Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NØK Sprintcup Finale 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NØK Sprintcup Finale 2018
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: tirsdag 1 mai 2018

D10

1 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aurora OldertrøenTynset IF14.3912.12
2Ida Joanne OldertrøenTynset IF14.42+0.0312.15
3Hanna SiscaloOs IL18.34+3.5515.28
4Inga MeliRøros IL21.46+7.0718.08
5Mina RamloOs IL22.00+7.2118.20

D 11-12

1 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Kvittum NytrøenTynset IF13.3712.22
2Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL14.51+1.1413.29
3Maria sæther VerdeniusVingelen IL16.03+2.2614.35

D 13-14

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL17.008.56
2Andrea sæther VerdeniusVingelen IL23.38+6.3812.26
3Ida HøsøienTynset IF24.00+7.0012.37
4Guro SchjølbergTynset IF24.01+7.0112.38
5Astrid SchjølbergRøros IL26.30+9.3013.56
6Carina Marie NarvesenOs IL30.02+13.0215.48

D 15-16

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL23.158.01
2Helene Møller MoeRøros IL26.41+3.269.12
3Emilie SchärerKvikne IL33.16+10.0111.28

D 17-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedvig ÅstebølNTNUI23.578.15
2Marit ØstvangVingelen IL24.42+0.458.31
3Ragnhild UtstumoVingelen IL28.59+5.029.59
4Sunniva Nergaard BergStokke IL32.45+8.4811.17
5Ragnhild HynneVingelen IL33.18+9.2111.28
Mari Skogstad ØstgårdVingelen ILbrutt

D 40-

2 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF25.508.54
2Liv MeliIL Nansen26.37+0.479.10
3Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF26.56+1.069.17
4Sigrid Meli SimensenRøros IL27.45+1.559.34
5Sissel BolstadTynset IF28.34+2.449.51
6Birgit Wikan BergIL Nansen28.53+3.039.57
7Bente HortenVingelen IL31.45+5.5510.56
8Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF33.21+7.3111.30
9Britt Laila NilsgårdRøros IL34.29+8.3911.53
10Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK46.22+20.3215.59
Britt Vangen SandvoldTynset IFbrutt
Elisabeth EspelandTynset IFikke startet
Anne Mette NormannTynset IFikke startet

D 60-

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Johanne SimensenOs IL30.1715.56
2Kari OsmoenOs IL30.46+0.2916.11
3Brynhild NygardTynset IF36.26+6.0919.10

D 70-

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig VingelenVingelen IL32.0616.53
2Sigrid MeliOs IL32.55+0.4917.19
3Anne-Mari HaagensenOs IL40.00+7.5421.03

H 10

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Endre SiscaloOs IL18.1115.09

H 11-12

1 100 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elias StålemOs ILikke startet

H 13-14

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder Angel Lundquist LangenOs IL26.3113.57
2Truls LunåsmoTynset IF28.03+1.3214.45
Lars Horten JordetVingelen ILdiskvalifisert

H 15-16

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen SchjølbergTynset IF20.096.56
2Jakob HøsøienTynset IF22.34+2.257.46
3Sverre Prøch MoenRøros IL25.19+5.108.43
Jacob Sæther VerdeniusVingelen ILdiskvalifisert

H 17-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind WiggenByåsen IL17.195.58
2Gaute Kvittum NytrøenTynset IF19.58+2.396.53
3Håvard SundbergNOTEAM22.52+5.337.53
4Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK23.52+6.338.13
5Ulysse Le DauillennecVingelen IL43.49+26.3015.06
Magnus Fjerdingen MoanRøros ILdiskvalifisert
Peder Aukrust OsmoenOs ILikke startet

H 40-

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torger HøsøienTynset IF23.408.09
2Geir SchjølbergTynset IF24.11+0.318.20
3Stig MoenRøros IL24.51+1.118.34
4Leif Arne NytrøenTynset IF24.55+1.158.35
5Atle BergIL Nansen25.09+1.298.40
6Per EngebakkenIL Nansen28.08+4.289.42
Hans Arild SkjevdalRøros ILdiskvalifisert
Jan Jacob VerdeniusVingelen ILbrutt
Tor Petter LunåsmoTynset IFikke startet

H 60-

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge SundbergRøros IL21.0311.04
2Leif JordetVingelen IL29.57+8.5415.45

H 70-

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor ØstvangOs IL27.4814.37
2Tore StubbeNord-Østerdal OK29.30+1.4215.31
3Steinar SimensenOs IL31.39+3.5116.39
4Mads BergIL Nansen37.22+9.3419.40
5Erik HaagensenOs IL39.33+11.4520.48
Johan Arnt JohansenTynset IFbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor