Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skibotn fartsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skibotn fartsløp
Arrangørorganisasjon: Troms
Dato: lørdag 5 mai 2018

A Kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ola BratlieIL BUL-Tromsø21.49
2Svenn Roger Ofstad29.03+7.14
3Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø29.17+7.28
4Erle FrostAlta OL33.29+11.40
5Isak Jacobsen-GaskiBardu IL39.00+17.11
6Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø44.13+22.24
Gunnar KvaalStorsteinnes ILdiskvalifisert

A Mellom

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL20.58
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø21.21+0.23
3Thomas FrostAlta OL23.14+2.16
4Hans UrsetIL BUL-Tromsø24.14+3.16
5Børge HarveyIL BUL-Tromsø24.42+3.44
6Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø25.19+4.21
7Eskil FrischknechtAlta OL26.05+5.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Gard FrostAlta OL27.06+6.08
9Odd-Ivan LorentsenOK Silsand27.37+6.39
10Tora IndregardIL BUL-Tromsø27.55+6.57
11Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø28.53+7.55
12Svein Harald HansenOK Silsand29.26+8.28
13Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø29.30+8.32
14Anna Jacobsen-GaskiBardu IL29.35+8.37
15Eirik FrostAlta OL30.03+9.05
16Ingvild Margrete OfstadIL BUL-Tromsø30.05+9.07
17Klara GraversenIL BUL-Tromsø30.45+9.47
18Idunn StrandIL BUL-Tromsø31.42+10.44
19Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø32.29+11.31
20Margrete GaskiBardu IL33.33+12.35
21Henning StrandIL BUL-Tromsø34.17+13.19
22Rune GraversenIL BUL-Tromsø35.37+14.39
23Kristian StrømBardu IL37.48+16.50
24Oskar JohannessenBjerkvik IF38.14+17.16
25Martin FrischknechtAlta OL43.42+22.44
Håvard Krey HansenOK Silsanddiskvalifisert

C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø18.35
2Inga Waage MikalsenNordreisa IL20.01+1.26
3Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø21.21+2.46
4Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø25.56+7.21

Nybegynner

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Adrian JohanessenStorsteinnes IL21.11
Vida Eline KreyOK Silsand16.01
Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL21.04
Vilde LorentsenOK Silsand19.23
Marco WintherStorsteinnes IL21.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor