Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: onsdag 9 mai 2018

D 11-12

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cecilie LangsethHamar OK34.3518.12

D 13-16

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine SkjelsvikLillehammer OK20.248.30
2June Rogstad BekkevoldLøten o-lag21.04+0.408.46
3Henriette BergLøten o-lag21.53+1.299.07

D 17-

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag18.096.43
2Evine Westli AndersenLøten o-lag19.10+1.017.05
3Karoline HaugHamar OK20.44+2.357.40
4Agnethe HasliGjø-Vard OL22.28+4.198.19
5Stine Frogner  TømmervoldHamar OK25.51+7.429.34
6Maiken EllingsenHamar OK27.07+8.5810.02
7Kamilla LomeHamar OK27.41+9.3210.15

D 50-

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Guri JevneHamar OK19.178.02
2Eirin LodgaardByåsen IL20.00+0.438.20
3May Jorunn RognlienModum OL30.46+11.2912.49

D 60-

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente GrøndalenHamar OK51.2521.25

D 70-

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger E. VamnesHamar OK39.4016.31
Inger Johanne RuudHamar OKdiskvalifisert

H 11-12

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL17.589.27
2Eivind LutnæsHamar OK24.31+6.3312.54

H 13-16

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL17.077.07
2Vegard RanestadHamar OK19.37+2.308.10

H 17-

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre Bang StøengNTNUI15.525.52
2Marius ØieLøten o-lag16.58+1.066.17
3Ove Antvord HaugereidLøten o-lag17.41+1.496.32
4Vegard ØlstadBækkelagets SK17.46+1.546.34
5Sverre Berg LutnæsHamar OK17.53+2.016.37

H 40-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LienGjø-Vard OL18.587.01

H 50-

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering21.247.55
2Ole Christian BangHamar OK23.03+1.398.32
3Frode HaugHamar OK23.19+1.558.38
4Stein Arne NegårdVang OL25.27+4.039.25
5Morten StenbergVang OL27.35+6.1110.12
6Herman BakkeLøten o-lag30.13+8.4911.11
7Knut AndersenLøten o-lag39.20+17.5614.34

H 60-

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar LundHamar OK18.027.30
2Frode BergersenHamar OK18.23+0.217.39
3Harald VoldenHamar OK20.36+2.348.35
4Stein NordviElverum OK21.35+3.338.59
5Erik GrøndalenHamar OK22.34+4.329.24
6Harald ØstbyeElverum OK23.06+5.049.37
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 70-

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut SkjesetVang OL22.149.15
2Knut WikstrømRingsaker OK23.59+1.459.59
3Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering27.37+5.2311.30
4Terje MalmHamar OK27.52+5.3811.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor