Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp/Ungdomscup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 4 september 2018

D 11-12

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK20.0510.02
2Mari RichterSandnes IL (Rogaland)20.07+0.0210.03
3Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)20.55+0.5010.27
4Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)21.56+1.5110.58
5Norah BreivoldGanddal IL22.21+2.1611.10
6Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)23.20+3.1511.40
7Ada C StokkelandÅlgård Orientering26.23+6.1813.11
8Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)34.35+14.3017.17

D 13-14

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL27.4210.39
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)29.44+2.0211.26
3Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)30.57+3.1511.54
4Hilde OhrGanddal IL39.43+12.0115.16
5Alida OftedalÅlgård Orientering40.12+12.3015.27
6Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)41.23+13.4115.55
7Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)56.54+29.1221.53
Thea Beate PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 15-16

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb33.329.51
2Ingrid LamarkGanddal IL43.05+9.3312.40

D 17-59

4 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL39.049.31
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL44.39+5.3510.53
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb50.39+11.3512.21
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL51.17+12.1312.30
5Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)51.35+12.3112.34
6Jane M HellandEgersund OK53.44+14.4013.06
7Otilie OftedalÅlgård Orientering54.12+15.0813.13
8Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)1.04.29+25.2515.43
9Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1.09.50+30.4617.01
10Hilde HetlandEgersund OK1.10.25+31.2117.10
11Ann Karin TjørhomGanddal IL1.11.48+32.4417.30
12Julie PuntervoldEgersund OK1.14.40+35.3618.12
Vibeke LamarkGanddal ILikke startet
Mariann SveinsvollGanddal ILikke startet

D 60-

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1.03.0918.34
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.03.24+0.1518.38
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.13.45+10.3621.41

H 11-12

2 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)14.197.09
2Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)15.17+0.587.38
3Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.40+4.219.20
4Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)27.54+13.3513.57
5Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)27.58+13.3913.59
6Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)35.00+20.4117.30
7William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)39.38+25.1919.49
8Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)40.13+25.5420.06
9Sondre SvihusGanddal IL52.53+38.3426.26
10Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)55.43+41.2427.51
11Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL57.44+43.2528.52
12Marius RøddeGanddal IL1.34.18+1.19.5947.09
Arve LundeGanddal ILikke startet

H 13-14

2 600 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK26.4910.18
1Øyvind LamarkGanddal IL26.4910.18
3Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)28.44+1.5511.03
4Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)29.54+3.0511.30
5Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb29.58+3.0911.31
6Markus RichterSandnes IL (Rogaland)30.14+3.2511.37
7Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)32.00+5.1112.18
8Samuel A StokkelandÅlgård Orientering33.33+6.4412.54
9Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)35.03+8.1413.28
10Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)37.10+10.2114.17
11Erlend BremnesGanddal IL38.06+11.1714.39
12Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)38.42+11.5314.53
13Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)39.25+12.3615.09
14Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)40.27+13.3815.33
15Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)45.39+18.5017.33
16Aksel DommersnesGanddal IL51.14+24.2519.42
17Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL59.55+33.0623.02
18Kristoffer TveitGanddal IL1.07.32+40.4325.58
19Fredrik HovstadGanddal IL1.11.39+44.5027.33

H 15-16

3 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Andreas BreivoldGanddal IL31.559.23
2Ole Kristian TaksdalGanddal IL34.53+2.5810.15
3Andreas Nybak UrdalGanddal IL40.14+8.1911.50
4Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)40.45+8.5011.59
5Thomas Barvik MælandGanddal IL44.40+12.4513.08
6Elias EidsvågGanddal IL45.43+13.4813.26
Sindre Skeie PettersonEgersund OKikke startet
Åsmund Lauritz VaalandGanddal ILikke startet

H 17-59

4 100 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL35.248.38
2Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)36.01+0.378.47
3Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)36.50+1.268.59
4Erik LimaGanddal IL37.21+1.579.06
5Oddvar TaksdalGanddal IL37.22+1.589.06
6Kim RichterSandnes IL (Rogaland)38.20+2.569.20
7Fredrik SandalGanddal IL41.12+5.4810.02
8Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)41.30+6.0610.07
9Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering41.47+6.2310.11
10Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb43.09+7.4510.31
11Morten Bjerga SundliGanddal IL43.17+7.5310.33
12Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)43.29+8.0510.36
13Sturla StokkelandÅlgård Orientering43.44+8.2010.40
14Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb43.58+8.3410.43
15Tore SvendsenGanddal IL44.35+9.1110.52
16Trond LamarkGanddal IL44.42+9.1810.54
17Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb45.11+9.4711.01
18Joar EilevstjønnGanddal IL51.15+15.5112.30
19Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb51.44+16.2012.37
20Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb54.21+18.5713.15
21Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)55.57+20.3313.38
22Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.02.26+27.0215.13
23Kristian OhrGanddal IL1.05.00+29.3615.51
Gunnar GraabakStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Kjetil SvihusGanddal ILdiskvalifisert
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Kristian Frafjord HaarrGanddal ILikke startet
Gunnar PettersonEgersund OKikke startet

H 60-

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul Terje HaarrGanddal IL34.1710.05
2Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb44.10+9.5312.59
3Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb45.38+11.2113.25
4Kjell SvihusGanddal IL48.10+13.5314.10
5Erling MaulandGanddal IL54.20+20.0315.58
6Knut SkjævelandGanddal IL55.22+21.0516.17
7Ove OalandGanddal IL57.09+22.5216.48
8Terje StokkelandÅlgård Orientering57.19+23.0216.51

D Ny

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)31.2916.34
Kristina MyklebostSandnes IL (Rogaland)16.528.52
Lea StokkelandÅlgård Orientering28.0914.48
Tea StokkelandÅlgård Orientering28.1314.51
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H Ny

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kasper BøeÅlgård Orientering1.14.0438.58
Terje Frafjord HaarrGanddal IL38.1320.06
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)28.5615.13
Christopher LundÅlgård Orientering1.12.5738.23
Aksel Johannes MyklebostSandnes IL (Rogaland)22.5612.04
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)28.5415.12
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)28.5915.15

B-Åpen

2 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)39.0015.00
2Alexander HorpestadEgersund OK40.53+1.5315.43
3Kristin BreivoldGanddal IL57.31+18.3122.07
4Randi RothSandnes IL (Rogaland)59.00+20.0022.41
5Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)59.23+20.2322.50
6Anna Alexandra WirowskiGanddal IL1.00.38+21.3823.19
7Pernille HovstadGanddal IL1.01.37+22.3723.41
8May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)1.02.44+23.4424.07
9Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)1.04.10+25.1024.40
10Elisabeth MolvikSandnes IL (Rogaland)1.17.21+38.2129.45
Sverre SolengSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Mette WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Gry Stangeland LundeGanddal ILikke startet
Arild SvihusGanddal ILikke startet

C-Åpen

2 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)24.3912.19
2Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)27.32+2.5313.46
3Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb27.46+3.0713.53
4Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)31.05+6.2615.32
5Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)40.09+15.3020.04
6Silje BergeSandnes IL (Rogaland)40.21+15.4220.10
7Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)40.26+15.4720.13
8Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)41.10+16.3120.35
9Tobias SletvoldÅlgård Orientering42.45+18.0621.22
10Grete Stokke SeljeskogGanddal IL57.28+32.4928.44
Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D10

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)47.3523.47
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)35.0217.31
Maren OftedalÅlgård Orientering24.4212.21
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)30.2215.11

H10

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)40.2020.10
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)27.1613.38
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)30.0815.04
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)25.2012.40
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb27.4013.50
Oskar SletvoldÅlgård Orientering50.4725.23
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)51.2525.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor