Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsstafett (OLL)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsstafett (OLL)
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: onsdag 8 august 2018

Sprintstafett Åpen

14 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Østfold 11.08.55
Thomas Blomkvist14.452+1.0014.452+1.00
Tor Erling Gjølsjø18.032+0.1232.4820+0.24-0.36
Jakob Torgersen20.21153.091-1-0.24
Alf Kristian Helle15.462+3.281.08.55100.00
2Sør-Trøndelag 11.13.16+4.21
Tord Romundstad15.204+1.3515.204+1.35
Emil Grønli19.215+1.3034.4140+2.17+0.42
Nikolai Renolen22.083+1.4756.4940+3.40+1.23
Vegard Ulseth Sylte16.273+4.091.13.162-2+4.21+0.41
3Rogaland 11.13.27+4.32
Eivind Engløkk15.193+1.3415.193+1.34
Sindre Skeie Petterson19.346+1.4334.535+2+2.29+0.55
Thomas Valdal21.272+1.0656.203-2+3.11+0.42
Simon Fjermestad Helgesen17.075+4.491.13.2730+4.32+1.21
4Nord-Trøndelag 11.15.43+6.48
Henrik Belbo13.45113.451
Håvard Veie18.393+0.4832.24100.00
Vegard Jermstad23.557+3.3456.192+1+3.10+3.10
Hege Hallan19.247+7.061.15.434+2+6.48+3.38
5Vestfold / Telemark 1 11.18.52+9.57
Anders L. Rosenvold15.255+1.4015.255+1.40
Jonas Eikås17.51133.163-2+0.52-0.48
Martin Ausen28.468+8.251.02.026+3+8.53+8.01
Oscar Wiersdalen Thunold16.504+4.321.18.525-1+9.57+1.04
6Rogaland 21.21.42+12.47
Ola Wathne Thingbø17.249+3.3917.249+3.39
Vegard Wiig Nystad22.508+4.5940.148-1+7.50+4.11
Andreas Nybak Urdal23.195+2.581.03.3380+10.24+2.34
Øyvind Lamark18.096+5.511.21.426-2+12.47+2.23
7Hordaland 11.24.12+15.17
Jon Erik Doppelhofer Ervik16.447+2.5916.447+2.59
Tage Rosenlund19.134+1.2235.576-1+3.33+0.34
Kristoffer Kjenes Haugland22.134+1.5258.105-1+5.01+1.28
Stella S. Dahle26.029+13.441.24.127+2+15.17+10.16
8Oppland 11.28.07+19.12
Marion Halvorsen Nustad17.218+3.3617.218+3.36
Sigurd Kvamme22.257+4.3439.467-1+7.22+3.46
Astrid Rognstad23.436+3.221.03.2970+10.20+2.58
Berthe Teslo24.388+12.201.28.078+1+19.12+8.52
9Akershus og Oslo 11.29.57+21.02
Oliver Nilsen16.296+2.4416.296+2.44
Kåre Peter Krohn Gjessing29.109+11.1945.399+3+13.15+10.31
Paul Johan Slungaard32.009+11.391.17.3990+24.30+11.15
Emil Ruud Fossheim12.1811.29.5790+21.02-3.28
10Rogaland 31.38.42+29.47
Gustav Levang25.2810+11.4325.2810+11.43
Gabriel Årsvoll28.1510+10.2453.43100+21.19+9.36
Thomas Barvik Mæland27.0710+6.461.20.50100+27.41+6.22
Elias Eidsvåg17.5210+5.341.38.42100+29.47+2.06
Akershus og Oslo 2diskvalifisert
Henrik Gudimdiskvalifisertdiskvalifisert
Børge Nilsen Bergdiskvalifisertdiskvalifisert
Harald Mansaasdiskvalifisertdiskvalifisert
John Otterleidiskvalifisertdiskvalifisert
Nord-Trøndelag 2diskvalifisert
Sindre Tusetdiskvalifisertdiskvalifisert
Ådne Krogstad Stendahldiskvalifisertdiskvalifisert
Sigurd Vatndiskvalifisertdiskvalifisert
Iver Gjedrem Lunddiskvalifisertdiskvalifisert
Østfold/Rogaland 4diskvalifisert
Nina Bianca Pedersendiskvalifisertdiskvalifisert
Christopher Ladimdiskvalifisertdiskvalifisert
Peder Aabogen Haugaarddiskvalifisertdiskvalifisert
Victor Ringdaldiskvalifisertdiskvalifisert
Sør-Trøndelag 2brutt
Erling Eide Hustvedtbruttbrutt
Kasper Sæterhaug Knudsenbruttbrutt
Jostein Røbruttbrutt
Håkon Sæternesbruttbrutt
Rogaland 4inaktiv
Victor Ringdalinaktivinaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor