Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK-karusell, løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell, løp 3
Arrangørorganisasjon: IL Nansen
Dato: onsdag 27 juni 2018

N-åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Mads BergIL Nansen27.37
0Olea Heggem EngebakkenVingelen IL31.35
0Adele Meli HomnesIL Nansen33.12
0Egil HomnesIL Nansen33.18
0Natalie Meli HomnesIL Nansen33.08
0Linnea MeliIL Nansen33.32

D -10

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Maren BrynhildsvollOs ILikke startet
Aurora OldertrøenTynset IFikke startet
Ida Joanne OldertrøenTynset IFikke startet

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eline Horten JordetVingelen IL46.11

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emilie SchärerKvikne ILdiskvalifisert

D 17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.18.20

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Hansæl-NergaardKvikne IL21.29

H 13-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Horten JordetVingelen IL13.34
2Marcus Wilhelm NarvesenOs IL30.25+16.51
3Simon DirfeldtOs IL30.32+16.58

D 2C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone DalløkkenTynset IF54.39

H 2C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mads BergIL Nansen31.59

D 2,5A

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF31.16
2Idun BækkenOs IL36.42+5.26
3Mari Jensen AasOs IL38.19+7.03
4Ragnhild DåsnesOs IL40.17+9.01
5Dagrunn UrsethVingelen IL43.00+11.44
6Solveig VingelenVingelen IL47.50+16.34
7Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK49.48+18.32
8Sunniva Johaug RyenOs IL59.16+28.00
9Inger Johanne SimensenOs IL1.00.50+29.34
10Ragnhild Ryen DirfeldtOs IL1.30.00+58.44
Kari OsmoenOs ILdiskvalifisert
Grete UrsetVingelen ILdiskvalifisert
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne ILikke startet
Sigrid MeliOs ILikke startet

H 2,5A

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars ButtingsrudVingelen IL33.42
2Bjørn Ivar RyenVingelen IL38.45+5.03
3Tor ØstvangOs IL43.22+9.40
4Steinar SimensenOs IL59.32+25.50
5Reidar MyliusÅlen IL1.02.06+28.24
6Oddvar ErlienVingelen IL1.02.47+29.05
7Jon VingelenVingelen IL1.13.48+40.06

D 3,5B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liv MeliIL Nansen1.04.15
2Gina NygårdTynset IF1.26.35+22.20

H 3,5B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Inge BreenÅlen IL40.40
2Harald ØstbyeElverum OK42.03+1.23
3Øyvind TellebonRøros IL47.09+6.29
4Asmund PedersenTynset IF50.11+9.31
5Torbjørn DalløkkenTynset IF1.03.24+22.44

D 5,5A

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild UtstumoNord-Østerdal OK1.00.36
2Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg1.30.08+29.32

H 5,5A

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind BergNTNUI50.42
2Petter GullikstadRøros IL55.07+4.25
3Jon Arve U EngebakkenVingelen IL56.07+5.25
4Frode SjøvoldRøros IL57.01+6.19

Trim Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Bente HortenVingelen IL1.25.27
0Leif JordetVingelen IL1.28.50
Elisabeth EspelandTynset IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor