Offisiell resultatliste for Night Hawk Kids, and Individual, day

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk Kids, and Individual, day
Arrangørorganisasjoner: Konnerud IL / Natthauken IL / Tyrving IL
Dato: søndag 12 august 2018

Night Hawk Kids

1 470 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Nora AkselsenKonnerud IL20.2813.55
0Sander AkselsenKonnerud IL16.5111.27
0Isak AndersenNydalens SK25.5117.35
0Kowalski AntoniIL Tyrving17.0811.39
0Abelone Josefine AxelsonEiker OL16.2911.12
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb27.3718.47
0Joel Bronebakk JohanssonHalden SK14.4610.02
0Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving18.3012.35
0Rasmus EngehultNotodden OL14.199.44
0Ida Berge GjellestadNydalens SK24.1616.30
0Fredrik GrønsetFossum IF27.0318.24
0Sondre HafskjoldNydalens SK12.538.45
0Magnus Rørlien JevanordFossum IF12.388.35
0Rikke KihleKonnerud IL18.4112.42
0Kristian KirknesKonnerud IL13.549.27
0Herman Finstad LandIL Tyrving19.4813.28
0Jacob Finstad LandIL Tyrving18.5912.54
0August Myklebust LeopolderIL Koll16.1511.03
0Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL15.0210.13
0Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL19.4313.24
0Ole Jacob MyklebustIL Koll20.1713.47
0Eskil OlaussenOppsal Orientering14.299.51
0Astrid ReuschHeming Orientering16.2711.11
0Aksel SagbergIL Tyrving28.0619.06
0Helene ScheeleNydalens SK12.338.32
0Valdemar Hellerad SireKonnerud IL19.4713.27
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL21.2914.36
0Selma WhiteSøgne og Songdalen OK14.269.49
0Minna Sofie WingstedtHalden SK13.319.11
0Ville Emil WingstedtHalden SK13.379.15
0Theo Winsents SæterNydalens SK18.1912.27
Kaisa HovlandKonnerud ILikke startet
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Erle Elise WoldOK Mossikke startet

Night Hawk Single Day

4 590 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering25.565.38
2Oskari SilvennoinenKalevan rasti26.01+0.055.40
3Stein H. HagenFossum IF29.19+3.236.23
4Gjermund RørenEiker OL31.04+5.086.46
5Morten SaueIL Tyrving31.37+5.416.53
6Elisabeth IngvaldsenNydalens SK33.14+7.187.14
7Sofie AarnesNydalens SK35.16+9.207.41
8Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK35.19+9.237.41
9Kristine Eide RappRaumar Orientering36.12+10.167.53
10Marit IsachesenAsker Skiklubb37.00+11.048.03
11Marianne F. ChristiansenOL Tønsberg og omegn37.44+11.488.13
12Svein JacobsenIL Tyrving38.24+12.288.21
13Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL41.08+15.128.57
14Helga HaverstadLierbygda OL41.58+16.029.08
15Christian JomaasFossum IF42.06+16.109.10
16Hannu KortetjärviPälkäneen Luja-Lukko42.30+16.349.15
17Per A HerbøAsker Skiklubb44.32+18.369.42
18Rune SørensenSturla, IF44.36+18.409.43
19Even ErlienGjø-Vard OL44.59+19.039.48
20Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering46.11+20.1510.03
21Fridtjof ReuschHeming Orientering46.14+20.1810.04
22Randi NicolaisenAsker Skiklubb46.44+20.4810.10
23Hasse BergstrømIL Tyrving47.09+21.1310.16
24Magnhild T MølnvikFossum IF47.37+21.4110.22
25Per Jarl EikelandOL Tønsberg og omegn48.01+22.0510.27
26Karin EriksenOL Tønsberg og omegn49.11+23.1510.42
27Ingrid HasaasFossum IF49.19+23.2310.44
28Pål Kogstad NæssRaumar Orientering51.16+25.2011.10
29Mikkel RastidAsker Skiklubb56.49+30.5312.22
30Øystein RastadAsker Skiklubb56.50+30.5412.22
31Marianne ReuschHeming Orientering57.05+31.0912.26
32Lars Rønning JohansenMåren OK58.47+32.5112.48
33Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK1.02.04+36.0813.31
34Simen Rønning JohansenMåren OK1.03.36+37.4013.51
35Matilde HolenØstmarka OK1.03.53+37.5713.55
36Anne Berit RørlienFossum IF1.04.57+39.0114.09
37Birgitte BekkelundRøyken OL1.07.35+41.3914.43
38Kjersti Sommerstad JuveliNOTEAM1.09.44+43.4815.11
39Anni SaarelaKonnerud IL1.09.45+43.4915.11
40Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.13.30+47.3416.00
41Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK1.16.25+50.2916.38
42Liam Viggo WingstedtHalden SK1.19.24+53.2817.17
43Hildegunn GrønsethFossum IF1.25.05+59.0918.32
44Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.26.13+1.00.1718.47
45Rasmus MjøsundNydalens SK1.31.43+1.05.4719.58
46Asgeir MjøsundNydalens SK1.31.53+1.05.5720.01
47Hans Georg LeopolderIL Koll1.31.55+1.05.5920.01
48Åse Helen Myklebust LeopolderIL Koll1.32.11+1.06.1520.05
49Jane RødderKongsberg OL1.32.36+1.06.4020.10
50Karl Anton UndelandSturla, IF1.52.42+1.26.4624.33
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringdiskvalifisert
Pål AngvollFredrikstad SKikke startet
Elise HafskjoldNydalens SKikke startet
Mathilde HolenØstmarka OKikke startet
Camilla HovlandKonnerud ILikke startet
Eirik W. MoeLierbygda OLikke startet
Anna UlvensøenNTNUIikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.