Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 1
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 26 april 2018

Lang

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Ivar BergersenEidskog OL26.368.18
2Martin BonnerudEidskog OL28.09+1.338.47
3Henry Michael ØdegaardOK Øst33.04+6.2810.20
4Leif BillingsøEidskog OL35.06+8.3010.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Jan-Ove BråthenOK Øst40.37+14.0112.41
6Kai Jostein BergersenEidskog OL47.48+21.1214.56
7Jens-Henrik SimonsenOK Øst50.17+23.4115.42
8Solveig BillingsøEidskog OL51.07+24.3115.58

Kort

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn LandeEidskog OL23.0010.57
2Jonny HalvorsrudEidskog OL25.15+2.1512.01
3Oddvar GravingenOK Hierne26.48+3.4812.45
4Ragnar LandeEidskog OL26.56+3.5612.49
5Øivind EriksenOK Øst31.37+8.3715.03
6Oddbjørn BergersenEidskog OL39.26+16.2618.46
7Oda Marissa BergersenEidskog OL46.26+23.2622.06
8Alexandra BergersenEidskog OL58.22+35.2227.47
9Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL1.07.14+44.1432.00

Lett

1 800 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne BergkvistEidskog OL19.1510.41
2Trym Aron HagaEidskog OL19.17+0.0210.42
3Per Arne HagaEidskog OL19.21+0.0610.45
4Vilje Linnea FalchEidskog OL19.58+0.4311.05
5Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst23.42+4.2713.10
6Liv SimonsenOK Øst24.26+5.1113.34
7Tommy YtterdahlEidskog OL26.10+6.5514.32
8Åse Tveter YtterdahlEidskog OL26.17+7.0214.36
9Glenn Riichard BergersenEidskog OL30.00+10.4516.40
10Tuva Maria BergersenEidskog OL30.23+11.0816.52
11Leonie Pernille BergersenEidskog OL30.30+11.1516.56
12Noah BergersenEidskog OL30.38+11.2317.01
13Ida Marianne BergersenEidskog OL30.43+11.2817.03
14Tor SimonsenOK Øst30.57+11.4217.11
15Marissa Penelope BergersenEidskog OL31.22+12.0717.25
16Alina HalvorsrudEidskog OL33.21+14.0618.31
17Adele SaltyteEidskog OL33.22+14.0718.32
18Arne SørliEidskog OL33.23+14.0818.32
19Rasa SaltyteEidskog OL33.27+14.1218.35
20Nora HalvorsrudEidskog OL33.32+14.1718.37
21Katarina LieEidskog OL33.35+14.2018.39
22Synne SørliEidskog OL34.26+15.1119.07
23Daniel NordstrandEidskog OL43.33+24.1824.11
24Dan Sverre NordstrandEidskog OL43.43+24.2824.17
25Mille Marie LunngrenEidskog OL47.26+28.1126.21
26Bjørn BergersenEidskog OL48.03+28.4826.41
27Bård BergersenEidskog OL48.06+28.5126.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor