.49+45.2315.07
39Peter NylundHaugerud IF1.42.13+53.4716.29
40Skage GrønnebergHeming Orienteringikke godkjent
41Paul TorvundOslostudentenes IKikke godkjent

Mellom

4 100 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MathisenOpen iT36.078.48
2Kjell MarksetIL Koll41.01+4.5410.00
3Jon KaarbyNydalens SK41.09+5.0210.02
4Eldbjørg NarumFossum IF42.41+6.3410.24
5Paul SolheimWhylot IL42.52+6.4510.27
6Odd Arne LianIL Koll43.08+7.0110.31
7Einar LofthusNydalen SK43.20+7.1310.34
8Håkon Berg LofthusNOTEAM43.24+7.1710.35
9Stein H.  HagenFossum IF44.27+8.2010.50
10Arne TorgersenForsvarsdepartementet44.54+8.4710.57
11Toril HallanLillomarka OL45.57+9.5011.12
12Klavs  MadsenNydalen SK47.02+10.5511.28
13Erik SauarIL Koll48.22+12.1511.47
14Brita Opheim SauarIL Koll48.42+12.3511.52
15Tor TrøanHadeland OL48.49+12.4211.54
15Paul HinschMicado48.49+12.4211.54
17Anne LofthusLillehammer OK49.03+12.5611.57
18Tor RingstadCisco50.21+14.1412.16
19Olav NedrelidOppsal Orientering50.59+14.5212.26
20Knut Anders LøkenFossum IF51.00+14.5312.26
21Trude FixdalIL Koll51.19+15.1212.30
22Lars ChristensenVBIL51.36+15.2912.35
23Vidar ElvekrokEiker OL51.49+15.4212.38
24Ketil TunheimMeteorologen52.16+16.0912.44
25Andre RøIL GeoForm52.53+16.4612.53
26Andreas ErichsenNydalen SK53.22+17.1513.00
27Ivar RefslandUiO53.53+17.4613.08
28Marianne NjåsteinIL Tyrving53.57+17.5013.09
29Anne DanielsenNydalens SK54.07+18.0013.11
30Jacob DybwadWSP Engineering54.09+18.0213.12
31Harald AulieIL Koll55.14+19.0713.28
32Knut Bjarne  SætreBærum kommune56.07+20.0013.41
33Richard BlomFBI56.15+20.0813.43
34Øyvind GylverAsker Skiklubb56.18+20.1113.43
35Harald RikheimRådtassene56.31+20.2413.47
36Tor LahlumKolbotn og Skimt OL57.09+21.0213.56
37Rune HultgreenIL GeoForm57.41+21.3414.04
38Ketil BergeVestre Akers SK58.30+22.2314.16
39Karsten BorgeAimit58.33+22.2614.16
40Bjørn SandelienVegdirektoratet59.40+23.3314.33
41Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1.00.56+24.4914.51
42Isabella SvahnOslostudentenes IK1.00.57+24.5014.51
43Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.02.49+26.4215.19
44Reidar KierulfRKP1.03.02+26.5515.22
45Petter ChristensenVBIL1.03.08+27.0115.23
46Kjersti ThoStabæk IF1.03.43+27.3615.32
47Petter NæssOppsal Orientering1.04.09+28.0215.38
48Timothy RichardsonPrivat1.04.12+28.0515.39
49Kristin VatlandFossum IF1.04.30+28.2315.43
50Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1.06.09+30.0216.08
51Morten HjelmVBIL1.07.25+31.1816.26
52Bjørn Ivar TeigenMelum IL1.08.07+32.0016.36
53Finn GangePrivat1.08.24+32.1716.40
54Egil HusethKamp/Vestheim IF1.08.41+32.3416.45
55Morten Tandberg EriksenOUS BIL1.08.57+32.5016.49
56Lenny Viking EnstrømOslostudentenes IK1.11.58+35.5117.33
57Maria TorgersenBækkelagets SK1.12.03+35.5617.34
58Magnus OldenNOTEAM1.14.07+38.0018.04
59Torstein SchelleAimit1.14.33+38.2618.10
60Tor OmmundsenVBIL1.20.28+44.2119.37
61Jon C. FougnerHeming Orientering1.22.47+46.4020.11
62Jarle NilsenSiemens Oslo1.24.16+48.0920.33
63Nina Standal OpsahlIL GeoForm1.31.42+55.3522.21
64Maren NorderudIL Tyrving1.32.33+56.2622.34
65Anne Kristine NorderudIL Tyrving1.32.40+56.3322.36
66Kåre KnudsenIL GeoForm1.37.28+1.01.2123.46
67Sigurd HaugerudIL GeoForm2.12.33+1.36.2632.19
68Arne KongsnesOppsal Orienteringikke godkjent
69Eldbjørg MoxnesOslostudentenes IKikke godkjent

Kort

2 400 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleidis LøkenHeming Orientering31.0012.55
2Sturle HånesIL GeoForm36.12+5.1215.05
3Kåre SolhjeldNOTEAM39.02+8.0216.15
4Bjørn EgnerHeming Orientering39.58+8.5816.39
5Gisela SandelinPrivat40.04+9.0416.41
6Per HaugenLillomarka OL41.11+10.1117.09
7Kjetil JacobsenHamar OK42.39+11.3917.46
8Øystein Madsen Haugerud IF43.16+12.1618.01
9Tom EdvardsenIL Koll44.37+13.3718.35
10Marte EdvartsenIL Koll46.46+15.4619.29
11Jan IlsethHamar OK47.08+16.0819.38
12Berit NybøDNB48.37+17.3720.15
13Knut Kristen HangeraasIL GeoForm48.43+17.4320.17
14Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK48.48+17.4820.20
15Anne Bakken HinschPrivat49.04+18.0420.26
16Anja RuthAker Solutions49.07+18.0720.27
17Toril RiddervoldHeming Orientering50.45+19.4521.08
18Terje TrondsenNittedal OL51.35+20.3521.29
19Christine ParnemoOslostudentenes IK54.01+23.0122.30
20Kirsti HolmboeIL GeoForm1.00.23+29.2325.09
21Katrine BjulstadrødNOTEAMikke godkjent
22Thor NorderudIL Tyrvingikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.