Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Kvernbit IL
Dato: mandag 28 mai 2018

H17- Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre JohansenIL Alvidra33.25
2Andre CorneliussenEikanger IL38.00+4.35

H50- Lang

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett32.53
2Bjarne RobberstadKvernbit IL32.56+0.03
3Atle AustrheimKvernbit IL35.59+3.06
4Rune ErdalSamnanger IL38.22+5.29
5Ronald ØyenKvernbit IL39.15+6.22
6Tore Svein NeseAskøy OL39.42+6.49
7Ole KjekaIL Alvidra1.06.47+33.54

H13-16 Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kollbjørn KjekaIL Alvidra40.13

D50- Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda KlanderudÅrstad IL53.16
2Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra1.06.45+13.29

H17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein FretteIL Alvidra1.56.57

H50- Minilang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan HauglandÅrstad IL31.14
2John JørgenvikLindås42.37+11.23
3Mikal KrossøyAustrheim57.15+26.01
4Robert MjøsManger58.32+27.18
5Harald KrugerIL Alvidra1.02.19+31.05

H13-16 Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon FretteIL Alvidra1.55.31

H50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leiv EidsnesEikanger IL41.21

D17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild CorneliussenKvernbit IL32.20

H11-12 Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Berg HaugenHordvik19.33
2Elias BåtevikHordvik28.48+9.15
3Sivert EidsnesKvernbit IL29.00+9.27
4Benjamin EvjenKvernbit IL41.47+22.14

H-10 Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Viljar Berg LeirenHordvik20.33
2Trym CorneliussenEikanger IL40.34+20.01
3Samuel EvjenKvernbit IL43.06+22.33

D17- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid StusdalEikanger IL40.52

D-10 Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ylva Berg HaugenHordvik29.00
1Frida Berg HaugenHordvik29.00
3Rakel Stusdal CorneliussenEikanger IL38.43+9.43
4Maja BrattlidRond51.29+22.29
5Elise BrattlidRond52.12+23.12
6Sanna BratlidRond52.23+23.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor