Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Avslutningsløp PWT cupen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Avslutningsløp PWT cupen
Arrangørorganisasjon: Buskerud
Dato: lørdag 8 september 2018

D 13-14

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mina Akiko JohnsenSturla, IF35.4910.14
2Ingvild GustafssonKongsberg OL36.29+0.4010.25
3Marie KvarmeSturla, IF45.01+9.1212.51
4Ylva KlausenSturla, IF50.23+14.3414.23
5Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL52.04+16.1514.52
6Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL57.16+21.2716.21

D 15-16

4 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL40.399.54
2Selma HøivoldKongsberg OL43.17+2.3810.33
3Nora Småge HilsenKonnerud IL44.41+4.0210.53
3Iselin SørensenSturla, IF44.41+4.0210.53
5Ine InstanesSturla, IF44.56+4.1710.57
6Malene InstanesSturla, IF45.03+4.2410.59
7Hedda SpangbergKonnerud IL49.25+8.4612.03
8Konstanse MoholthKongsberg OL54.56+14.1713.23
9Mari ØverbyKongsberg OL54.58+14.1913.24
10Oda Isnes TyseEiker OL54.59+14.2013.24
Johanna Sofie LongfjeldModum OLdiskvalifisert

H 13-14

3 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian Fredrik BorgIL Koll30.298.42
2Ask OlaussenOppsal Orientering30.38+0.098.45
3Martin Christoffer BorgIL Koll30.40+0.118.45
4Martin Nøkleby MellingRingerike OL31.05+0.368.52
5Halvor LøkenKongsberg OL33.42+3.139.37
6Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL34.48+4.199.56
7Endre SandKongsberg OL52.23+21.5414.58
8Martin KaiserSturla, IF1.00.18+29.4917.13
Arne BerganKongsberg OLdiskvalifisert
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet

H 15-16

4 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK32.147.29
2Rolf Trygve HaugKongsberg OL36.20+4.068.26
3Vetle DrageKongsberg OL36.25+4.118.28
4Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF40.28+8.149.24
5Halvor RudningenHemsedal IL40.46+8.329.28
6Lukas KlausenSturla, IF42.23+10.099.51
7Johan EgerKongsberg OL42.59+10.459.59
8Olav Kristian LundKongsberg OL52.21+20.0712.10
9Sigurd SmemoSturla, IF1.09.19+37.0516.07
Olav MelheimSturla, IFdiskvalifisert

N-åpen

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Aksel KlausenSturla, IF25.1413.16

B-åpen

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne OlaussenOppsal Orientering32.2411.10
2Mette SpangbergKonnerud IL41.12+8.4814.12
3Ingrid Lundin BerganKongsberg OL44.00+11.3615.10
4Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL54.31+22.0718.47
5Karl Anton UndelandSturla, IF58.03+25.3920.01
6Cora EbnerKongsberg OL1.04.45+32.2122.19
7Tiril KihleKonnerud IL1.37.22+1.04.5833.34

A-åpen

3 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1André JægtvikKonnerud IL32.098.27
2Stig MellingRingerike OL35.41+3.329.23
3Odd StrandKongsberg OL36.30+4.219.36
4Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL36.49+4.409.41
5Anders GustafssonSturla, IF39.06+6.5710.17
6Per Øivind EgerKongsberg OL39.08+6.5910.17
7Espen RøsteKongsberg OL41.19+9.1010.52
8Geir Holm GundersenSturla, IF42.47+10.3811.15
9Kim Farnes HansenLierbygda OL46.11+14.0212.09
10Anne Marthe PeveriEiker OL50.15+18.0613.13
11Tove HeimdalKonnerud IL51.21+19.1213.30
12Ingjerd SommerstadKongsberg OL51.27+19.1813.32
13Kjell Petter SmågeKonnerud IL52.25+20.1613.47
14Aud Ellen BrevikSturla, IF56.54+24.4514.58
15Harald BerganKongsberg OL59.28+27.1915.38
16Tanja InstanesSturla, IF1.07.47+35.3817.50
17Morten Herman VogtKonnerud IL1.09.53+37.4418.23
18Mai Britt BjørkSandefjord OK1.13.08+40.5919.14
19Ivar Louis BergSturla, IF1.26.02+53.5322.38
Per GustafssonKongsberg OLikke startet
Anni SaarelaKonnerud ILikke startet

D 10

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mone Småge-HilsenKonnerud IL47.3118.16
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OLikke startet

H 10

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL41.1915.53
Kristian KaiserSturla, IF29.4011.24
Jon StrandKongsberg OL27.0810.26
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud ILikke startet

D 11-12

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna SpangbergKonnerud IL31.5112.15
2Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL35.54+4.0313.48

H 11-12

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL24.329.26
2Fredrik Fet AndersenKonnerud IL25.26+0.549.46
3Jan Olav BerganKongsberg OL26.39+2.0710.15
4August Hellerud SireKonnerud IL27.58+3.2610.45
5Jarand GustafssonKongsberg OL30.21+5.4911.40
6Henrik KaiserSturla, IF31.51+7.1912.15
7Andreas MelheimSturla, IF42.23+17.5116.18
Jens WoldSturla, IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor