Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Lindås IL
Dato: mandag 27 august 2018

H17- Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre JohansenIL Alvidra40.16
2Andre CorneliussenEikanger IL57.31+17.15

H50- Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore Svein NeseAskøy OL46.33
2Lars FjellangerFana IL1.11.04+24.31

H13-16 Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre SyltaLindås2.03.54

D50- Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda KlanderudÅrstad IL1.18.50

D13-16 Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marte SyltaLindås2.03.48

H17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole CorneliussenKvernbit IL48.05

H50- Minilang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan HauglandÅrstad IL37.52
2Kjartan MedaasIL Alvidra45.39+7.47
3Mikal KrossøyAustrheim51.53+14.01
4Robert MjøsManger53.59+16.07
5Ingvard JordalEikanger IL1.07.49+29.57
6Harald KrugerIL Alvidra1.12.43+34.51

D17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Marianne BergHordvikdiskvalifisert

H50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leiv EidsnesEikanger IL21.51

H11-12 Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Langeland JohansenIL Alvidra21.49
2Håvard Langeland JohansenIL Alvidra22.04+0.15
3Viljar Berg LeirenHordvik30.25+8.36

D17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Langeland JohansenIL Alvidra21.33

D50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger JordalEikanger IL25.34

D13-16 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid JordalEikanger IL28.26

H-10 Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Villiam KvammeLindås35.19
2Oliver KvammeManger35.38+0.19
3Mateo FjellsbøLindås48.21+13.02

D17- Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malena Vabø RønhovdeLindås47.48
2Inger Johanne UlvatnLindås48.26+0.38
3Solfrid FjellsbøLindås48.46+0.58

D-10 Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tomine KvammeLindås37.57
2Nora FjellsbøLindås45.59+8.02
3Ida FjellsbøLindås47.36+9.39
4Mille Sofie VabøLindås47.41+9.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor