Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka 2018 - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 7 mai 2018

Herrer A-løype

4 100 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Johan BrekkeLillomarka OL32.167.52
2Martin NilssonLillomarka OL33.13+0.578.06
3Eirik Høst FossgardLillomarka OL35.26+3.108.38
4Mathias BenjaminsenLillomarka OL35.30+3.148.39
5Mathias Pedersen VoldLillomarka OL35.43+3.278.42
6Arne DybdahlLillomarka OL36.15+3.598.50
7Brynjar FredheimLillomarka OL37.47+5.319.12
8Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL38.10+5.549.18
9Vidar BenjaminsenLillomarka OL39.47+7.319.42
10Martin GranlyLillomarka OL42.23+10.0710.20
11Paul TorvundOslostudentenes IK44.31+12.1510.51
12Roar BrændenLillomarka OL47.57+15.4111.41
13Jon Ivar JuvikLillomarka OL49.22+17.0612.02
14Hallvard FjærLillomarka OL51.37+19.2112.35
15Knut Anders LøkenFossum IF53.51+21.3513.08
16Rudi B OlsenLillomarka OL55.33+23.1713.32
17Sjur SæterenLillomarka OL56.41+24.2513.49
18Truls AngellLillomarka OL59.44+27.2814.34
19Lars Audun VoldLillomarka OL1.02.22+30.0615.12
20Peter NylundHaugerud IF1.02.58+30.4215.21
21Harald SørensenLillomarka OL1.07.26+35.1016.26
22Johnny JohansenLillomarka OL1.08.24+36.0816.40
23Jarle NilsenPRIVAT1.25.49+53.3320.55
Arne KongsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Mats HaugePrivatdiskvalifisert
Espen JakobsenIL Tyrvingdiskvalifisert
Assaf Bar-NathanLillomarka OLikke startet

Damer A-løype

4 100 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria Rørvik HaverLillomarka OL41.4910.11
2Ingrid BlindheimLillomarka OL45.07+3.1811.00
3Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL48.13+6.2411.45
4Netta Bar-NathanLillomarka OL49.25+7.3612.03
5Marit B. EithunNittedal OL50.44+8.5512.22
6Marie Hammer IversenØstmarka OK53.32+11.4313.03
7Trude FixdalIL Koll55.13+13.2413.28
8Ann Kristin HøgsethLillomarka OL55.15+13.2613.28
9Brita Opheim SauarIL Koll55.20+13.3113.29
10Jorunn BlindheimLillomarka OL1.05.52+24.0316.03
11Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1.06.36+24.4716.14
12Line Bar-NathanLillomarka OL1.13.11+31.2217.50
13Lene ColquhounLillomarka OL1.13.30+31.4117.55
14Charlotte OlsenNydalens SK1.13.34+31.4517.56
15Anne RusteLillomarka OL1.17.32+35.4318.54
16Aase MestadLillomarka OL1.22.35+40.4620.08
17Vibeke HøstLillomarka OL1.30.12+48.2322.00
18Merete RørvikLillomarka OL1.30.14+48.2522.00
Elin BrekkeLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer B-løype

3 600 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm40.3011.15
2Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL41.38+1.0811.33
3Øyvind SkaretLillomarka OL42.01+1.3111.40
4Mats Olav BergLillomarka OL42.47+2.1711.53
5Uno HanslienPrivat48.41+8.1113.31
6Rasmus D. EastwoodLillomarka OL48.51+8.2113.34
7Ove HildrumLillomarka OL51.35+11.0514.19
8Kai Halvorsen AarekolSiemens54.14+13.4415.03
9Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL54.54+14.2415.15
10Jonathan WoodhouseLillomarka OL55.41+15.1115.28
11Steinar HansenLillomarka OL56.47+16.1715.46
12Knut FossgardLillomarka OL1.00.29+19.5916.48
13Nov Bar-NathanLillomarka OL1.04.28+23.5817.54
14Finn Roar HalvorsrudLillomarka OL1.05.09+24.3918.05
15Håkon BogasonLillomarka OL1.09.16+28.4619.14
16Edward WoodhouseLillomarka OL1.11.29+30.5919.51
17Trond BotnenLillomarka OL1.12.25+31.5520.06
Morten ØdegaardPrivatdiskvalifisert
Eskil BrændenLillomarka OLikke startet
Steinar EastwoodLillomarka OLikke startet

Damer B-løype

3 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frøy GrøndahlLillomarka OL49.0713.38
2Elena GrandLillomarka OL51.31+2.2414.18
3Alaidis LøkenHeming Orientering52.36+3.2914.36
4Emilie Pedersen VoldLillomarka OL54.06+4.5915.01
5Sharon BroadwellIL GeoForm1.02.16+13.0917.17
6Ragnhild Stenberg Berg1.24.10+35.0323.22
7Gro EllegaardVang OL1.44.41+55.3429.04
Sunniva HalvorsrudLillomarka OLdiskvalifisert
Ingunn Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert
Mette BørsethLillomarka OLikke startet
Reidunn HallanLillomarka OLikke startet
Siv Susanne JystadØstmarka OKikke startet

Herrer C-løype

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL47.3215.50
2Leon IngjerLillomarka OL50.56+3.2416.58
3Tor HenriksenLillomarka OL1.20.15+32.4326.45
Gill Thomas Rosental EidePrivatdiskvalifisert
Hans Kristian EidePrivatdiskvalifisert

Damer C-løype

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helena GranbergPrivat55.0818.22
Elbjørg BrekkeLillomarka OLdiskvalifisert

Voksne Nybegynnere

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Beate BergshaugPrivat28.5913.10
2Beate MollestadPrivat29.01+0.0213.11

Barn Nybegynnere

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv IngjerdLillomarka OL27.0412.18
2Alfred Holtan SanderudLillomarka OL35.49+8.4516.16
3Vilde SlettemarkPrivat52.56+25.5224.03
4Iris FrøydPrivat53.12+26.0824.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor