Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Johan og Halvor-løpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Johan og Halvor-løpet
Arrangørorganisasjon: Viul Orienteringsklubb
Dato: lørdag 16 juni 2018

5.0 km menn

5 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lacho IlievHalden SK35.487.09
2Gunnar HopeModum OL41.24+5.368.16
3Ove MartinsenHauketo IF43.35+7.478.43
4Geir Holm GundersenSturla, IF44.55+9.078.59
5Henning RavnåsNedre Sigdal IF45.32+9.449.06
6Anton PlaianNo Team50.42+14.5410.08
7Eirik BrynildsenEiker OL55.06+19.1811.01
8Peter NylundHaugerud il1.04.48+29.0012.57

5.0 km kvinner

5 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iliana IlievaHalden SK39.207.52

3.7 km menn

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Ole WærstedNedre Sigdal IF26.217.07
2Kristen AabyNedre Sigdal IF32.16+5.558.43
3Mads Kaasa KarlsenNedre Sigdal IF34.43+8.229.22
4Bjørn BakkeNedre Sigdal IF35.46+9.259.40
5Bjørn BendiksenKonnerud IL37.36+11.1510.09
6Hans Lyder HaareKonnerud IL38.25+12.0410.22
7Kjell GrønhovdModum OL42.37+16.1611.31
8Helge ReistadNedre Sigdal IF1.17.14+50.5320.52

3.7 km kvinner

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kseniya MironavaModum OL31.148.26
2Inga ReistadNedre Sigdal IF34.43+3.299.22
3Aud KjemperudEiker OL43.15+12.0111.41
4Emma HaareKonnerud IL43.53+12.3911.51
5Larissa MironavaModum OL45.00+13.4612.09

2.0 km kvinner

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John Ivar KjellevoldModum OL20.3610.18
2Ola Bekken AabyNedre Sigdal IF36.40+16.0418.20
3Harald HunstadNedre Sigdal IF40.00+19.2420.00

2.0 km menn

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Enike BertalanAsker Skiklubb25.0212.31
2Inger GrefstadNedre Sigdal IF29.10+4.0814.35
3Kari Bente GrefstadNedre Sigdal IF29.15+4.1314.37
4Berit GrosvoldEiker OL30.07+5.0515.03
5Jon HvidstenNedre Sigdal IF31.35+6.3315.47
6Hege HvidstenNedre Sigdal IF31.43+6.4115.51
7Kari KjemperudNedre Sigdal IF36.40+11.3818.20
7Kaja BekkenNedre Sigdal IF36.40+11.3818.20

Rekrutt 1,0 km

1 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sjur Flaget SkatvedtNedre Sigdal IF11.5411.54
2Jakob WærstedNedre Sigdal IF14.32+2.3814.32
3Heine Evje Nedre Sigdal IF14.39+2.4514.39
4Hedda EvjeNedre Sigdal IF16.29+4.3516.29
5Stian IlievHalden SK41.18+29.2441.18

3.7 km D 17-18

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig Moen LetmolieEiker OL32.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor