Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestbygda-eventyret

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestbygda-eventyret
Arrangørorganisasjon: OL Vallset/Stange
Dato: søndag 6 mai 2018

N-åpen

1 820 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mia DangmannOL Vallset/Stange40.4622.23
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK32.0017.34
Jakob LillejordetOL Vallset/Stange38.5821.24
Peder LillejordetOL Vallset/Stange38.0520.55
Hans Aksel BrodshaugOL Vallset/Stangediskvalifisert

D 17-B

3 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kamilla LomeHamar OK52.5514.44

D 40-

4 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mona LomeHamar OK48.2610.11
2Yngvild MalmoVang OL53.03+4.3711.10
3Ragnhild JetlundVang OL54.09+5.4311.24

D 40-B

3 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange55.5415.34

D 50-

4 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vanja StaffOL Toten-Troll1.03.1813.19

D 50-B

3 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti NarumOL Vallset/Stange45.0512.33

H 11-12

2 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Tonjer FingarsenElverum OK32.2412.10
2Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange39.29+7.0514.50

H 15-16

4 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK41.578.49

H 17-

4 750 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth BilstadVang OL33.146.59
2Øyvind WiggenByåsen IL36.39+3.257.42
3Geir Myhr ØienRingsaker OK40.45+7.318.34
4Sverre Bang StøengNTNUI42.30+9.168.56
5Stian OverskeidIndre Østfold OK48.50+15.3610.16
6Audun FingarsenElverum OK56.51+23.3711.58
Vegard ØlstadBækkelagets SKikke startet

H 17-B

3 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jesse JentzenHadeland OL1.13.4220.31

H 17-N

1 820 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten LillejordetOL Vallset/Stange39.0321.27

H 50-

4 750 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein HaugOL Vallset/Stange40.178.28
2Frode HaugHamar OK44.59+4.429.28
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll46.40+6.239.49
4Arne ArnesenHamar OK50.14+9.5710.34
5Stein Arne NegårdVang OL53.38+13.2111.17
6Henning WernøeHamar OK55.51+15.3411.45
7Ole Christian BangHamar OK1.03.46+23.2913.25
8Svein ThorsbergGrue IL1.05.20+25.0313.45
9Bjarne HarkinnHamar OK1.09.33+29.1614.38
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 50-B

3 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten StenbergVang OL48.4013.33

H 60-

4 750 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag37.017.47
2Frode HjorthHamar OK45.14+8.139.31
3Trond OlsenLøten o-lag45.35+8.349.35
4Erik GrøndalenHamar OK53.22+16.2111.14
5Knut MalmoRingsaker OK1.00.23+23.2212.42
6Johan SwärdHadeland OL1.04.22+27.2113.33
7Harald VoldenHamar OK1.22.38+45.3717.23

H 60-C

2 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HaugenRingsaker OK26.239.55

H 70-

4 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut SkjesetVang OL55.3011.41
2Trond FeiringHamar OK1.11.24+15.5415.01

H 70-C

2 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange44.3416.45

Trim Mellom

3 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna-Thekla TonjerElverum OK47.3713.15
Anita Østgård OlsenLøten o-lag55.4415.31

Trim Kort

2 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Cecilie DangmannOL Vallset/Stange57.1721.32
Ewelina LillejordetOL Vallset/Stange38.1914.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor