Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK Sprintcup løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK Sprintcup løp 2
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: onsdag 25 april 2018

N-åpen

1 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Else M EngebakkenVingelen IL40.5434.05
0Martine Røed FeragenTynset IF17.24+-23.3014.30
0Anna Østgårdstrøen RyenIL Nansen33.31+-7.2327.55
0Anny Østgårdstrøen RyenIL Nansen33.19+-7.3527.45
0Vebjørn Horten VikTynset IF11.27+-29.279.32

D -10

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Aurora OldertrøenTynset IF11.169.23
0Ida Joanne OldertrøenTynset IF13.08+1.5210.56
0Aurora UrsetVingelen IL25.18+14.0221.05
0Maria sæther VerdeniusVingelen IL11.169.23

D 11-12

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eline Rød FeragenTynset IF15.0512.34
0Synne Kvittum NytrøenTynset IF9.15+-5.507.42
0Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL8.14+-6.516.51

D 13-14

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL12.026.20
2Andrea sæther VerdeniusVingelen IL24.53+12.5113.05

D 15-16

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL14.306.18
2Emilie SchärerKvikne IL25.21+10.5111.01

D 17-

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit ØstvangVingelen IL14.436.23
2Rønnhaug Hansel NergårdKvikne IL15.47+1.046.51
3Anne Berit EngebakkenVingelen IL18.02+3.197.50
4Jorun BækkenOs IL18.54+4.118.13
5Ragnhild B HynneVingelen IL20.05+5.228.43

D 40-

2 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF16.087.00
2Liv MeliIL Nansen16.38+0.307.13
3Britt Vangen SandvoldTynset IF17.24+1.167.33
4Sissel BolstadTynset IF17.36+1.287.39
5Ragnhild DåsnesOs IL17.53+1.457.46
6Birgit Wikan BergNord-Østerdal OK18.34+2.268.04
7Bente HortenVingelen IL19.16+3.088.22
8Elisabeth EspelandTynset IF19.24+3.168.26
9Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF22.32+6.249.47
10Marit Eggen NyaasTynset IF22.41+6.339.51
11Aagje WesseliusOs IL25.11+9.0310.56
12Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK28.56+12.4812.34
13Anne Mette NormannTynset IF29.44+13.3612.55
Britt Laila NilsgårdRøros ILikke startet

D 60-

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari OsmoenOs IL22.5412.03
2Inger Johanne SimensenOs IL26.44+3.5014.04
3Brynhild NygardTynset IF26.58+4.0414.11

D 70-

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig VingelenVingelen IL22.4711.59
2Sigrid MeliOs IL25.55+3.0813.38
3Anne-Mari HaagensenOs IL33.34+10.4717.40

H -10

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lavrans UrsetVingelen IL23.3619.40

H 11-12

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Elias StålemOs IL14.4612.18

H 13-14

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simon DirfeldtOs IL21.3911.23
2Truls LunåsmoTynset IF23.13+1.3412.13

H 15-16

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF12.005.13
2Jakob HøsøienTynset IF12.30+0.305.26
3Sebastian Rød FeragenTynset IF13.15+1.155.45

H 17-

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF12.215.22
2Magnus Fjerdingen MoanRøros IL13.21+1.005.48
3Hallstein Bondhus OftenTynset IF15.19+2.586.39
4Tommy SkoglyVingelen IL18.22+6.017.59
Asgeir EspelandTynset IFikke startet

H 40-

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Arild SkjevdalRøros IL13.345.53
2Jan Jacob VerdeniusVingelen IL13.38+0.045.55
3Leif Arne NytrøenTynset IF14.35+1.016.20
4Petter GullikstadRøros IL14.38+1.046.21
5Atle BergIL Nansen15.38+2.046.47
6Per EngebakkenIL Nansen17.50+4.167.45
Torger HøsøienTynset IFikke startet

H 60-

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge SundbergRøros IL14.347.40

H 70-

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar SimensenOs IL21.2411.15
2Tore StubbeNord-Østerdal OK21.36+0.1211.22
3Johan Arnt JohansenTynset IF22.49+1.2512.00
4Mads BergIL Nansen26.14+4.5013.48
5Erik HaagensenOs IL30.38+9.1416.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor