Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 8
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 7 juni 2018

D 11-12

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Holtskog-FeremansSkien OK44.4622.09
2Vilde Aakre LeistadSkien OK46.43+1.5723.07
Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OLdiskvalifisert

D -12N

1 930 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL51.2026.35
2Sigrid BruemPorsgrunn OL52.17+0.5727.05

D 17-

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL47.5214.04
2Astri Marie RemmePorsgrunn OL58.18+10.2617.08
Kristine AusenNTNUIbrutt

D 17-C

2 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger-Lene FlatinSkien OK42.0220.48
2Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL51.51+9.4925.40

D 40-

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit KlevenOK Skeidi47.0813.51
2Gry AakreSkien OK1.25.49+38.4125.14
Siv WiersdalenPorsgrunn OLbrutt

D 50-

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde VassendPorsgrunn OL46.1213.35
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL48.38+2.2614.18
3Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1.08.47+22.3520.13
4Gro PedersenOK Skeidi1.12.17+26.0521.15
5Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.15.07+28.5522.05

D 60-

2 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne HerumOK Skeidi39.5215.02
2Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.34.29+54.3735.39

D 70-

2 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli KlovningPorsgrunn OL1.15.3828.32

H 11-12

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK32.2616.03
2Sindre Flatin ErichsenSkien OK43.32+11.0621.33
Eirik Bøgeberg OstrøPorsgrunn OLdiskvalifisert

H -12N

1 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL33.4717.30

H 13-14

2 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Kleven GusfreOK Skeidi45.4417.15

H 15-16

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL35.4610.31
2Halvard KornmoPorsgrunn OL39.03+3.1711.29
3Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL39.41+3.5511.40

H 17-

4 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole FlaattenOK Skeidi42.108.58
2Erling GrammeltvedtOK Skeidi42.53+0.439.07
3Åsmund HasaasOK Skeidi46.43+4.339.56
4Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL52.49+10.3911.14
5Børge NordliPorsgrunn OL1.05.56+23.4614.01

H 40-

4 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL45.469.44
2Hans Christian MeenPorsgrunn OL50.43+4.5710.47
3Jesper FlogstadIL Hauken1.08.30+22.4414.34
4Lars Rune LieOK Skeidi1.19.20+33.3416.52
Sigurd HoltskogSkien OKbrutt
Christian Ask LilleaasPorsgrunn OLbrutt

H 50-

4 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge GisholtOK Skeidi42.138.58
2Jan GatevoldPorsgrunn OL51.08+8.5510.52
3Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL55.53+13.4011.53
4Øyvind FlaattenOK Skeidi56.57+14.4412.07
5Bjørn Richard KirsteSkien OK1.17.55+35.4216.34

H 60-

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per FuruheimSkien OK42.2412.28
2Atle RemmePorsgrunn OL47.09+4.4513.52
3Paul SkjakerHadeland OL48.56+6.3214.23
4Dagfinn TorpePorsgrunn OL49.12+6.4814.28
5Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL57.00+14.3616.45
6Ole JohanssonPorsgrunn OL1.04.15+21.5118.53
7Dag KristensenOK Skeidi1.22.53+40.2924.22

H 70-

2 650 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jiri UrvalekPorsgrunn OL42.0715.53
2Kåre ThorbjørnsenLarvik OK43.30+1.2316.24
3Jakob KløverødPorsgrunn OL45.10+3.0317.02
4Kay JørgensenPorsgrunn OL45.21+3.1417.06
5Magne KlovningPorsgrunn OL50.32+8.2519.04
6Carl Ove BergOK Skeidi53.48+11.4120.18
7Egil RonæssPorsgrunn OL1.42.45+1.00.3838.46
Rolf LyePorsgrunn OLdiskvalifisert

Fri løype

2 650 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna MeenPorsgrunn OL31.4711.59
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL50.43+18.5619.08
3Morten AndresenOK Skeidi57.23+25.3621.39
4Peter Preben PrebensenSkien OK58.46+26.5922.10
Colin Rettiebrutt
Jamie Grahambrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor