Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 2
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 2 mai 2018

Lang

5 900 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas NipenBækkelaget39.476.44
2Jarl Magnus  Berge Søgne og Sogndalen OK42.51+3.047.15
3Sverre Turter SandvoldNTNUI44.45+4.587.35
4Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL45.41+5.547.44
5Sindre LangaasNydalens SK49.24+9.378.22
6Stein BlomsethVålerengens IF49.58+10.118.28
7Bjørn GrindeOslostudentenes IK50.22+10.358.32
8Holger SchlaupitzIL GeoForm50.26+10.398.32
9Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering51.41+11.548.45
10Skage GrønnebergHeming Orientering52.40+12.538.55
11Ivar SeierstadIL GeoForm53.18+13.319.02
12Bjørn Henning GrandalIL Tyrving53.24+13.379.03
13Carl Erik WalsbergOppsal Orientering53.29+13.429.03
14Guttorm L EggeOslostudentenes IK55.58+16.119.29
15Knut BårtveitBø OL56.03+16.169.30
16Morten HeirFossum IF56.27+16.409.34
17Hallvard KorenOK Moss56.34+16.479.35
18Mikael OlaussonOslostudentenes IK57.29+17.429.44
19Erik HolterLarvik OK57.47+18.009.47
20Niklas NormanIL GeoForm57.58+18.119.49
21Oddvar KlosterFBI58.19+18.329.53
22Harald IweIL GeoForm58.35+18.489.55
23Eivind RuthVBIL58.36+18.499.55
24Tore KjølsethLundin59.58+20.1110.09
25Ståle HeitmannFossum IF1.00.49+21.0210.18
26Lasse ArnesenHeming Orientering1.02.17+22.3010.33
27Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL1.02.56+23.0910.40
28John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.03.27+23.4010.45
29Are EriksenOslostudentenes IK1.04.02+24.1510.51
30Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.05.06+25.1911.02
31Knut Anders LøkenFossum IF1.06.41+26.5411.18
32Harald Østgaard LundIL GeoForm1.07.18+27.3111.24
33Kjetil Sverdrup-ThygesonPrivat1.09.40+29.5311.48
34Knut OnsagerIL GeoForm1.13.14+33.2712.24
35Jon LahlumIL GeoForm1.13.15+33.2812.24
36Stig HeirAsker Skiklubb1.14.51+35.0412.41
37Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.15.46+35.5912.50
38Brita Opheim SauarIL Koll1.18.20+38.3313.16
39Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm1.21.52+42.0513.52
40Håkon BuggePrivat1.29.55+50.0815.14

Mellom

4 000 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind HoffIL Tyrving33.448.26
2Jon KaarbyNydalens SK33.49+0.058.27
3Ogne Fjogstad NielsenIL Tyrving35.22+1.388.50
4Terje MathisenOpen iT35.42+1.588.55
5Espen AubertPrivat36.13+2.299.03
6Odd Arne LianIL Koll36.23+2.399.05
7Martin GranlySiemens Oslo39.30+5.469.52
7Børge PedersenNydalen SK39.30+5.469.52
9Ida TeltnesIL Tyrving39.48+6.049.57
10Karoline AndersenIL Tyrving40.02+6.1810.00
11Eskil ÅsmulOL Trollelg40.20+6.3610.05
12Sidsel NørstebøIL Tyrving40.49+7.0510.12
13Stein MellaPraxair40.54+7.1010.13
14Eldbjørg NarumFossum IF41.20+7.3610.20
14Gunnar HaldenNydalens SK41.20+7.3610.20
16Tor TrøanHadeland OL42.09+8.2510.32
17Ivar RefslandUiO44.02+10.1811.00
18Anne DanielsenNydalens SK44.32+10.4811.08
19Jon  SolsrudNydalen SK44.51+11.0711.12
20Trude FixdalIL Koll45.32+11.4811.23
21Toril HallanLillomarka OL46.56+13.1211.44
22Terje NæssFossum IF47.28+13.4411.52
23Jacob DybwadHeming Orientering/Wsp47.59+14.1511.59
24Georg BuggeAas Jakobsen48.10+14.2612.02
25Stig Hultgreen KarlsenAbildsø Elektriske48.12+14.2812.03
26Ellen TurterNydalens SK48.20+14.3612.05
27Harald RikheimRådtassene49.01+15.1712.15
28Kjersti SkantzeIL Tyrving51.06+17.2212.46
29Guro HarstadHeming Orientering51.55+18.1112.58
30Roar SigurdsenRingnes BIL52.14+18.3013.03
31Dagrun MelkildHeming Orientering52.19+18.3513.04
32Lars ChristensenVBIL53.18+19.3413.19
33Margrete EngzeliusAsker Skiklubb53.43+19.5913.25
34Richard BlomFBI54.22+20.3813.35
35Kjersti ThoStabæk IF54.59+21.1513.44
36Kjell RøkkeIL Tyrving55.06+21.2213.46
37Mariken HomleidIL GeoForm55.26+21.4213.51
38Jarle NilsenSiemens Oslo56.27+22.4314.06
39Jon FredriksenFOBIL56.41+22.5714.10
40Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK58.44+25.0014.41
41Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL59.22+25.3814.50
42Arne KongsnesKolbotn & Skimt OL1.00.10+26.2615.02
43Håvard ChristiansenNOTEAM1.00.15+26.3115.03
44Øivind GylverAsker Skiklubb1.00.31+26.4715.07
45Pål W. HanssenBDO BIL1.00.41+26.5715.10
46Kjetil JacobsenHamar OK1.01.10+27.2615.17
47Nina Standal OpsahlIL GeoForm1.04.48+31.0416.12
48Tor OmmundsenVBIL1.04.56+31.1216.14
49Kåre KnudsenIL GeoForm1.05.21+31.3716.20
50Odd KletteliBækkelagets SK1.06.13+32.2916.33
51Birgit KorvaldNydalens SK1.06.40+32.5616.40
52Toril EineEsso Sport1.07.51+34.0716.57
53Per  AagaardHeming Orientering1.08.18+34.3417.04
54Nora UrsinBærum kommune1.17.06+43.2219.16
55Frida AamotNydalens SK1.21.03+47.1920.15
56Raphael NetoPrivat1.32.13+58.2923.03
57Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.50.01+1.16.1727.30
58Sigurd HaugerudIL GeoForm1.52.20+1.18.3628.05
59Martin Størmer-AntonsenNydalen SKikke godkjent
60Per Morten LefdahlOEC Consultingikke godkjent
61Espen BachOslostudentenes IKikke godkjent
62Peter NylundHaugerud IFikke godkjent

Kort

2 300 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per OngstadPrivat27.0311.45
2Jøgen  ElisenbergHamar Katedralskole27.35+0.3211.59
3Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF29.24+2.2112.46
4Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm30.52+3.4913.25
5Harald AulieIL Koll31.05+4.0213.30
6Selma Størmer-AntonsenNydalen SK31.17+4.1413.36
7Gisela SandelinPrivat31.22+4.1913.38
8Sigurd Størmer-AntonsenNydalen SK31.24+4.2113.39
9Aleidis LøkenHeming Orientering32.13+5.1014.00
10Morten Rambech DahlKamp Vestheim32.16+5.1314.01
11Knut KarlsenIK Omega32.53+5.5014.17
12Tora VollsetHeming Orientering33.01+5.5814.21
13Øystein Madsen Haugerud IF33.09+6.0614.24
14Anne Regine BakstadFriskis&Svettis34.35+7.3215.02
15Malin EijsinkNydalens SK35.56+8.5315.37
16Signe DanielsenPrivat36.43+9.4015.57
17Sturle HånesIL GeoForm37.29+10.2616.17
18Jon C. FougnerHeming Orientering37.44+10.4116.24
19Per HaugenLillomarka OL39.57+12.5417.22
20Knut Tore SolheimNydalens SK40.22+13.1917.33
21Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF42.09+15.0618.19
22Svein KvalheimRåstad44.18+17.1519.15
23Terje TrondsenNittedal OL49.11+22.0821.23
24Eyvind AasIL GeoForm49.14+22.1121.24
25Jan IlsethHamar OK50.53+23.5022.07
26Aksel SanchisPrivat50.57+23.5422.09
27Bjørn MyhrPrivat51.48+24.4522.31
28Jan  HenriksenNILU53.51+26.4823.24
29Sarah GjermoPrivat1.03.29+36.2627.36
30Eva FixdalHeming Orienteringikke godkjent
31Per  GjermoAsker Skiklubbikke godkjent

Nybegynner

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin MortensenIL Koll28.2415.46
2Halvor Kvaase-WewensaasPrivat32.58+4.3418.18
3Gerd Sylvi SellevoldKamp Vestheim35.42+7.1819.50
4Matthew NgOslostudentenes IKikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor