Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK-karusell løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell løp 2
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: tirsdag 5 juni 2018

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Leif Magne EggestadH 5,5A (6)utenfor konkurranse

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Harald ØstbyeH 3,5B (6)37.45+5.0512.10

IL Nansen

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Liv MeliD 3,5B (4)32.5310.36
1Per EngebakkenH 3,5B (6)32.4010.32
0Mads BergH 2,5A (6)brutt

Kvikne IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaD 15-16 (1)1.42.0719.38
1Simen Hansæl-NergaardH 11-12 (2)26.1714.36
3Harald SvergjaH 5,5A (6)53.37+3.2410.18
0Rønnaug Hansæl-NergaardD 2,5A (11)utenfor konkurranse

Nord-Østerdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Helen Margrethe SchjelderupD 2,5A (11)1.13.42+41.2729.28
0Tore StubbeH 2,5A (6)brutt

Os IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Maren BrynhildsvollD -10 (4)51.0928.25
0Mina RamloD -10 (4)51.18+0.0928.30
1Simon DirfeldtH 13-16C (2)30.4917.07
1Ragnhild DåsnesD 2,5A (11)32.1512.54
3Ottar RyenH 2,5A (6)46.58+14.3318.47
3Anne Meli NarjordD 3,5B (4)37.28+4.3512.05
4Kari OsmoenD 2,5A (11)38.27+6.1215.22
4Tor ØstvangH 2,5A (6)58.28+26.0323.23
5Jorun BækkenD 2,5A (11)43.39+11.2417.27
6Sunniva Johaug RyenD 2,5A (11)46.16+14.0118.30
6Erik HaagensenH 2,5A (6)1.15.28+43.0330.11
9Sigrid MeliD 2,5A (11)1.05.56+33.4126.22
11Anne-Mari HaagensenD 2,5A (11)1.15.14+42.5930.05
0Peder Angel Lundquist LangenH 13-16C (2)diskvalifisert

Røros IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Terje SchjølbergH 5,5A (6)50.139.39
2Hans Arild SkjevdalH 5,5A (6)52.33+2.2010.06
4Britt Laila NilsgårdD 3,5B (4)46.10+13.1714.53
4Frode SjøvoldH 5,5A (6)59.23+9.1011.25
5Petter GullikstadH 5,5A (6)1.01.22+11.0911.48
6Helge SundbergH 5,5A (6)1.21.46+31.3315.43

Tynset IF

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Emma HylenN-åpen (4)16.56+1.5213.01
0Hedda HylenD -10 (4)47.19+-3.5026.17
0Bertine Tønder-NilsskogD -10 (4)44.50+-6.1924.54
1Synne Kvittum NytrøenD 11-12 (2)21.4012.02
1Ane Ingeborg KalbækkenD 17-20 (1)1.06.0712.42
1Jørgen SchjølbergH 15-16 (1)53.4110.19
1Gaute Kvittum NytrøenH 17-20 (1)46.448.59
1Leif Arne NytrøenH 2,5A (6)32.2512.58
1Ingunn Vangen LunåsmoD 5,5A (2)54.1110.25
2Birk Tønder-NilsskogH 11-12 (2)44.55+18.3824.57
2Guri SandvoldD 2,5A (11)35.46+3.3114.18
2Britt Vangen SandvoldD 3,5B (4)34.24+1.3111.05
2Mari Gullbrekken SchjølbergD 5,5A (2)1.01.04+6.5311.44
3Eldbjørg G. KalbækkenD 2,5A (11)36.24+4.0914.33
4Asmund PedersenH 3,5B (6)39.29+6.4912.44
5Torbjørn DalløkkenH 3,5B (6)50.53+18.1316.24

Vingelen IL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Maja Johanne BrennmoenN-åpen (4)15.0411.35
0Ida Marie Dæhli RyenN-åpen (4)15.10+0.0611.40
0Maria sæther VerdeniusN-åpen (4)14.49+-0.1511.23
1Eline Horten JordetD 13-14 (1)36.0611.38
1Lars Horten JordetH 13-14 (1)59.1619.07
1Marit ØstvangD 2C (2)21.0011.40
2Lisa Sæther VerdeniusD 11-12 (2)25.20+3.4014.04
2Torill Storhaug UrsetD 2C (2)38.47+17.4721.32
2Bjørn Ivar RyenH 2,5A (6)39.37+7.1215.50
2Ingar  BrennmoenH 3,5B (6)36.25+3.4511.44
5Jon VingelenH 2,5A (6)58.29+26.0423.23
6Leif JordetH 3,5B (6)59.44+27.0419.16
7Solveig VingelenD 2,5A (11)46.46+14.3118.42
8Grete UrsetD 2,5A (11)59.47+27.3223.54
0Andrea sæther VerdeniusD 13-14 (1)brutt
0Oddvar  ErlienH 2,5A (6)brutt
0Jan Jacob VerdeniusH 5,5A (6)brutt
0Jacob Sæther VerdeniusH 15-16 (1)utenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor