Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK-karusell løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell løp 2
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: tirsdag 5 juni 2018

N-åpen

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Maja Johanne BrennmoenVingelen IL15.0411.35
0Emma HylenTynset IF16.56+1.5213.01
0Ida Marie Dæhli RyenVingelen IL15.10+0.0611.40
0Maria sæther VerdeniusVingelen IL14.49+-0.1511.23

D -10

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Maren BrynhildsvollOs IL51.0928.25
0Hedda HylenTynset IF47.19+-3.5026.17
0Mina RamloOs IL51.18+0.0928.30
0Bertine Tønder-NilsskogTynset IF44.50+-6.1924.54

D 11-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Kvittum NytrøenTynset IF21.4012.02
2Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL25.20+3.4014.04

D 13-14

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL36.0611.38
0Andrea sæther VerdeniusVingelen ILbrutt

D 15-16

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL1.42.0719.38

D 17-20

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.06.0712.42

H 11-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Hansæl-NergaardKvikne IL26.1714.36
2Birk Tønder-NilsskogTynset IF44.55+18.3824.57

H 13-14

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL59.1619.07

H 13-16C

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simon DirfeldtOs IL30.4917.07
0Peder Angel Lundquist LangenOs ILdiskvalifisert

H 15-16

5 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF53.4110.19
0Jacob Sæther VerdeniusVingelen ILutenfor konkurranse

H 17-20

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF46.448.59

D 2C

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit ØstvangVingelen IL21.0011.40
2Torill Storhaug UrsetVingelen IL38.47+17.4721.32

D 2,5A

2 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild DåsnesOs IL32.1512.54
2Guri SandvoldTynset IF35.46+3.3114.18
3Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF36.24+4.0914.33
4Kari OsmoenOs IL38.27+6.1215.22
5Jorun BækkenOs IL43.39+11.2417.27
6Sunniva Johaug RyenOs IL46.16+14.0118.30
7Solveig VingelenVingelen IL46.46+14.3118.42
8Grete UrsetVingelen IL59.47+27.3223.54
9Sigrid MeliOs IL1.05.56+33.4126.22
10Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.13.42+41.2729.28
11Anne-Mari HaagensenOs IL1.15.14+42.5930.05
0Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne ILutenfor konkurranse

H 2,5A

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif Arne NytrøenTynset IF32.2512.58
2Bjørn Ivar RyenVingelen IL39.37+7.1215.50
3Ottar RyenOs IL46.58+14.3318.47
4Tor ØstvangOs IL58.28+26.0323.23
5Jon VingelenVingelen IL58.29+26.0423.23
6Erik HaagensenOs IL1.15.28+43.0330.11
0Mads BergIL Nansenbrutt
0Oddvar  ErlienVingelen ILbrutt
0Tore StubbeNord-Østerdal OKbrutt

D 3,5B

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv MeliIL Nansen32.5310.36
2Britt Vangen SandvoldTynset IF34.24+1.3111.05
3Anne Meli NarjordOs IL37.28+4.3512.05
4Britt Laila NilsgårdRøros IL46.10+13.1714.53

H 3,5B

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per EngebakkenIL Nansen32.4010.32
2Ingar  BrennmoenVingelen IL36.25+3.4511.44
3Harald ØstbyeElverum OK37.45+5.0512.10
4Asmund PedersenTynset IF39.29+6.4912.44
5Torbjørn DalløkkenTynset IF50.53+18.1316.24
6Leif JordetVingelen IL59.44+27.0419.16

D 5,5A

5 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF54.1110.25
2Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF1.01.04+6.5311.44

H 5,5A

5 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje SchjølbergRøros IL50.139.39
2Hans Arild SkjevdalRøros IL52.33+2.2010.06
3Harald SvergjaKvikne IL53.37+3.2410.18
4Frode SjøvoldRøros IL59.23+9.1011.25
5Petter GullikstadRøros IL1.01.22+11.0911.48
6Helge SundbergRøros IL1.21.46+31.3315.43
0Jan Jacob VerdeniusVingelen ILbrutt
0Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orienteringutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor