Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Knarvik IL
Dato: mandag 1 oktober 2018

H17- Lang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre JohansenIL Alvidra33.38
2Ole CorneliussenKvernbit IL39.41+6.03
3Ståle LeirenHordvik42.25+8.47
4Andre CorneliussenEikanger IL51.29+17.51
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H50- Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole KjekaIL Alvidra42.36
2Ingvard JordalEikanger IL48.17+5.41
3Ørjan Eirik ValestrandRisnes IL48.57+6.21
4Sigfred JohansenIL Alvidra53.15+10.39
5Lars FjellangerFana IL1.02.45+20.09
6Atle BergsethVaregg Fleridrett1.06.24+23.48

H13-16 Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kollbjørn KjekaIL Alvidra44.57

H17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein FretteIL Alvidra1.04.57

H50- Minilang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjartan MedaasIL Alvidra37.10
2Mikal KrossøyAustrheim41.31+4.21
3Robert MjøsManger50.38+13.28
4Leiv EidsnesEikanger IL1.03.19+26.09
5Harald KrugerIL Alvidra1.07.00+29.50

H13-16 Minilang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Langeland JohansenIL Alvidra53.19
Simon FretteIL Alvidradiskvalifisert

D17- Minilang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Langeland JohansenIL Alvidra54.00
Marianne BergHordvikdiskvalifisert

D50- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vibeke Prestmo ValestrandRisnes ILdiskvalifisert

D13-16 Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid JordalEikanger IL43.02

H50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
John JørgenvikLindåsdiskvalifisert

H-10 Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav Berg LeirenHordvik39.42
2Arne UlvatnKnarvik IL46.11+6.29
Rasmus AlverIL Alvidradiskvalifisert

D50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjellaug HodnekvamBergens TF28.25

H17- Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin AllingEikanger IL1.04.18
2Bart LesaffreEikanger IL1.05.45+1.27

H50- Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan HauglandÅrstad IL20.54
Atle AustrheimKvernbit ILdiskvalifisert

H11-12 Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørnar Enger-EspetvedtKvernbit IL27.03
2Viljar Berg LeirenHordvik37.38+10.35
3Joar BratlidRond42.32+15.29

H-10 Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Severin Berg LeirenHordvik39.30
2Trym CorneliussenEikanger IL53.03+13.33
3Filip AllingEikanger IL1.04.09+24.39
4Kasper AllingEikanger IL1.04.30+25.00
5Johan LesaffreEikanger IL1.05.05+25.35

D17- Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild CorneliussenKvernbit IL25.00
2Turid StusdalEikanger IL52.45+27.45
3Ingeborg Bjørge AllingEikanger IL1.04.01+39.01

D-10 Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett37.10
2Mira MukhidinovaVaregg Fleridrett37.18+0.08
3Sanna BratlidRond42.27+5.17
4Rakel Stusdal CorneliussenEikanger IL52.02+14.52
5Fiola Wangberg BjørgeEikanger IL1.04.05+26.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor