Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 9 - Furumoen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 9 - Furumoen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 7 august 2018

N-løype (1,5 km)

1 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Yuki HiranoUkjent34.1634.16
Erika Leiråmo RekkedalBodø og Omegn IF Orientering38.0338.03

C-Løype (2 km)

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yuki HiranoUkjent40.3421.21

B-løype (3 km)

3 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering43.2613.34
2Henrik BlixUkjent53.58+10.3216.51
3Anne Lise ØiesvoldUkjent55.06+11.4017.13
4Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering56.56+13.3017.47
5Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering57.01+13.3517.49
6Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering59.28+16.0218.35
7Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.00.33+17.0718.55
8Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering1.01.21+17.5519.10
9Ellen ArntzenUkjent1.01.39+18.1319.15
10Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.03.33+20.0719.51
11Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering1.11.47+28.2122.25
12Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering1.17.58+34.3224.21
13Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
14Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (4 km)

4 300 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering44.4810.25
2Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering46.46+1.5810.52
3Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering48.42+3.5411.19
4Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering51.06+6.1811.53
5Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering51.32+6.4411.59
6Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering53.23+8.3512.24
7Anders KureBodø og Omegn IF Orientering54.49+10.0112.44
8Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering55.06+10.1812.48
9Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering55.44+10.5612.57
10Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering56.57+12.0913.14
11Prytz JanBodø og Omegn IF Orientering56.57+12.0913.14
12Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering58.51+14.0313.41
13Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering59.49+15.0113.54
14Anders WestlundBodø og Omegn IF Orientering1.02.26+17.3814.31
15Torbjørn Høsli OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.03.34+18.4614.46
16Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.05.19+20.3115.11
17Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.07.23+22.3515.40
18Martha Kalvig SkoganNydalens SK1.07.46+22.5815.45
19Josefin DahlstedtTjalve1.09.19+24.3116.07
20Siren GreveBergens TF1.14.19+29.3117.16
21Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.18.02+33.1418.08
22Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (6 km)

6 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob Kalvig SkoganNTNUI55.258.08
2Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering56.46+1.218.20
3Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1.02.18+6.539.09
4Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering1.04.36+9.119.30
5Anna WelinSkogspojkorna1.13.07+17.4210.45
6Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.15.09+19.4411.03
7Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.20.21+24.5611.48
8Karin SvensonFinshaug1.24.03+28.3812.21
9Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering1.27.14+31.4912.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor