Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Eikanger IL
Dato: mandag 11 juni 2018

H17- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre JohansenIL Alvidra44.46
2Kenneth AlværIL Alvidra45.19+0.33
3Gjermund GrønhaugKvernbit IL47.15+2.29

H50- Lang

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan H PedersenHovding46.20
2Tore Svein NeseAskøy OL46.25+0.05
3Atle AustrheimKvernbit IL47.27+1.07
4Ingvald GjesdalLindås54.35+8.15
5Rune ErdalSamnanger IL56.29+10.09
6Ingvard JordalEikanger IL1.00.36+14.16
7Ole KjekaIL Alvidra1.17.50+31.30

D50- Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra1.17.49
2Linda KlanderudÅrstad IL1.30.37+12.48

H17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Ove OppedalHordvik45.56

H50- Minilang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjartan MedaasIL Alvidra42.04
2Knut Egil DyngelandKnarvik IL50.21+8.17
3Mikal KrossøyAustrheim1.11.44+29.40
4John JørgenvikLindås1.13.46+31.42
5Harald KrugerIL Alvidra1.23.59+41.55

H13-16 Minilang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål KrossøyEikanger IL1.11.44
2Håvard Langeland JohansenIL Alvidra1.31.55+20.11

D17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Langeland JohansenIL Alvidra1.31.58

H50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leiv EidsnesEikanger IL39.17

D50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Edith StusdalEikanger IL1.15.39

H50- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Truls CorneliussenKvernbit IL45.54

H11-12 Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Berg HaugenHordvik43.47
2Benjamin EvjenKvernbit IL1.09.14+25.27

H-10 Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Samuel EvjenKvernbit IL1.09.14
2Trym CorneliussenEikanger IL1.11.30+2.16

D-10 Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanna KrossøyEikanger IL53.29
2Ylva Berg HaugenHordvik1.00.52+7.23
3Rakel Stusdal CorneliussenEikanger IL1.11.23+17.54
4Frida Berg HaugenHordvik1.13.35+20.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor