Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk o-festival - lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - lang
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: søndag 30 juni 2019

Alta OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Thomas FrostDirekte A2 (46)51.49+5.5811.24
7Martin FrischknechtH 50-kort (12)1.15.11+21.2219.56
Rolf Arvid Leijon PedersenH 80- (15)ikke startet

Andebu IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Sigbjørn MyhreH 65- (19)1.09.18+19.0414.37
10Elisabeth RødD 65- (14)1.14.15+22.1521.35
12Elling AakreH 65- (19)1.11.57+21.4315.10
33Anette Kjærås FiringD 45- (41)1.19.54+32.3715.58
Hogne KjæråsH 70- (29)ikke startet

Asker Skiklubb

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Elias AndenæsUtvikling C (18)39.1611.49
1Torleif GaltelandDirekte B (56)52.1513.19
2Jon Arvid FossumH 65- (19)50.56+0.4210.44
3Thomas OlsenH 40-kort (15)46.21+9.4311.18
4Jan Richard EriksenH 55- (57)49.24+0.579.10
5Jørn Bue OlsenH 70- (29)56.53+10.5613.36
5Kjersti Fuglseth OlsenD 40- (17)1.00.19+7.5811.29
5Arild NyhaugDirekte B (56)55.48+3.3314.14
7Simen Dalen EriksenH 11-12 (63)20.53+4.078.44
9Edel Sofie NilsenD 60- (12)1.27.11+40.0921.25
10Sigve Nygård FagervoldH 11-12 (63)22.22+5.369.21
11Aksel OlsenDirekte A3 (50)41.24+7.2811.51
11Ann Katrin OlsenD 55- (36)55.22+11.4313.36
12Ellen Aure SkogedalD 45- (41)59.04+11.4711.48
13Mathias BirkelundH 13 (28)41.47+10.4212.28
14Maren Aure SkogedalD 14 (29)46.13+12.1412.46
18Anders ØpstadDirekte A2 (46)1.01.38+15.4713.34
18Selma Aure SkogedalD 11-12 (43)29.34+12.2812.22
19Pål SkogedalH 17- (22)1.46.24+37.3613.14
22Unni RyeD 55- (36)1.04.18+20.3915.47
22Brage Fuglseth OlsenH 11-12 (63)27.24+10.3811.27
27Margrete EngzeliusD 55- (36)1.09.23+25.4417.02
31Erlend Hellerud ØpstadH 11-12 (63)30.46+14.0012.52
35Øyvind GylverDirekte A2 (46)1.21.52+36.0118.01
36Sigrun NygårdD 50- (48)1.14.49+23.2615.47
38Nina BirkelundDirekte A2 (46)1.33.42+47.5120.38
Helene Hellerud ØpstadD 9-10 (21)31.4014.39
Aleksander AndenæsH 9-10 (29)35.1416.18
Gaute Fuglseth OlsenH 9-10 (29)27.5212.54
Amalie BirkelundN-åpen (101)fullført
Trym Fuglseth OlsenN-åpen (101)fullført
Julie Hellerud ØpstadN-åpen (101)fullført
Henrik NybergH 13 (28)diskvalifisert
Eirik W. MoeH 40- (20)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Leif BergersenH 60- (37)ikke startet
Gunnar BrattliH 50- (66)ikke startet
Reidar FossumH 60- (37)ikke startet
May ChristoffersenD 65- (14)ikke startet
Martin BirkelundDirekte A2 (46)ikke startet
Kristine AndenæsDirekte C (36)ikke startet

Bardu IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Knut Øyvind JohansenH 35- (10)1.42.59+42.4713.23
25Margrete GaskiD 50- (48)1.06.14+14.5113.58
58Fred Arne JacobsenH 50- (66)1.23.09+34.0514.17
Isak Jacobsen-GaskiUtvikling B (8)1.03.2218.58

Bennelong Northside Orienteers

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Elise KennedyDirekte C (36)1.25.36+48.1025.46
27Eric MorrisH 50- (66)1.04.16+15.1211.02
Samuel MorrisH 9-10 (29)41.4119.17

Bergens TF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørg KocbachD 70- (13)50.57+1.1814.48
4Nina SoligardD 65- (14)56.19+4.1916.22
4Ingjerd SognnæsD 70- (13)57.23+7.4416.40
5Berit HegdalD 65- (14)57.01+5.0116.34
6Siren GreveD 60- (12)1.02.24+15.2215.19
13Dagfinn HoleH 75- (21)1.01.17+18.3017.48
14Øistein PaulsenDirekte B (56)1.03.54+11.3916.18
15Magnus NatåsH 70- (29)1.07.47+21.5016.12
Astri Ese HoleN-åpen (101)fullført
Kjellaug HodnekvamD 70- (13)diskvalifisert
Kari NatåsD 70- (13)ikke startet

Berger og Svelvik OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Torill Nebell MikkelsenD 70- (13)56.03+6.2416.17
8Lasse SyvertsenH 35- (10)1.53.03+52.5114.42
15Terje W. PettersenH 45- (46)1.03.05+13.229.45

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Trygve LølandH 70- (29)54.30+8.3313.02

Bodø og Omegn IF Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Torkel IrgensH 17-B (15)55.17+7.0614.06
5Edvin BergH 80- (15)47.23+12.5817.32
8Reidar AndersenH 75- (21)54.25+11.3815.49
14Elin Marie IrgensD 17-B (31)1.06.56+21.2520.02
Steve SamuelsenH 55- (57)ikke startet

BOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Christian SaxtoftH 40- (20)2.14.44+1.10.1017.31
35Susanne AndersenD 55- (36)1.50.52+1.07.1327.14

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Magnar ØvreåsH 75- (21)1.42.03+59.1629.39
Hjørdis ØvreåsD 17-C (13)ikke startet

Buvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Torgeir SkjeldnesH 17- (22)2.04.56+56.0815.32

Byåsen IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Vilde Nordgård LeirenD 11-12 (43)22.24+5.189.22
6Børge LeirenH 35- (10)1.44.54+44.4213.38
13Gøril EideD 45- (41)59.54+12.3711.58
15Einar EideH 17- (22)1.31.31+22.4311.22
16Rine HanssenD 50- (48)59.51+8.2812.37
16Gunn Tove Nordgård LeirenDirekte C (36)1.03.38+26.1219.10
16Malin Nordgård LeirenD 14 (29)48.53+14.5413.30
23Nina-Beate LiabakkD 55- (36)1.04.39+21.0015.53
30Haakon ArnesenH 55- (57)1.05.27+17.0012.09
61Øystein WiggenH 50- (66)1.27.00+37.5614.56
Sverre Nordgård LeirenN-åpen (101)fullført
Kasper LodgaardH 14 (19)ikke startet
Kristoffer LodgaardH 11-12 (63)ikke startet
Eirin LodgaardD 50- (48)ikke startet
Kari Solem AuneD 45- (41)ikke startet

Bækkelagets SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jonas Fenne IngierdH 13 (28)31.059.16
7Aasne Fenne HoksrudD 40- (17)1.02.01+9.4011.48
12Håkon Meland-TangenH 40- (20)1.35.34+31.0012.25
15Berit HerstadD 40- (17)1.21.38+29.1715.32
15Viktor Meland-TangenH 11-12 (63)23.36+6.509.52
20Lindis Meland-TangenD 17-B (31)1.12.37+27.0621.44
20Yngvar ChristiansenDirekte A2 (46)1.05.01+19.1014.19
25Johs HjelmstadH 45- (46)1.07.50+18.0710.30
56Jan Erik AalbergH 50- (66)1.22.26+33.2214.09
Jonas HirschN-åpen (101)fullført
Håkon Fenne IngierdN-åpen (101)fullført
Markus HirschUtvikling B (8)1.01.3018.24
Pål Christian IngierdH 45- (46)ikke startet
Julia Meland-TangenD 9-10 (21)ikke startet
Marie HjelmstadN-åpen (101)ikke startet
Henni Meland-TangenN-åpen (101)ikke startet

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Tore Voss FagervoldH 55- (57)1.00.54+12.2711.19

Bø OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Siggen YtrehusH 17-kort (10)46.3610.15
4Dag Steinar RagvinH 45- (46)54.34+4.518.26
9Eivind Romberg KvaaleDirekte A1 (27)1.14.43+15.5710.06
9LedigØystein DyrkolbotnenDirekte A3 (50)40.08+6.1211.29
13Ingunn FjørtoftD 17-C (13)1.54.47+1.08.1634.34
13Sigve BotnenH 17- (22)1.30.32+21.4411.15
25Jarle BotnenH 60- (37)1.00.24+13.4712.04
Thea SteinertDirekte C (36)diskvalifisert
Per Chr. HagenH 65- (19)ikke startet
Gunn BotnenD 60- (12)ikke startet

Drangedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Odd AureH 75- (21)51.06+8.1914.51
Ronald BjervaH 75- (21)ikke startet
Astrid LundeDirekte C (36)ikke startet

Driv IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Konrad ØstlieDirekte C (36)53.11+15.4516.01
12Per-Erik ØstlieH 70- (29)1.05.09+19.1215.35
Konrad ØstlieN-åpen (101)fullført
Anne KaasaD 65- (14)ikke startet

Egersund OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Julie PuntervoldD 17-kort (15)1.09.39+21.1116.59
6Trond Sigurd FotlandH 40-kort (15)55.03+18.2513.25
7TorSverre E. SkåraH 17-B (15)1.00.58+12.4715.33
7Ida KolstøD 17-B (31)52.56+7.2515.50
7Merethe PuntervoldD 17-C (13)1.10.56+24.2521.21
9Olav HellandH 17-B (15)1.02.49+14.3816.01
11Julie Mydland HellandD 11-12 (43)25.02+7.5610.28
13Hilde HetlandD 17-B (31)1.06.23+20.5219.52
14Kenneth MydlandH 17- (22)1.30.42+21.5411.16
20Steinar FrøytlogH 17- (22)1.47.57+39.0913.25
24Thea Beate PuntervoldD 14 (29)55.32+21.3315.20
31Geir FrøytlogH 55- (57)1.05.32+17.0512.10
42Nils Tore PuntervoldH 45- (46)1.46.13+56.3016.26
Vilde PuntervoldD 9-10 (21)31.1814.29
Markus Mydland HellandH 9-10 (29)34.5716.10
Emil Fotland KolstøN-åpen (101)fullført
Ruben Mydland HellandN-åpen (101)fullført
Ole Andre BrandsbergUtvikling B (8)1.08.0420.22
Jane Mydland HellandD 17-kort (15)diskvalifisert
Anna Elen AakreD 17-C (13)ikke startet
Arne BrandsbergH 75- (21)ikke startet

Eiker OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Fredrik AxelsonH 17-B (15)48.1112.17
6Glenn Ekholdt HillerenH 17-B (15)56.20+8.0914.22
6Hans Roar BakkenH 70- (29)58.01+12.0413.52
7Sølvi FossøyD 17- (16)1.04.23+11.4411.39
8Anne Marthe PeveriD 35- (9)1.12.08+20.0413.44
10Anita HillerenD 17- (16)1.10.28+17.4912.45
12Aud KjemperudD 65- (14)1.24.53+32.5324.40
13Helga PeveriD 65- (14)1.46.46+54.4631.02
18Mathias AxelsonH 14 (19)1.28.41+54.4422.27
19Torun DyrkornDirekte A3 (50)48.43+14.4713.57
23Eli Tufte HanssenD 17-B (31)1.14.05+28.3422.10
30Abelone Josefine AxelsonD 11-12 (43)39.12+22.0616.24
31Ellen Sofie RuudDirekte C (36)2.07.23+1.29.5738.22
45Tom André AlstadsætherDirekte A3 (50)1.33.09+59.1326.41
48Leif Kåre BessebergH 55- (57)1.25.05+36.3815.48
50Thor Inge TollehaugH 55- (57)1.32.16+43.4917.08
Nila HillerenD 9-10 (21)35.4816.34
Ofelia Leonora AxelsonN-åpen (101)fullført
Vilje HillerenN-åpen (101)fullført
Alf Johan HjelmtvedtH 70- (29)diskvalifisert
Rolf LundeH 65- (19)ikke startet
Per Ingvar TollehaugUtvikling B (8)ikke startet

Elverum OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anna-Thekla TonjerD 35- (9)58.45+6.4111.11
7Audun FingarsenH 35- (10)1.47.40+47.2814.00
11Emil Tonjer FingarsenH 11-12 (63)22.28+5.429.24
Aksel Tonjer FingarsenH 9-10 (29)17.448.12

Emblem IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Såmund BotnenH 17- (22)1.16.26+7.389.30
19Marianne SkusethD 17-B (31)1.11.41+26.1021.27
26Marit Sylte LundanesD 55- (36)1.08.30+24.5116.49
26Robert MørchDirekte A2 (46)1.09.51+24.0015.23
41Sivert MørchH 11-12 (63)36.11+19.2515.08

Fana IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ørjan Eirik ValestrandH 50-kort (12)55.32+1.4314.43
9Rannveig NordhagenD 50- (48)54.30+3.0711.29
11Oskar HeksemH 13 (28)41.30+10.2512.23
17Tord Bell MykingDirekte A3 (50)46.09+12.1313.13
Emil HeksemH 9-10 (29)49.5623.07
Stella S. DahleUtvikling B (8)1.16.4422.58
Geir HeksemH 40- (20)diskvalifisert

Fet OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Torgeir SkjønhaugH 40-kort (15)56.33+19.5513.47
9Sigmund ØlstadH 11-12 (63)21.58+5.129.11
11Heidi TronbølD 40- (17)1.07.17+14.5612.48
12Anne-Marthe HansenD 17-C (13)1.32.57+46.2627.59
12Raymond BerntzenDirekte B (56)1.02.11+9.5615.51
18Asgeir LiumH 45- (46)1.04.40+14.5710.00
18Randi BudahlDirekte B (56)1.06.54+14.3917.03
23Kyrre GranH 45- (46)1.07.11+17.2810.23
40Jane Karine HelmersenDirekte B (56)1.28.39+36.2422.36
42Øyvind HelmersenH 55- (57)1.16.31+28.0414.13
53Gaute SkjønhaugH 11-12 (63)1.11.27+54.4129.53
Per-Jacob ØlstadH 55- (57)diskvalifisert

Fossekallen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Bjørg GårdhammerD 75- (3)diskvalifisert

Fossum IF

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kjersti HovD 55- (36)51.01+7.2212.32
4Lars Erik GjeinH 50-kort (12)56.25+2.3614.57
4Erlend SommerheinH 11-12 (63)19.29+2.438.09
5Sondre Zahl HagenDirekte A3 (50)37.15+3.1910.40
5Olav HasaasH 40-kort (15)53.34+16.5613.03
5Nils HæstadH 60- (37)51.14+4.3710.14
6Silje Andresen SkotteD 11-12 (43)22.44+5.389.30
7Jan Erik NæssDirekte A1 (27)1.10.35+11.499.33
7Leif StørmerH 50- (66)54.13+5.099.18
9Jan Øyvind WoldeneH 40-kort (15)1.04.19+27.4115.41
9Nina WoldeneDirekte C (36)53.20+15.5416.03
9Signe HoloD 14 (29)41.29+7.3011.27
11Harald BakkeH 45- (46)59.12+9.299.09
12Lars HjermstadH 60- (37)53.50+7.1310.46
13Ingrid G. KvålsgardDirekte A3 (50)42.25+8.2912.09
13Øystein HoloH 55- (57)55.43+7.1610.21
14Åsne HoloDirekte A2 (46)59.55+14.0413.11
16Richard Zeiner-GundersenH 60- (37)56.31+9.5411.18
16Steinar SkoglundH 70- (29)1.07.53+21.5616.14
16Pål SommerheinH 45- (46)1.03.14+13.319.47
17Ask Felland SætnanH 11-12 (63)24.32+7.4610.15
20Ivar MølnvikH 50- (66)1.01.58+12.5410.38
20Gunde TumelionisD 14 (29)50.50+16.5114.02
22Christian JomaasH 50- (66)1.02.13+13.0910.41
22Kristine WoldeneD 11-12 (43)31.11+14.0513.02
26Fridtjof JebsenH 55- (57)1.02.53+14.2611.41
31Bjørn HallanH 50- (66)1.06.18+17.1411.23
32Knut Jostein SætnanH 45- (46)1.22.16+32.3312.44
32Stein H. HagenH 50- (66)1.06.44+17.4011.27
33Magnhild T. MølnvikD 55- (36)1.16.43+33.0418.50
34Kristine BergDirekte A2 (46)1.19.03+33.1217.24
34Eldri HoloD 50- (48)1.14.18+22.5515.40
35Erik MikkelsenH 45- (46)1.25.45+36.0213.16
47Tormod BøeH 55- (57)1.23.21+34.5415.29
48Emil RostrupH 11-12 (63)52.57+36.1122.09
49Arild AndresenH 50- (66)1.14.25+25.2112.47
Maja Flydal JenstadD 9-10 (21)30.5314.17
Silje NIlsen BergN-åpen (101)fullført
Martin M. ForosN-åpen (101)fullført
Hans Eri TorpeN-åpen (101)fullført
Henrik Mikkelsen ForosH 11-12 (63)diskvalifisert
Magnus Flydal JenstadH 11-12 (63)diskvalifisert
Turid WilliksenD 17-C (13)ikke startet
Trond MyhreH 45- (46)ikke startet
Erlend BakkeH 13 (28)ikke startet
Sigbjørn ModalsliH 60- (37)ikke startet
Mikkel MichelsenH 11-12 (63)ikke startet
Anders GrevstadH 45- (46)ikke startet
Olav GrevstadH 11-12 (63)ikke startet
Sven Arne GylterudH 50- (66)ikke startet
Katrine BakkeD 45- (41)ikke startet
Johan MichelsenH 45- (46)ikke startet
Paul WadeH 55- (57)ikke startet

Fredrikstad SK

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Karin Skedsmo DanevadD 40-kort (12)42.1811.13
1Jenny DanevadD 11-12 (43)17.067.09
1Linda SolbergD 35- (9)52.049.55
2Espen DanevadH 45- (46)52.29+2.468.07
7Nanna AabyDirekte C (36)51.39+14.1315.33
7Audun NordbyH 13 (28)34.45+3.4010.22
8Ingunn Saur ModahlD 17-B (31)57.06+11.3517.05
8Kristoffer B. HelminsenDirekte A3 (50)39.13+5.1711.14
8Marte Hox BrynildsenD 13 (18)47.03+11.5614.02
15Hedvig Scheele SøylandD 11-12 (43)27.58+10.5211.42
24Camilla ImrikDirekte B (56)1.16.08+23.5319.25
25Anders BrynildsenDirekte A1 (27)1.52.54+54.0815.16
29Morten HelminsenDirekte A3 (50)1.02.35+28.3917.55
29Marianne ScheeleDirekte C (36)1.33.25+55.5928.08
36Adine Blakkestad IngesenDirekte A3 (50)1.06.23+32.2719.01
36Erling SøylandDirekte B (56)1.26.08+33.5321.58
38Hilde PoppeD 45- (41)1.32.39+45.2218.31
40Kjell Reidar MydskeH 45- (46)1.35.54+46.1114.50
44Anne-Sofie Hox BrynildsenDirekte B (56)1.32.18+40.0323.32
Ingrid Sofie Hox BrynildsenD 9-10 (21)21.309.57
Vilma DanevadD 9-10 (21)24.1911.15
Isak SolbergH 9-10 (29)18.498.42
Johanne Klavestad AabyN-åpen (101)fullført
Lotta Ringstad HoltN-åpen (101)fullført
Selmer Ringstad HoltN-åpen (101)fullført
Aksel SolbergN-åpen (101)fullført
Per-Erik HoltDirekte C (36)diskvalifisert
Jan Edvin BlomkvistH 55- (57)diskvalifisert
Thomas PoppeDirekte B (56)ikke startet
Vidar SolbergH 40- (20)ikke startet
Pål AngvollH 45- (46)ikke startet

Freidig

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tomas EidsmoH 50- (66)49.048.25
4Magnus LandstadH 75- (21)49.40+6.5314.26
5Alf Petter LynumH 13 (28)34.17+3.1210.14
5Una KittilsenD 14 (29)36.05+2.069.58
10Bjørnar LynumDirekte A2 (46)54.51+9.0012.04
17Anders WaageH 70- (29)1.11.55+25.5817.12
21Lina Storler SnøfuglD 14 (29)51.08+17.0914.07
22Tora KittilsenD 14 (29)51.21+17.2214.11
24Anthony LeroyerDirekte A1 (27)1.40.53+42.0713.39
26Mathias LeroyerDirekte A1 (27)2.05.51+1.07.0517.01
41Ingvil SnøfuglDirekte B (56)1.28.58+36.4322.41
Clara LeroyerN-åpen (101)fullført
Maria Strømdal WikD 14 (29)diskvalifisert
Ingerid ReinertsenDirekte B (56)diskvalifisert
Tina Strømdal WikD 40- (17)ikke startet
Kristoffer Strømdal WikH 14 (19)ikke startet
Jens Even StorhovH 50- (66)ikke startet
Gunn Kari HygenD 70- (13)ikke startet

Frol IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ivar  WibeDirekte A2 (46)ikke startet

Frøyland IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Trine SelvikvågD 17-B (31)47.23+1.5214.11
4Rune SvihusH 17-kort (10)1.01.29+14.5313.32
5Bjørnar Andre Alvær SandsmarkH 17-kort (10)1.06.05+19.2914.33
8Jonas Bolstad ScheieH 17-kort (10)1.21.09+34.3317.52
Håvard SvihusH 40-kort (15)diskvalifisert

Førde IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Kristian BråtenDirekte A2 (46)57.58+12.0712.46
15Jonas MossestadDirekte C (36)59.50+22.2418.01
18Anita E. HoleDirekte C (36)1.07.28+30.0220.19
35Knut Even HoleDirekte A3 (50)1.06.21+32.2519.00
Vegar HoleDirekte A3 (50)ikke startet

Ganddal IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Arild AasheimH 55- (57)48.279.00
1Aud Hognestad TaksdalD 45- (41)47.179.27
2Anna TaksdalD 14 (29)34.02+0.039.24
6Trine Bolstad ScheieD 17- (16)1.03.40+11.0111.32
11Ove OalandH 65- (19)1.10.07+19.5314.47
14Bjarne GimreH 65- (19)1.14.55+24.4115.48
18Tore RøddeDirekte B (56)1.06.54+14.3917.03
21Ann Karin TjørhomD 55- (36)1.02.38+18.5915.23
24Ann-Cathrin Nybak UrdalD 50- (48)1.06.08+14.4513.57
28Ragnhild AuglændD 55- (36)1.10.38+26.5917.21
32Vibeke LamarkD 45- (41)1.18.13+30.5615.38
38Trond LamarkH 50- (66)1.08.49+19.4511.49
55Marius RøddeH 11-12 (63)1.13.08+56.2230.35
Maria Nilsson RøddeDirekte B (56)brutt
Knut SkjævelandH 75- (21)ikke startet
Oddvar TaksdalH 50- (66)ikke startet

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Willy GrønstadH 70- (29)51.18+5.2112.16

Gjø-Vard OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marie KravdalD 14 (29)33.599.23
2Sigmund HansenH 40-kort (15)42.39+6.0110.24
6Astrid KravdalD 40- (17)1.01.39+9.1811.44
9Torbjørn KravdalH 40- (20)1.18.59+14.2510.16
9Peder Fossheim AsplinH 17- (22)1.21.33+12.4510.08
10May Lise KloppbakkenD 17-kort (15)1.27.12+38.4421.16
11Elling Fossheim AsplinH 17- (22)1.23.49+15.0110.25
12Even ErlienH 40-kort (15)1.18.34+41.5619.09
18Hege SolerødD 50- (48)1.01.04+9.4112.52
23Eiril Erlien SolerødD 11-12 (43)31.41+14.3513.15
24Silje Grøtan TorpDirekte C (36)1.16.51+39.2523.08
36Berit BergsetD 45- (41)1.28.34+41.1717.42
46Roar SkoglundDirekte B (56)1.44.11+51.5626.34
Eline KravdalD 9-10 (21)27.0212.30
Elisa Kaderkova MæhlumN-åpen (101)fullført
Ulrikke Visted-HansenN-åpen (101)fullført
Ole Petter Visted-HansenUtvikling N (7)1.08.3620.58
Emilie Kloppbakken StenbrendenD 11-12 (43)diskvalifisert
Ella SkoglundD 17-C (13)ikke startet

Gneist, IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Jan SteinegerH 60- (37)58.39+12.0211.43

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Trygve RognstadH 50-kort (12)58.25+4.3615.29
9Anne Marie TimenesD 65- (14)1.08.26+16.2619.53
11Eivind HagenH 80- (15)55.10+20.4520.25

Halden SK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emil WingstedtDirekte A1 (27)58.467.57
1Tore SandvikH 45- (46)49.437.41
2Ingrid Kronborg BronebakkD 40- (17)52.53+0.3210.04
2Irene Felde OlaussenDirekte C (36)42.36+5.1012.49
3Ellen Kathrine SvendsbyD 45- (41)51.41+4.2410.20
3Sigrid Schmitt GranD 13 (18)39.22+4.1511.45
4Martin JullumDirekte A3 (50)36.46+2.5010.32
4Anja WingstedtD 40- (17)57.54+5.3311.01
4Inger H. KyerkreitDirekte C (36)45.19+7.5313.38
4Runa Lien BackstrømD 45- (41)52.42+5.2510.32
6Karianne HaugeDirekte A3 (50)38.01+4.0510.53
7Lene SandvikDirekte B (56)58.27+6.1214.54
8Martin BryggenH 13 (28)35.37+4.3210.37
12Sverre SandvikH 13 (28)41.39+10.3412.25
16Guro BryggenDirekte A3 (50)46.02+12.0613.11
16Inger Anne Svendsby BraarudD 13 (18)59.42+24.3517.49
17Ane Sofie Næss BjørgulDirekte A2 (46)1.01.02+15.1113.26
18Jim OlaussenDirekte A1 (27)1.29.46+31.0012.08
18Åse Valero KjerkreitD 13 (18)1.11.51+36.4421.26
29Minna Sofie WingstedtD 11-12 (43)37.13+20.0715.34
57Aksel Johan SandvikH 11-12 (63)1.59.50+1.43.0450.08
Hanna HaldinD 9-10 (21)31.5514.46
Joel Bronebakk JohanssonH 9-10 (29)20.179.23
Håkon BryggenH 9-10 (29)29.4613.46
Johan Fredrik Svendsby BraarudH 9-10 (29)35.4516.33
Ville Emil WingstedtH 9-10 (29)19.068.50
Elias Hauge BjuganN-åpen (101)fullført
Torstein KjerkreitN-åpen (101)fullført
Marie Lien BackstrømDirekte B (56)diskvalifisert
Liam WingstedtDirekte B (56)diskvalifisert
Miguel ValeroDirekte B (56)brutt
Andreas JohanssonH 40- (20)ikke startet
Fredrik DelåsH 45- (46)ikke startet
Vendula HaldinD 35- (9)ikke startet

Hamar OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Inger E. VamnesD 80- (2)49.33+5.4818.21
5Liv FeiringD 70- (13)1.07.18+17.3919.33
14Trond FeiringH 75- (21)1.04.18+21.3118.41
37Elin Moe GræsliDirekte A3 (50)1.06.46+32.5019.07
Terje MalmH 70- (29)ikke startet

Haugesund IL Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Grethe Paulsen VieD 40-kort (12)1.22.07+39.4921.46
13Erik Utne VieH 40-kort (15)1.24.17+47.3920.33
31Randi EngløkkD 45- (41)1.14.54+27.3714.58
34Hanna Eline EngløkkD 11-12 (43)41.28+24.2217.21
46Solfrid H. ThuestadD 50- (48)1.30.36+39.1319.06
64Erik EngløkkH 50- (66)1.36.31+47.2716.35
Åsmund Paulsen VieUtvikling B (8)ikke startet

Hedrum OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Annika van RaaijD 13 (18)39.38+4.3111.49
Elise Nauf  BorgersenN-åpen (101)fullført
Fredrik Nauf BorgersenN-åpen (101)fullført
Martin NordkveldeN-åpen (101)fullført

Hellas Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Mikael NybergH 50- (66)57.29+8.259.52

Heming Orientering

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Tora VollsetD 17-B (31)47.27+1.5614.12
4Dagrun MelkildD 55- (36)51.40+8.0112.41
6Nils Petter FremmingH 55- (57)51.06+2.399.29
6Eirik Næss-UlsethH 60- (37)51.26+4.4910.17
7Elle M. MelbyeD 65- (14)58.23+6.2316.58
8Henni Hattestad KristensenD 11-12 (43)24.23+7.1710.12
9Anders Næss-UlsethH 14 (19)53.09+19.1213.27
11Egil Wickstrand IversenH 60- (37)53.45+7.0810.45
12Ingrid Merete JebsenD 11-12 (43)26.00+8.5410.52
14Thor VollsetH 17-B (15)1.13.58+25.4718.52
14Signe Astrup ArnesenD 50- (48)58.46+7.2312.23
15Runa SkyttersæterD 55- (36)58.46+15.0714.26
18Helge BjaalandH 75- (21)1.09.54+27.0720.19
19Øystein ØstermannH 55- (57)58.47+10.2010.55
19Lukas Jones ArnesenH 13 (28)50.17+19.1215.00
21Johan JebsenH 45- (46)1.06.22+16.3910.16
24Marit InngjerdingenD 45- (41)1.07.49+20.3213.33
24Jøran KristensenH 45- (46)1.07.32+17.4910.27
25Knut Erling ØenH 50- (66)1.03.14+14.1010.51
27Ann Elin FlågenD 45- (41)1.10.12+22.5514.02
28Karoline JebsenD 14 (29)1.34.22+1.00.2326.04
29Kimme ArnesenH 50- (66)1.05.23+16.1911.14
30Lasse ArnesenH 50- (66)1.06.14+17.1011.22
33Astrid ReuschD 11-12 (43)41.19+24.1317.17
39Harald Eide-FredriksenH 50- (66)1.09.18+20.1411.54
47Marianne ReuschD 50- (48)1.36.16+44.5320.18
59Anders FlågenH 50- (66)1.23.21+34.1714.19
60Roger ØstvoldH 50- (66)1.23.46+34.4214.23
Annika Næss-UlsethD 9-10 (21)27.5412.54
Alf Hattestad KristensenH 9-10 (29)23.1610.46
Kajsa Harstad ArntsenN-åpen (101)fullført
Alf Hattestad KristensenN-åpen (101)fullført
Jørgen ReuschN-åpen (101)fullført
Live ØstvoldDirekte A3 (50)diskvalifisert
Guro HarstadD 45- (41)diskvalifisert
Christian ReuschH 45- (46)ikke startet

Hisøy OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Widar Taxth LølandH 70- (29)59.13+13.1614.10
14Malin HaugeDirekte A3 (50)43.17+9.2112.24
19Martin BjørkenesDirekte A1 (27)1.30.18+31.3212.13
25Marianne HaugeD 45- (41)1.08.33+21.1613.42
44Marianne BjørkenesDirekte A3 (50)1.24.46+50.5024.17
49Ann Mari StudsrudDirekte B (56)1.57.13+1.04.5829.54
Inge HaugeH 50- (66)ikke startet

Høydalsmo IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Asbjørn BygglandH 40- (20)1.17.53+13.1910.07

Idrettslaget Dyre Vaa

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Thea Aksvik WienengaUtvikling C (18)54.2916.24
4Nils Albert AamandDirekte A2 (46)49.14+3.2310.50
16Astrid Fugleneb AamandDirekte A2 (46)1.00.56+15.0513.25
32Tore TjønnDirekte C (36)2.11.02+1.33.3639.28
32Per Morten WienengaDirekte A3 (50)1.05.30+31.3418.46
Haakon Fugleneb AAmandN-åpen (101)fullført
Randi Fugleneb AamandUtvikling N (7)1.02.2319.04
Sunniva Tjønn JackobsenUtvikling N (7)1.02.2719.05
Eirik Tjønn JacobsenUtvikling C (18)diskvalifisert
Sigrid Fugleneb AamandD 11-12 (43)ikke startet

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Bjørn Idar SætranH 50- (66)1.01.05+12.0110.29

IK Grane Arendal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Thea Vågsnes SælsbråtenUtvikling C (18)1.24.1325.21
1Stig AlvestadDirekte A3 (50)33.569.43
7Andreas SælsbråtenH 17-kort (10)1.11.59+25.2315.51
11Liv Cathrine SælsbråtenD 17-C (13)1.21.59+35.2824.41
34Janne  ThygesenDirekte A3 (50)1.05.49+31.5318.51

IK Stern

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ulla LindheD 75- (3)41.2615.20
7Henrik HvoslefH 75- (21)53.58+11.1115.41

IK Uven

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Carl-Henrik HallbergH 85- (4)1.07.18+10.4024.55
8Rosa JohanssonD 70- (13)1.14.39+25.0021.42
Karl-Axel JohanssonH 75- (21)diskvalifisert

IL BUL-Tromsø

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gjermund UrsetH 50- (66)52.44+3.409.03
7Astrid Elida Vaeng BernhardsenD 13 (18)45.19+10.1213.31
12Eline Andrea Vaeng BernhardsenD 13 (18)48.51+13.4414.34
21Anna KarlqvistD 45- (41)1.07.08+19.5113.25
24Ronja Götsch IversenD 11-12 (43)32.14+15.0813.29
39Rune GraversenH 45- (46)1.30.42+40.5914.02
Atle IversenDirekte A2 (46)diskvalifisert

IL GeoForm

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Kristin SletnerD 17-kort (15)1.13.29+25.0117.55
17Audrun UtskarpenD 45- (41)1.02.27+15.1012.29
47Guttorm EggeH 50- (66)1.11.35+22.3112.17

IL Gular

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Heine LingaH 17-B (15)55.31+7.2014.09
8Arne JohannesenH 60- (37)53.09+6.3210.37
8Tom Eirik EikangerH 50- (66)55.37+6.339.33
10Odin LingaH 17-kort (10)1.35.31+48.5521.02
16Hege FjellbirkelandD 55- (36)1.00.30+16.5114.51
22Tore JuvikH 55- (57)59.52+11.2511.07
29Svein LingaH 60- (37)1.04.01+17.2412.48
32Jan Petter HansenH 55- (57)1.06.54+18.2712.26

IL Hauken

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Henrik Repstad StoremyrH 14 (19)59.52+25.5515.09
14Kent Morgan StoremyrH 40-kort (15)1.38.31+1.01.5324.01
29Kristin Repstad StoremyrD 17-B (31)1.43.00+57.2930.50
47Ole Magnus StoremyrH 11-12 (63)51.57+35.1121.44

IL Imås

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sandra Sofie TømtUtvikling C (18)49.4014.57
14Øyvin SimonsenH 70- (29)1.07.17+21.2016.05
19Per Kristian TømtDirekte A2 (46)1.02.16+16.2513.42

IL Koll

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin Christoffer BorgH 14 (19)33.578.35
2Jarl MagnusDirekte A1 (27)1.01.13+2.278.17
2Sofie Oraug-RyghD 17-B (31)46.29+0.5813.55
5Fredrik WulfsbergDirekte C (36)47.06+9.4014.11
7Kjell MarksetH 60- (37)51.44+5.0710.20
8Jan Tore LudvigsenDirekte A2 (46)53.27+7.3611.46
10Tobias Tronbøl LiumH 14 (19)56.38+22.4114.20
11Magnus LøbergDirekte B (56)1.01.21+9.0615.39
14Marit R. LøbergDirekte C (36)59.26+22.0017.54
15Ragnhild BråtenDirekte A2 (46)1.00.28+14.3713.19
15Jonas HickenH 14 (19)1.07.29+33.3217.05
15Pauline MyklebustD 14 (29)47.39+13.4013.09
30Pål MyklebustDirekte B (56)1.22.25+30.1021.01
30Hege AndersenDirekte C (36)1.52.57+1.15.3134.01
Ole Jacob MyklebustH 9-10 (29)42.5019.49
Karl Oraug RyghH 9-10 (29)15.457.17
Ludvig Balchen LudvigsenN-åpen (101)fullført
Erlend Bråten BergeN-åpen (101)fullført
Ola Bråten BergeN-åpen (101)fullført
Bastian Hagen-BoldinghN-åpen (101)fullført
Mari Oraug RyghN-åpen (101)fullført
Marte BalchenD 17-kort (15)diskvalifisert
Knut SandvenH 45- (46)diskvalifisert
Lotta MyhreDirekte B (56)ikke startet
Elvira SandvenDirekte C (36)ikke startet
Ingvild Maria Felicia Halvares OlsenN-åpen (101)diskvalifisert
Olav Robøle LøbergH 9-10 (29)ikke startet
Markus Husby SandvenN-åpen (101)ikke startet

IL Leik

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Tone AlmåsD 50- (48)55.09+3.4611.38
40Mai Iren AlmåsD 50- (48)1.20.37+29.1417.00

IL Strand-Ulv

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Knut J NerhusH 65- (19)1.27.32+37.1818.28
36Triana K NerhusD 11-12 (43)42.14+25.0817.40

Indre Østfold OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Marie Solheim HaugerudD 55- (36)43.3910.43
2Anders TaraldrudH 75- (21)43.44+0.5712.42
5Ann Helen Aabogen HaugaardD 40-kort (12)1.03.34+21.1616.51
10Anne SørumD 60- (12)1.30.48+43.4622.18
13Sture OttesenH 60- (37)54.28+7.5110.53
37Torill VisterD 50- (48)1.15.23+24.0015.54
Eva TaraldrudD 65- (14)diskvalifisert
Ina BlågestadD 17-B (31)ikke startet
Rune BlågestadH 45- (46)ikke startet

Kjose IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Mari Bjørnø SjulstadD 17-B (31)1.04.34+19.0319.19
30Reidun Bjørnø SjulstadD 17-B (31)1.50.12+1.04.4132.59

Kolbotn og Skimt OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Håvard HarstadH 40- (20)1.12.21+7.479.24
4Nils Anders NiklassonH 14 (19)41.52+7.5510.35
4Pamela ÅstenD 50- (48)52.43+1.2011.07
8Bengt NiklassonH 55- (57)52.27+4.009.44
9Marit VågsnesD 70- (13)1.17.29+27.5022.31
10Sissel OlaisenD 70- (13)1.23.38+33.5924.18
11Bodil KlakeggD 65- (14)1.24.07+32.0724.27
11Vera Telje SjølieD 70- (13)1.25.51+36.1224.57
12Henrik HarstadH 11-12 (63)22.42+5.569.29
15Veronica Elena SvindsethD 17-B (31)1.06.58+21.2720.02
15Isabel HandstangerD 17- (16)1.21.26+28.4714.45
20Knut BjørkeloH 55- (57)59.03+10.3610.58
24Geir TrøanH 70- (29)1.49.04+1.03.0726.05
27Trond MørketrøDirekte A1 (27)2.35.51+1.37.0521.05
29Jon Aaby MørketrøDirekte A2 (46)1.13.32+27.4116.11
44Sigurd OlaisenH 11-12 (63)39.35+22.4916.33
52John YtternesH 55- (57)1.38.17+49.5018.16
Helene HarstadD 9-10 (21)31.1414.27
Monica FeylingD 50- (48)ikke startet
Selma FeylingD 9-10 (21)ikke startet

Kongsberg OL

66 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ane Kristine EidUtvikling C (18)49.3214.55
0Håkon ØverbyUtvikling C (18)1.08.0620.30
1Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (63)16.467.00
1Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (17)52.219.58
1Ingrid KvistadD 50- (48)51.2310.50
2Karoline BredlandD 40-kort (12)52.31+10.1313.55
2Finn Åge ØsternH 80- (15)43.27+9.0216.05
2Linnea OlofssonD 17- (16)57.27+4.4810.24
3Andreas Myrvold SkovlystH 14 (19)40.13+6.1610.10
3Bjørn HaavengenH 17- (22)1.13.16+4.289.06
4Odd StrandH 50- (66)53.21+4.179.10
4Knut KjemhusH 80- (15)46.34+12.0917.14
6Lene FlessebergD 17-B (31)49.01+3.3014.40
6Unn Hilde HeggedalD 55- (36)53.02+9.2313.01
6Borgar SkjelbredH 14 (19)47.40+13.4312.04
6Iselin HøivoldD 13 (18)41.15+6.0812.18
7Øyvind DrageH 55- (57)51.43+3.169.36
7Anita Sørensen DrageD 50- (48)53.32+2.0911.17
8Ingjerd SommerstadD 45- (41)55.36+8.1911.07
10Harald BerganH 17-B (15)1.02.50+14.3916.01
10Ingar HåkonsenH 75- (21)55.41+12.5416.11
10Amalie Myrvold SkovlystD 11-12 (43)24.38+7.3210.18
12Hilde StorløkkenD 55- (36)56.00+12.2113.45
13Syver LøkenH 50- (66)58.33+9.2910.03
13Kari StrandD 40- (17)1.08.36+16.1513.04
13Marte EgerD 11-12 (43)26.05+8.5910.54
16Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (21)1.08.42+25.5519.58
16Mette MaudalDirekte B (56)1.05.52+13.3716.48
16Svein-Erik SøgårdH 55- (57)57.16+8.4910.38
18Ellen GustafssonD 45- (41)1.05.31+18.1413.06
19Per Øivind EgerH 50- (66)1.01.16+12.1210.31
20Elise RenardD 11-12 (43)30.53+13.4712.55
21Marianne OmdalD 50- (48)1.02.49+11.2613.15
23Arne BisethH 11-12 (63)28.07+11.2111.45
24Elisabeth HetlevikD 55- (36)1.04.44+21.0515.54
26Jan Olav BerganH 11-12 (63)28.34+11.4811.57
26Synne Sommerstad RøsteD 14 (29)1.03.29+29.3017.32
30Åsne HaavengenDirekte A2 (46)1.16.04+30.1316.45
30Øivind MyhreH 60- (37)1.04.12+17.3512.50
30Jarand GustafssonH 11-12 (63)30.02+13.1612.33
30Kristin EgerD 45- (41)1.14.15+26.5814.51
32Atle WølloDirekte A2 (46)1.17.11+31.2017.00
33Marte Karine LarsenDirekte A2 (46)1.18.09+32.1817.12
34Hilde MoholthDirekte B (56)1.24.42+32.2721.36
35Børge BrubækH 55- (57)1.08.58+20.3112.49
36Arild LarsenDirekte A2 (46)1.25.37+39.4618.51
36Bjørn Victor LarsenH 55- (57)1.09.28+21.0112.54
38Barbara Willkommen EikenD 50- (48)1.16.28+25.0516.07
38Pål Martin EidH 45- (46)1.30.06+40.2313.56
39Andrea VaneboDirekte A2 (46)1.34.06+48.1520.43
39Arild StorheimH 55- (57)1.12.20+23.5313.26
40Roger Andre VaneboH 55- (57)1.13.28+25.0113.39
43Gunn Jorunn TveitenD 50- (48)1.22.15+30.5217.21
46Per GustafssonH 50- (66)1.11.31+22.2712.17
49Jon StrandH 11-12 (63)54.50+38.0422.56
53Erik HøivoldH 55- (57)1.48.47+1.00.2020.13
53Hans Otto ØverbyH 50- (66)1.19.11+30.0713.36
54Torgeir BrandalH 55- (57)2.12.06+1.23.3924.33
57Øystein SkjelbredH 50- (66)1.22.56+33.5214.14
66Terje Ulla EikenH 50- (66)2.00.50+1.11.4620.45
Jakob Bredland EidH 9-10 (29)20.479.37
Mathias Bredland EidH 9-10 (29)16.387.42
Mathis RenardH 9-10 (29)21.3810.00
Erik BerganN-åpen (101)fullført
Olai BisethN-åpen (101)fullført
Pirjo LuchsingerDirekte A3 (50)diskvalifisert
Tommy SæterH 17-B (15)ikke startet
Espen RøsteH 45- (46)ikke startet
Cora EbnerD 45- (41)ikke startet
Erlend HaugH 55- (57)ikke startet
Are BisethH 45- (46)ikke startet

Konnerud IL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emma Grete Feyling HaareD 65- (14)52.0015.06
3Trond BaklidH 17-B (15)51.32+3.2113.08
8Nikolai NordhaugDirekte B (56)59.16+7.0115.07
8Steinar RuudH 80- (15)50.40+16.1518.45
9Tove SildnesD 17-B (31)58.49+13.1817.36
10August Hellerud SireH 13 (28)40.27+9.2212.04
11Kirsten GjermstadD 17-B (31)1.00.34+15.0318.08
11Lars BaklidDirekte A2 (46)56.49+10.5812.30
11Elsa Sofie Lysheden-VogtD 13 (18)48.18+13.1114.25
14Johanne StorhaugD 13 (18)51.40+16.3315.25
15Pål-Espen NordhaugDirekte B (56)1.04.48+12.3316.31
16Ola Gjermstad PettersenH 11-12 (63)23.38+6.529.53
17Hans Lyder HaareH 65- (19)1.27.57+37.4318.33
20Tove HeimdalD 50- (48)1.02.29+11.0613.10
20Line NordhaugDirekte C (36)1.12.28+35.0221.49
21Benedicte NordhaugDirekte C (36)1.12.29+35.0321.49
22Geir Holm GundersenH 60- (37)59.41+13.0411.56
25Martine Gjermstad PettersenD 14 (29)1.02.39+28.4017.18
28Morten Herman VogtDirekte A1 (27)2.38.04+1.39.1821.23
31Line BjørnåsDirekte B (56)1.22.58+30.4321.09
37Bernt HellerudH 45- (46)1.27.04+37.2113.28
40Jonatan Herman Lysheden-VogtH 11-12 (63)35.51+19.0515.00
45Marcus Rygg SyvertsenH 11-12 (63)43.12+26.2618.04
63Hans Jørgen KrogstieH 50- (66)1.34.19+45.1516.12
Sindre Elias Lysheden-VogtH 9-10 (29)1.07.4531.21
Fredrik Fet AndersenH 13 (28)diskvalifisert
Erik Feyling HaareH 17- (22)ikke startet
Anne-Sofie LyshedenDirekte B (56)ikke startet
André JægtvikH 45- (46)ikke startet

Kristiansand OK

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christian BøenH 35- (10)1.00.127.49
3Eirik Heddeland MartensH 35- (10)1.08.14+8.028.52
3Jack BjørnsenH 60- (37)50.48+4.1110.09
4Thorbjørn VærpH 40-kort (15)53.02+16.2412.56
10Grete HitreskogD 17-C (13)1.20.53+34.2224.21
14Jon BjørgumH 60- (37)55.28+8.5111.05
15John HansenH 60- (37)55.36+8.5911.07
18John RundeH 17- (22)1.46.18+37.3013.13
24Jan BlandkjennH 60- (37)1.00.21+13.4412.04
25Ragnhild HaldD 55- (36)1.06.53+23.1416.25
27Ingvild MulenD 50- (48)1.07.01+15.3814.08
28Målfrid KonstD 45- (41)1.10.35+23.1814.07
34Per LarsenH 60- (37)1.29.25+42.4817.53
37Geir KristiansenDirekte A2 (46)1.26.03+40.1218.57
42Liv Bente H FriestadDirekte A3 (50)1.13.59+40.0321.11
43Bjørn A FriestadDirekte B (56)1.31.42+39.2723.23
50Øyvind MikkelsenH 50- (66)1.14.52+25.4812.51
56Lars KostølH 11-12 (63)1.21.42+1.04.5634.11
Linea DalandN-åpen (101)fullført
Maria KostølUtvikling B (8)50.1315.02
Sofie Beckmann KristiansenUtvikling N (7)42.0012.50
Svein ØderudH 70- (29)diskvalifisert
Signe Emilie LynnebakkenD 11-12 (43)brutt
Una Glende JansonD 17-kort (15)ikke startet
Åsulv Birkeland StormoenH 17-kort (10)ikke startet
Silje BøenD 17-kort (15)ikke startet
Linn Carina DalandD 40- (17)ikke startet
Morten HulløenH 60- (37)ikke startet
Sondre Aasrum NilssenN-åpen (101)diskvalifisert

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Tollef TjentlandH 11-12 (63)28.28+11.4211.54
Hallvard TjentlandUtvikling B (8)ikke startet

Larvik OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Maren Sofie FremstadD 13 (18)47.33+12.2614.11
12Agathe BrathagenD 14 (29)42.50+8.5111.49
16Iril RingheimD 14 (29)48.53+14.5413.30
29Kristian Kaupang LyeH 11-12 (63)29.13+12.2712.13
38Ingvild RingheimD 11-12 (43)46.12+29.0619.19
Ana Zagar NesN-åpen (101)fullført
Mathias SundbyN-åpen (101)fullført
Magnus FrøydN-åpen (101)ikke startet

Lierbygda OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gunhild HennumD 60- (12)47.0211.33
2Sigurd Paulsen AskH 17-C (5)48.13+6.2614.31
2Sindre Jansson HaverstadH 17- (22)1.10.00+1.128.42
3Helga HaverstadD 60- (12)52.42+5.4012.56
7Marianne SpanliD 60- (12)1.09.10+22.0816.59
20Trine Marit Justad RaaenD 55- (36)1.02.14+18.3515.17
Ingemar Jansson HaverstadH 60- (37)ikke startet
Bjørn-Willy ArntzenH 50- (66)ikke startet

Lillehammer OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Johan Elia SkjåkUtvikling C (18)54.3816.27
2Kjetil SkjåkH 17-B (15)50.10+1.5912.47
7Valborg MadslienD 45- (41)54.42+7.2510.56
8Anne LofthusD 55- (36)53.56+10.1713.15
10Jon Vegard LundeH 80- (15)51.50+17.2519.11
19Ida Øverli StøenD 11-12 (43)29.45+12.3912.26
Magnhild Kleppa MadslienD 9-10 (21)15.367.13
Martin Lien StøenN-åpen (101)fullført
Sebastian Welhaven ThorstadUtvikling N (7)51.5215.51
Ivar Kleppa MadslienH 11-12 (63)diskvalifisert
Sebastian Welhaven ThorstadH 11-12 (63)diskvalifisert
Tanja Carmen SkjåkDirekte C (36)diskvalifisert

Lillomarka OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Brynjar FredheimDirekte A2 (46)45.5110.05
2Toril HallanD 55- (36)49.53+6.1412.15
4Hanne FredheimDirekte B (56)55.19+3.0414.06
4Hallvard FjærH 60- (37)51.08+4.3110.13
6Mathilde SønsterudbråtenD 17-kort (15)1.10.58+22.3017.18
6Svein NygårdH 50- (66)54.03+4.599.17
9Martin GranlyH 60- (37)53.31+6.5410.42
9Vidar BenjaminsenH 55- (57)52.29+4.029.45
13Boye WangensteenH 11-12 (63)23.16+6.309.44
13Audun SanderudDirekte B (56)1.03.27+11.1216.11
34Alfred Holtan SanderudH 11-12 (63)33.07+16.2113.51
Henny Holtan SanderudN-åpen (101)fullført
Stian LillegårdH 17-C (5)ikke startet
Eskil BrændenH 14 (19)ikke startet
Bjørn WangensteenH 45- (46)ikke startet

Malvik IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Marte P. H AndresenDirekte C (36)57.29+20.0317.18
14Christian Andre AndresenH 40- (20)1.37.10+32.3612.38
46Jens Anton AndresenH 11-12 (63)49.46+33.0020.49
Ole Einar AndresenN-åpen (101)fullført
Sofie Laura AndresenN-åpen (101)fullført
Lars Erik StrømsnesH 50- (66)ikke startet

Mellembygd OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Axel Juell TheisenH 55- (57)58.17+9.5010.50

Mo OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Lars  SolliDirekte A1 (27)1.15.28+16.4210.12
10Martin KaspersenH 50-kort (12)1.29.05+35.1623.37
10Morten LindH 35- (10)2.05.17+1.05.0516.17Last ned GPS-spor i gpx-format
21Even-Johan KaspersenDirekte A1 (27)1.35.13+36.2712.53
29Doris Stien KaspersenD 45- (41)1.13.27+26.1014.41
31Hilde Sofie HansenD 50- (48)1.12.20+20.5715.15
Line RuudD 17- (16)diskvalifisert

Modum OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Erik LindstrømH 65- (19)1.03.17+13.0313.21
8David LøverDirekte A1 (27)1.13.29+14.439.56
17Ingvild Løver ThonDirekte B (56)1.06.06+13.5116.51
20May Ingela HopeD 45- (41)1.06.21+19.0413.16
23Hanne Løver ThonDirekte A2 (46)1.06.18+20.2714.36
27Roar ByeH 55- (57)1.03.22+14.5511.46
37Frida HopeD 11-12 (43)43.16+26.1018.06
Gunnar HopeH 55- (57)diskvalifisert

Måren OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (2)43.4516.12
28Morten DueH 60- (37)1.03.27+16.5012.41

Neverfjord IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Tiril Markussen PrydzN-åpen (101)fullført
Peter PrydzH 50-kort (12)ikke startet
Henrik MarkussenN-åpen (101)diskvalifisert

Nidarøst OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Leidulv VinjeH 75- (21)42.4712.26
31Bjørn P. LøvåsH 45- (46)1.21.56+32.1312.40
33Marianne LøvåsDirekte A3 (50)1.05.32+31.3618.46
38Tormod LangaasDirekte B (56)1.27.35+35.2022.20

Nittedal OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Hans TrøanDirekte A1 (27)1.08.14+9.289.13
6Lars BredalenH 17-kort (10)1.08.44+22.0815.08
10John Thomas PetersenH 70- (29)1.04.41+18.4415.28
22Monica Renate TrøanDirekte B (56)1.11.10+18.5518.09
22Astrid Kristin RuudD 50- (48)1.05.04+13.4113.43
Ole Jakob TrøanH 9-10 (29)30.2314.03
Simen TrøanN-åpen (101)ikke startet

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Helen Margrethe SchjelderupD 55- (36)1.45.24+1.01.4525.53

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Uno HanslienDirekte A3 (50)58.10+24.1416.40

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Liv PaltielDirekte A3 (50)59.47+25.5117.07

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Elisabeth PrestegårdDirekte C (36)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Peter SvenningDirekte C (36)48.21+10.5514.33

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Martin LauritzsenDirekte C (36)1.29.39+52.1327.00

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Tone AbrahamsenN-åpen (101)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Aurelius Maury-AvelineN-åpen (101)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jaran Idland NilsenN-åpen (101)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sanna Aasrum NilssenN-åpen (101)diskvalifisert

Notodden OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Synne SandvenD 14 (29)34.02+0.039.24
5Rasmus EngehultH 11-12 (63)19.43+2.578.14
6Sveinung RekaaH 65- (19)1.05.31+15.1713.49
9Erling Dahl BorkamoH 17-kort (10)1.24.25+37.4918.35
10Jørn MyrlandDirekte A3 (50)41.12+7.1611.48
12Anne Carine Dahl BorkamoD 17-kort (15)1.33.32+45.0422.48
12Kristin SandvenD 50- (48)55.20+3.5711.40
22Mia EngehultD 17-B (31)1.13.50+28.1922.06
27Elin SlokvikD 17-B (31)1.28.40+43.0926.32
27Ada Othilie Dahl BorkamoD 14 (29)1.07.24+33.2518.37
32Tov Arne BondalH 60- (37)1.13.06+26.2914.37
36Rune EngehultH 50- (66)1.08.17+19.1311.43
Tuva Dahl BorkamoD 9-10 (21)36.0516.42
Sondre Dahl BorkamoH 11-12 (63)diskvalifisert
Torgrim GjestrudH 17-B (15)ikke startet
Veslemøy VærvågenD 17-C (13)ikke startet
Hugo A. ChristensenH 65- (19)ikke startet
Anna GjestrudD 11-12 (43)ikke startet
Halvor GjestrudH 9-10 (29)ikke startet

NTNUI

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Camilla ÖhmanD 17-kort (15)54.11+5.4313.12
3Adrian OpheimDirekte A2 (46)49.04+3.1310.48
5Kristoffer NeslandDirekte A2 (46)50.17+4.2611.04
25Lene Therese MyrlandDirekte A2 (46)1.09.22+23.3115.16
Vegard Vaeng BernhardsenH 17- (22)diskvalifisert

Nydalens SK

62 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jostein AndersenH 40-kort (15)36.388.56
1Terje Wiig MathisenH 60- (37)46.379.19
1Sofie AarnesD 17- (16)52.399.32
1Eira Skaarer WiklundD 13 (18)35.0710.28
2Sindre LangaasH 55- (57)48.51+0.249.04
2Elisabeth IngvaldsenD 45- (41)48.33+1.169.42
2Helene ScheeleD 11-12 (43)17.39+0.337.23
3Knut AaldeDirekte A3 (50)36.26+2.3010.26
3Mariell ArntzenD 17- (16)1.01.24+8.4511.07
3Kari MadslienD 50- (48)52.36+1.1311.05
3Marie Rygh HoltenD 35- (9)56.24+4.2010.44
4Maja Mo HjelsethD 14 (29)35.54+1.559.55
4Anja Berge GjellestadD 35- (9)56.58+4.5410.51
4Ellen Marie TurterD 60- (12)54.33+7.3113.24
5Per Øyvind SteneH 45- (46)54.36+4.538.27
5Marianne BakkenD 17- (16)1.03.15+10.3611.27
5Josefine Oraug RyghD 11-12 (43)22.27+5.219.23
6Inge LindsethDirekte A1 (27)1.09.30+10.449.24
6Esten KorenH 45- (46)55.07+5.248.31
6Finn Gjerull RyghH 40- (20)1.17.44+13.1010.06
8Simen A BjøringsøyH 17- (22)1.21.26+12.3810.07
8Anne-Lene Bakken UlsethD 50- (48)54.23+3.0011.28
8Marie ScheeleD 14 (29)39.00+5.0110.46
8Knut LandstadH 45- (46)55.25+5.428.34
9Aleksander Rygh HoltenDirekte A2 (46)53.52+8.0111.51
10Dana B. SteneD 40- (17)1.06.28+14.0712.39
10Else Kari Nordli ScheeleD 45- (41)56.39+9.2211.19
11Mari AarsethD 14 (29)42.13+8.1411.39
11Anny ØenD 45- (41)57.57+10.4011.35
12Ada WulfsbergDirekte A3 (50)42.01+8.0512.02
14Jon Iver BakkenH 50- (66)59.11+10.0710.10
17Einar LunøeH 50- (66)1.01.03+11.5910.29
17Anne DahlD 55- (36)1.00.47+17.0814.56
17Ottar WiklundDirekte A1 (27)1.28.55+30.0912.01
18Helena AxelssonDirekte A3 (50)46.24+12.2813.17
19Sondre HafskjoldH 11-12 (63)25.32+8.4610.41
19Runar HafskjoldH 45- (46)1.05.18+15.3510.06
21Tore KjølsethH 55- (57)59.43+11.1611.05
21Eskil HafskjoldH 13 (28)58.17+27.1217.23
22Maiken Skirstad MoD 45- (41)1.07.28+20.1113.29
22Åse Marit Rekkertbø KorenDirekte C (36)1.12.37+35.1121.52
23Elisabeth ArvesenDirekte A3 (50)55.36+21.4015.55
23Tiril Ebon EspedalD 14 (29)55.26+21.2715.18
26Torstein HoleH 45- (46)1.09.20+19.3710.43
32Live R. LøbergD 11-12 (43)41.08+24.0217.12
37Elise HafskjoldD 45- (41)1.30.24+43.0718.04
38Ingrid SkaarerDirekte A3 (50)1.06.59+33.0319.11
39Mathilde Rekkertbø KorenD 11-12 (43)49.34+32.2820.44
40Per Ola UlsethH 50- (66)1.09.23+20.1911.55
43Kjetil EspedalH 50- (66)1.10.18+21.1412.04
44Per Ole DahlsrudH 55- (57)1.17.37+29.1014.25
Ingeborg Rekkertbø KorenD 9-10 (21)29.1313.31
Christian Berge GjellestadH 9-10 (29)23.4611.00
Jone Rygh HoltenH 9-10 (29)20.589.42
Ulla Lunøe AkselsenN-åpen (101)fullført
Ida Berge GjellestadN-åpen (101)fullført
Otto Rygh HoltenN-åpen (101)fullført
Alma  Lunøe-AkselsenN-åpen (101)fullført
Tarjei Hausken NordbergN-åpen (101)fullført
Oskar SteneN-åpen (101)fullført
Hanne NøvikD 17-kort (15)diskvalifisert
Sverre Øen LandstadUtvikling C (18)diskvalifisert
Cecilie Wærp HaugeD 17-B (31)ikke startet
Sigurd Størmer-AntonsenH 13 (28)ikke startet
Halvor SaunesH 17- (22)ikke startet
Kathrine LunøeD 50- (48)ikke startet
Thea Christina EspedalDirekte B (56)ikke startet
Hanne Wærp HaugeD 13 (18)ikke startet
Bjørn HaugeH 45- (46)ikke startet
Isak AndersenN-åpen (101)ikke startet

Odal OL - Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Bjørn SteinbekkenH 65- (19)1.07.38+17.2414.16

Oddersjaa SSK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Frode Ø. BalchenDirekte A3 (50)34.26+0.309.51
17Anne Marie EkelandD 17-B (31)1.10.16+24.4521.02
42Jon Terje EkelandH 50- (66)1.09.50+20.4611.59
Martin Ø. BalchenN-åpen (101)fullført
Sigrid EkelandD 17-kort (15)ikke startet

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Laila Ruste GårdhammerD 45- (41)1.07.37+20.2013.31

OK Kolmården

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Sofia MelinD 13 (18)50.42+15.3515.08
21Gunnar MelinH 50- (66)1.02.02+12.5810.39
35Federica De MagistrisDirekte B (56)1.25.34+33.1921.49
50Leonardo MelinH 11-12 (63)55.00+38.1423.00

OK Moss

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Erik Rytter JakobsenDirekte A2 (46)46.08+0.1710.09
3Harald LundhaugH 75- (21)46.23+3.3613.29
5Øyvind LøkenH 40- (20)1.17.29+12.5510.04
7Stein KorenH 80- (15)49.30+15.0518.20
7Emma Aune JakobsenD 11-12 (43)23.34+6.289.51
7Inger LindløvD 70- (13)1.10.58+21.1920.37
14Selmer LøkenH 11-12 (63)23.26+6.409.48
19Knut LindløvH 75- (21)1.13.31+30.4421.22
19Karl Aasmund ErøyH 60- (37)58.15+11.3811.39
21Anders Hovgaard EisvangH 11-12 (63)25.54+9.0810.50
22Henning Bratland CarlsenH 45- (46)1.07.05+17.2210.23
25Astrid BjørnerødDirekte A3 (50)58.37+24.4116.47
35Roy GjerdingH 60- (37)1.30.04+43.2718.00
65Martin Hovgaard EisvangH 50- (66)1.49.57+1.00.5318.53
Solan LøkenN-åpen (101)fullført
Bjørn Arnfinn PaulsenH 65- (19)diskvalifisert
Christopher SchiveH 55- (57)ikke startet
Marianne LøkenDirekte B (56)ikke startet

OK Skeidi

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jarle EriksenH 50-kort (12)53.4914.16
2Arve GlittumH 60- (37)49.36+2.599.55
5Helge GisholtDirekte A1 (27)1.08.27+9.419.15
6Morten AndresenH 50-kort (12)1.07.25+13.3617.52
17Inge GlittumH 60- (37)57.55+11.1811.35
19Hilde Gunn HelenesDirekte C (36)1.10.02+32.3621.05
28Anne Marie Koren HalvorsenD 17-B (31)1.29.36+44.0526.49
32Gro PedersenD 55- (36)1.12.44+29.0517.52
Øivind PedersenH 17-C (5)diskvalifisert
Tirill Liby SeipD 80- (2)ikke startet

OK Sør

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Magne MoyH 70- (29)diskvalifisert

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Lisa AnnersandD 60- (12)1.09.15+22.1317.00

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Jan-Ove BråthenH 55- (57)1.07.00+18.3312.27

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Marius StaffH 17- (22)1.45.36+36.4813.08
28Onno VerberneH 55- (57)1.04.01+15.3411.53
Hildegunn LindstadD 17-kort (15)ikke startet

OL Trollelg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Paul ForsethH 85- (4)1.10.03+13.2525.56
6Sigrid HaugskottD 14 (29)38.04+4.0510.30
17Henry SundsetvikH 75- (21)1.08.43+25.5619.58
26Frode HaugskottH 50- (66)1.03.16+14.1210.52
Kristin HaugskottD 45- (41)ikke startet

OL Trollo

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Gro EiaD 65- (14)58.09+6.0916.54
7Dag Rønning JensenH 70- (29)58.59+13.0214.06
13Jan BøhleH 65- (19)1.13.09+22.5515.25
19Kristin BruserudD 45- (41)1.06.06+18.4913.13
Ian RingheimH 50- (66)ikke startet

OL Tønsberg og omegn

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per Jarle EikelandDirekte C (36)37.2611.16
2Tonje RasmussenD 35- (9)55.19+3.1510.32
3Julie EikelandDirekte C (36)44.23+6.5713.22
6Else StordalD 17-C (13)1.08.23+21.5220.35
9Eigil KongsfjellH 80- (15)51.24+16.5919.02
11Sindre MathisenH 14 (19)57.40+23.4314.35
13Oddvar BruunH 80- (15)1.08.11+33.4625.15
14Lars Emil BueH 14 (19)1.05.11+31.1416.30
18Wilmer HanssonH 11-12 (63)25.22+8.3610.36
21Hans StordalH 70- (29)1.28.57+43.0021.16
22Trond EvensenDirekte A1 (27)1.38.36+39.5013.20
23Odd Egil FrognerDirekte C (36)1.15.54+38.2822.51
31Ida Kristine BueD 11-12 (43)40.23+23.1716.53
35Henrik MathisenH 11-12 (63)33.55+17.0914.11
41Anne Sofie Forseth BueDirekte A3 (50)1.12.06+38.1020.39
Eline HanssonN-åpen (101)fullført
Ada Josefine KnoopN-åpen (101)fullført
Marlene KnoopN-åpen (101)fullført
Fredrik BueUtvikling N (7)57.4617.39
Tore S. RasmussenH 80- (15)diskvalifisert
Wilma EvensenD 11-12 (43)diskvalifisert
Odd Harald NilsenH 60- (37)ikke startet

OL Vallset/Stange

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger SvalandD 50-kort (4)54.2215.34
8Arnstein DaleH 40-kort (15)57.14+20.3613.57
20Magnus Svaland DaleH 11-12 (63)25.53+9.0710.49

OLG Skandia

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Christine StalderD 35- (9)59.07+7.0311.15
9Barbara StalderD 17-kort (15)1.20.44+32.1619.41

Oppsal Orientering

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Maja Kalleson RøedUtvikling C (18)1.01.1918.28
1Ola Marius PedersenH 17- (22)1.08.488.33
1Kjell WintherH 70- (29)45.5710.59
2Stein MellaH 50-kort (12)54.05+0.1614.20
3Petter NæssH 65- (19)54.56+4.4211.35
3Vigdis HobølD 40- (17)55.32+3.1110.34
4Sondre OlaussenH 13 (28)32.37+1.329.44
4Per-Ivar NikolaisenH 40- (20)1.17.02+12.2810.01
5Runa KallesonD 17-B (31)48.59+3.2814.39
5Thomas RuudH 17- (22)1.19.05+10.179.50
5Mari KallesonD 13 (18)40.44+5.3712.09
6Silje SyversenD 40-kort (12)1.05.54+23.3617.28
6Tor Andreas AndersenH 17- (22)1.19.25+10.379.52
8Arne KongsnesH 50-kort (12)1.17.46+23.5720.37
8Henning ReichenbachH 14 (19)51.35+17.3813.03
11Lars Christopher OlsenH 17-B (15)1.07.51+19.4017.18
11Roar BjordalH 75- (21)59.34+16.4717.18
13Vidar GjelstadDirekte A2 (46)58.17+12.2612.50
13Sofie Solheim UndebergetD 14 (29)45.20+11.2112.31
14Synne Syversen GihleD 11-12 (43)26.51+9.4511.14
15Helge Grenager SolheimDirekte A1 (27)1.24.36+25.5011.26
15Synne Utseth BøhlerengenD 13 (18)53.23+18.1615.56
16Arnhild KroghD 45- (41)1.01.18+14.0112.15
20Sigurd HobølH 13 (28)51.53+20.4815.29
25Tuva Berger GjelstadD 11-12 (43)32.24+15.1813.33
26Elin KallesonD 45- (41)1.09.41+22.2413.56
36Beate UndebergetDirekte B (56)1.26.08+33.5321.58
37Eskil HobølH 11-12 (63)34.18+17.3214.21
39Olav Solheim UndebergetH 11-12 (63)34.53+18.0714.35
43Ola NilsenH 45- (46)1.49.18+59.3516.55
52Alfred NikolaisenH 11-12 (63)1.06.22+49.3627.46
54Eskil OlaussenH 11-12 (63)1.11.30+54.4429.54
55Boye Dirro BøhlerengenH 50- (66)1.21.52+32.4814.03
Magnus Syversen GihleH 9-10 (29)46.3221.32
Ulrik Juveli PedersenN-åpen (101)fullført
Marius GihleH 17-C (5)diskvalifisert
Thor MellaDirekte A1 (27)diskvalifisert
Martin ReichenbachDirekte A2 (46)brutt
Ingrid Solheim UndebergetDirekte A3 (50)ikke startet
Kristine KolshusD 45- (41)ikke startet

Os Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Venla Arponen SnilstveitD 40- (17)1.35.14+42.5318.08

Oslostudentenes IK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Are EriksenH 65- (19)56.08+5.5411.50
4Hanne Maria VisterD 17- (16)1.03.07+10.2811.26
7Mikael OlaussonH 17- (22)1.20.12+11.249.58
Dagfinn FøllesdalH 85- (4)diskvalifisert

Osterøy IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Ragnhild BalsvikD 50- (48)55.49+4.2611.46

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Tony HalsallDirekte C (36)57.19+19.5317.15

Peninsula and Plains Orienteers

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Ian HarrisonH 50-kort (12)1.25.58+32.0922.48
22Felix HarrisonDirekte A2 (46)1.06.16+20.2514.35
31Sophie HarrisonDirekte A2 (46)1.16.28+30.3716.50
35Jan HarrisonD 50- (48)1.14.37+23.1415.44

Porsgrunn OL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kaja Torpe LienD 17-kort (15)48.2811.49
2Eli KlovningD 75- (3)46.38+5.1217.16
3Benedikte Wiig BøenD 17-kort (15)58.34+10.0614.17
10Eli Marie WiigD 55- (36)55.16+11.3713.34
11Kay JørgensenH 70- (29)1.04.55+18.5815.31
13Jakob KløverødH 70- (29)1.05.43+19.4615.43
14Magne Wiig MathisenH 45- (46)1.02.22+12.399.39
14Sara MathisenD 45- (41)59.56+12.3911.59
16Emilie BertelsenD 17-B (31)1.08.46+23.1520.35
17Lars Ole ThunoldH 40- (20)1.54.48+50.1414.55
23Hans-Petter EikedalenDirekte A1 (27)1.39.44+40.5813.29
23Atle RemmeH 70- (29)1.42.03+56.0624.24
24Dag AusenH 50- (66)1.03.01+13.5710.49
24Truls FjeldstadDirekte A2 (46)1.07.19+21.2814.49
29Hilde VassendD 50- (48)1.11.43+20.2015.07
32Hilde Kristine RosenvoldD 50- (48)1.13.47+22.2415.33
34Siv WiersdalenD 45- (41)1.23.20+36.0316.40
40Jiri UrvalekDirekte A2 (46)1.40.30+54.3922.08
40Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (43)52.08+35.0221.48
44Jon SkriubakkenH 50- (66)1.11.02+21.5812.12
Kaja Holte FjeldstadN-åpen (101)fullført
Vilma Holte FjeldstadN-åpen (101)fullført
Eldar Torpe LienN-åpen (101)fullført
Ove Torpe LienN-åpen (101)fullført
Mona HolteDirekte A3 (50)diskvalifisert
Jørn LangerudDirekte A2 (46)ikke startet
Janne LarsenDirekte A2 (46)ikke startet
Runar Torpe LienDirekte A1 (27)ikke startet
Bjørn Ivar LangerudN-åpen (101)ikke startet

Raumar Orientering

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Emma Ailin SkårbøUtvikling C (18)55.0316.34
2Christopher G HøeDirekte B (56)52.55+0.4013.29
7Heidi ØstliD 40-kort (12)1.10.21+28.0318.39
10Tommy SkårbøH 40-kort (15)1.18.08+41.3019.03
11Stein-Arne AlnæsH 55- (57)54.13+5.4610.04
13Inger FinstadDirekte C (36)58.42+21.1617.40
14Kevin RommetvedtH 13 (28)43.26+12.2112.57
16Christoffer SlettenDirekte A1 (27)1.27.49+29.0311.52
21Hege Norstad MariboD 17-B (31)1.13.43+28.1222.04
22Lene KinnebergDirekte A3 (50)52.56+19.0015.10
23Gry Anita Gjerde AlnæsD 50- (48)1.05.42+14.1913.51
24Alvin Andersen MariboH 13 (28)1.22.00+50.5524.28
34Anders KronbergH 55- (57)1.07.19+18.5212.30
34Geir Johan AndersenH 45- (46)1.24.43+35.0013.06
Eirill Johanne Andersen MariboD 9-10 (21)52.4124.23
Øystein RappH 50- (66)ikke startet
Ingrid Eide RappD 50- (48)ikke startet

Ringerike OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari StrandeD 70- (13)49.3914.25
2Øyvind Hung StrandeH 17-kort (10)56.23+9.4712.25
3Kristian KihleH 55- (57)48.53+0.269.05
6Kjersti StræteD 50- (48)53.28+2.0511.16
7Rasmus BerglundH 14 (19)51.23+17.2613.00
7Torbjørn NørbechH 65- (19)1.05.43+15.2913.51
8Live Joronn YtrehusD 65- (14)1.05.58+13.5819.10Last ned GPS-spor i gpx-format
11Trine D. KihleD 17- (16)1.13.45+21.0613.21
12Monica BerglundD 40- (17)1.08.11+15.5012.59
13Lars BerglundH 45- (46)1.02.17+12.349.38
14Ingrid LøsetD 17- (16)1.17.04+24.2513.57
19Sissel SkovlyD 50- (48)1.01.11+9.4812.54
22Helge RevhaugH 70- (29)1.34.22+48.2522.34
26Morten DåsnesH 60- (37)1.01.50+15.1312.22
27Frode LøsetH 60- (37)1.03.17+16.4012.39
Eirik MathiesenDirekte A3 (50)diskvalifisert
Stig MellingH 45- (46)diskvalifisert
Anne Guro NøklebyD 45- (41)ikke startet
Knut AasH 55- (57)ikke startet

Rudsbygd IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jon TyldumH 80- (15)34.2512.44
2Gro SolnørdalD 65- (14)53.33+1.3315.34
6Marit TyldumD 70- (13)1.10.10+20.3120.23
Paul Martin BergH 70- (29)diskvalifisert

Røyken OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Henrik Drange RuudH 35- (10)1.14.36+14.249.42
8Magnus Myrvang HagenH 17-B (15)1.01.05+12.5415.34
9Solveig SletnerD 17- (16)1.05.37+12.5811.53
10Eirill DalanD 17-B (31)1.00.23+14.5218.04
10Marianne Solberg StrandseterDirekte C (36)53.24+15.5816.05
10Knut Sveinung Holth RekaaH 17- (22)1.22.43+13.5510.17
12Hege Holth RekaaD 17- (16)1.14.42+22.0313.31
13Line Drange RuudD 17- (16)1.15.28+22.4913.40
51Marius StrandseterDirekte B (56)2.04.18+1.12.0331.42
Signe Drange RuudN-åpen (101)fullført
Holger KeilholzH 45- (46)ikke startet
Birgitte BekkelundD 75- (3)ikke startet
Mareike KeilholzD 11-12 (43)ikke startet
Marlene KeilholzD 9-10 (21)ikke startet

Sage Orienteering and Rogainin

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Brian MayH 45- (46)1.10.31+20.4810.54

Sandefjord OK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gabriel GjoneH 14 (19)37.51+3.549.34
3Kristin Solberg FredheimD 40-kort (12)1.02.19+20.0116.31
6Mariann Øren ArvesenD 45- (41)54.25+7.0810.53
7Tiri RebårdD 55- (36)53.53+10.1413.14
7Ellen Strøm JuliussenD 35- (9)1.09.30+17.2613.14
8Sindre FurlandH 11-12 (63)21.36+4.509.02
9Daniella GjoneD 11-12 (43)24.33+7.2710.16
10Sturle FurlandH 45- (46)59.02+9.199.08
11Erik JuliussenH 40-kort (15)1.18.19+41.4119.06
11Trond GjelstadH 50- (66)57.22+8.189.51
14Oddvar GjelstadH 80- (15)1.20.35+46.1029.50
18Jan Erik RøedH 65- (19)1.49.45+59.3123.09
20Anders WindvikDirekte B (56)1.09.41+17.2617.46
20Knut Ivar JohansenH 45- (46)1.05.36+15.5310.09
25Elisabeth WindvikDirekte C (36)1.17.05+39.3923.13
29Knut GjoneDirekte B (56)1.21.20+29.0520.44
30Stine ArntzenD 50- (48)1.12.15+20.5215.14
45Sigrun GjoneDirekte B (56)1.42.32+50.1726.09
51Marcus WindvikH 11-12 (63)1.04.03+47.1726.47
Anna Strøm JuliussenD 9-10 (21)16.407.42
Balder Solberg FredheimN-åpen (101)fullført
Ingrid Strøm JuliussenN-åpen (101)fullført
Theo Solberg FredheimUtvikling N (7)1.02.0218.58
Trond FossH 50-kort (12)diskvalifisert
Jon RingdalH 50-kort (12)diskvalifisert
Tone StoklandD 55- (36)diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

67 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Åsne Myklebost TorgersenUtvikling C (18)55.1616.38
0Thord SolheimUtvikling C (18)1.55.5534.54
2Jone ValdalH 13 (28)31.39+0.349.26
2Liv OmdalD 50-kort (4)1.08.59+14.3719.45
3Jonas Vistnes MyklebostH 13 (28)32.02+0.579.33
4Marie Sæbø VikD 17-C (13)1.06.08+19.3719.55
5Njål F. VadlaH 55- (57)50.32+2.059.23
7Evelyn Fernandes NødlandD 14 (29)38.51+4.5210.43
8Therese Sæbø VikD 17-kort (15)1.14.19+25.5118.07
9Jorunn JohannesenD 55- (36)54.55+11.1613.29
9Ole Morten ThingbøH 35- (10)1.59.40+59.2815.33
9Mette WathneD 35- (9)1.15.07+23.0314.18
9Tom FurlandH 50- (66)55.57+6.539.36
10Amalie Wathne ThingbøD 13 (18)48.15+13.0814.24
11Kim RichterH 40- (20)1.26.35+22.0111.15
12Alexander JongenburgerH 17-B (15)1.10.21+22.1017.56
14Anne Sæbø VikD 55- (36)58.04+14.2514.16
14Ragnhild RichterD 40- (17)1.21.05+28.4415.26
15Ane OftedalDirekte A3 (50)45.56+12.0013.09
16Eirik WathneH 13 (28)46.18+15.1313.49
16Erik BakkeH 17- (22)1.40.09+31.2112.27
16Bjørnar PeikliH 14 (19)1.07.52+33.5517.10
16Oddgeir EikeskogH 50- (66)59.38+10.3410.14
17Tor Gunnar AkslandH 45- (46)1.03.25+13.429.49
17Mari RichterD 11-12 (43)28.53+11.4712.05
19Selma Lothine Fridheim TorpD 14 (29)50.42+16.4314.00
20Geir BjaanesH 60- (37)58.19+11.4211.39
21Nina AkslandD 11-12 (43)31.04+13.5812.59
23Arnfinn SolheimH 13 (28)1.14.24+43.1922.12
23Sturle OmdalH 55- (57)1.00.18+11.5111.12
25Roar Fjermestad EieDirekte B (56)1.17.53+25.3819.52
25Idar JongenburgerH 11-12 (63)28.30+11.4411.55
26Sverre SolengDirekte B (56)1.18.05+25.5019.55
26Berit SolheimDirekte C (36)1.17.13+39.4723.15
28Bente Fjermestad-EieDirekte B (56)1.20.32+28.1720.32
28Oda Fjermestad HelgesenD 11-12 (43)36.18+19.1215.11
34Jon MyklebostH 50- (66)1.08.10+19.0611.42
35Ingeborg WathneD 45- (41)1.24.40+37.2316.56
38Emil Wathne ThingbøH 11-12 (63)34.21+17.3514.22
39Signe OttesenD 50- (48)1.17.42+26.1916.23
39Berit AkslandD 45- (41)1.37.07+49.5019.25
44Torill AndersenD 50- (48)1.26.35+35.1218.15
46Sveinung SvebestadH 55- (57)1.23.12+34.4515.27
47Jarl ValdalDirekte B (56)1.46.05+53.5027.03
52Peder SolheimDirekte B (56)2.20.36+1.28.2135.52
54Geir HaugvaldstadH 50- (66)1.21.19+32.1513.58
Sarah JongenburgerD 9-10 (21)27.0312.31
Frida RichterD 9-10 (21)44.3620.38
Ine Wathne ThingbøD 9-10 (21)44.2920.35
Vebjørn OftedalH 9-10 (29)19.589.14
Sjur UndheimH 9-10 (29)28.0613.00
Aslak WathneH 9-10 (29)35.4416.32
Vetle Fjermestad EieN-åpen (101)fullført
Bjørg Elin LevangN-åpen (101)fullført
Kåre LevangN-åpen (101)fullført
Tormod LevangN-åpen (101)fullført
Lars OftedalN-åpen (101)fullført
Andreas SolengN-åpen (101)fullført
Nelly SolengN-åpen (101)fullført
Trym UndheimN-åpen (101)fullført
Sindre WathneN-åpen (101)fullført
Melvin JongenburgerUtvikling B (8)1.12.1821.38
Ola Myklebost TorgersenUtvikling B (8)1.08.5220.37
Synnøve WestermoenDirekte A3 (50)diskvalifisert
May Bente ValdalDirekte B (56)brutt
Gunhild OftedalD 17-B (31)ikke startet
Gezien JongenburgerD 17-B (31)ikke startet
Åsa ChristiansenD 17-B (31)ikke startet
Kristin BakkeD 17-B (31)ikke startet
Ingunn Anda HaugD 40- (17)ikke startet
Magnus HaugH 11-12 (63)ikke startet
Bjørnar André HaugH 45- (46)ikke startet
Alva ChristiansenD 13 (18)ikke startet
Rune ChristiansenH 50- (66)ikke startet
Geir LevangDirekte C (36)ikke startet
Vegard PeikliH 45- (46)ikke startet
Markus Andersen KaarvaagN-åpen (101)diskvalifisert
Gustav LevangUtvikling B (8)diskvalifisert
Kristoffer LevangUtvikling N (7)ikke startet

Sarpsborg OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Bjørn Ketil HansenDirekte B (56)57.13+4.5814.35
7Espen SvaeDirekte A3 (50)38.58+5.0211.09
17Synnøve VonenDirekte C (36)1.05.32+28.0619.44
17Tone Karina IngesenD 50- (48)1.00.51+9.2812.50
26Wenche LindløvD 50- (48)1.06.53+15.3014.06
29Heidi BørstadD 55- (36)1.10.51+27.1217.24
29Øystein JensenH 55- (57)1.05.09+16.4212.06
33Eskil Pehrsen-LundeH 11-12 (63)32.38+15.5213.39
37Ole IngesenH 50- (66)1.08.18+19.1411.44
41Bjørn Tore ThoresenH 55- (57)1.15.38+27.1114.03
43Øyvind BergetDirekte A2 (46)1.47.19+1.01.2823.38
Jens Vonen SvaeH 9-10 (29)22.3810.28
Jesper Vonen SvaeH 11-12 (63)ikke startet

Skien OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gry AakreD 17-B (31)45.3113.37
2Grete S B HoviD 60- (12)51.07+4.0512.33
2Vilde Aakre LeistadD 13 (18)37.21+2.1411.08
4Rita RaastadD 50-kort (4)1.26.56+32.3424.54
6Gaute NysæterH 13 (28)34.31+3.2610.18
9Sigurd HoltskogDirekte B (56)59.42+7.2715.13
9Gisle NysæterH 45- (46)58.19+8.369.01
10Harald HoviH 60- (37)53.36+6.5910.43
16Juliette Holtskog-FeremansD 11-12 (43)28.29+11.2311.55
20Gunnar MosevollH 70- (29)1.21.07+35.1019.24
28Frode NysæterH 45- (46)1.11.39+21.5611.05
33Anne SolbraaDirekte B (56)1.24.37+32.2221.35
37Espen RaastadH 55- (57)1.09.59+21.3213.00
40Åse  NysæterDirekte A3 (50)1.09.50+35.5420.00
49Harald OmlandH 55- (57)1.25.27+37.0015.52
52Bjørn Richard KirsteH 50- (66)1.17.16+28.1213.16
Endre Aakre LeistadN-åpen (101)fullført
Fredrik RaastadDirekte A2 (46)diskvalifisert
Trude NysæterD 40-kort (12)ikke startet

Snertingdal IF Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Aksel HolmenUtvikling C (18)59.2417.53
3Marius HolmenDirekte B (56)53.39+1.2413.41
21Hanne HolmenDirekte B (56)1.10.18+18.0317.56
39Øystein HolmenDirekte B (56)1.28.36+36.2122.36
41Therese HolmenD 11-12 (43)1.05.19+48.1327.19
Mina HolmenD 9-10 (21)36.2016.49

Stavanger Orienteringsklubb

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Peter SæbbøH 11-12 (63)18.39+1.537.48
3Hans Christian Granly FalkenbergH 17-kort (10)58.32+11.5612.53
3Tone Cecilie NystrømD 50-kort (4)1.13.56+19.3421.11
4Toril FalkenbergD 17-kort (15)1.05.59+17.3116.05
10Stein Arne OlsenH 55- (57)53.27+5.009.56
11May MelingD 60- (12)1.41.43+54.4124.59
15Wenche Margrethe SæbbøD 45- (41)1.00.13+12.5612.02
30Anne-Siv GjertsenD 55- (36)1.11.45+28.0617.37
30Jone SæbbøH 45- (46)1.19.39+29.5612.19
37Tore KarlsenH 60- (37)2.04.58+1.18.2124.59

Stjørdals-Blink Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Ingvild KjesbuD 40- (17)1.05.51+13.3012.32
15Jakob HaugenH 50- (66)59.30+10.2610.13
28Sigurd SævikH 11-12 (63)28.54+12.0812.05
Einar SævikN-åpen (101)fullført
Rune SævikDirekte B (56)diskvalifisert
Guro SævikN-åpen (101)ikke startet

Stokke IL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Maike RöhrsUtvikling C (18)1.04.2919.25
3Marit RöhrsD 17-C (13)1.02.51+16.2018.55
3Magnus SigurdssonH 11-12 (63)18.45+1.597.50
9Runar KittilsenH 70- (29)1.01.58+16.0114.49
11Anikken Gjein DybvikD 40-kort (12)1.34.41+52.2325.06
13Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-B (15)1.12.41+24.3018.32
14Frode RobertsenH 55- (57)56.38+8.1110.31
15Ragnar Niemi BergH 65- (19)1.24.09+33.5517.45
15Lars Martin GjeinH 75- (21)1.08.28+25.4119.54
17Niclas GunnerødH 13 (28)46.47+15.4213.57
21Sunniva BergDirekte A2 (46)1.05.54+20.0314.30
25Kristine Sparre KnudsenD 17-B (31)1.19.18+33.4723.44
27Jens G. DybvikH 11-12 (63)28.50+12.0412.03
28Bjørnar OlsrødH 50- (66)1.04.53+15.4911.08
43Arne KristensenH 55- (57)1.16.41+28.1414.15
44Jon Harald BøvreDirekte A2 (46)1.50.35+1.04.4424.21
Alexander DybvikH 9-10 (29)22.4010.29
Joel RöhrsH 9-10 (29)29.4013.44
Kenneth DybvikH 17-B (15)diskvalifisert
Martin DybvikH 13 (28)diskvalifisert
Margareta BrynhildsenD 70- (13)diskvalifisert
Rune RøedH 50- (66)ikke startet
Astrid BrevikD 50- (48)ikke startet
Vigdis SigurdsdottirD 9-10 (21)ikke startet

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Kenneth WesterheimH 45- (46)55.07+5.248.31
Jørgen WesterheimUtvikling B (8)ikke startet

Stor-Elvdal SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Odd Arild StrandH 70- (29)1.17.07+31.1018.26

Sturla, IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Bjørn W. LudvigsenH 75- (21)50.56+8.0914.48
6Tormod HøimyrH 80- (15)47.44+13.1917.40
11Martin ØstbergDirekte A1 (27)1.18.17+19.3110.35
11Tanja InstanesD 17-kort (15)1.32.39+44.1122.35
12Ivar Louis BergH 80- (15)56.24+21.5920.53
12Magnus Skourup RognebakkeH 14 (19)58.09+24.1214.43
18Jens WoldH 13 (28)49.09+18.0414.40
26Jon Erik KvarmeDirekte A3 (50)58.59+25.0316.54
36Øystein RognebakkeH 45- (46)1.26.43+37.0013.25
42Charlotte SkourupD 50- (48)1.21.55+30.3217.16
Stig InstanesH 45- (46)diskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Jan VærpH 75- (21)54.27+11.4015.49

TIF Viking

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Axel IngvaldsenH 80- (15)44.44+10.1916.34
15Lise ChristensenD 50- (48)59.33+8.1012.33
25Jan Harald Helmich PedersenH 70- (29)1.54.26+1.08.2927.22
26May-lill DammD 17-B (31)1.25.18+39.4725.32
33Jon-Kåre HansenH 45- (46)1.24.07+34.2413.01
35Kjetil DammH 50- (66)1.08.14+19.1011.43
Jørn TorgersenH 70- (29)ikke startet

Torridal IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jostein MoeH 40- (20)1.04.348.23
24Ingunn GåsværD 17-B (31)1.15.51+30.2022.42
33Knut AurebekkH 50- (66)1.07.31+18.2711.36
41Inger Aurebekk UdøD 50- (48)1.21.08+29.4517.07
Anne Aurebekk UdøN-åpen (101)fullført
Tuva Aurebekk UdøN-åpen (101)fullført

Trollhättans SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Björn KristianssonH 50- (66)53.41+4.379.13

Tynset IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Mari Gullbrekken SchjølbergD 45- (41)53.50+6.3310.46
18Guro SchjølbergD 14 (29)49.07+15.0813.34
29Geir SchjølbergH 45- (46)1.17.50+28.0712.02
31Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (36)1.11.50+28.1117.38

Tyrving IL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hege FeiringD 50- (48)52.20+0.5711.02
3Inger TiltnesD 65- (14)56.09+4.0916.19
5Marianne NjåsteinD 50- (48)52.53+1.3011.09
5Berit DanielsenD 60- (12)57.31+10.2914.07
8Katrine Finstad LandD 40- (17)1.04.12+11.5112.13
9Arne TiltnesH 65- (19)1.08.20+18.0614.24
11Nora SkauenD 50- (48)55.14+3.5111.39
12Kjell Gorm RøkkeH 75- (21)59.38+16.5117.20
12Bjørn Henning GrandalH 55- (57)54.27+6.0010.07
15Egil EideH 55- (57)56.41+8.1410.32
18Per Kristian EkebergH 60- (37)58.03+11.2611.36
19Helge LyeH 70- (29)1.19.55+33.5819.07
19Kjersti SkantzeD 55- (36)1.01.15+17.3615.02
25Per SlungaardH 55- (57)1.01.19+12.5211.23
27Dag Helland HansenDirekte A2 (46)1.10.27+24.3615.31
28Jens Christian HolstDirekte A2 (46)1.11.05+25.1415.39
28Elisabeth MyhreDirekte A3 (50)1.01.06+27.1017.30
30Tom RådahlDirekte A3 (50)1.04.06+30.1018.22
32Jacob Finstad LandH 11-12 (63)30.47+14.0112.52
36Don SkantzeH 60- (37)1.46.15+59.3821.15
42Iver StavlandH 11-12 (63)36.57+20.1115.27
43Erlend MyhreH 11-12 (63)37.06+20.2015.31
45Helle HundseidD 50- (48)1.27.41+36.1818.29
51Frode KamsvågH 55- (57)1.32.30+44.0317.11
Herman Finstad LandH 9-10 (29)23.5111.02

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Maren HenriksenD 14 (29)42.08+8.0911.38
19Kristoffer Børke SætabergetH 14 (19)2.23.13+1.49.1636.15
Øystein MelbyH 55- (57)ikke startet
Gro EllegaardDirekte B (56)ikke startet

Varegg Fleridrett

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tore NymarkH 50- (66)52.59+3.559.06
9Karianne StrømmeD 45- (41)55.44+8.2711.08
10Ronny RykkjeH 50- (66)56.07+7.039.38
12Astrid Oline ErvikD 40-kort (12)2.40.13+1.57.5542.29
22Andreas Strømme LidH 13 (28)1.13.07+42.0221.49
25Dagfinn GjerstadH 13 (28)1.25.27+54.2225.30
26Ragna Oline Doppelhofer ErvikD 11-12 (43)34.02+16.5614.14
27Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsD 11-12 (43)34.46+17.4014.32
28Tove AasheimD 50- (48)1.11.18+19.5515.02
36Sverre Stuland TysværH 11-12 (63)34.09+17.2314.17
42Turid VrålstadDirekte B (56)1.30.19+38.0423.02
45Lars Stuland LarsenH 55- (57)1.22.16+33.4915.17
48Tore LidDirekte B (56)1.46.19+54.0427.07
51Gernot DoppelhoferH 50- (66)1.15.14+26.1012.55
62Jan Kjærner-SembH 50- (66)1.30.04+41.0015.28

Varteig OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Einar Kristian LundeH 65- (19)50.1410.35
7Anders LundeH 40- (20)1.17.49+13.1510.07
10Lea TaraldsvikDirekte B (56)1.00.20+8.0515.23
Henrik Julian Fontes AarbuH 14 (19)ikke startet

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
41Ole Petter VestølH 50- (66)1.09.45+20.4111.59
48Geir BråtenH 50- (66)1.12.28+23.2412.27

Vehkalahden Veikot

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tuomas PuontiH 40- (20)1.12.41+8.079.27
Pihla PuontiN-åpen (101)fullført

Verdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Anne Eline Vehus SkjerveD 13 (18)1.05.05+29.5819.25
21Stein MarkhusDirekte A3 (50)49.02+15.0614.02
Ann Sissel VehusD 55- (36)ikke startet

Vindafjord Orienteringslag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Einar Marius Hjellestad MartinsenH 17- (22)1.25.18+16.3010.36
23Einar MartinsenH 50- (66)1.02.55+13.5110.48

Vingelen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Lars Horten JordetH 14 (19)1.13.02+39.0518.29
23Leif JordetDirekte B (56)1.14.27+22.1218.59
32Bente HortenDirekte B (56)1.23.40+31.2521.20

Voss IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Trude BråtenD 60- (12)2.03.34+1.16.3230.21
33Gunnar BråtenH 60- (37)1.25.37+39.0017.07

Vunder

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Jørn Magne AadnevikH 40- (20)1.52.59+48.2514.41
17Hedi VaikjärvD 40- (17)1.57.28+1.05.0722.22

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ingeborg KolstadD 11-12 (43)21.33+4.279.01
31Jostein AlvestadH 60- (37)1.08.40+22.0313.44

Østmarka OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Erik RosenvoldDirekte A2 (46)52.52+7.0111.38
8Marie Hammer IversenD 17- (16)1.05.24+12.4511.50
9Erlend OtterleiH 13 (28)39.08+8.0311.40
15Mathias LinløkkenH 13 (28)43.50+12.4513.05
20Glenn MüllerDirekte A1 (27)1.30.38+31.5212.15
20Terje LinløkkenDirekte A3 (50)48.57+15.0114.01
39Per Kåre HerredsvelaDirekte A3 (50)1.08.52+34.5619.43
41Hans Olav HygenH 45- (46)1.38.13+48.3015.12
42Helena GranbergDirekte A2 (46)1.47.08+1.01.1723.35
43June HerredsvelaDirekte A3 (50)1.17.14+43.1822.07
50Kristin Stubban HygenDirekte B (56)2.00.56+1.08.4130.51
Filip RosenvoldN-åpen (101)fullført
Oskar RosenvoldN-åpen (101)fullført
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 17-kort (15)ikke startet
Kim Aleksander Hammer IversenH 17- (22)ikke startet
Ellen Margrete Stubban HygenD 13 (18)ikke startet

Øyestad IF allianse

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Rikke WernersenD 17-C (13)1.12.23+25.5221.48
9Marita AanonsenD 17-C (13)1.12.50+26.1921.56
23Jan Vidar WernersenH 60- (37)1.00.12+13.3512.02
Maren AanonsenN-åpen (101)fullført

Ålgård Orientering

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Veronica Sunisa LundUtvikling C (18)1.16.4323.06
0Therese Alisa LundUtvikling C (18)1.16.3423.03
1Stig Arild SkrettingH 17-C (5)41.4712.35
1Hilde SkrettingD 17-C (13)46.3114.00
2Torunn LaugalandD 17-C (13)56.20+9.4916.58
2Ola Magnus LaugalandH 35- (10)1.05.04+4.528.27
3Edward SævlandH 17-C (5)59.02+17.1517.46
3Ørjan RavndalH 45- (46)53.33+3.508.17
4Otilie OftedalD 40-kort (12)1.03.22+21.0416.48
4Harry BreilandH 70- (29)55.24+9.2713.15
5Henriette NessetD 17-C (13)1.07.07+20.3620.12
5Samuel A StokkelandH 14 (19)47.12+13.1511.56
6Livar OftedalH 11-12 (63)20.31+3.458.35
10Heidi MartbyD 40-kort (12)1.29.38+47.2023.46
10Sturla StokkelandH 40- (20)1.26.07+21.3311.11
12Lars Sigve OftedalH 45- (46)59.54+10.119.16
13Bård SkogsholmH 40- (20)1.36.37+32.0312.33Last ned GPS-spor i gpx-format
18Ann Torill BakkenD 17-B (31)1.10.19+24.4821.03
35Ada C StokkelandD 11-12 (43)41.38+24.3217.25
Elvira Maudal SævlandD 9-10 (21)18.068.22
Maren OftedalD 9-10 (21)26.5112.25
Vetle LaugalandN-åpen (101)fullført
Synne Martby-SkogsholmN-åpen (101)fullført
Tirill Martby-SkogsholmN-åpen (101)fullført
Alexander Maudal SævlandN-åpen (101)fullført
Andrine Maudal SævlandN-åpen (101)fullført
Jonathan Maudal SævlandN-åpen (101)fullført
Ella N. RosenvoldN-åpen (101)fullført
Ingrid SkrettingN-åpen (101)fullført
Sondre SkrettingN-åpen (101)fullført
Guro MaudalD 17-C (13)brutt
Frode Halvor LundH 17-B (15)ikke startet
Jan-Einar ØvremoH 55- (57)ikke startet
Brage LaugalandH 9-10 (29)ikke startet
Eiril LaugalandN-åpen (101)ikke startet

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Svein HaukaasH 85- (4)56.3820.58

Ås-NMBU Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Synne Schei DanevadUtvikling C (18)42.0312.39
5May Bente BrurbergD 55- (36)52.56+9.1713.00
8Gry Merete OlaisenD 40-kort (12)1.15.19+33.0119.58
12Kaja Winsnes NordhagenDirekte A1 (27)1.18.56+20.1010.40
13Håvard TveiteDirekte A1 (27)1.18.59+20.1310.41
13Sille WinsnesD 55- (36)56.18+12.3913.49
15Robert BanfiH 40- (20)1.39.17+34.4312.54
17Gunnar TengeH 55- (57)58.14+9.4710.49
18Ellen-Christine KorenD 55- (36)1.01.00+17.2114.59
31Thomas MoenDirekte A3 (50)1.04.16+30.2018.24
33Ingunn ScheiD 50- (48)1.13.58+22.3515.36
38Eirik NordhagenH 55- (57)1.10.31+22.0413.06
41Ingrid TveiteDirekte A2 (46)1.45.06+59.1523.08
45Idar BrekkeH 50- (66)1.11.20+22.1612.15
Jørgen BjervaN-åpen (101)fullført
Odin Schei DanevadN-åpen (101)fullført
Judit BanfiD 17-B (31)diskvalifisert
Eli GrindflekDirekte B (56)diskvalifisert
Tellev GrindflekH 11-12 (63)diskvalifisert
Ingrid M. TengeD 50- (48)diskvalifisert
Anne NilsenD 45- (41)diskvalifisert
Ann-Kristin StokkeD 40- (17)ikke startet
Ingvild Mohr HansenD 17- (16)ikke startet
Dyre Stokke MeenN-åpen (101)ikke startet
Erlend Stokke MeenN-åpen (101)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor