Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsstafett (OLL)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsstafett (OLL)
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: onsdag 8 august 2018

Buskerud

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
10Buskerud 7Sprintstafett DHHD (75)1.02.14+4.58
1. Åsne Haavengen13.11113.111
2. Mathias Skourup Rognebakke16.4512+2.0029.568+7+1.13+1.13
3. Vetle Drage16.2011+1.4746.164-4+2.16+1.03
4. Mille Vasshaug Jægtvik15.5825+3.141.02.1410+6+4.58+2.42
21Buskerud 5Sprintstafett DHHD (75)1.06.03+8.47
1. Hedda Spangberg16.3936+3.2816.3936+3.28
2. Atle Nikolai Wøllo17.0118+2.1633.4028-8+4.57+1.29
3. Mikkel Berglund16.5918+2.2650.3922-6+6.39+1.42
4. Mari Øverby15.2417+2.401.06.0321-1+8.47+2.08
23Buskerud 1Sprintstafett DHHD (75)1.09.03+11.47
1. Marie Kvarme16.1132+3.0016.1132+3.00
2. Martin Nøkleby Melling17.1819+2.3333.2925-7+4.46+1.46
3. Arne Bergan19.5840+5.2553.2730+5+9.27+4.41
4. Ingvild Gustafsson15.3620+2.521.09.0323-7+11.47+2.20
35Buskerud 8Sprintstafett DHHD (75)1.13.23+16.07
1. Oda Isnes Tyse15.3723+2.2615.3723+2.26
2. Vetle Lysaker Norbom22.4952+8.0438.2644+21+9.43+7.17
3. Stein Aas Stræte17.3924+3.0656.0540-4+12.05+2.22
4. Ine Instanes17.1834+4.341.13.2335-5+16.07+4.02
50Buskerud 9Sprintstafett DHHD (75)1.24.04+26.48
1. Konstanse Moholth17.4844+4.3717.4844+4.37
2. Johan Eger22.3950+7.5440.2751+7+11.44+7.07
3. Rolf Trygve Haug26.0255+11.291.06.2953+2+22.29+10.45
4. Selma Høivold17.3535+4.511.24.0450-3+26.48+4.19
59Buskerud 2Sprintstafett DHHD (75)1.33.27+36.11
1. Alvilde Lysaker Sanden22.3459+9.2322.3459+9.23
2. Elisabeth Brandal Søfting24.0859+9.2346.42590+17.59+8.36
3. Iselin Sørensen29.1960+14.461.16.01590+32.01+14.02
4. Nora Småge Hilsen17.2658+4.421.33.27590+36.11+4.10
Buskerud 4Sprintstafett DHHD (75)diskvalifisert
1. Tiril Kihlediskvalifisertdiskvalifisert
2. Halvor Løkendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Adrian Fagerlanddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Johanna Sofie Longfjelddiskvalifisertdiskvalifisert
Buskerud 6Sprintstafett DHHD (75)diskvalifisert
1. Karoline Torødiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sindre Ulsakerdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Even Amundsen Bjørklidiskvalifisertdiskvalifisert
4. Tiril Holendiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor