Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Trondheim, tour de Trondheim: Langdistanse m/jaktstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Trondheim
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 21 september 2012 - søndag 23 september 2012

Tour de Trondheim: SprintTour de Trondheim: Mellomdistanse m/ ungdomsløp 9Tour de Trondheim: Mellomdistanse m/ ungdomsløp 9 (totalt)Tour de Trondheim: Langdistanse m/jaktstartTour de Trondheim: Langdistanse m/jaktstart (totalt)

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari EidsmoFreidig25.37
2Maren VikenByåsen IL31.13+5.36

D 11-12

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lene Berg HanssenByåsen IL18.04
2Ragne MunkebyFrol IL20.33+2.29
3Kristine Gjersvold HaugFreidig22.55+4.51
4Mari Andrea K GrevskottFrol IL22.56+4.52
5Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK23.07+5.03
6Sarah BrynhildsenWing OK24.40+6.36
7Ane Bjørgum ValåsByåsen IL25.10+7.06
8Hedda Hoff HagenByåsen IL27.10+9.06
9Mona Ulseth SylteFreidig29.17+11.13
10Ane Marte VatnFrol IL29.47+11.43
11Anna RenolenWing OK32.26+14.22
Emma Dalsaune ThunFreidigikke startet

D 13-14

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnhild EideByåsen IL24.48
2Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF25.14+0.26
3Line SølbergIL Leik30.16+5.28
4Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering30.24+5.36
5Vilde Årøen LykkeEmblem IL32.58+8.10
6Malin SandstadFreidig33.26+8.38
7Helga StenvikByåsen IL33.29+8.41
8Emilie Liabakk EriksenByåsen IL33.48+9.00
9Vera MelkildFreidig34.39+9.51
10Malin OpøienOL Trollelg35.58+11.10
11Maria Ulseth SylteFreidig40.16+15.28
12Oda Q FossumFreidig41.33+16.45
13Andrine VikenByåsen IL55.22+30.34
Pernille OpheimFreidigikke startet
Marie Bakken SørensenFreidigikke startet

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ane HaanæsByåsen IL1.18.44
Martine Klock FletenWing OKikke startet

D 15-16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie OlaussenFredrikstad SK31.05
2Emma ArnesenByåsen IL31.27+0.22
3Frida SætherFreidig33.12+2.07
4Ingrid LundanesEmblem IL33.42+2.37
5Kristin Helland-HansenIL Tyrving33.56+2.51
6Gina GranstedtHalden SK34.25+3.20
7Ingeborg EideByåsen IL46.20+15.15
8Sigrid BjørgenOL Vallset/Stange46.35+15.30
9Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL49.30+18.25
10Dorte NarumOL Vallset/Stange52.11+21.06
11Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering53.52+22.47
12Marte Hoff HagenByåsen IL56.57+25.52
13Pia BlakeByåsen IL58.26+27.21
Gina MølnvikFreidigikke startet
Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelgikke startet
Kristine Klock FletenWing OKikke startet
Kaja Bø TimestadFreidigikke startet

D 17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gøril Rønning SundFrol IL1.00.43
2Maren Jansson HaverstadKonnerud IL1.01.22+0.39
3Kristine FjellangerVaregg Fleridrett1.03.55+3.12
4Mari Angell-PetersenFreidig1.04.36+3.53
5Maja BergerKristiansand OK1.05.06+4.23
6Elen Katrine SkjerveFrol IL1.09.28+8.45
7Guro VassendPorsgrunn OL1.28.02+27.19
8Thorlene EgertonBayside Kangaroos1.47.01+46.18
9Melanie SimpsonMountain Devils 2.00.09+59.26
Jorunn KvaklandFreidigikke startet
Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OKikke startet
Kajsa Stina SandstadFrol ILikke startet
Marit IsachsenAsker Skiklubbikke startet
Karen Oline KolstadFreidigikke startet
Sigrid SolheimStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Marie Wold StavrumFrol ILikke startet

D 17-K

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sunniva MorganMalvik IL41.48
2Randi Johanne SkjerveFrol IL1.07.23+25.35

D 40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gøril EideByåsen IL50.46
2Mona J. MølnvikFreidig51.25+0.39
3Rine HanssenByåsen IL53.16+2.30
4Mona Høiås SætherFreidig58.48+8.02
5Sigrid MelkildFreidig59.51+9.05
6Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.02.10+11.24
7Marianne LykkeEmblem IL1.02.17+11.31
Kari UlsethFreidigikke startet
Hilde ForbordMalvik ILikke startet

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL58.54

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Liv RøeRudsbygd IL45.40
Marie-Louice KarlssonNybro OKikke startet

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Inger E. VamnesHamar OK1.00.54

H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nikolai RenolenWing OK29.41

H 11-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mats EidsmoFreidig17.54
2Morten SvendgårdOK Skøynar18.44+0.50
3Jo Even KolstadFreidig19.10+1.16
4Jonas GrønliFreidig20.11+2.17
5Are LodgaardByåsen IL23.06+5.12
6Martin SelmerFreidig26.21+8.27
7Håkon HolstadSPK Freidig40.00+22.06
Lars SandstadFreidigdiskvalifisert

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håvard EidsmoFreidig22.42
2Kjetil MølnvikFreidig22.46+0.04
3Mathias VindalWing OK27.28+4.46
4Leif BlakeByåsen IL27.39+4.57
5Adrian OpheimFreidig36.08+13.26
6Are Helle MårdalenFreidig1.02.25+39.43
Even Svegård ByeByåsen ILikke startet
Sivert BellingmoOL Gaulaikke startet

H 15-16

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øyvind WiggenByåsen IL45.48
2Erlend Nilsen SandnesEmblem IL46.26+0.38
3Arvid LyngstadWing OK48.25+2.37
4Rein Helle MårdalenFreidig50.04+4.16
5Brage JørumByåsen IL50.53+5.05
6Olav Andreas RemmenOL Trollelg51.56+6.08
7Kristian Nilsen SandnesEmblem IL52.07+6.19
8Johan Otto MunkebyFrol IL52.18+6.30
9Endre AaenStjørdals-Blink Orientering57.11+11.23
10Asbjørn MidtbøWing OK57.23+11.35
11Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.00.14+14.26
12Preben AntonsenByåsen IL1.07.12+21.24
13Thor William SkånøyByåsen IL1.07.13+21.25
14Johannes LøvåsByåsen IL1.26.20+40.32
14Johannes MidtbøWing OK1.26.20+40.32
Brynjar ForsethOL Trollelgikke startet
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelgikke startet
Nils Ola KvamFreidigikke startet
Åsmund StenvikByåsen ILikke startet
Johan Bakken SørensenFreidigikke startet

H 17-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Carl Petter LyngenFrol IL51.27
2Ove BaardsgaardOL Trollelg54.22+2.55
3Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg54.39+3.12
4Jørgen FiskumFrol IL56.05+4.38
5Anton BjartnesVerdal OK56.22+4.55
6Øystein HaugFrol IL59.15+7.48
7Sverre Turter SandvoldNydalens SK1.03.31+12.04
8Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK1.03.32+12.05
9Jonas RessemFrol IL1.04.42+13.15
10Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK1.06.49+15.22
11Stig Rune HolbergOK Skøynar1.07.02+15.35
12Harald KalagerAsker Skiklubb1.08.42+17.15
13Geir Inge KeiseråsIL Leik1.11.18+19.51
14Vegard RessemFrol IL1.11.38+20.11
15Roar SkulbørstadOL Trollelg1.11.55+20.28
16Ola KeiseråsIL Leik1.12.21+20.54
17Marius ØieLøten OL1.12.42+21.15
18Kristian ØienOL Trollelg1.13.12+21.45
19Brage SætherFreidig1.14.33+23.06
20Håkon SelmerFreidig1.25.37+34.10
Lars OwrenFreidigikke startet
Morten Severin SaueIL Tyrvingikke startet
Mads Nonstad FornesWing OKikke startet
Terje Faugstad BjertnesLillomarka OLikke startet
Gisle HolbergOK Skøynarikke startet
Mattis HoltFreidigikke startet
Robert Gjære NyhusOK Fjellikke startet
Morten Nilstad PettersenIL Tyrvingikke startet
Paul SirumFrol ILikke startet
Sigurd StenvikByåsen ILikke startet
Ola Doksrød StrandeSkien OKikke startet
Håvard VassendenFrol ILikke startet

H 17-K

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arild HeggesetFreidig59.28
2Per Ivar SkinderhaugWing OK1.02.22+2.54

H 40-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johan IvarssonFreidig55.06
2Edvard HaanæsByåsen IL1.01.39+6.33
3Svein Erik BratsbergWing OK1.02.35+7.29
4Jon RøstumOL Gaula1.03.19+8.13
5Andreas SylteFreidig1.03.56+8.50
6Gunnar VatnFrol IL1.06.19+11.13
7Fredrik JohannesenFreidig1.08.00+12.54
8Stig Magnar LøvåsFreidig1.10.46+15.40
9Arne GrevskottFrol IL1.11.13+16.07
10Øyvind SchjelderupFreidig1.11.47+16.41
11Bernt BrynhildsenWing OK1.15.42+20.36
12Olle MalmringFreidig1.15.54+20.48
13Gunnar SkånøyByåsen IL1.16.51+21.45
14Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering1.21.04+25.58
15Agnar RenolenWing OK1.22.08+27.02
16Knut HagenByåsen IL1.23.12+28.06
17Øystein WiggenByåsen IL1.29.33+34.27
18Bjørn P. LøvåsOK Nidarøst1.31.08+36.02
19Geir Arne LodgaardByåsen IL1.35.51+40.45
20Jonathan SutcliffeBayside Kangaroos1.38.52+43.46
Brage KeiseråsIL Leikikke startet
Geir PaulsenOL Trollelgikke startet
Arild H ClausenFreidigikke startet

H 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Haakon ArnesenByåsen IL55.46
2Jostein MårdalenFreidig1.02.04+6.18
3Dag StenersenOK Nidarøst1.05.58+10.12
4Kjell MaroniByåsen IL1.10.30+14.44
5Eirik VefsnmoByåsen IL1.13.24+17.38
6Helge RustadFreidig1.14.21+18.35
Sturla SætherFreidigikke startet

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Roar ForbordMalvik IL44.42
2Magnus LandstadFreidig51.27+6.45 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Rune M HoltFreidig54.27+9.45
4Nils Olav VennevikFreidig54.33+9.51
5Anders BuhréNybro OK1.13.38+28.56
Geir NilsenEmblem ILdiskvalifisert
Kenneth KarlssonNybro OKikke startet
Jan-Ulf KarlssonMålilla OKikke startet

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jardar SandstadSelbu OK41.39
2Erik EngebråtenRudsbygd IL1.18.31+36.52

Direkte B

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
2Joar SvendgårdOK Skøynar27.49+27.49
3Terje MidtbøWing OK28.02+28.02
4Elise SpetsFrol IL33.09+33.09
5Kirsti Bjørgum ValåsByåsen IL35.57+35.57
6Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering38.35+38.35
7Susanna BrynhildsenWing OK59.11+59.11
Simon HillNTNUIfullført
Tomas EidsmoSPK Freidigbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor