Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skibotn langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skibotn langdistanse
Arrangørorganisasjon: Troms
Dato: søndag 6 mai 2018

A Lang

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø33.23
2Håvard Krey HansenOK Silsand33.24+0.01
3Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb34.18+0.55
4Ståle GjelstenKristiansand OK34.29+1.06
5Thomas FrostAlta OL36.44+3.21
6Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø37.14+3.51
7Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL38.18+4.55
8Hans UrsetIL BUL-Tromsø42.14+8.51
9Eskil FrischknechtAlta OL43.53+10.30 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Børge HarveyIL BUL-Tromsø44.28+11.05
11Svein Harald HansenOK Silsand49.01+15.38
12Håkon BrynjulfsenOK Silsand50.14+16.51
13Anna Jacobsen-GaskiBardu IL51.24+18.01
14Axel Juell TheisenMellembygd OL51.25+18.02
15Anne UrsetIL BUL-Tromsø53.54+20.31
16Margrete GaskiBardu IL54.04+20.41
17Gard FrostAlta OL55.07+21.44
18Fred Arne JacobsenBardu IL56.50+23.27
19Harald StrandIL BUL-Tromsø56.58+23.35
20Kristian StrømBardu IL1.03.43+30.20
21Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL1.05.23+32.00
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsødiskvalifisert

A Kort

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eirik FrostAlta OL30.08
2Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø35.01+4.53
3Tora IndregardIL BUL-Tromsø36.40+6.32
4Klara GraversenIL BUL-Tromsø37.08+7.00
5Ola BratlieIL BUL-Tromsø38.26+8.18
6Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø39.29+9.21
7Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø39.47+9.39
8Ivar HelgesenSørreisa OL41.57+11.49
9Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø42.02+11.54
10Martin FrischknechtAlta OL49.28+19.20
11Erle FrostAlta OL55.39+25.31
Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsøaktiv
Isak Jacobsen-GaskiBardu ILaktiv
Idunn StrandIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Gunnar KvaalStorsteinnes ILdiskvalifisert
Oskar JohannessenBjerkvik IFdiskvalifisert
Jan Asbjørn EriksenSørreisa OLflyttet

C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø26.19
2Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø33.31+7.12
3Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø36.32+10.13
4Inga Waage MikalsenNordreisa IL38.42+12.23

Nybegynner

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Mattias Valdemar BåhrSkibotn23.25
Lars Kristian HansenStorsteinnes IL29.18
Vida Eline KreyOK Silsand30.19
Valdemar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL29.19
Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL29.41
Johannes NikolaisenSkibotn23.32
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL26.32
Vilde LorentsenOK Silsandaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor