Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsstafett (OLL)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsstafett (OLL)
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: onsdag 8 august 2018

Akershus og Oslo

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Akershus og Oslo 1Sprintstafett DHHD (75)57.16
1. Oda Scheele14.005+0.4914.005+0.49
2. Anselm Reichenbach15.275+0.4229.272-3+0.44-0.05
3. Kornelius Kriszat-Løvfald14.33144.001-1-0.44
4. Hanna Eckhardt Andersen13.163+0.3257.16100.00
2Akershus og Oslo 2Sprintstafett DHHD (75)58.08+0.52
1. Maya Jones Arnesen14.1411+1.0314.1411+1.03
2. Sondre Ytterbø15.163+0.3129.303-8+0.47-0.16
3. Ådne Skjærstein15.545+1.2145.2430+1.24+0.37
4. Pia Young Vik12.44158.082-1+0.52-0.32
8Akershus og Oslo 6Sprintstafett DHHD (75)1.02.04+4.48
1. Amélie Aamodt14.005+0.4914.005+0.49
2. Erlend Børli15.529+1.0729.527+2+1.09+0.20
3. Christian Fredrik Borg16.3013+1.5746.225-2+2.22+1.13
4. Kathinka Zahl Hagen15.4221+2.581.02.048+3+4.48+2.26
9Akershus og Oslo 1Sprintstafett Åpen (13)1.29.57+21.02
1. Oliver Nilsen16.296+2.4416.296+2.44
2. Kåre Peter Krohn Gjessing29.109+11.1945.399+3+13.15+10.31
3. Paul Johan Slungaard32.009+11.391.17.3990+24.30+11.15
4. Emil Ruud Fossheim12.1811.29.5790+21.02-3.28
12Akershus og Oslo 4Sprintstafett DHHD (75)1.02.39+5.23
1. Malene Jebsen14.3614+1.2514.3614+1.25
2. Kasper Bakken Ulseth18.2633+3.4133.0220+6+4.19+2.54
3. Teodor Mo Hjelseth15.493+1.1648.5112-8+4.51+0.32
4. Marte Madslien Bakken13.486+1.041.02.39120+5.23+0.32
16Akershus og Oslo 8Sprintstafett DHHD (75)1.04.37+7.21
1. Alexandra Linløkken15.5030+2.3915.5030+2.39
2. Axel Aalde15.306+0.4531.2011-19+2.37-0.02
3. Vebjørn Blom-Hagen18.0728+3.3449.2718+7+5.27+2.50
4. Linnea Holst15.1015+2.261.04.3716-2+7.21+1.54
18Akershus og Oslo 12Sprintstafett DHHD (75)1.04.51+7.35
1. Ingrid Blindheim15.4125+2.3015.4125+2.30
2. Felix Finsrud16.4512+2.0032.2614-11+3.43+1.13
3. Ferdinand Fremming16.5717+2.2449.2315+1+5.23+1.40
4. Hanna Rehn15.2818+2.441.04.5118+3+7.35+2.12
19Akershus og Oslo 10Sprintstafett DHHD (75)1.05.03+7.47
1. Inga Skaarer Wiklund15.4728+2.3615.4728+2.36
2. Mikael Birkelund17.5626+3.1133.4329+1+5.00+2.24
3. Tobias Espedal16.3914+2.0650.2220-9+6.22+1.22
4. Johanne Rognerud Bøe14.4111+1.571.05.0319-1+7.47+1.25
22Akershus og Oslo 5Sprintstafett DHHD (75)1.06.33+9.17
1. Ea Lunøe14.3715+1.2614.3715+1.26
2. Martin Størmer-Antonsen18.1628+3.3132.5317+2+4.10+2.44
3. Henrik Reusch18.1231+3.3951.0524+7+7.05+2.55
4. Marie Saugestad15.2818+2.441.06.3322-2+9.17+2.12
25Akershus og Oslo 7Sprintstafett DHHD (75)1.09.18+12.02
1. Ida Marie Flågen15.1218+2.0115.1218+2.01
2. Sigurd Rødnes18.2131+3.3633.3326+8+4.50+2.49
3. Philip Lehmann Romøren19.5339+5.2053.2628+2+9.26+4.36
4. Iris Holst15.5224+3.081.09.1825-3+12.02+2.36
27Akershus og Oslo 9Sprintstafett DHHD (75)1.09.32+12.16
1. Tina Kalleson16.0631+2.5516.0631+2.55
2. Ole Jakob Frankrig16.3611+1.5132.4216-15+3.59+1.04
3. Ask Olaussen20.4846+6.1553.3031+15+9.30+5.31
4. Live Østvold16.0226+3.181.09.3227-4+12.16+2.46
34Akershus og Oslo 13Sprintstafett DHHD (75)1.12.48+15.32
1. Mille Baastad Berg18.5448+5.4318.5448+5.43
2. Fridtjof Reusch20.5145+6.0639.4547-1+11.02+5.19
3. August Syrdal Øen16.158+1.4256.0039-8+12.00+0.58
4. Heidi Kristina Sebjørnsen16.4832+4.041.12.4834-5+15.32+3.32
38Akershus og Oslo 19Sprintstafett DHHD (75)1.13.46+16.30
1. Sigrid Nermoen21.0253+7.5121.0253+7.51
2. Nils Tveite15.032+0.1836.0537-16+7.22-0.29
3. Marius Bakke17.5127+3.1853.5634-3+9.56+2.34
4. Katrine Bjordal Veggan19.5046+7.061.13.4638+4+16.30+6.34
39Akershus og Oslo 15Sprintstafett DHHD (75)1.14.44+17.28
1. Julie Meinicke15.4728+2.3615.4728+2.36
2. Jonas Aarseth23.2855+8.4339.1546+18+10.32+7.56
3. Gustav Andresen Skotte18.5635+4.2358.1144-2+14.11+3.39
4. Janna Sofie Tellesbø16.3329+3.491.14.4439-5+17.28+3.17
40Akershus og Oslo 14Sprintstafett DHHD (75)1.14.57+17.41
1. Ragnhild Mathea Helmersen15.4327+2.3215.4327+2.32
2. Gaute Fosstveit22.0249+7.1737.4541+14+9.02+6.30
3. Kristian Østermann18.0929+3.3655.5438-3+11.54+2.52
4. Isabel Handstanger19.0341+6.191.14.5740+2+17.41+5.47
45Akershus og Oslo 18Sprintstafett DHHD (75)1.18.34+21.18
1. Frida Solsrud18.1346+5.0218.1346+5.02
2. Eirik Vie Strisland22.5853+8.1341.1152+6+12.28+7.26
3. Mikkel Katla19.2536+4.521.00.3645-7+16.36+4.08
4. Vida Helland-Hansen17.5838+5.141.18.34450+21.18+4.42
46Akershus og Oslo 23Sprintstafett DHHD (75)1.20.30+23.14
1. Selma Tørudbakken Jendal19.2451+6.1319.2451+6.13
2. Ole Henrik Woxholth20.5546+6.1040.1950-1+11.36+5.23
3. Eilev Kvaale20.2744+5.541.00.4647-3+16.46+5.10
4. Petra Hoveid19.4444+7.001.20.3046-1+23.14+6.28
49Akershus og Oslo 16Sprintstafett DHHD (75)1.21.59+24.43
1. Ella Berstad18.4847+5.3718.4847+5.37
2. Anders Håvard Larsen19.5442+5.0938.4245-2+9.59+4.22
3. Jakob Rastad23.5851+9.251.02.4050+5+18.40+8.41
4. Kajsa Meyer Larsson19.1942+6.351.21.5949-1+24.43+6.03
56Akershus og Oslo 22Sprintstafett DHHD (75)1.36.14+38.58
1. Gina Brevik23.0556+9.5423.0556+9.54
2. Birk Felland Sætnan23.2254+8.3746.27560+17.44+7.50
3. Kristian Norum Meløysund24.4753+10.141.11.14560+27.14+9.30
4. Kristine Solbakken25.0055+12.161.36.14560+38.58+11.44
57Akershus og Oslo 21Sprintstafett DHHD (75)1.10.01+12.45
1. Jenny Emilie Brenni Herredsvela18.5258+5.4118.5258+5.41
2. Sindre Vie Strisland21.2558+6.4040.1757-1+11.34+5.53
3. Kristian Fredriksen Aas20.2257+5.491.00.39570+16.39+5.05
4. Elise Wærp Hauge9.2257+-3.221.10.01570+12.45-3.54
Akershus og Oslo 11Sprintstafett DHHD (75)diskvalifisert
1. Ingrid Marie Stubban Hygendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marius E. Aamodtdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Gaute Bergandiskvalifisertdiskvalifisert
4. Netta Bar-Nathandiskvalifisertdiskvalifisert
Akershus og Oslo 17Sprintstafett DHHD (75)diskvalifisert
1. Julie Berntzendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sondre Zahl Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Rolf Andreas Bergdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Stella Holmboediskvalifisertdiskvalifisert
Akershus og Oslo 20Sprintstafett DHHD (75)diskvalifisert
1. Ragnhild Blom-Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jakob Backer-Tellnesdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Martin Johannessen Linnebodiskvalifisertdiskvalifisert
4. Inga Cathrin Winsvolddiskvalifisertdiskvalifisert
Akershus og Oslo 24Sprintstafett DHHD (75)diskvalifisert
1. Mari Brendediskvalifisertdiskvalifisert
2. Eskil Kolshusdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Elias Stubberuddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Anette Jauhojärvi Markussendiskvalifisertdiskvalifisert
Akershus og Oslo 25Sprintstafett DHHD (75)diskvalifisert
1. Silje Slungaarddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Simen Aure Skogedaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Olaf Halsaa Dolvendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Ingrid Solheim Undebergetdiskvalifisertdiskvalifisert
Akershus og Oslo 3Sprintstafett DHHD (75)diskvalifisert
1. Yngvild Langedal Breivikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Magnus Eide-Fredriksendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jonas Myhrdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Alva Marika Niklassondiskvalifisertdiskvalifisert
Akershus og Oslo 2Sprintstafett Åpen (13)diskvalifisert
1. Henrik Gudimdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Børge Nilsen Bergdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Harald Mansaasdiskvalifisertdiskvalifisert
4. John Otterleidiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor