Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: tirsdag 12 juni 2018

Heming Orientering

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Lukas Jones ArnesenÅpen 3B (18)39.15
Otto Figenschou PiraÅpen 2C (29)43.25
Astrid ReuschÅpen 2C (29)43.23
Edvard Werring ThorvikÅpen 1N (19)19.46
David TornåsÅpen 1N (19)18.57
Aksel Victor SanchisÅpen 2C (29)59.16
Silja BerstadÅpen 2C (29)46.32
Annika Næss-UlsethÅpen 1N (19)19.00
Hans Wilhelm ThommessenÅpen 1N (19)14.13
Martin Amlie BrennaÅpen 1N (19)14.11
Caroline SlungaardÅpen 2C (29)37.09
Karoline Marie RyghÅpen 1N (19)15.26
Emma Johanne RyghÅpen 1N (19)15.00
Anna Elisabeth RyghÅpen 2C (29)32.27
Bjørn Jakobsen BrændÅpen 1N (19)19.46
Sigrid Jakobsen BrændÅpen 1N (19)19.45
Rakel Elina BryhniÅpen 1N (19)19.38
Elise Marie S. BullÅpen 1N (19)21.57
Anders Næss-UlsethÅpen 3B (18)ikke startet
Erle Lund-IversenÅpen 1N (19)ikke startet
Tiri E. Rasch-HalvorsenÅpen 1N (19)ikke startet

IL Koll

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Tom EdvardsenÅpen 3B (18)42.41
Synne Fjeldheim Åpen 2C (29)45.00
Solveig Klokk HveenÅpen 1N (19)26.34
Johanne HatlevikÅpen 1N (19)26.29
Hennie Fjeldheim SkjervenÅpen 2C (29)35.21
Selma Evju-WarnkenÅpen 2C (29)38.48
Sofie Evju-WarnkenÅpen 2C (29)38.29
Kristin MortensenÅpen 2C (29)50.45
Rafi Rytter Åpen 2C (29)34.17
Olaus ElvestuenÅpen 1N (19)diskvalifisert
Lars FjeldheimÅpen 2C (29)brutt
Iver AarsethÅpen 3B (18)brutt

Klubbløs

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Raphael Guedes Barreiros NetoÅpen 3B (18)53.55Last ned GPS-spor i gpx-format
Emanuel KleivaÅpen 3B (18)1.47.28
Susan BøbelÅpen 3B (18)42.44
Sara StridÅpen 3B (18)1.01.39
Jon HauskenÅpen 3B (18)1.09.13

Lillomarka OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Stian LillegårdÅpen 2C (29)ikke startet

Nydalens SK

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftÅpen 3B (18)1.10.46
Hanne Wærp HaugeÅpen 3B (18)43.57
Sverre Øen LandstadÅpen 2C (29)43.51
Aksel HolvikÅpen 2C (29)43.42
Birk Bosrup Kvalbein BlyverketÅpen 2C (29)32.35
Sindre Bosrup Kvalbein BlyverketÅpen 1N (19)29.39
Nils Erlend Soldal UrsinÅpen 2C (29)40.05
Henrikke Li KuråsÅpen 3B (18)1.42.16
Marius Fenstad SkjærstadÅpen 3B (18)1.37.55
Oliver SkjelvanÅpen 3B (18)1.37.54
Birk Falch MildeÅpen 2C (29)36.20
Andreas Nyland AspelundÅpen 2C (29)46.06
Amund SaugestadÅpen 2C (29)35.48
Elias KleivaÅpen 3B (18)1.47.18
Alfred TeigÅpen 2C (29)45.55
Live R. LøbergÅpen 2C (29)42.20
Oliver Aarum-UlvåsÅpen 2C (29)1.08.00
Laura Amalie FlisterÅpen 1N (19)20.01
Ida Mesteig-RobøleÅpen 1N (19)20.00
Max Skjerpen HusebyÅpen 2C (29)45.42
Ida Berge GjellestadÅpen 1N (19)17.38
Christian Berge GjellestadÅpen 2C (29)37.57
Helene ScheeleÅpen 3B (18)27.05
Juni Hagelid NorheimÅpen 3B (18)1.01.33
Idun Skjerve-HansenÅpen 2C (29)34.29
Mathilde Rekkertbø KorenÅpen 2C (29)34.17
Ingeborg Rekkertbø KorenÅpen 2C (29)50.36
Kjetil AspelundÅpen 1N (19)19.09
Eira Skaarer WiklundÅpen 3B (18)25.56
Bernt GjellestadÅpen 3B (18)36.09
Lisa SkogmoÅpen 2C (29)diskvalifisert
August Lea KabbeÅpen 2C (29)diskvalifisert
Eskil HafskjoldÅpen 3B (18)diskvalifisert
Vetle Frydenlund NorlingÅpen 3B (18)ikke startet
Sondre HafskjoldÅpen 2C (29)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor