Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 6 mai 2012

N-åpen

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iver OlaussenMalvik IL16.22+-7.05
2Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering17.27+-6.00
3Simen HegstadOK Skøynar19.21+-4.06
4Emil GrønliFreidig20.15+-3.12
5Vegard Ulseth SylteFreidig20.19+-3.08
6Håkon SæternesByåsen IL21.04+-2.23
7Frida HaugskottOL Trollelg23.03+-0.24
8Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering23.22+-0.05
9Magnus AntonsenByåsen IL23.27
10Martin Rolseth ØygardenForra IL23.43+0.16
11Guro HegstadOK Skøynar24.02+0.35
12Hege HallanOK Skøynar25.02+1.35
13Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering25.21+1.54
14Mari EidsmoFreidig25.55+2.28
15Sigrid HaugskottOL Trollelg26.06+2.39
16Selma HegstadByåsen IL26.07+2.40
17June MunkebyFrol IL26.21+2.54
18Sigurd VatnFrol IL26.28+3.01
19Marit SvendgårdOK Skøynar27.25+3.58
20Iver Gjedrem LundVerdal OK27.51+4.24
21Olav Gjedrem LundVerdal OK27.53+4.26
22Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering28.47+5.20
23Ingrid Sofie Melting HaugskottOL Trollelg29.13+5.46
24Ella SandstadFreidig30.54+7.27
25Caroline EideGjø-Vard OL31.35+8.08
26Emma StrømsvikStjørdals-Blink Orientering31.57+8.30
27Ina HunsdalStjørdals-Blink Orientering32.16+8.49
27Lise StrømsvikStjørdals-Blink Orientering32.16+8.49
29Una KittilsenFreidig33.37+10.10
30Håkon HallanOK Skøynar34.20+10.53
31Tora KittilsenFreidig37.59+14.32

D -10

1 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL18.5810.28
2Maren VikenByåsen IL33.46+14.4818.39
Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

D11-12

1 810 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlin HaavengenKongsberg OL14.267.58
2Sofie HallemVerdal OK18.00+3.349.56
3Ane Marte VatnFrol IL18.36+4.1010.16
4Ragne MunkebyFrol IL18.43+4.1710.20
5Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK20.17+5.5111.12
6Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK20.35+6.0911.22
7Lene Berg HanssenByåsen IL21.11+6.4511.42
8Mari Andrea K GrevskottFrol IL28.00+13.3415.28
9Solveig SæternesByåsen IL28.31+14.0515.45
10Charlotte EideGjø-Vard OL28.37+14.1115.48
11Mona Ulseth SylteFreidig29.14+14.4816.09
12Anna RenolenWing OK35.46+21.2019.45

D13-14

2 920 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK29.5010.13
2Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering32.45+2.5511.12
3Line SølbergIL Leik36.40+6.5012.33
4Maria Ulseth SylteFreidig37.57+8.0712.59
5Emilie Liabakk EriksenByåsen IL38.09+8.1913.03
6Ragnhild EideByåsen IL39.24+9.3413.29
7Hilvi Emerense HamarFreidig39.55+10.0513.40
8Jorunn LeitheSelbu OK43.06+13.1614.45
9Malin OpøienOL Trollelg45.24+15.3415.32
10Ingvil AhlsandNydalens SK45.40+15.5015.38
11Marit Ishol SkoganSteinkjer OK47.18+17.2816.11
12Andrine VikenByåsen IL49.01+19.1116.47
13Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK58.09+28.1919.54
14Frida DahlSteinkjer OK59.30+29.4020.22
15Marie LongvaByåsen IL1.19.13+49.2327.07
16Hege LienSelbu OK1.21.50+52.0028.01
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

D13-16 C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Kristine MoeStjørdals-Blink Orientering23.42

D13-16 N

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora Bjørnseth HegstadByåsen IL17.069.30
2Malene JohansenStjørdals-Blink Orientering25.58+8.5214.25

D15-16

3 560 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg EideByåsen IL33.359.26
2Emma ArnesenByåsen IL49.58+16.2314.02
3Ida Berg HanssenByåsen IL54.24+20.4915.16
4Susanne Eide HaugStjørdals-Blink Orientering1.06.08+32.3318.34

D17- A kort

3 560 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina Barstad SundSteinkjer OK1.01.4617.21

D17-18

4 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK46.5911.39
2Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orientering54.35+7.3613.32
3Astrid LægranSteinkjer OK56.17+9.1813.57

D19-

5 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne SandstadFreidig45.258.19
2Kristin HaugskottOL Trollelg51.47+6.229.29
3Marit Irene KvittemFreidig1.09.59+24.3412.49

D40

4 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi ArnesenFreidig36.138.59
2Ingrid KvistadKongsberg OL40.13+4.009.58
3Gro Sandstad EidsmoFreidig42.06+5.5310.26
4Rine HanssenByåsen IL42.46+6.3310.36
5Kari UlsethFreidig46.34+10.2111.33
6Gunhild KvistadSteinkjer OK47.57+11.4411.53
7Nina-Beate LiabakkByåsen IL52.31+16.1813.01
8May Toril MoenOL Trollelg52.58+16.4513.08
9Hilde HaugskottOL Trollelg57.15+21.0214.12
10Hilde ForbordMalvik IL1.02.54+26.4115.36
11Susanna BrynhildsenWing OK1.46.50+1.10.3726.30

D50

3 560 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL42.0311.48
2Karin GalaaenSelbu OK47.16+5.1313.16
3Grete Berge OwrenFreidig58.16+16.1316.22
4Gunn-Marit WanvikSelbu OK1.00.29+18.2616.59

D60

2 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stina ElfvingByåsen IL35.4514.42
2Kari LillealternFreidig1.03.56+28.1126.18

D70

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kari SollidVerdal OKdiskvalifisert

H -10

1 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar EideByåsen IL22.3412.28
2Hallvar HallanOK Skøynar26.01+3.2714.22
3Nikolai RenolenWing OK41.01+18.2722.39

H11-12

1 810 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig13.437.34
2Mats EidsmoFreidig14.25+0.427.57
3Morten SvendgårdOK Skøynar15.56+2.138.48
4Petter Liabakk EriksenByåsen IL15.57+2.148.48
5Lars SandstadFreidig17.59+4.169.56
6Kristian Fredrik LynumFreidig19.12+5.2910.36
7Martin SandvikStjørdals-Blink Orientering20.19+6.3611.13
8Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering20.23+6.4011.15
9Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering23.01+9.1812.42
10Jonas GrønliFreidig24.59+11.1613.48
11Vegard SandStjørdals-Blink Orientering25.36+11.5314.08
12Aslak Barstad SundSteinkjer OK38.42+24.5921.22

H13-14

2 920 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering25.168.39
2Leif BlakeByåsen IL29.07+3.519.58
3Anders HaugskottOL Trollelg30.54+5.3810.34
4Oscar LyngenFrol IL31.08+5.5210.39
5Simen Barstad SundSteinkjer OK36.41+11.2512.33
6Even Svegård ByeByåsen IL43.32+18.1614.54
7Øyvind SolheimStjørdals-Blink Orientering53.10+27.5418.12
8Benjamin JubergVerdal OK53.50+28.3418.26
9Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering1.03.36+38.2021.46

H13-16 N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre Gjedrem LundVerdal OK15.398.41

H15-16

4 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johannes LøvåsByåsen IL44.3511.03
2Trygve LægranSteinkjer OK47.38+3.0311.49
3Preben AntonsenByåsen IL47.59+3.2411.54
4Martin Gjedrem LundVerdal OK49.26+4.5112.15
5Anders IsraelssonOK Skøynar50.37+6.0212.33
6Åsmund StenvikByåsen IL53.57+9.2213.23
7Thor William SkånøyByåsen IL54.06+9.3113.25

H17- A kort

4 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mattis MyhreFrol IL41.2710.17
2Joar SvendgårdOK Skøynar41.57+0.3010.24

H17-18

5 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK48.538.57
2Arne HofsmoSelbu OK1.12.46+23.5313.19
3Torgeir LeitheSelbu OK1.42.07+53.1418.42

H19-

6 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bård NonstadOL Trollelg51.377.28
2Atle DengerudSteinkjer OK56.00+4.238.06
3Ove BaardsgaardOL Trollelg56.55+5.188.14
4Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg57.01+5.248.15
5Anton BjartnesVerdal OK57.42+6.058.21
6Robert TellvikTumba-Mälarhöjden OK1.05.23+13.469.28
7Stig Rune HolbergOK Skøynar1.07.00+15.239.42
8Andreas SølbergOL Trollelg1.07.41+16.049.48
9Frank Robert RysgårdFrol IL1.16.34+24.5711.05

H40

5 460 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein Erik BratsbergWing OK41.467.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Andreas SylteFreidig48.52+7.068.56
3Gunnar VatnFrol IL48.55+7.098.57
4Øyvind SchjelderupFreidig49.29+7.439.03
5Einar LundVerdal OK50.02+8.169.09
6Otto Richard EideByåsen IL50.06+8.209.10
7Frode HaugskottOL Trollelg50.28+8.429.14
8Geir PaulsenOL Trollelg51.49+10.039.29
9Vegard GrønliFreidig52.39+10.539.38
10Kjell BaardsgaardOL Trollelg52.41+10.559.38
11Arne GrevskottFrol IL55.37+13.5110.11
12Erling ByeByåsen IL58.19+16.3310.40
13Bernt BrynhildsenWing OK58.40+16.5410.44
14Gunnar SkånøyByåsen IL59.02+17.1610.48
15Agnar RenolenWing OK1.04.51+23.0511.52
16Øystein WiggenByåsen IL1.05.35+23.4912.00
17Per Ivar SkinderhaugWing OK1.10.06+28.2012.50
18Torgrim SundSteinkjer OK1.23.27+41.4115.17

H50

4 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg34.068.27
2Per Einar PedersliOL Trollelg34.42+0.368.36
3Geir OwrenFreidig35.10+1.048.43
4Arve LægranSteinkjer OK35.33+1.278.49
5Haakon ArnesenByåsen IL36.36+2.309.04
6Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK39.10+5.049.43
7Kjell MaroniByåsen IL41.01+6.5510.10
8Pål WærumSteinkjer OK41.51+7.4510.23
9Eirik VefsnmoByåsen IL41.52+7.4610.23
10Arild BjarkøNord-Østerdal OK43.11+9.0510.42
11Svein HolbergOK Skøynar47.49+13.4311.51

H60

3 560 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn BergerByåsen IL34.239.39
2Tore Angell-PetersenFreidig36.53+2.3010.21
3Frank BjarkøWing OK38.53+4.3010.55
4Roar ForbordMalvik IL39.19+4.5611.02
5Gunnar ØsterbøFreidig40.31+6.0811.22
6Knut LillealternFreidig43.19+8.5612.10
7Olav Magne SvendgårdOK Skøynar43.32+9.0912.13
8Arnt Olav DragstenStjørdals-Blink Orientering45.32+11.0912.47
9Frode StensrudOL Trollelg49.19+14.5613.51
10Robert StrømWing OK50.57+16.3414.18
11Nils Olav VennevikFreidig52.26+18.0314.43

H70

2 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stig Arild HaugskottOL Trollelg34.5914.23
2Jardar SandstadSelbu OK42.22+7.2317.26
3Johannes SollidVerdal OK52.24+17.2521.33
4Magnar BolstadOK Skøynar1.08.54+33.5528.21

Direkte A4

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nicholas MorganMalvik IL32.53
2Marcus AmrenØstersunds OK38.07+5.14
3Hans H. SæternesByåsen IL40.25+7.32
4Jon Olaf OlaussenMalvik IL42.10+9.17
5Sunniva MorganMalvik IL45.20+12.27
6Margot LynumFreidig46.09+13.16
7Olav KvittemFreidig53.27+20.34
8Anders SveenStjørdals-Blink Orientering58.41+25.48
9Berit GrandeFreidig1.11.18+38.25

Direkte B3

2 920 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag Inge KorstadForra IL31.3810.50
2Ole Gunnar SølbergIL Leik35.07+3.2912.01
3Sondre SvenningsenOtra36.02+4.2412.20
4Sonja Irene ForsethOL Trollelg36.07+4.2912.22
5Anne Berit LienSelbu OK42.52+11.1414.40
6Ivar ReinåsFrol IL43.09+11.3114.46
7Kristin SølbergIL Leik46.28+14.5015.54
8Arne KvamFrol IL48.51+17.1316.43
9Ove Erik TronvoldSvorkmo IL56.20+24.4219.17
10Marit VikSelbu OK1.22.33+50.5528.16

Direkte C2

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddbjørn ØygardenForra IL24.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor