Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltensprint 4 - Grønnåsen skole

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltensprint 4 - Grønnåsen skole
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 25 september 2018

N-løype (1 km)

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Balder Magnus BjørsethBodø og Omegn IF Orientering17.11
Magnus FrantzenBodø og Omegn IF Orientering17.12
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering8.55

C-løype (1,5 km)

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anton GagnumTverlandet IL17.25
2Sigrid NjållaTverlandet IL18.20+0.55
3Trygve NjållaTverlandet IL19.09+1.44
4Hermann HelliksrudBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (2,5 km)

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering14.45
2Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering15.49+1.04
3Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering15.51+1.06
4Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering16.16+1.31
5Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering16.25+1.40
6Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering16.46+2.01
7Per HøivaagTverlandet IL16.53+2.08
8Magnus KrogstadTverlandet IL17.24+2.39
9Benjamin August VikenTverlandet IL17.29+2.44
10Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering18.00+3.15
11Marthe FallbakkenBodø og Omegn IF Orientering18.02+3.17
12Endre W NormannTverlandet IL18.03+3.18
13Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering18.13+3.28
14Jacob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering18.45+4.00
15Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering19.10+4.25
16Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering19.36+4.51
17Anders KureBodø og Omegn IF Orientering20.16+5.31
18Kenneth VikenTverlandet IL20.37+5.52
19Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering20.52+6.07
20Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering21.08+6.23
21Jørgen NjållaTverlandet IL21.34+6.49
22Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering22.14+7.29
23Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering24.05+9.20
24Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering24.58+10.13
25Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering25.55+11.10
26Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor