Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 2
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 2 mai 2018

Mellom

4 000 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind HoffIL Tyrving33.44
2Jon KaarbyNydalens SK33.49+0.05
3Ogne Fjogstad NielsenIL Tyrving35.22+1.38
4Terje MathisenOpen iT35.42+1.58
5Espen AubertPrivat36.13+2.29
6Odd Arne LianIL Koll36.23+2.39
7Martin GranlySiemens Oslo39.30+5.46
7Børge PedersenNydalen SK39.30+5.46
9Ida TeltnesIL Tyrving39.48+6.04
10Karoline AndersenIL Tyrving40.02+6.18
11Eskil ÅsmulOL Trollelg40.20+6.36
12Sidsel NørstebøIL Tyrving40.49+7.05
13Stein MellaPraxair40.54+7.10
14Eldbjørg NarumFossum IF41.20+7.36
14Gunnar HaldenNydalens SK41.20+7.36
16Tor TrøanHadeland OL42.09+8.25
17Ivar RefslandUiO44.02+10.18
18Anne DanielsenNydalens SK44.32+10.48
19Jon  SolsrudNydalen SK44.51+11.07
20Trude FixdalIL Koll45.32+11.48
21Toril HallanLillomarka OL46.56+13.12
22Terje NæssFossum IF47.28+13.44
23Jacob DybwadHeming Orientering/Wsp47.59+14.15
24Georg BuggeAas Jakobsen48.10+14.26
25Stig Hultgreen KarlsenAbildsø Elektriske48.12+14.28
26Ellen TurterNydalens SK48.20+14.36
27Harald RikheimRådtassene49.01+15.17
28Kjersti SkantzeIL Tyrving51.06+17.22
29Guro HarstadHeming Orientering51.55+18.11
30Roar SigurdsenRingnes BIL52.14+18.30
31Dagrun MelkildHeming Orientering52.19+18.35
32Lars ChristensenVBIL53.18+19.34
33Margrete EngzeliusAsker Skiklubb53.43+19.59
34Richard BlomFBI54.22+20.38
35Kjersti ThoStabæk IF54.59+21.15
36Kjell RøkkeIL Tyrving55.06+21.22
37Mariken HomleidIL GeoForm55.26+21.42
38Jarle NilsenSiemens Oslo56.27+22.43
39Jon FredriksenFOBIL56.41+22.57
40Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK58.44+25.00
41Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL59.22+25.38
42Arne KongsnesKolbotn & Skimt OL1.00.10+26.26
43Håvard ChristiansenNOTEAM1.00.15+26.31
44Øivind GylverAsker Skiklubb1.00.31+26.47
45Pål W. HanssenBDO BIL1.00.41+26.57
46Kjetil JacobsenHamar OK1.01.10+27.26
47Nina Standal OpsahlIL GeoForm1.04.48+31.04
48Tor OmmundsenVBIL1.04.56+31.12
49Kåre KnudsenIL GeoForm1.05.21+31.37
50Odd KletteliBækkelagets SK1.06.13+32.29
51Birgit KorvaldNydalens SK1.06.40+32.56
52Toril EineEsso Sport1.07.51+34.07
53Per  AagaardHeming Orientering1.08.18+34.34
54Nora UrsinBærum kommune1.17.06+43.22
55Frida AamotNydalens SK1.21.03+47.19
56Raphael NetoPrivat1.32.13+58.29
57Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.50.01+1.16.17
58Sigurd HaugerudIL GeoForm1.52.20+1.18.36
59Martin Størmer-AntonsenNydalen SKikke godkjent
60Per Morten LefdahlOEC Consultingikke godkjent
61Espen BachOslostudentenes IKikke godkjent
62Peter NylundHaugerud IFikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor