Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kvistkvaset D/H 9-12 individuell fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kvistkvaset D/H 9-12 individuell fellesstart
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: tirsdag 1 mai 2018

D/H 9-12

59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering13.32
Erlend BakkeFossum IF17.16
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering35.24
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering25.33
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering32.00
Emma Mathilde BrunesOppsal Orientering19.43
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering22.37
Aksel EideBækkelagets SK13.51
Emmelie Thøgersen EideOK Moss42.06
Aisha Rostveit ElmiOK Moss34.16
Anders Rostveit ElmiOK Moss26.26
Aron Rostveit ElmiOK Moss34.05
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering30.51
Synne Syversen GihleOppsal Orientering22.02
Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering22.20
Martine Arntsen HaugØstmarka OK23.45
Markus HirschBækkelagets SK19.35
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering27.26
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK21.45
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK13.52
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK22.00
Magnus Rørlien JevanordFossum IF13.31
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering22.08
Jacob Refvem KolderudIL Koll22.34
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK32.13
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK21.54
Brage KristiansenOK Moss25.10
Live Robøle LøbergNydalens SK22.06
Selmer LøkenOK Moss19.01
Solan LøkenOK Moss26.28
Julia Meland-TangenBækkelagets SK26.38
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK18.36
Mikkel MichelsenFossum IF21.48
Bertine MjøsterØstmarka OK23.45
Pål MoenÅs-NMBU Orientering30.50
Gavriil MorenkoÅs-NMBU Orientering31.58
Elise Holm NedrebøOK Moss36.08
Sofie Holm NedrebøOK Moss25.48
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering25.34
Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering36.13
Alfred NikolaisenOppsal Orientering18.39
Eskil OlaussenOppsal Orientering25.30
Astrid ReuschHeming Orientering20.04
Olivia RoskifteOK Moss42.02
Oskar RoskifteOK Moss27.47
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering30.09
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering19.06
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering19.01
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF13.41
Torjus SkagemoÅs-NMBU Orientering31.59
Erlend SommerheinOK Horten13.42
Theo Winsents SæterNydalens SK19.08
Ask Felland SætnanFossum IF14.38
Even Nygård ThorsengFossum IF17.03
Nicola WarzinskaÅs-NMBU Orientering22.39
Sebastian WettergreenFossum IF13.36
Ville Emil WingstedtHalden SK17.05
Halvor Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering25.36
Johanne Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering1.05.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor