Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsprint Velledalen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsprint Velledalen
Arrangørorganisasjon: Velledalen IL
Dato: søndag 13 mai 2018

N-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emma DrønnesundEmblem IL16.06
Heine FuglemValldal IL 15.04
Sigve FuglemValldal IL10.44

D -10

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vilja Fuglem Valldal IL13.11
Freyja GrebstadVelledalen IL11.09
Mariell NaustengetVelledalen IL17.00
Vilde Lervåg SeimVelledalen IL15.24
Marie StandalEmblem IL18.58
Marie TeigeneEmblem IL13.59

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lovise BøeVelledalen IL27.37
2Ingrid Hole BjørnesethVelledalen IL32.28+4.51

D 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elida FuglemValldal IL19.16
2Eline Mathea Myren Valldal IL19.28+0.12
3Cornelia HoleneEmblem IL21.31+2.15
4Julie DrønnesundEmblem IL21.53+2.37

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audhild Bakken RognstadEmblem IL20.45
2Monica Hole BjørnesethVelledalen IL37.42+16.57
3Sofie Skylstad HoleVelledalen IL49.15+28.30
4Torild HoleVelledalen IL57.32+36.47
Ildri BøeVelledalen ILdiskvalifisert

D 17-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May Britt DrønnesundEmblem IL22.51
2Ildri BøeVelledalen IL27.36+4.45
3Cecilie TryggestadEmblem IL31.24+8.33

H -10

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emil BalonVelledalen IL23.18
Olai Hole BjørnesethVelledalen IL13.44
Olve Hole BjørnesethVelledalen IL11.27
Birk EvensenVelledalen IL13.24
Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL17.08
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL13.26
Andreas NaustengetVelledalen IL16.48

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik TeigeneEmblem IL24.44
2Noah TryggestadEmblem IL27.25+2.41
3Theodor TorgersenEmblem IL27.37+2.53
4Tobias Ibsen LervågVelledalen IL28.44+4.00
5Birk EvensenVelledalen IL28.54+4.10
6Jon Sæle BakkeVelledalen IL47.50+23.06

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus StandalEmblem IL16.44

H 17-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henning TeigeneEmblem IL21.25
2Markus GladEmblem IL22.32+1.07
3Jan Ole FuglemValldal IL24.11+2.46
4Christer JensenEmblem IL25.40+4.15
5Geir Helge GrebstadVelledalen IL29.55+8.30
6Lars Even HatlemarkVelledalen IL31.51+10.26
7Torje Hole BjørnesethVelledalen IL32.14+10.49
8Mateusz BalonVelledalen IL33.13+11.48
9Frank DrønnesundEmblem IL44.32+23.07
Tormod KlokkVelledalen ILdiskvalifisert
Øystein BakkeVelledalen ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor