Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 12 - Hopen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 12 - Hopen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 28 august 2018

N-løype (1,5 km)

1 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Robert AmundsenUkjent38.2629.33
Johanne AngelsenTverlandet IL14.0410.49
Mats Dahle21.4116.40
Sigvart FjoseUkjent21.5816.53
Herman HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering15.2111.48
Kela MarthinsenUkjent45.0534.40
Sigrid NjållaTverlandet IL10.237.59
Trygve NjållaTverlandet IL10.288.03
Erika Leiråmo RekkedalUkjent37.3528.54
Korneila Leiråmo RekkedalUkjent38.4629.49
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering16.0212.20
Maja WiikTverlandet IL13.2810.21
Adrian WuotilaUkjent20.4615.58

C-Løype (2 km)

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ronny MyhreIL Siso26.2512.34
2Sigrid NjållaTverlandet IL30.22+3.5714.27
3Ståle HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering33.39+7.1416.01
4Dina PettersenBodø og Omegn IF Orientering35.49+9.2417.03
5Eyvia Lucianaz36.23+9.5817.19
6Trygve NjållaTverlandet IL36.28+10.0317.21
7Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering36.40+10.1517.27
8Kristine Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering47.14+20.4922.29
9Kornelia NjållaTverlandet ILdiskvalifisert

B-løype (3 km)

2 800 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØiesvoldUkjent48.1317.13
2Asbjørn PedersenIL Siso50.52+2.3918.10
3Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering52.13+4.0018.38
4Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering54.12+5.5919.21
5Erling PedersenIL Siso54.14+6.0119.22
6Ellen ArntzenUkjent54.54+6.4119.36
7Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering54.59+6.4619.38
8Vilde Wikevand NormannTverlandet IL58.49+10.3621.00
9Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1.00.11+11.5821.29
10Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.00.24+12.1121.34
11Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.00.45+12.3221.41
12Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering1.01.50+13.3722.05
13Magnus KogstadTverlandet IL1.02.08+13.5522.11
14Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.03.47+15.3422.46
15Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering1.05.25+17.1223.21
16Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering1.09.43+21.3024.53
17Andrea NjållaTverlandet IL1.10.42+22.2925.15
18Richard KringhaugValnesfjord IL1.15.02+26.4926.47
19Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering1.25.07+36.5430.23
20Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering1.46.03+57.5037.52
21Oda MoxnesUkjentdiskvalifisert
22Christian SøvikBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
23Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (4 km)

3 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering42.5911.01
2Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering45.49+2.5011.44
3Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering47.33+4.3412.11
4Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering48.31+5.3212.26
5Anders KureBodø og Omegn IF Orientering50.32+7.3312.57
6Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering51.08+8.0913.06
7Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering51.40+8.4113.14
8Kenneth VikenTverlandet IL51.43+8.4413.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Anders WestlundBodø og Omegn IF Orientering53.31+10.3213.43
10Per HøivaagTverlandet IL55.41+12.4214.16
11Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering55.42+12.4314.16
12Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering57.05+14.0614.38
13Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering58.01+15.0214.52
14Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering1.00.18+17.1915.27
15Benjamin August VikenTverlandet IL1.00.44+17.4515.34
16Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.01.31+18.3215.46
17Jørgen NjållaTverlandet IL1.02.46+19.4716.05
18Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.03.12+20.1316.12
19Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering1.03.50+20.5116.22
20Synnøve HatlandVoss IL1.11.02+28.0318.12
21Endre W NormannTverlandet IL1.11.39+28.4018.22

A-løype (6 km)

5 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering44.107.36
2Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering48.09+3.598.18
3Lars ReitanBodø og Omegn IF Orientering55.09+10.599.30
4Håvard BergTverlandet IL58.52+14.4210.08
5Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.03.19+19.0910.55
6Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1.11.52+27.4212.23
7Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.11.53+27.4312.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor