Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Lindås IL
Dato: mandag 27 august 2018

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tore Svein NeseH50- Lang (2)46.33

Austrheim

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Mikal KrossøyH50- Minilang (6)51.53+14.01

Eikanger IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sigrid JordalD13-16 Mellom (1)28.26
1Inger JordalD50- Mellom (1)25.34
1Leiv EidsnesH50- Mellom (1)21.51
2Andre CorneliussenH17- Lang (2)57.31+17.15
5Ingvard JordalH50- Minilang (6)1.07.49+29.57

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Lars FjellangerH50- Lang (2)1.11.04+24.31

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marianne BergD17- Minilang (1)diskvalifisert

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Viljar Berg LeirenH11-12 Mellom (3)30.25+8.36

IL Alvidra

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Magnus Langeland JohansenH11-12 Mellom (3)21.49
1Hilde Langeland JohansenD17- Mellom (1)21.33
1Sverre JohansenH17- Lang (2)40.16
2Håvard Langeland JohansenH11-12 Mellom (3)22.04+0.15
2Kjartan MedaasH50- Minilang (6)45.39+7.47
6Harald KrugerH50- Minilang (6)1.12.43+34.51

Kvernbit IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ole CorneliussenH17- Minilang (1)48.05

Lindås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sindre SyltaH13-16 Lang (1)2.03.54

Lindås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marte SyltaD13-16 Lang (1)2.03.48

Lindås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Villiam KvammeH-10 Kort (3)35.19

Lindås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Mateo FjellsbøH-10 Kort (3)48.21+13.02

Lindås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Malena Vabø RønhovdeD17- Kort (3)47.48

Lindås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Inger Johanne UlvatnD17- Kort (3)48.26+0.38

Lindås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Solfrid FjellsbøD17- Kort (3)48.46+0.58

Lindås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tomine KvammeD-10 Kort (4)37.57

Lindås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Nora FjellsbøD-10 Kort (4)45.59+8.02

Lindås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ida FjellsbøD-10 Kort (4)47.36+9.39

Lindås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Mille Sofie VabøD-10 Kort (4)47.41+9.44

Manger

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Robert MjøsH50- Minilang (6)53.59+16.07

Manger

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Oliver KvammeH-10 Kort (3)35.38+0.19

Årstad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Linda KlanderudD50- Lang (1)1.18.50
1Jan HauglandH50- Minilang (6)37.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor