Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 13 - Straumøya

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 13 - Straumøya
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 4 september 2018

N-løype (1,5 km)

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Herman HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering55.57
Sigrid NjållaTverlandet IL11.28
Trygve NjållaTverlandet IL13.06
Tarald Utvik19.35
Edvard ValebrokkTverlandet IL19.35

C-Løype (2 km)

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eyvia Lucianaz40.19
2Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering40.32+0.13
3Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering46.30+6.11
4Ståle HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering49.16+8.57
5Trygve NjållaTverlandet IL54.51+14.32
6Kornelia NjållaTverlandet IL1.05.49+25.30
7Linnea BertheussenTverlandet IL1.05.52+25.33
8Kristine Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering1.07.12+26.53
9Sigrid NjållaTverlandet ILdiskvalifisert
10Oda Moxnesdiskvalifisert
11Edvard Valebrokkdiskvalifisert
12Tarald Utvikdiskvalifisert

B-løype (3 km)

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benjamin August VikenTverlandet IL35.32
2Ellen Christin Arntzen47.57+12.25
3Anne Lise Øiesvold48.08+12.36
4Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering52.36+17.04
5Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering53.15+17.43
6Andrea NjållaTverlandet IL1.04.47+29.15
7Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering1.11.41+36.09
8Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering1.13.36+38.04
9Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering1.15.37+40.05
10Richard KringhaugValnesfjord IL1.16.09+40.37
11Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.19.27+43.55
12Regula HøsliBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
13Lisbeth JordbruValnesfjord ILdiskvalifisert

A-løype (4 km)

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering43.29
2Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering44.14+0.45
3Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering49.59+6.30
4Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering50.02+6.33
5Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering50.38+7.09
6Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering52.47+9.18
7Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering57.39+14.10
8Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering58.12+14.43
9Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering1.02.37+19.08
10Synnøve HatlandVoss IL1.05.38+22.09
11Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.06.14+22.45
12Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering1.13.48+30.19
13Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.18.29+35.00
14Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.21.37+38.08

A-løype (6 km)

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard BergBodø og Omegn IF Orientering1.01.43
2Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1.01.43
3Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering1.12.24+10.41
4Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.13.02+11.19
5Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.18.55+17.12
6Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering1.19.57+18.14
7Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering1.20.50+19.07
8Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.25.25+23.42

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor