Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Treningsløp Bolsøya

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Treningsløp Bolsøya
Arrangørorganisasjon: Molde og Omegn IF
Dato: tirsdag 24 april 2018

Nybegynner 1,5

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Femoen-15.2110.14
1Marius Femoen-15.2110.14
3Eyvind Torgersen Jakobsen-16.51+1.3011.14
4Katrin  Westad-27.22+12.0118.14
5Signe Orset-33.32+18.1122.21
6Magnar Mordal Sørvik-42.43+27.2228.28

Kort 1,8 Damer

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Haink-19.3710.53
2Ida Orset-19.38+0.0110.54
3Julie Femoen-28.59+9.2216.06
Malene Sylte-diskvalifisert

Kort 1,8 Menn

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius Femoen-28.4215.56
2Johannes Time-31.09+2.2717.18
3Øystein Raudstøl Dahle-32.00+3.1817.46
4Laurits Kjøpstad Høgseth-32.02+3.2017.47

Mellom 3,2 Damer

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jøril Gjeitnes-49.3815.30
2Anja Hank-50.47+1.0915.52
3Kjersti Raudstøl-50.51+1.1315.53
3Sofie Sjåholm-50.51+1.1315.53
5Randi Rise-51.48+2.1016.11
6Kirsti Øyen Bjørsvik-52.04+2.2616.16
7Ane Hagset Stavnesli-52.35+2.5716.25
8Silje Mordal-58.36+8.5818.18

Mellom 3,2 Menn

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arunas Saunorius-29.109.06
2Odd Hole-48.08+18.5815.02
3Kjell Stenså-53.58+24.4816.51
4Knut Opdal-54.00+24.5016.52
5Abel  Horneland-56.07+26.5717.32
6Bjørn Jakobsen-58.17+29.0718.12
Asbjørn Berg-diskvalifisert

Lang 4,4 Damer

4 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Støen Gussiås-42.029.33
2Rikke Gjeitnes Dahle-47.39+5.3710.49
3June Arnesen-49.48+7.4611.19
4Liv Jørgensen-51.25+9.2311.41

Lang 4,4 Menn

4 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein Nylund-38.268.44
2Eivind Morstøl-41.40+3.149.28
3Håvard Støen Gussiås-42.41+4.159.42
4Håvard Bjerkeli-47.12+8.4610.43
5Magne A. Morstøl-50.48+12.2211.32
6Bjarne Sjåholm-55.47+17.2112.40
7Geir Sylte-1.00.56+22.3013.50
8Inge Holm Nygård-1.24.16+45.5019.09
9Ole Ødegård-1.24.25+45.5919.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor